dx

 •  

  Amazon zaprosił kilkunastu youtuberów i innych twórców treści związanych z Legendarium Tolkiena na spotkanie w Londynie. Podczas wydarzenia uczestnicy m. in. rozmawiali z producentami serialu, obejrzeli także 20-minutowy fragment produkcji. W spotkaniu wzięli udział m. in. przedstawiciele TheOneRing.net, Tolkien Talk, The Broken Sword, Prancing Pony Podcast czy The Tolkienist.

  Widać, że Amazon postawił raczej na twórców, którzy odnosili się do wcześniejszych informacji na temat The Rings of Power z umiarkowaną dozą krytyki. Wśród wrażeń po spotkaniu wybija się zauroczenie producentami serialu - podobno dali się poznać gościom jako ludzie mający autentyczny szacunek "do twórczości Tolkiena, posiadający dogłębną wiedzę na temat legendarium i pragnący rzetelnie przedstawić Śródziemie" (TheOneRing.net). Ponoć nawet cytowali z pamięci teksty z Apendyksów i wspominali coś o odwiedzeniu grobu Tolkiena, co zdaniem Shauna Gunnera z The Tolkien Society, "świadczy o poziomie oddania i zainteresowania, którego zwyczajnie nie sposób udawać".

  Większość zaproszonych gości wydaje się przyznawać, że ich obawy co do poziomu serialu zostały rozwiane lub przynajmniej złagodzone. Wrażenia z obejrzanego fragmentu były ponoć bardzo pozytywne, zarówno pod względem efektów wizualnych, jak i ogólnego klimatu, jednak konkretów brak (szczegółów obejrzanych scen chyba jak dotąd nikt - przynajmniej oficjalnie - nie zdradził). W co najmniej kilku miejscach pojawiły się opinie, że serial "jest w dobrych rękach" i że jeśli całość będzie na podobnym poziomie jak ten 20-minutowy fragment, to fani nie powinni być rozczarowani.

  Cała akcja była wyraźnie ukierunkowana na ocieplenie wizerunku The Rings of Power - co ze strony Amazona wydaje się sensownym posunięciem, zwłaszcza po porażce i kompromitacji, jaką było Superfans review. Część fanów jednak odnosi się nieufnie do opinii zaproszonych twórców, wskazując, że mogą nie być obiektywni. Ostatecznie, wyrażenie niekorzystnej dla produkcji opinii skutkowałoby pewnie brakiem zaproszenia na kolejne podobne wydarzenie...

  Na zdjęciu bonusy rozdawane zaproszonym: notes, kurtka przeciwdeszczowa i aparat.

  #lotr #wladcapierscieni #tolkien #amazonprime
  pokaż całość

  źródło: preview.redd.it

 •  

  Jak to teraz wygląda z laptopami za 3-4k da się kupić coś na czym można pograć w jakieś nowsze gierki?
  #pcmasterrace #komputery #laptopy

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Maneharno

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.