•  

  Witam . Za miesiąc wybija 3 lata posiadania przeze mnie kategorii B więc zaczynam poszukiwania jeździła . Budżet jaki planuje wyłożyć na ten interes to około 7,5 tyś. polskich pesos . Celuje raczej w markowe 4 suwy chłodzone cieczą . Dysponuje zapleczem , wiedzą oraz doświadczeniem w naprawach więc większość jestem wykonać sam aczkolwiek wolałbym czerpać przyjemność z jazdy , a nie biegać co chwilę z kluczami dookoła ( właściciel ogara 200 here ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) . Mam 170 wzrostu więc wszelkie Varadero odpadają . Na oku mam hyosunga GT 125 ( V2 ale niestety chłodzony powietrzem / olejem , a i dostępność nowych części odstrasza ) ) oraz ktma Duka 125 ( ale w tym wypadku boję się że z moim budżetem nie dorwę nic poza stanem agonalnym ) , ale chętnie zdam się na ludzi z wypoku i ich propozycje co do pierwszego 125 . Z góry dziękuję za odpowiedzi .
  #motoryzacja #motocykle125
  pokaż całość

 •  

  Mam problem w nowej pracy . ( Budowlanka here ) Stawiam się o 6:00 w tym przybytku , kwituje pobranie służbowego samochodu , pakuje potrzebny sprzęt , materiały i jadę na budowę stawiając się parę minut po godzinie 7:00. Na miejscu jestem do godziny 15 , a wracając na bazę przed centrum aglomeracji śląskiej na miejscu jestem chwilę przed 17 ( jeżeli ktoś jechał w godzinach szczytu przez Katowice , a następnie Chorzów by potem kisnąć w korku na wysokości Piekar ślaskich wie jaka to mordęga ) . Pracując w innych zakładach przyjąłem , że czas pracy liczy się od wejścia na zakład więc na karcie pracy wpisywałem " czas pracy - 11 h " po czym pani kadrowa skreśliła mi cały tydzień i wszędzie wpisywała 8 przywołując słowa prezesa " panowie jak jedziecie autem to przecież nie pracujecie " . Czy oprócz tych słów przyzwala im na to i reguluje to jakaś podstawa prawna ? Z góry dziękuję za odpowiedzi .
  #pracbaza
  pokaż całość

 •  

  Mirki miał może ktoś kontakt z deskami firky Oxelo ? ( Początkujący here )
  #skateboarding

 •  

  #ps3
  #mw2 jest może ktoś chętny na Spec Ops w trybie online na PS3 ?

 •  

  #bonjovi
  #pasta Be me
  Be 26
  Recently got married to a solid 7/10
  She wants kids right away
  Gets her wish
  Fast forward 9 months
  Baby is on the way
  In the waiting room becouse i couldn’t handle it
  Wife has baby
  mfw i see my child for the first time
  Told her she could name tge baby anything she wanted
  She tells the doctor that her name is Love
  Wife isn’t a hippy or anything
  I’m not huge fan, but fuck it, i promised her
  Fast forward 10 years
  Baby is growing up
  Love comes back from school crying
  Ask what’s wrong
  Says she is being bullied becouse of her name
  I cheer her up with some ice cream
  Problem solved and bast dad award achived
  Fast Forward 7 more years
  Love has turned into a 9/10
  She dresses normal
  Always wears red nail polish
  But she is shy
  Very shy
  She is still mocked constantly becouse of her not so ordinary name
  She comes home from school
  Obviously disturbed
  Ask her if its about her name
  She says nothing
  Just kisses me on the cheek and leaves
  First time she has kissed me since she was baby
  Just wasn’t her thing
  Can hear wife pulling in
  She is home early from work
  Hear door open from daughters room
  Door then opens from garage
  Loud blast goes off directly behind me
  I fall to the ground
  Wife looks at me and screams
  I look down and see bullet through me chest
  Love says something about her name
  I look up at my still beautiful wife
  I say
  Shot through the heart
  And you’re to blame
  You give Love
  A bad name
  pokaż całość

 •  

  Dopiero zaczynam zabawę z ASG i do mojej Specna dostałem baterie nimh 9,6 v 1100mah i ładowarkę sieciową . Jak długo powinienem ją ładować ? Czytałem też o lipo i zastanawiam się jaką baterie ( v) i ładowarkę powinienem wybrać ?
  #asg

 •  

  True story.

  Mój kolega był na wyjeździe sportowym ze swoimi ziomkami z drużyny i innymi znajomymi spoza ekipy.
  Do pokoju pięcioosobowego wziął siebie i swoich trzech ziomków, po czym powiedział opiekunowi że może tam kogoś dopisać, nieistotne kogo, bo oni komplet mają.
  I tutaj się wszystko zaczęło... Dopisali im koleszkę, dajmy mu imię Maciek

  Maciek, jak pewnie podejrzewacie, nie jest casualowym chłopcem. Ma adhd, padaczkę, cukrzycę i uwaga, grande finale: wodogłowie.
  Ogólnie wygląda jak kosmita na dragach, przez ten wielki łeb i tabsy, które bierze, do tego jak mu spadnie cukier to leci na ziemię, dostaje ataku i tańczy brekdensa w rytm przerażonych krzyków osób w pobliżu.
  Kiedyś jak nie wziął tabletek w szkole na uspokojenie i innych takich, to wbiegł do kibla, urwał kran i porozpierdalał wszystkie lustra i kilka szyb, więc dobre jazdy robi.

  Cool story zaczyna się niepozornie, ziomki siedzą w pokoju, wyciągają wódeczkę (Maćkowi piwko, bo mówił, że nie może wódki, bo go kopie za mocno) i zaczynają imbe.
  Ogólnie to nie zdawali sobie sprawy z tego jak można się upierdolić jednym piwem. Gdy reszta była w połowie flaszki, Maciek skończył swoje piwko, siedział w ciszy i słabo kontaktował.
  Reszta ekipy piła dalej, po czym dostali esemesa od loszek i uznali, że trzeba je odwiedzić, bo też piją, bo też wiksa.
  Wymyślili, że kosmitę zostawią samego w pokoju, żeby siary i przypału ewentualnego nie odjebał.
  Wtedy Maciek się ocknął, zaczął pierdolić, że idzie z nimi, że on nie może sam zostać, że co to kurwa za koledzy jak go zostawiają i tak dalej, w końcu wybiegli z pokoju, a ten zaczął napierdalać czymś w drzwi, butami rzucać i drzeć japę, żeby chociaż do kibla go puścili, bo zaraz mu zwieracze jebną.
  Nie posłuchali go i poszli do loszek,a Maciek cały czas wołał...

  Po paru godzinach, jeszcze bardziej upierdoleni jak przed wyjściem, wracają do pokoju. Otwierają drzwi, jeszcze nie zapalają światła, a na wejściu czuć okropny smród, metr od drzwi leży firanka. "Dobra chuj", myślą, "idziemy". Zapalają światło a ich oczom okazuje się widok wszechobecnego gówna.
  Na podłodze, na butach, w butach, rozsmarowane ręką na ścianie i firankę ujebaną po brzegi oraz wąską rozsmarowaną stróżkę gówna idącą w głąb pokoju, a dokładniej do łóżka, gdzie spał Maciuś z wypiętą dupą w stronę sufitu, ujebany na plecach i nogach w gównie i łóżko także.

  Jak to się stało? Po wyjściu tak mu zaczęło cisnąć na dupę, że postanowił wysrać się do śmietnika, ale nie zdążył, więc oparł się o ścianę i zaczął srać nie patrząc gdzie.
  Kątem oka celował do swojego buta, ale że był pijany to skończyło się na gównie w promieniu metra na podłodze i butach. Gdy już się wysrał, postanowił sprawdzić "czy to już" i przetarł się ręką po rowie, po czym obejrzał upierdoloną rękę i wytarł ją w ścianę.
  Stał tak przez chwilę i pomyślał, że nieźle odjebał. Speszony i wystraszony zerwał firankę i zaczął nią wszystko wycierać ze ściany, ziemię zostawił w spokoju.
  Jeszcze nie skończył roboty, a od wdychania tych fekaliów zrobiło mu się niedobrze i poszedł spać, przypominam, przez cały czas miał opuszczone spodnie, więc 5-metrowa przechadzka dla pijanego typka z wodogłowiem i powiększonym McZestawem chorób nie było zbyt łatwe.
  Zasnął i jeszcze przez sen się zesrał, jakby na dokładkę.

  Ogólnie ziomki sprzątały wszystko w czwórkę od 3 do 9 rano, nie zdążyli wytrzeźwieć nawet do rana, więc nie szło najlepiej.
  Nie udało im się wyczyścić dwóch par butów, ani firany, którą wyjebali, a pokój na stałe przesiąkł zapachem soczystego gówna.
  Opiekun pytał o co chodzi, to tłumaczyli się tylko, że kosmita się źle poczuł i zesrał przez sen i porobił zamieszania, więc całą sprawę udało się ukryć.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mapis974

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)