•  

  hej, kupilem to - GreenOut Pure SOUR DIESEL. czy to mam użyć na 2 razy? W sumie kiedys miałem coświększego, to się piło i na 2-3 razy zostawiłem, a tutaj inna forma i nie wiem. Raz coś kiedys wypilem na raz i nie moglem wstać, za duza bania. A innym razem nic nie poczułem - chyba muszę sobie zapisywać co kupuję i jak działa...
  #greenout

 •  

  Żelki staniały o 5 zł na stronie i otrzymały nowe opakowania...

  Szkoda, że skład się zmniejszył o 40%, więc trzeba będzie zarzucać razy dwa.

  Ech... Trzeba będzie wykupić na allegro starą wersję póki jeszcze jest dostępne

  #greenout #dutchtherapy #narkotykizawszespoko #marihuana #thc pokaż całość

 •  

  Czy #greenout po zmianie etykiet stało się dużo mocniejsze, czy mi się tak wydaje?

  Pewnie kilka osób z tagu mnie kojarzy. Miałem do czynienia bardzo długo, bo ok. 2-3 lat z nałogowym paleniem szuszu. Początkowo z ulicy, później recepta i apteka. Paliłem dzień w dzień, miałem tolerancję bardzo dużą bo częstotliwość była bardzo wysoka.
  W tym czasie, nieco ponad rok temu wypiłem pierwszy raz Fresh Bomb Strong i czasowo przerzuciłem się na ten produkt.
  Doszedłem do momentu, kiedy pierwsza dawka w wysokości 15ml była dla mnie duża na samym początku stosowania. Codziennie musiałbym pić cały napój żeby coś czuć, bo 80ml było tak no.. okej.

  Od sierpnia nie miałem w ustach #thc, ani lufki zwykłego zioła. Jakiś miesiąc temu stwierdziłem, że "zrobię sobie taki czill i na rozluźnienie wezmę 27.5ml, bo w sumie to nie wiem jak zareaguję" - i umierałem, walcząc z krzywą fazą ponad 2h (bardzo, bardzo nieprzyjemne). Od tamtego momentu stosuję tylko i wyłącznie microdosing, bo nie przekraczam 5ml (po prostu nie ma takiej opcji), a dawka na oko 3ml jest w tym momencie na tyle dobra, że gdybym ją przekroczył dwukrotnie mogłoby już być delikatnie nieprzyjemnie. Nie mam już zamysłu wprowadzać się w inny stan świadomości, a raczej delikatnie rozluźnić - i działa. Jak to możliwe, że taka ilość (czyli w sumie okolice zalecanej dawki) już odczuwalnie działają?

  Pytanie do koneserów. Jest naprawdę dużo mocniejsze, czy totalnie osobiste predyspozycje?
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Maks0410

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)