•  

  Witam,
  Aktualnie jestem na etapie przepinania kont Google i jeśli chodzi o zdjęcia, notatki, dysk itd. wszystko już sobie poprzenosiłem. Ale mam problem z kopią zapasową telefonu, w ustawieniach googla przepiąłem konto na którym ma się robić kopia i kliknąłem utwórz kopię, ale zrobiła m się tylko kopia zdjęć Google, przy całej reszcie mam "Czekam na utworzenie kopii zapasowej..." i mam je tak od 2 godzin. Muszę najpierw usunąć backup z poprzedniego konta?
  #googledrive
  pokaż całość

 •  

  Witam,
  Szukam auta do ~14000 zł + 2000-3000 zł na naprawy i wymiany po kupnie. Na chwilę obecną jeżdżę Fordem Fusionem z 2004 roku, (tym na bazie Fiesty) z silnikiem 1.4 TDCi, który w sumie spełnia to czego oczekuję jeśli chodzi o miejsce w środku zarówno dla ludzi i bagaży. Samochód obowiązkowo 5 drzwiowy oraz z klimatyzacją (ale zakładam, że to standard). Benzyna (ewentualnie z z gazem), albo diesla ale tutaj z tego co się orientuję musiałby być rocznik minimum 2006-2007 (zależy mi na wjeździe do zielonych stref w Niemczech, gdyby nie to, to raczej bym nie zmieniał auta). Oprócz tego, żeby oczywiście silnik był w miarę oszczędny oraz żeby było odporne na rdzę.
  Na chwilę obecną rozpatruje takie samochody:
  1) Ford Focus MKII - Tutaj celowałbym w wersję po lifcie i nie wiem czy udałoby się zamknąć w przedziale.
  2) Ford Fiesta - Tutaj nie wiem jak wygląda sytuacja z miejscem w środku, niby mam auto na tej samej płycie, ale w środku wydaje mi się, że jest więcej miejsca, chociaż może mi się to tylko wydawać.
  3) Peugeot 307 / 308 - Jeździłem chwilę 307 z 2002 roku i z silnikiem 2.0 HDi i dosyć przyjemnie to wspominam. Z 308 nie miałem styczność.
  4) Citroen C4 - Parę razy jeździłem C5 z 2007, ale jak dla mnie trochę za duże auto. Z C4 nie miałem styczności.

  Nad takimi autami się zastanawiam, ale nie mogę się określić. Najbardziej do mnie przemawia Focus i 307 / 308. Chciałbym usłyszeć opinie od Was na temat wymienionych samochodów, jakich silników unikać, jakich szukać, ogólnie użytkowanie itd. Oczywiście inne propozycje też mile widziane. Przebieg roczny to ok 30 000 kilometrów. Czasem więcej, czasem mniej, ale średnio tak wychodzi.

  #samochody #motoryzacja #ford #peugeot
  pokaż całość

 •  

  Cześć, zastanawiam się nad modernizacją mojego roweru, tzn. wymiany ramy na 19" (aktualnie mam 16", a akurat rozmiar 19", ponieważ pasuje mi inny rower z tą ramą) oraz kół na 28".
  1) W domyśle do wymiany są koła i amortyzator czy coś jeszcze?
  2) Czy na piaście pod koło 26" da się zapleść koło 28"?
  3) Myślałem nad przełożeniem osprzętu do większej ramy, ale ma ona suport włoski, aktualnie ciężki do dostania :/. Chyba, że istnieje jakiś sposób, żeby przerobić to na BSA (angielski), to chętnie poczytam, ale nie znalazłem nic ciekawego.
  4) Jest w ogóle coś takiego opłacalne, czy lepiej kupić jakiś rower za ~2000-2300 z Decathlon / Romet. Ewentualnie kupić taki rower i przełożyć osprzęt, jeśli mój okaże się lepszy

  Ogólnie z mojego aktualnego roweru jestem bardzo zadowolony, ale przy dłuższych trasach zaczyna doskwierać lekki ból pleców. Załączam też zdjęcie dwóch rowerów (czarno-biały rama 16", srebny 19")
  #rower
  pokaż całość

 •  

  Wypełniam teraz dane na rankomat.pl i nie wiem skąd mam wiedzieć jakie miałem zniżki na ostatniej polisie OC, ktoś coś wie? #oc #ubezpieczenia #rankomat

 •  

  Hej, szukam drukarki tak do 500-600 zł. Zależy mi na tym żeby drukowała w kolorze i miała skaner. No i oczywiście, żeby nie miała drogich tuszy. Polecicie coś?

  #drukarki

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MatiJas1231

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)