•  

  A ja mam taki apel, szczególnie do pań. Równość nie równa się przywilejom. Temat aborcji przelał czarę, ale to nie znaczy, że jest to jedyna rzecz, jaką pis zjebał, więc apeluję do feminazistek, żeby przestały widzieć tylko swoje macice, bo zniechęcając swoim fanatyzmem wszystkich, jeszcze niepewnych ludzi i tych o wypośrodkowanych poglądach, zostaniecie garstką same i tym samym zniweczycie potencjał protestów, które mogą obalić pisowski katoliban.

  Zdecydujcie się do chuja, czy walczycie o równe prawa dla wszystkich, szanując wszystkich, czy walczycie o swoje roszczeniowe chore postulaty. Przy obalaniu rządu, czy wam się to podoba, czy nie, chodzi o większość.

  Jako kobieta NIE popieram tych debilnych, roszczeniowych "oficjalnych" postulatów strajku kobiet. Popieram marsze i protesty przeciw obecnej władzy i dla równości WSZYSTKICH ludzi.

  Mam nadzieję, że strajk kobiet zostanie oddany w ręce kogoś o jaśniejszym umyśle, kto poprowadzi to rozsądnie i wszyscy wspólnie będą mogli zawalczyć o lepszą przyszłość dla KAŻDEGO.

  A to są moje postulaty:

  - obniżenie podatków

  - przywrócenie kompromisu aborcyjnego bądź wprowadzenie legalnej aborcji do 12 tygodnia na życzenie (ale w tym przypadku płatne)

  - tabletki "po" dostępne bez recepty

  - rzetelnej nauki edukacji seksualnej oraz wprowadzenie do szkół nauk psychologicznych, które będą ułatwiały zrozumienie siebie oraz innych, życie w społeczeństwie i wzajemne szanowanie się ludzi.

  - usunięcie religii z lekcji w szkołach (mogą być w budynkach szkół lub kościele jako dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, opłacane przez kościół lub datki od osób zainteresowanych) lub rozpoczęcie nauki o wszystkich religiach po równo, jako nauka o świecie i jego zagadnieniach- w końcu to przedmiot "religia" a nie "religia katolicka".

  - natychmiastowe zaprzestanie finansowania w jakikolwiek sposób kościoła. Jedyne finanse z państwa mogą iść na renowację budowli kościołów zabytkowych. Kościół również ma zacząć płacić podatki- jak każdy

  - natychmiastowe dofinansowanie edukacji oraz opieki zdrowotnej.

  - przywrócenie telewizji publicznej i karanie za manipulacje sprzyjające tylko jednej partii.

  - usunięcie niedziel niehandlowych.

  - usunięcie już wdrożonych absurdalnych podatków, takich jak podatek na cukier rozszerzony na słodziki i miody, co rzekomo miało być walką z otyłością.

  - obowiązkowe testy DNA przed zarządzeniem alimentów w przypadku niepewności mężczyzny co do ojcostwa.

  - usunięcie terminu, w którym mężczyzna może się zrzec nieswojego dziecka, po którym upływie musi płacić alimenty na nieswoje dziecko.

  - usunięcie patologii jaką jest przyznawanie znacznie częściej kobietom praw do dziecka, nie zważając na sytuację i fakt możliwości lepszego wychowania oraz lepszej jakości życia z ojcem.

  - bezwzględne karanie osób dopuszczających się alienacji rodzicielskiej zarówno bez jak i z wyrokiem sądu.

  - ogólno dostępny jasny wykaz szpitali, poradni oraz bezpośrednio lekarzy, którzy wykonają wszystkie zabiegi nie powołując się na klauzulę sumienia.

  - usunięcie nadmiernej ilości zbędnych urzędników

  - zrównanie wieku emerytalnego

  Na pewno coś mi umknęło, ale wydaje mi się, że główne i najważniejsze wypisałam. ***** *** i feminazistki.

  #oswiadczenie #takaprawda #protest #przemyslenia #aborcja #strajkkobiet
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Lygrys

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)