Gdybyś znał każdą odpowiedź to jak brzmiałoby twoje pytanie?

 •  

  Na początku roku dużo naczytałem się na temat #minoxidil który pomaga na #zarost #broda a z racji, że w wieku 25 lat prawie nic mi nie urosło na twarzy a zawsze chciałem mieć fajny zarost stwierdziłem, że nic nie zaszkodzi spróbować. Na reddit lub youtubie często przedstawiane są efekty po 3 miesiącach. U mnie po 3 miesiącach było już widać efekty w postaci nowych włosków ale to nie było to samo więc stosowałem minoxidil dalej. Jestem bardzo zadowolony i według mnie udało się nawet wyjść z #przegryw na #wygryw Dodaje zdjęcie porównacze luty vs listopad (。◕‿‿◕。) #niebieskiepaski #pokazmorde pokaż całość

  źródło: zarost.png

 •  

  Na samym wstępie przepraszam jeśli kogoś zawołałem dwa razy.
  Piszę ten wpis po raz kolejny, bo wykop jest lekko upo*ledzony i nie pozwala na publikowanie tak długich wpisów (a ten w wordzie ma 54 strony XD) więc od razu mówię, że dalsze dwie części będą w komentarzach pod spodem.
  Jakiś czas temu wrzucałem wam fragment projektu ze Świata według Kiepskich, w którym to razem z moim przyjacielem zapisywaliśmy różne statystyki (tam bodajże były podane statystyki do odcinka około 160). Linki rzucam niżej:
  Wpis z zapowiedzią
  Wpis z pierwszą częścią

  Zadałem wtedy też pytanie o to jak wolelibyście mieć przedstawione dalsze statystyki. Większość z was pod ostatnim wpisem zagłosowała za tym, żeby następne statystyki przedstawić od odcinka 1 do odcinka 282 (gdyby ktoś nie wiedział – odcinek 282 był ostatnim odcinkiem wyreżyserowanym przez Okiła Khamidova, od odcinka 283 reżyserem był Patrick Yoka, a od 529 został nim Adek Drabiński). Więc.. cóż, chwilę nam zajęło obejrzenie tych 282 odcinków ale.. oto i one – statystyki 282 odcinków Świata według Kiepskich!
  Zanim zaczniemy to jeszcze zapodam ciekawostkę, że Okił Khamidov wyreżyserował RÓWNO pół serialu, gdyż odcinków jest 564. Matematykę zostawiam wam #pdk

  A i dwie ważne sprawy – po pierwsze pirmo to wiadomo, że zapisując obelgi czy toasty czasami się one powtarzają, więc nie miejcie tego za złe. A po drugo primo to są to statystyki ze wszystkich odcinków od 1 do 282, więc rzeczy takie jak obelgi, nazwiska itp. będą się powtarzać z poprzedniego wpisu. Ale to chyba zrozumiałe. I z góry też przepraszam, za wszystkie błędy jeśli takowe się pojawią w tekście

  Dobra, do rzeczy Marian, gówno to kogo obchodzi. Zapraszam do czytania.
  A więc w przeciągu 282 odcinków tego serialu zadziały się następujące rzeczy:

  - Zostało wypite 445 puszek piwa. Jednocześnie najwięcej piwa zostało wypite w odcinku 74 „Śmierć i Ferdynand” bo aż 11 puszek. Jedno z tych 439 piw zostało wypite nawet przez Babkę Kiepską.

  - Jeśli chodzi o wódkę to zostało wypite 497 kieliszków oraz 182 butelki wódki (wypite zostały także trzy małpki 0,2l, dwie popielniczki (przez psa co prawda ale.. no jednak zostały wypite) oraz łącznie osiem piersiówek). Tu najwięcej kieliszków zostało wypite w dwóch odcinkach – numer 58 „Kazachstanskije wieciera” oraz 113 „Armagiedon” – po 18 kieliszków wódki. Co do butelek.. tu może trochę zaskoczenie ale największa ilość wypitych butelek wódki w jednym odcinku to.. aż 22 butelki! Ten rekord padł w odcinku 184 „Tyrtum Pyrtum!”, gdzie trójka sąsiadów założyła szkołę picia alkoholu i brali udział w pojedynku na picie z Gruzinami (gdzie przedstawicielem Gruzinów był profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko)

  - Słowo „kurde” padło aż 2964 razy co daje średnio 10,5 kurde na odcinek. Ale rzeczywistość wygląda trochę inaczej, były odcinki gdzie to słowo padało po 30 razy a były też odcinki gdzie nie padało w ogóle. Najwięcej „kurde” padło w odcinkach 225 „Demoralizator” (gdzie w przeciągu 5 minut odcinka „kurde” padło aż 21 razy) oraz 278 „Sylwester bez granic”. W obu przypadkach było to aż 49 „kurde” na odcinek.

  -„Jełop” zostało użyte łącznie 301 razy, najwięcej – bo po 9 razy – w odcinkach 64 „Lepsza połowa” oraz 244 „Jak ten czas leci”

  - „Dupa” oraz pochodne od tego słowa zostały użyte łącznie 823 razy – rekord należy do odcinka 278 „Sylwester bez granic”, tam padło to aż 20 razy

  - Słowa „gówno” / „zasrany” lub tego typu padły 686 razy, rekordowa liczba w wysokości 12 została osiągnięta w odcinku 234 „Zaskórniak”

  - Zwroty „W morde jeża” lub „W dupe węża” zostały użyte aż 405 razy. Rekordowa liczba była taka sama w pięciu odcinkach a mianowicie 133 „Lolek”, 165 „Nieznośna letkość bytu”, 203 „Zły Boczek”, 205 „Afera kryminalna”, oraz 225 „Demoralizator” i wyniosła ona 7 użyć tych zwrotów.

  - Marian Janusz Paździoch został nazwany mendą łącznie 105 razy. Najwięcej w odcinku (o ironio) 230 „Menda” gdzie ta obelga padła 10 razy (w zasadzie padła 9 razy ale policzyliśmy też tutaj tytuł)

  - „Co jest kurde noc jest kurde” / „Trzecia w nocy jest” lub inne tego typu zwroty zostały użyte 57 razy, gdzie w odcinku 176 „M jak Marian” padły one aż 5 razy, a raz użył zwrotu „Jakie dzień dobry, noc jest, druga w nocy jest" Marian Paździoch, kiedy drzwi w nocy otworzyła mu Mariolka. U Kiepskich trwała wtedy impreza.

  - Teraz pora na zwrot „Halińcia, śpisz?”. Tu jest pewien ciekawy fakt, bo w stosunku do Halinki to pytanie padło łącznie 27 razy, ale.. było też dość sporo przypadków gdzie to Halinka pytała Ferdka o to czy śpi. Pierwszy raz to właśnie do Ferdka padło to pytanie, a konkretniej rzecz ujmując to Halinka zapytała o to Ferdka 15 razy.

  - Pytanie o wizytę w pośredniaku lub zażądanie udania się tam padło łącznie 54. Niby niewiele, ale jak się tak pomyśli, że w odcinku 170 „Serce Chopina” padło to aż 10 razy to jednak nie wydaje się tak mało.

  - Jeśli chodzi o zagrożenia rozwodem lub spotkaniem u adwokata to łącznie było ich 32. Cóż.. tutaj nie sprecyzowaliśmy, kto kogo ma o to pytać i z ciekawostek to raz Mariolka zagroziła spotkaniem u adwokata Łysemu, a raz to Ferdek zagroził spotkaniem u adwokata Halinie.

  - Tera będzie ciekawe panie, bo sprawa jest poważna. Nielegalne wypróżnienia Arnolda Boczka, mówi to panu coś? Ta świnia pornograficzna bez czci i wiary wypróżniła się aż 92 razy w kiblu na dole, gdzie ma normalnie taki sam u siebie na piętrze. Co więcej w odcinku 248 „Ogór” rekordowo bo aż 4 razy korzystał z prywatnej publicznej toalety.

  -I ostatnia liczbowa statystyka – zawały Paździocha oraz ich przyczyny. Niby nie było ich dużo, bo 19 ale.. z drugiej strony to jednak dużo XD
  No dobra to teraz przyczyny tych zawałów:
  -Zawał wywołany nadmierną aktywnością fizyczną (odc. 143)
  -Zawał wywołany stresem, że Marian może się spóźnić (odc. 143)
  -Zawał wywołany hojnością Heleny, podarowała ona Kozłowskiemu asortyment, którym handluje Paździoch, mianowicie: chińskie stringi ręcznie haftowane 78 zł sztuka oraz tureckie jedwabne podkolanówki 56 zł za parę (odc. 150)
  -Zawał spowodowany spaleniem gaciów Dżordżio Bordżio Wypierdacze i muszelek Wenery (odc. 179)
  -Zawał spowodowany podejrzeniem Heleny o "ten tego" z Boczkiem (odc. 187)
  -Zawał spowodowany pojawieniem się u Paździochów bardzo dużej ilości rachunków, faktur i wezwań do zapłaty (odc. 202)
  -Zawał spowodowany tym, że po wejściu Boczka do klubu "Bazzaar" wszyscy pozostali uczestnicy zabawy opuścili pomieszczenie a klub został skazany na porażkę (odc. 204)
  -Paździoch w odcinku 211 doznał zawału, ponieważ w jego łodzi w piwnicy, w której trzymał zapasy znalazł Boczka, który te zapasy normalnie zeżarł przez co zniszczył marzenia Paździocha o wypłynięciu w świat
  -Zawał spowodowany zdemaskowaniem Paździocha przed jego matką. Miał udawać księdza, podczas gdy Helena ujawniła prawdę jego matce (odc. 215)
  -Zawał spowodowany odkryciem, że von Bibersztajn cały majątek przepierdzielił na ruletce i w rzeczywistości nie było żadnego ukrytego skarbu. W wyniku tego zawału Marian wyskoczył z okna (odc. 220)
  -Zawał spowodowany tym, że gdy Paździoch po nieudanej próbie wysadzenia kreta trotylem leżał martwy, Paździochowa w tym czasie zaczęła pozować do zdjęć, które robił Boczek. Po ocknięciu się Mariana, ten zobaczył, że stoją oni na jego działce, szczególnie Boczek, który stał w miejscu gdzie Paździoch niedawno wysiał brukselkę (odc. 240)
  -W odcinku 247 miały miejsce trzy zawały (rekord). Jeden był spowodowany zniszczeniem modelu Czerwonego Barona przez Boczka, drugi zobaczeniem w TV swojego rywala - Rajmunda Bączka - który wygrał zawody modelarskie i wyśmiał Paździocha, któremu rozdupcył się samolot, a trzeci był spowodowany ponownym zniszczeniem modelu drugiego Czerwonego Barona przez Boczka. Z tego samego powodu zawał miał także Boczek
  -Zawał spowodowany rozerwaniem kalesonów przez Ferdka i Boczka, a to były nowiutkie kalesony i nawet nie rozepchane w kroku (odc. 250)
  -Powodem zawału było żywiołowe odnoszenie się do życia bazarowego, z którego konkurencja chce go wygryźć, bezpośrednio połączone z aktualnym stanem psychicznym (odc. 254)
  -Zawał spowodowany zabiciem królowej jedwabników przez Boczka (odc. 263)
  -W odcinku 278 były dwa zawały. Paździoch zaprosił kilka osobistości (w tym proboszcza Czarka) na sylwestra. Poprosił Helenę by ubrała się stosownie, raz pokazała się z dużym dekoltem, raz z odsłoniętą dupą, a kiedy pokazała mu się z jednym i drugim oraz świecącymi rogami na głowie - Marian dostał zawału. Drugi zawał spowodowany był przybyciem Łysego wraz z całą ekipą. Roznegliżowana młodzież tańczyła przy muzyce na korytarzu a Paździoch z żoną i gośćmi (w tym osobami duchownymi) wyszli zobaczyć co się dzieje. Paździoch wtedy doznał drugiego zawału.
  -W odcinku 180 raz zawału doznał Ferdek, kiedy dowiedział się, że Waldek sprzedał jego saturator za 50 zł Paździochowi.

  Teraz przyszła pora na wszystkie nietypowe nazwiska bądź pseudonimy. Zasada jest taka sama jak przy poprzednich statystykach – jeśli coś jest po przecinku to znaczy, że padło to w tym samym odcinku, każdy nowy myślnik to nowy odcinek. No dobra a oto i one:
  -Jąkała
  -Nikolai Wyciskanu (Wyciskany?), Jean Paul Bezportfella, Kontatikte, Pavel Havel, Kałmanawardze
  -Jobel
  -Wiktor Wektor
  -Rodzina Pastewnych z Kurnika Dolnego
  -Fajfel
  -Proboszcz Kręć, siostra Konsoleta
  -Borys Kafarov, Miodopolscy
  -Żopa
  -Andrzej Pajda, Pan Mateusz, Stanisław Ignacy Mickiewicz, Józef Kociemba, King Kong
  -Wolfgang Amadeusz Doberman
  -Udo
  -Don Ferdinando, Halinda, Don Mariano, Herman Wyrwigłówka, Ponury Grabaż, Mortal Kombatant, Biały Rekin, Okrutny Grubas
  -(7 krasnoludków) Bolek, Chlorek, Gicorek, Grzybek, Gierek, Śpioszek, mgr inż. Kozłowski
  -Tymon Nadany
  -Vaal De Mar
  -Faraon Jerzy Totencham Trzeci
  -Jan Maria Rumba Rozpór Trzepiekoński
  -Józef Chlipała Bąk Gąsienica
  -Kozłowski aka Bobas, Ferdek aka Browar, Waldek aka Cycu, Franciszek Golas aka Arbuz, Halinka aka Balbina, Paździoch aka Sąsiad, Edzio aka Pinokio
  -Abstynent (truciciel piwa)
  -Dr Albert Śledzik
  -Ordynus Badziwił
  -Dr Franek Sztajms, Ambrozja Śledź
  -Dr Oziębło z Katedry Badań Snu i Jawy, Krzysztof Warzycha
  -Mietek Kopeć
  -Józef Pokrak
  -Teofil Zakwas
  -Wichura, porucznik Szydło
  -Ropa, pan Zakwas
  -Zenek Kociłow
  -Ferdeksztajn
  -Profesor Pom-Pom z Uniwersytetu Hong-Kong
  -Dejwid Koperfilc, Kiki
  -Efendi el Ferdi, Otto van Fazendof/Vazendof (?)
  -Klaudia Syfer, Palema Andreson ze Słonecznego Patrolu
  -Józef Konefał, Alfred Kwas, Ściemniak
  -Mordęga, Baran
  -Dżonba
  -Eugeniusz Geniusz, Mietek Podrucha
  -Dariusz Bączek, Kosmaty, Bu-czek, Paź-dzian
  -Euterpina (nazywana przez Ferdka Euzebia, Eterytka lub Euterpinda)
  -Pan Jan Pan
  -Doktor Rymuszka, profesor Paździochowski, profesor Boczkiewicz, Paździu, Bociu
  -Niedokończony Inżynier Adam Plastik
  -Komandor Szemro aka Bezprocentowy Baron (nazywany przez Ferdka Kondorem lub Kondosem)
  -Jan Pitol, Asmodeusz
  -Agent Polder, Agent Halik
  -Pułkownik Poręba ps. Tygrys,
  -Profesor docent doktor habilitowany Zbigniew Brzęczyszczykiewicz (nazywany przez Ferdka Brzęczyszczotkiewiczem), Harry Goldman
  -Yamahama Sukizuki zwany szerszeniem
  -Stanisław Ignacy Matejko
  -Wacław Cymes
  -Król Salmonelon, kapitan Żbik
  -Marias, Bocias, Paździas
  -Emanuel Adisa Debe, Karol Dzyndzel
  -Dolli (Halinka)
  -Agata Szybka, Andrzej Rozpór
  -Adam Miłosz, Wielebny Boczek
  -Profesor Doktor Marian Wilczur, Steven Szwindler
  -Zenobiusz Kalafior, Izydor Tempera (nazywany przez Ferdka Temperówka)
  -Klaudia Syfer, Arnold Boczeque, Kleopatra Burak
  -Wioletta Kręcik
  -Dyrektor działu podrobów i zarzynania Zenon Flak
  -Szpindler
  -Rajmund Kotek, Stefan Dzidziuś, Rozalia Kiepska pseudonim Matołek
  -Wadecki, Krawczuk, Edward Trefniś, Erros Rafaello
  -Jędrzej Peler, Wenancjusz Bazyli Motyl
  -Violetta Dallas
  -Lekarz teoretyk profesor Mścisław Mściwój Zemścicki
  -Jarek Dzięcioł, Daria Bączek
  -Augusto Piraneira z Monte Video, Cappo di tutti Ferdi, Mariano Paździollo, Don Cyco,
  -Anna i Alojzy Gućwińscy (Gućwińskie), Artur Garcia Rodriguez Kopeć
  -Mieczysław Antychryst
  -Mariusz Skowronek, Henryk Bączek (Człowiek Guma)
  -Harry Lepper, Kindybał, Cacek, Żaba, Faraon, Kanapa, Popelina
  -Bolesław Prut
  -Władysław "Eros" Kiepski (Wujek Władek)
  -Hrabia Kox, Doktor George Lolek z Californi, Don Ferdinando, Mister Mariano, Maria Chodupska
  -Profesor Doktor Eugeniusz Koperwas zwany Cudownym Dzieckiem Polskiej Bakteriologii
  -Gajowy Bronisław Czopek, Bruc Le, Don Cziczio
  -Piotruś Bubiak
  -Mecenas Jerzy Bimbał, Esterchazy Maria Bonawentura Fryderyk Lis Zabój Błotnicki
  -Stasiek zwany Smardzem, Sylwek Bażant (Zawijasty Bażant)
  -Maniuszko, Stanisław Ignacy Panderecki, Orzeszkówa, Zanusi
  -Stasek Bryzol
  -Tomasz Wielbłąd, reżyserowie Skorsizi i Szpilberg, Pamela Kowalski, Andrzej Gąsior, Jadwiga Barbara Przaśny
  -Adam Stanisław Fredro
  -Czesiek Struś
  -Profesor Doktor Edmund Cielak, Dejwid Koperwas
  -Nabuchodonozor Piszczyk Deodendor
  -Stefan Balon, Jadwiga Nagrobna, Katarzyna Brzdęk-Kolęda
  -Łoker (Paździoch)
  -Katarzyna Cholewa-Zalewa, Mateusz Czerstwy, Andrzej Dzidziuszkiewicz, Karol Grzmot
  -Krejzi Tadek, Maria Kądziel, Andrzej Kopara, Stefan Brzęczyszczykiewicz, Ksiądz Andrzej Kadłubek, Roman Ramol
  -Jan Kanty-Berbeć
  -Aleksander Biedrona
  -Rajmund Wyporek
  -Szymon Grucha, Baca Walek Pociotek Gąsiennica, Anatol Banan
  -Stanisław "Frodo" Frodziński, Sante Kutazzo, Szejk Abdullah Ibraham Ibu Abu Papu Olejko Alladin syn Szejka Abdullaha Ibrahama Ibu Abu Papu Olejka Alejajka
  -Rajmund Szajs Dziduśkiewicz, Stefan Popkorn, Juliette Ballon
  -Waldemar Krwawy, Jolanta Drapieżna, Mirosław Obierka, Ksiądz Stanisław Kupka, Marek Pałka, Doktor Kiełbasa
  -Walentina Twiordożopnaja, Hildegarda Gutentag, Mieczysław Kalosz
  -Zenon Malinowski (Art bussines director of international consulting center), Andrzej Baranowski, Sobieryba
  -Waldemar Bączek, Mariusz Max Grzechotnik
  -Profesor Wybździur-Kołatka
  -Barbara Pierdzi-Mąka, Kapitan Robert Ciocia
  -Belzebub zwany Waldemortem (nazywany przez Ferdka Bezlebiuszem)
  -Czesiu Wąsik, Renata Męczykoń
  -Balcyrewicz
  -Święta Mateczka Kozłowska, Andrzej Lipa, Marek Lipa, Janusz Lipa
  -Król podrobów Rysio, król dywanów Mustafa, królowa adidasów Nataszka, królowa 101 duperelów Tamara Twardodupcewa
  -Cietrzemrzak, Wybrzuszkiewicz, Brzęczybarszcz, Wzdymula, Cietrzpielak, Wygrzeszcz, Grzebyk, Matula, Wygrzmigórka, Przebrzydlak, Wybierka, Antoni Rozczaprak
  -Profesor doktor docent rehabilitowany Zygmunt Kozłowski z Akademii Górniczo-Wiertniczo-Hutniczej w Obornikach Śląskich, profesor magister docent nadzwyczajny Stanley Burak z Maderfaker University of California, pułkownik Kisiel, kosmita Tojebiuk Multiplex z odległej ale przyjaznej galaktyki Padaka
  -Ricardo Santos Crosfallus Posampas, Giovanni Rondo, senorita Sardina
  -Jan Banan, Marian Papaja, Barbara Rabarbar
  -Zenobiusz Bojler, Adam Miłosz, Andrzej Ciemniak, Harakiri Sepuku, Sven Kurdensen (nazywany przez Ferdka Skurwensenem)
  -Cezary Bałach-Ostobramski
  -Faraon, Belfegor, Barbara Przerwa, profesor Prut, Bernard Zwierz
  -Kazimierz Obierka
  -Władysław Centralny
  -Gonzo
  -Zbych Kupczyk - biznesmen przekręciarz
  -Barbara Skarpetowska
  -Profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko
  -Maciorewicz
  -Ksiądz infułat Eugeniusz Bażant
  -Kuba Rarytas, Beata Belzebub
  -Stanisław Mięcikupa, ksiądz proboszcz Maślak
  -Magister Włlodzimierz Nieczuły
  -Wacław Bardacha, Barbarella Caban
  -Major Waluś w stanie spoczynku
  -Doktor Albert Kirsztajn, Gaćwińscy
  -Profesor Degler, Bolesław Krupa
  -Oliwier Baniak, Magda Kołek, piosenkarka Margaryna
  -Krzysztof Banach, prezes Konewka
  -Mecenas Waserman
  -Honorata Płaszczykowska, Grzegorz Bączyński, profesor Kopeć, Stanisław Badyl, Marianna Ćwierć-Parzącha
  -Stanisław Blumenfeld (alter ego Boczka)
  -Bączyńska, Maria Skłodowska Kuria, Goetlib und Hedwig von Bibersztajn, Gertruda von Bibersztajn zwana Frau Panzerfaust
  -Barbara Ćwierć-Pobożna
  -Tadeusz Wajche-Przełóż
  -Ksiądz Maślak
  -Ireneusz Nabrzeżny
  -Małgorzata Papilion, Marlena Czaszka, Marysia Rzepa, Jan Pałąk, namiętna Krystyna, Danuta Bierna, starszy szeregowy Wojciech Gąsior, czarnoksiężnik z Sosnowca, Mirosław Soczysty, magister doktor Zenon Grządziela
  -Magister inżynier Bogdan Kulchawy
  -Marek Trądzik, Stanisław Bączek
  -Andrzej Pierdzimąka, Leszek Czopek, Barbara Ojejnik, Władysław Zachciewajka ps. Lucyfer, Edzio ps. Pedzio, Paździochowa ps. Alexis, Halina ps. Balbina, Kiepski ps. Laczek, Rozalia Kiepska ps. Kanalia
  -Rodzina Pączków z Rzeszowa, rodzina Kopćów z Zadupia Wielkopolskiego
  -Janusz Wzdęty
  -Hubert Czteropak
  -Ingmar Rabarbar
  -Rajmund Bączek
  -Jasiek Pizdruń-Pociecha, Maria Masłowska
  -Bob Marlej, Roki Balboa, Adriano Czelentano, Grażyna Kokosińska, Czak Noris
  -Towarzysz Konik Marcin, ksiądz Maślaczek, mecenas Przeciępiętrzak
  -Grażyna Gruchola, Salomon Baba
  -Mecenas Kalwas
  -Małgorzata Bolesna-Mordęga, Józef Szyszka
  -Damian Obwarzan, Karol Diabełek, Dariusz Bączek
  -Olivier Jajniak
  -Jan Stefan Ślina
  -Loda Katoda
  -Ksiądz Piotruś, lekarz stomatolog Bocianowski, doktor Religia
  -Ksiądz proboszcz Pierożek
  -Stanisław Ignacy Mickiewicz
  -Piotr Rybik
  -Froilein Lola, General Kolzklotz
  -Edgar Pacierz
  -Stanisław Jerzy Fitkał-Podymał, Plemniak, Jerzy Kotlarczyk
  -Genowefa Nawtykała, Rysiek Przeręba, Zdzisiek Przydrożny, Marek Abażur
  -Gila Zytowska, Doktor Siergiej Kaczpirowski
  .
  I teraz coś o czym zapomniałem w ostatnim podsumowaniu, a pytało o to kilka osób. A mianowicie – toasty! Co prawda na początku dość długo się one nie pojawiały a jeśli już to były one bardzo klasyczne i niczym nie wyróżniające się ale.. i tak je zapisywaliśmy. Dopiero później scenarzyści dali się ponieść wyobraźni.
  Oto i toasty:
  -Zdrowie moje w gardło twoje
  -Za zdrowie Halinki i potomka
  -Zdrowie marynarki wojennej, zdrowie czołgistów, zdrowie wojskowych służb weterynaryjnych, na pohybel krzyżakom
  -Na drugą nóżkę, strzemiennego
  -Za konstruktywny dialog, najlepszego, za sukces w sklepiku panie kierowniku, za stracone złudzenia
  -Za poezję artystyczną i za Mickiewicza Adama przez muzę natchnionego
  -No to "cyk" jak powiedział budzik do zegarka
  -Zdrowie psychiczne
  -Po maluchu dla rozjaśnienia umysłowości
  -Za bezproblemową nieśmiertelność, no to cyk jak powiedział budzik do zegarka
  -Po maleństwie, no to siup
  -Za niezawisłe koleżeńskie sądownictwo
  -Chluśniem bo uśniem, na zdrowie
  -Za brudne, śmierdzące, ohydne pieniądze
  -No to "cyk" jak powiedział budzik do zegarka, chluśniem bo uśniem
  -Na zdrowie, zdrowie Mariolki
  -Za ligę mistrzów
  -Pierdykniem bo odwykniem
  -Oby nam sie
  -Najlepszego
  -Za nieśmiertelność
  -Oby nam sie, chluśniem bo uśniem
  -Za naszego dobrodzieja Mariana Paździocha
  -Rozchodniaczka
  -Jak to mówią: po ptokach
  -Za szczęście i dobrobyt tego domu
  -Po dziubasku, po maluszku, wiwacik, bum cyk cyk, rym cym cym z dupy dym, rach ciach ciach babke w piach, hulaj dusza piekła nie ma, itarara usiasiusia, umcia umcia pękła gumcia, rym cim cim cim dałabym cim, obok chatki rosną pierdawki a dupa goła gorzały woła, tyrtum pyrtum
  -Jeszcze na jedną nóżke, do dzieła
  -Najlepszego
  -Najlepszego na wieki wieków, zdrowia
  -Na zdrowie
  -Zdrówko
  -Najlepszego
  -Hops
  -Drzyzgo
  -Siup bo procenty uciekają, ahoj
  -Na zdrowie
  -Za nocną zmianę, za bezsenność w wielkim mieście, na drugą nóżkę
  -No to siup bo.. no, bo bąbelki, wie pan
  -Pierdykniem bo odwykniem, chluśniem bo uśniem
  -Zdrowie nasze w gardła wasze, oby nam sie
  -Na zdrowie, najlepszego
  -Drzyzgo, na drugą nóżke
  -"Kto nie zgadnie ten nie pije. Po stawie pływają, kaczki się nazywają, co to jest? No.. kaczki", hop siup cztery baby osiem dup
  -No to enter panie Paździochu
  -Rym cym cym, no to enter, pod te ufo i niezydentyfikowane obiekty, lata Tadek po orbicie, za nieważkość, chlup w ten kaczy dziób
  -Na zdrowie pronu i wronu
  -Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w mordę schowa (toast przed jedzeniem), jedzie pociąg do Berlina, chlup w ten kaczy dziób
  -To chlup w ten kaczy dziób
  -Rym cym cym, chlup w ten kaczy dziób, jadą wozy kolorowe
  -Po dziabągu
  -Jedzie ksiądz na karuzeli, drzyzgo, na drugą nóżkę
  -Skacze małpa na gumie, PBG - piłka bramka gol, jadą wozy kolorowe
  -Po dziabągu, za ten rok round the clock, rym cym cym i przybieżeli do Betlejem pasterze (tu leci dalej kolęda)
  -Na drugie nóżkie, piłka bramka gol, rym cym cym
  -Voulez vous chansons d'amour Acropolis adieu idegol (wulewu szansą damur akropolis adie idegol - niezrozumiałe ostatnie słowo), chanse lise Mona Lisa, dupa kościotrupa, pod te fazę
  -Chluśniem bo uśniem

  Druga część niżej w komentarzu

  Jak ktoś przeczytał całość to jestem w niezłym szoku. No i cóż, na koniec jeszcze zostawię wam komentarz do plusowania jeśli chcielibyście być wołani na finalne podsumowanie wszystkich odcinków. Myślę, że to będzie gdzieś.. za minimum pół roku. Ale na pewno będzie!
  Dziękuję też za wszystkie komentarze pod poprzednimi wpisami, wszelkie wsparcie i miłe słowa (。◕‿‿◕。) Bardzo się cieszymy, że nasz projekt tak się wam spodobał (ʘ‿ʘ)

  #swiatwedlugkiepskich #statystyka #polskieseriale #heheszki #kiepscy #seriale #gownowpis #humorobrazkowy #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net

  •  

   @Ordynator_Kidler: Dziękujemy za miłe słowa (。◕‿‿◕。)

   Co do numerów odcinków to spokojnie - mamy to wszystko zapisane. Statystyki dla każdego odcinka są wypisywane oddzielnie więc wszystko można sprawdzić. Skończony projekt w formie PDF i w Excelu udostępnimy po obejrzeniu wszystkich odcinków. A dopisywanie numeru odcinka do każdego nazwiska, wyzwiska, toastu czy pozostałych danych mogłoby być trochę czasochłonne. Jeśli masz pytania czy chcesz poznać jakiś konkretny numer odcinka to pisz priv, chętnie pomogę :D pokaż całość

  • więcej komentarzy (239)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Maestro_PM

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)