•  

  Rozpierdala mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i wpierdalasz na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD

  #jedzenie #takaprawda #polska #foodtruck

  •  

   @Czachaaa Np na takim zlocie food truckow w mieście poniżej 60k jest wiele ciekawych pozycji których nie ma w knajpach np. Burger Frodo jakieś ramen vege żarcie typu falafel I inne huje Muije. I to jest atrakcja. Drugie na opener i innych eventach się sprawdzają bo skąd tam wziąść punkty gastronomiczne. Po trzecie trochę moda. A co do cen to faktycznie abstrakcja czasami ale zauważ że już średnie ceny w większości lokali gastro idą w górę. I już w danym modnym lokalu to musisz zostawiać min. 20 zł czyli przepaść nie robi się duża aż tak pokaż całość

  • więcej komentarzy (115)

 •  

  Witam,

  Robiłem sam dla siebie finansowe podsumowanie OPENER. by zobaczyć czy faktycznie jest tak drogo. Często słyszę od znajomych że jakie bogactwo na Opener: jedziesz i że drogo tam.
  Morze ktoś będzie chciał jechać za rok to będzie mógł oszacować koszty.

  Krótki komentarz: Wyjazd z wielkopolski w 3 osoby, Bilety fan ticket z polem. Śniadania na polu namiotowym z biedry (kanapki). Obiad : 2 razy grill 3 razy miasto) Alkohol codziennie trochę wódy wina i piwa. Kolacja też raczej w formie kanapek z biedry.
  Fakt jest tak że w strefie koncertów jadłem raz a tak to tylko piwo kupowałem tam. Na opasce straciłem +/- 200 zł

  Ja sobie to jeszcze liczę tak : byłem na +/- 12 koncertach ( no licząc tak minimalnie 50 zł za koncert ) to daje nam już kwotę 600 zł. (chociaż za 4 head linerów i tak by trzeba zapłacić po 200 minimum za każdego).
  I właściwie byłem 6 dni nad morzem. Byłem na plaży i w gdańsku. jak kumpel mi powiedział ze stracił 3,5 k na 7 dni na 3 osoby (dwoje dorosłych i dziecko nad morzem to chyba ja rozrzutny nie jestem :P )

  Koszt 1185 zł : Stwierdzam że to dużo ale wcale nie aż tak drogo.

  Ps. Jakie są wasze koszty opener pobalowałem czy jednak oszczędność ?

  #opener
  pokaż całość

  źródło: wydatki.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MacDeez

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.