•  

  Czy już wiadomo czy 51-letni mobilizer jest ukontentowany mobilizacją

  #ukraina #rosja @Andromeda_YT

  •  

   @luckylukk: Igor Strełkow
   wczoraj o 10:12
   Odnośnie trwającej mobilizacji.

   1. Jeśli kogoś dziwi, że mobilizacja przechodzi „przez… czyli jedno miejsce” – to wcale mnie to nie dziwi. Po pierwsze, przy nieustannym przerzucaniu naszego przywództwa politycznego „z jednej skrajności w drugą” – przygotowywali się do tego „nieudolnie” w myśl zasady – „poinformujemy, że jesteśmy gotowi, a potem zobaczymy” – no cóż, to znaczy w taki sam sposób, jak w Ministerstwie Obrony FR tylko pod Fanernym i odbywało się to przez wszystkie lata jego kierownictwa. Po drugie, sam system księgowy został zniszczony od początku „zera” (zwłaszcza pod „Mebelshchik”), a aby „podać plan poboru”, komisarze wojskowi są zmuszeni „chwycić wszystko, co się wydarzyło agendy” - mimo instalacji obniżonych z góry według kategorii. Będzie to trwało tak długo, jak długo kierownictwo MON FR będzie zdominowane przez tych samych złodziei, mokasynów, oszustów i kretynów, którzy siedzieli przed rozpoczęciem tzw. „S.V.O.”

   2. Niemniej jednak mobilizacja przebiega stosunkowo dobrze. Bo:
   - odbywa się przede wszystkim na odludziu, gdzie wśród Rosjan (i nie tylko Rosjan) jest jeszcze niewielu „zwykłych ludzi”, a jeszcze mniej pederastów, liberałów i innych zboczeńców;
   - wszak propaganda zdołała przynajmniej część Rosjan wytłumaczyć, że będą ICH BRONIĆ. A to dla prawdziwego Rosjanina jest głównym kryterium gotowości do chwycenia za broń - nawet na rozkaz;
   - dopóki najbardziej potencjalnie gotowy do wyjścia na front męski kontyngent nie zostanie „wybrany”. Gdy jest "wyciśnięty na sucho" - pójdzie znacznie trudniej.

   3. Pomimo całego tępego bałaganu, jaki tradycyjnie panuje w ramach Obwodu Moskiewskiego, popierałem i będę nadal popierał wszelkie działania, które mogłyby potencjalnie zmienić na lepsze sytuację na froncie i oddalić nas od militarnej klęski ze strony tzw. nazywa. "Ukraina". Ze wszystkimi "niuansami" bałaganu - wiem z pierwszej ręki i jestem pewien, że możesz to znieść. Ale kretyni w regionie moskiewskim (nie piszę o szkodnikach - im więcej mają bałaganu, tym lepiej) nie powinni oczekiwać, że zawsze mogą wygodnie egzystować, nie zmieniając niczego na lepsze. A potem niektórzy z ich poprzedników w 17 roku zakończyli swoje życie, rozdarci na strzępy lub wyrzuceni przez okna na podstawionych bagnetach… Jednak… kretyni – po to są kretyni, że są nie do trenowania. Nadzieja tylko na polityczny komponent władzy. Tam (czysto teoretycznie) powinni być ludzie trochę mądrzejsi.
   pokaż całość

 •  

  Podobno złapali gościa który kastrował Ukraińca. Ktoś może potwierdzić? Czy to ten typo? Co mówią?

  #ukraina #rosja #wojna

  źródło: streamable.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mariska123

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)