•  

  Wiecie co to jest? Chińczyk który to sprzedawał nie mówił po angielsku na tyle dobrze żeby wyjaśnić, a synowi się spodobało to mu kupiłem i teraz mam zagwostke. Wygląda jak jakiś rodzaj bączka ale niezależnie jak owine sznurek, nie działa

  #kiciochpyta

 •  

  Parę miesiecy temu przyjmując druga dawke szczepionki łudziłem się jeszcze, że może naprawdę jest nadzieja na normalność, ze może naprawdę nie jestesmy aż tak bezczelnie okłamywani prosto w twarz.. Teraz nie mam już żadnych złudzeń.

  Nigdy nie byłem antyszczepem, czytam dużo publikacji naukowych, analizuje statystki z duzej ilości krajów od początku pandemii. Wnioski dla kazdej osoby myślącej są przerażające. Widać że dzialania racjonalne, mające naukowe usprawiedliwienie, stanowią mały procent tego co się wyprawia.

  Czy kraje , w ktorych wprowadzono pełen przymus szczepień, pełna segregacje sanitarną, czy też radykalny lockdown, wracają do "normalności"?
  czy w krajach gdzie zaszczepiono ponad 80% społeczeństwa jest juz "normalnie"?
  Czemu wszędzie pomija się Szwecję, której przypadek udowodnił że lockdowny bardziej szkodzą (spadek odporności społeczeństwa) niż pomagają?
  Jak ludzie sa w stanie dalej wierzyć w to że drogą do normalności są zbrodnicze działania rządów?
  Jak mogą wierzyć w to ze jakiś koncern farmaceutyczny zrobi w koncu szczepionkę/kolejna dawkę, która będzie wystarczająco skuteczna, skoro maja teraz pewne, regularne i nieograniczone źródło zysku?

  Prawda jest taka że za jakiś czas Austriacka rzeczywistości dotknie nas wszytskich. Wszyscy juz zawsze beda zmuszani co kwartał do przyjmowania kolejnych dawek, wszyscy beda musieli pokazywać swoj "paszport na zycie" przy kazdej okazji, rządy będą mogly juz zawsze dowolnie zamykać i otwierać wybrane branże , przy pełnym poklasku ze strony mniej mądrej, zmanipulowanej przez skorumpowane media, części społeczeństwa..

  Dlatego, chociaz obie skrajności są siebie wartę, covidianie są dużo bardziej szkodliwą grupą niż szury. Juz wiemy ze szczepieni zarażają tak samo jak nie szczepieni więc szur nie szczepiąc sie , szkodzi tylko sobie. Natomiast każdy kto, z powodu braku wiedzy/edukacji/zmanipulowania przez media, w jakimkolwiek stopniu pochwala segregacje sanitarną, nieskuteczne (a nawet szkodliwe) lockdowny i inne bezprawne działania rządów, permanentnie niszczy życie wszytskim dookoła, również przyszłym pokoleniom.

  #koronawirus
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Lup91

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)