•  

  Kiedyś to były Pranki nie to co teraz( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Przedsięwzięcie polegało na otwarciu wielkiego hipermarketu w praskiej dzielnicy Letňany (gdzie znajdują się już hipermarkety Tesco i Globus) 31 maja 2003. Przed tą datą zorganizowana była bardzo silna kampania reklamowa w prasie, radiu i telewizji, rozprowadzono także ogromną liczbę ulotek reklamowych, rozklejono plakaty i ustawiono przydrożne billboardy. Hasła głoszone w tych reklamach przewrotnie wzywały: „Nie przychodź!”, „Nie kupuj!” itp. Hipermarket zlokalizowano w pewnej odległości od najbliższej drogi tak, że osoby, które chciały do niego dotrzeć, musiały kilkaset metrów przejść pieszo polną drogą, widząc z daleka długą na ponad sto metrów i na 8 metrów wysoką ścianę hipermarketu.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czeski_sen

  #heheszki #czechy
  pokaż całość

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Współlokatorka zużywa szampon mojej dziewczyny (który stoi na półce z moimi rzeczami). Przy artykułach spożywczych sprawa jest prosta - coś na rozwolnienie i załatwione. Co jednak można dodać do szamponu? Najlepsza odpowiedź wyląduje na jej głupim łbie. Nie oszczędzajcie jej, laska potrafi zalać łazienkę swoim okresem i tego nie sprzątnąć, albo nie spuścić po sobie w kiblu (dwójki też), ogólnie zostawia straszny syf.

 •  

  #mirabelkopomusz Zdechła mi ostatnio suszarka i szukam czegoś nowego. Czy ktoś może polecić jakąś suszarko lokówkę do 200 złotych? Wymagania mam dość konkretne. Zależy mi na tym żeby miała dużą moc (długie, grube i gęste włosy- przy słabszym sprzęcie ich wysuszenie trwa ponad 40 minut), koniecznie regulację temperatury (tak żeby zimny nawiew był faktycznie zimny, a nie tylko "jestem najchłodniejszy z wszystkich trzech i mooooże nie spalę ci włosów") i szczotki z kolcami, igiełkami, a nie z włosiem (bo nie zależy mi na głaskaniu włosów szczotką, chcę żeby były rozczesywane w trakcie suszenia).
  Fajnie byłoby jakby kolce można było schować, tak żeby włosy się ładnie ześlizgiwały ze szczotki, bo przy mojej długości dość łatwo o zaplątanie się. Znacie coś takiego?
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Makila

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Makila

Osiągnięcia (3)