•  

  Na Tinderze powinna być możliwość wysłania ostatniej wiadomości xD

  Uważam się za fajnego gościa, spontanicznego, nie lubię nudy, mam skłonności do ryzyka i robienia głupich rzeczy, mam też spory dystans do życia i ogólnie relacji męsko-damskich.
  Mam fajną dobrą pracę, gdzie mieszkać, spoko furę i kasę. Może nie jestem jakimś chadem, lekko mógłbym przytyć, wiadomo zawsze są rzeczy które można poprawić i to jest w sumie fajne. Obiektywnie oceniam siebie na 6-7/10. Czasami zdarza mi się usłyszeć, że jestem przystojny. Zależy od ubioru, od energii jaką emanuję. Na tinderze mam ok. 60 lajków przez pół roku.

  Ale nie XD P0lki 5-6/10 z miną srającego kota po wymienieniu się FB gdzie zaznaczam tylko w celu wysyłania memów żadnego nękania kasują pary.

  I tu wchodzi ona - ostatnia wiadomość. Chętnie bym takiej napisał a czego się kur** spodziewałaś? Alvaro Solero? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Nie wiem co one mają w głowach jak sądzą, że takimi paszteciarami zainteresowałby się model 9/10.

  Wylałem z siebie trochę jadu, negatywnej energii, teraz wracam do mojego fajnego życia. BEZ P0LKI.
  Co raz częściej łapię się na tym, że po co mi #rozowypasek zastanawiam się co po za seksem może wnieść do mojego życia dziewczyna?
  I to nie trace ja. O nie nie. To tracą one ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jest jeszcze inny typ dziewczyn na tinderze ale to temat na inny post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #tinder #randki
  pokaż całość

  •  

   @WirusowaPotworzyca: Ostatnio na kanale "Nie wiem ale się dowiem" wyszedł świetny film komentujący poradę Mariusza Pudzianowskiego o tym jak to "łatwo" jest dziś znaleźć normalną kobietę. Że bądź normalny, pracowity, etc. Wszystko się zgadza, ale... 30 lat temu. Świat, który opisuje Mariusz oraz nasi rodzice - już dawno nie istnieje. Rodzice często się kryją, nie chcą się obnosić. I okej, nie ma co szpanować. Ale też nie można się kitrać.

   Gość wyjaśnił dlaczego kobiety uciekają z małych miejscowości i wsi do dużych miast. Bo w tych pierwszych nie będą miały żadnych możliwości rozwoju. A w mieście tego multum, rozrywki, kluby, kina, restauracje, praca. One chcą czegoś więcej. Będą więc zwracały uwagę na:
   - wygląd
   - lifestyle
   - środki materialne
   - status społeczny
   - umiejętności socjalne, etc.

   Bycie "normalnym" i "cichym" a dzisiejszym świecie nie popłaca. Sam staram się nad tym pracować, bo choć obiektywnie jestem naprawdę całkiem niezły, to imo moją wada może być niezłe "wtapianie się w tłum", ale to wielu ludzi tak ma. W sensie, że się mało wyróżniasz.

   I o to warto zadbać, o umiejętność podejmowania rozsądnego ryzyka i większą ekspozycję. Zobacz zresztą jak teraz wyglądają rozmowy rekrutacyjne, mój manager je prowadzi na callach w tym samym pokoju co ja jestem i słyszę co się dzieje, rozmawia potem ze mną (jak koledzy się trzymamy). Punktuje to jak ktoś lubi to co robi, ma doświadczenie, umie się zaprezentować. Suchy papier tak sobie. Dziś ważne są umiejętności miękkie.

   Krótko mówiąc: możesz być fajnym facetem, ale nudnym lub też tak się prezentującym.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (30)

 •  

  Przez spermiarzy już nie ma co liczyć na normalną relacje z kobietą its over.
  #przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #instagram #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazki #hipergamia #pieklomezczyzn #pieklokobiet #pieklomezczyzn #heheszki #spermiarzalert #spermiarz #simp #cuckold pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: streamable.com

  •  

   @Onaaa20: @Kuba1005: No jak laska reklamuje swoje konto insta, ma je otwarte, ba, albo wręcz przyjmuje KAŻDEGO na pałę (!!!), często także reklamuje je na Tinderzem, no to...czego się kurwa dziwi? Przyjmuj setki randomów, reklamuj swoje konto - dziw się, że ktoś tam jednak wypisuje, szczególnie z portalu randkowego, szczególnie jak wstawiasz roznegliżowane zdjęcia. Powalona atencjuszka i tyle, wstawia zdjęcia dupy i cycków i działa na zasadzie: patrz jaki fajny cukierek, fajny co? Taki dobry. Chcesz polizać? Ale tylko przez szybę albo zadzwonię na policję! No kuźwa ludzie. I takich są teraz tysiące. pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  #redpill #tinder
  Z własnego doświadczenia i obserwacji wiem, że kobieta będąca w przedziale 4-5 po odpaleniu sławnej aplikacji jest w stanie znaleźć typa 8-9 na jedną noc w przeciągu kilku godzin.
  Czy można już wyciągnąć jakieś wnioski w kontekście budowania trwałych związków przez takie kobiety w przyszłości? Mam wrażenie, że wiele z nich zostanie po prostu sama gdy przekroczą 27-30 lat i zostaną zawieszone w wymiarze bycia wiecznym materacem dla młodych i starych gachów którzy się będą przewijali w #tinder przez następne 15 lat.
  Istnieje też szansa, że nastąpi drastyczny downgrade wymagań i taka Panna zaakceptuje chłopka 3-5 (ze swojego przedziału SMV), jednak po koleżankach widzę, że jest to raczej mało realne a zmiany wywołane nawykami, tym bardziej tymi walącymi po układzie dopaminowym są często nierealne.
  Trochę mnie martwi ta tendencja. Ktoś musi zakładać te rodziny, płodzić dzieci i płacić na moją przyszło emeryturę w zusie. W obecnej sytuacji, lwia część kobiet, które zasmakowały chwilowej rozkoszy z ziomem 190, uznaje że jest to standard i buduje obraz życia odklejony od rzeczywistości w tak drastycznym stopniu, że chłopaki z tagu #przegryw nie mają się czego wstydzić przy tym.
  pokaż całość

  •  

   @Onaaa20: Ludzie bez zdjęcia powinni trafiać do osobnej puli i móc tylko takich przeglądać. Czyli jak Ty masz czarne tło, to też przeglądaj sobie tylko "laski" bez zdjęć. Zobaczymy ile będziesz miał z tego funu. Laska szanuje swój czas, szczególnie jeżeli nie jest nastolatką i jeżeli sama już żyje na jakimś poziomie bądź też szuka poważnego związku. W obu przypadkach kobieta nie chce faceta, który nie jest zaradny i którego trzeba niańczyć, który nie ma własnego kąta.

   Bycie osobą, która ma fach w ręku to jedno (to akurat dobra rzecz).

   Ale to zupełnie inaczej wygląda gdy jesteś już niezależny od rodziców, masz swoją pracę, samochód i swoje właśnie zdanie. Swoje własne "ja". Umiesz podejmować ryzyko. Oczywiście każdy może mieć różne sytuacje życiowe, jasne, ale mówię jak to ogólnie wygląda.

   Rzuciłeś argument finansowy, że osoba mieszkająca sama "traci kasę". Niby prawda, ale widać, że nie rozumiesz o co lasce chodzi i ile warta jest niezależność. Tak samo nie warto mieć samochodu, on też jest droższy niż zbiorkom, ale daje Ci niezależność. Tak samo $$$, etc etc.
   pokaż całość

   +: kubwro
  • więcej komentarzy (14)

 •  

  Powiem Wam, że sparowało mnie dotychczas z pięcioma kobietami i wszystkie odpisały mimo że na żadne wymyślne teksty się nie siliłem. Z tym że ja mam ustawione na wiek 33-42.
  #tinder

 •  

  Mężczyźni mają statystycznie wyższy iloraz inteligencji, są silniejsi, wyżsi, bardziej odporni na stres, częściej dbają o kondycję fizyczną i zarabiają więcej pieniędzy. Rola kobiety przez bardzo długi czas naszej ewolucji ograniczała się do rozpłodu, prac domowych oraz dbania o potomstwo, bo był to po prostu wydajny układ. Dziś natomiast ginocentryczne społeczeństwo o tym wszystkim zapomniało i przekreślając biologię dało kobietom równe prawa... ale nie obowiązki - o czym doskonale mogliśmy się przekonać podczas wojny na Ukrainie.

  Pokłosie zbyt szybkich przemian ustrojowych w porównaniu do mozolnego procesu ewolucji kobiet to benefity za bycie słabszym kosztem systemowego wbijania mężczyzn w ziemię, aby "wyrównać" poziomy. Nieadekwatne zarobki do realnego wkładu w gospodarkę oraz socjalny parasol ochronny zaowocowały z kolei brakiem potrzeby posiadania mężczyzny, którego rolę dzielnie zastępuje aparat państwowy i polityka równościowa. Gwoździem do trumny okazała się technologia i dostęp do wręcz nieograniczonej liczby spermiarzy przy pomocy social mediów i aplikacji randkowych, co finalnie w combie skutkuje tak uprzywilejowaną pozycją, że statystyczna kobieta uznaje jedynie 5% samców za godnych swojej zipy.

  Z kolei ostatni eksperyment wykazał, że samiec 8/10 o nienagannym wyglądzie, bardzo dobrym wykształceniu, aktywny fizycznie i mierzący 191cm wzrostu otrzymuje... 3,7% dopasowań w najpopularniejszym medium matrymonialnym.

  Dziś już nie mamy do czynienia z HIPERgamią, tylko GIGAgamią bądź nawet ULTRAgamią, change my mind.

  #p0lka #logikarozowychpaskow #rownouprawnienie #pieklokobiet #takaprawda #zwiazki #tinder #przegryw #redpill #blackpill
  pokaż całość

  źródło: incels.wiki

  •  

   @Pozytywny_gosc: Nie wiem czy chodzi o sam seks, chemia zdecydowanie pozwala umocnić związek. Osobiście chemię poczułem w życiu raz, jeden pieprzony raz. To coś działa z odległości 0.5m, prawdopodobnie jakieś feromony. Nawet jakbyś wytrzepał gruchę 3x, to i tak pindol wstaje. I ten najlepszy, filmowy wręcz efekt, gdy laska odchodzi, ale nagle ogląda się na Ciebie przez ramię - jedna z najbardziej seksownych rzeczy ever. Choć akurat "ta" konkretna to była też kokietka i nimfomanka, więc to może zmieniać postać rzeczy. Anyways, gdy się sobie podobacie to jest naturalny pociąg, bez tego to co byś nie wykombinował to tego nie utrzymasz. pokaż całość

  •  

   @Pozytywny_gosc: Ja przeglądam tag "tinder", a nie "przegryw" :) I widzę, że czasem trzeba sobie zrobić przerwę, bo jest dramat ostatnio.

  • więcej komentarzy (42)

 •  

  "Average pairs" od technocołpiarza poddałem do oceny przez najwyższej jakości algorytmy sztucznej inteligencji do incelometrycznej oceny twarzy i atrakcyjności (jednostka 1 incelometr = kiepski charakter na centymetr kwadratowy powierzchni twarzy)

  Jak widać w 80% przypadkach facet jest atrakcyjniejszy o 1-2/10 (to pewnie związki po 3+ latach stazu), w 15% przypadkach facet jest na tym samym poziomie atrakcyjności co baba (staż związku: od 6 miesięcy do 3 lat), w 5% przypadków kobieta jest atrakcyjniejsza od chłopa o 1-2/10 (staż związku: od 0 miesięcy do 6 miesiecy)

  Zgadzacie się z oceną?

  Tu oryginał: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1655815277y4CgdvhIJwrIDh1tvRrELU.jpg

  pokaż spoiler #redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Zmatchowała mnie laska 7-8/10 ale gdybym do niej napisał to pewnie by mi nie odpisała XD
  #tinder #scam

  +: Espance
  •  

   @Jogi4: Pisz i tyle, co masz do stracenia? Fakt faktem, że przy tych ładniejszych stety niestety trzeba się więcej nastarać i mało kiedy to utrzymasz, w tym roku udało mi się dzięki skillowi trochę popisać z taką super zgrabną tancerką, na fotach każdy by dał min 8/10, ale jak się wprosiłem do niej do mieszkania i zobaczyłem ten tyłek przy 176 cm w leginsach to jednak 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie nic nie było, ja jej nie podpasowałem, ale typiara naprawdę miała nierówno pod sufitem, dalej na tinderze. Najlepiej aby była ok. 7.5/10 ale dla Ciebie, czyli np. lubisz krągłe laski i ona jest ładna i krągła, ale sporo facetów by jej dało max 6/10 bo nie jest wieszakiem, mimo iż obiektywnie piękna dziewczyna, rozumisz, na coś takiego najlepiej polować. Bo jak będziesz próbował podbijać do laski, która się podoba wszystkim = praktycznie zapomnij, o ile nie jesteś ultra kozak. Choć widziałem ostatnio parę par, gdzie typ naprawdę nic specjalnego, a laska 9-9.5/10, po prostu kopara mi opadła do podłogi, ale się zdarza czasami. pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Ciekawe jak ktoś się trafi z nowszym BMW xD.
  #tinder

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: wyk1.png

  •  

   @Duzy_Kotlet: No co, nic. Tutaj w miarę spoko E36 kupejka z M-pakiem, pani lubi widocznie auta i tyle. Ja mam poliftowe E90, ale nie chwalę się na fotach, a mógłbym wstawić jeszcze białe E92 M3 kolegi (takie samo jak ten Boguś/Froguś z M3 co po Wawie śmigał) jakby trzeba było, ale po co?

 •  

  #p0lka ma rozpisaną calą listę wymagań i nie ma wymówek, ona nie chodzi na kompromisy. Później zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, aczkolwiek po głębszej analizie myślę, że to akurat ja jestem ten normalny. #blackpill #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: ei_1655829518100.jpg

  •  

   Ma 23 lata, teraz to pierdu pierdu, a za 5 lat wyskoczy ci jak filip z konopi, że ona chce dziecko.

   @Pawemol12: @serniczek_z_rodzynkami: Yep, teraz ona może sobie pisać co chce, dopisać do tego wzrost min 185, tyle i tyle PLN miesięcznie, to i tamto. Jak znajdzie - spoko. Ale prawdopodobnie rynek ją zweryfikuje i w miarę jak lata będą leciały to prawdopodobnie zacznie się orientować, że związki i przyjaźnie to sztuka kompromisów. Owszem, przy czymś takim jak dzieci ciężko jest znaleźć półśrodki, ale z tym alko lub miejscem zamieszkania to już spokojnie dałoby się wypracować jakiś kompromis, na tym to polega. Nikt nie lubi jak jego potrzeby są zaniedbywane. Nawet jak znajdzie faceta, to taki gość albo od niej odejdzie jeśli ona się nie ogarnie albo to będzie taki kuk, że ona sama go rzuci. pokaż całość

  • więcej komentarzy (53)

 •  

  Dzień z życia #przegryw na #tinder

  #logikarozowychpaskow

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_20220621_183647.jpg

  •  

   @ja_zielonka_ja_niepanimaju: Myślę, że to znacząca mniejszość. Zasadniczo młoda, w miarę atrakcyjna dziewczyna z reguły raczej jest chętna by pokazać się światu. Jeżeli się bunkruje, to raczej albo dlatego, bo jest w związku i nie chce natarcia kukoldów na jej profil albo...zwyczajnie nie ma czego pokazywać. Ot cała filozofia. Tak samo jak i gruba laska robi foty twarzy/cycków, foty z góry, a broń Cię Panie Boże foty swojej figury, rozumisz. pokaż całość

  • więcej komentarzy (13)

 •  

  Dziś kolejny raz, tak jak rok temu, spełnia się zasada która będzie chyba już normą - NIE DA SIĘ PRZEGRYWAĆ MIESZKAJĄC W #krakow.

  #tinder odpalany w Poznaniu, Warszawie, Lublinie - nie dawał praktycznie ŻADNYCH par

  pokaż spoiler Jedynie Lublin dwie pary, warszawa i Posen to okrągłe zero par.


  Uruchomienie #tinder na 4 godziny w Krakowie dało 5 par, z czego trzech kolejnych nie przesunąłem bo miały większe BMI niż ja wzrostu

  JEŚLI WYCHODZIĆ Z PRZEGRYWU TO TYLKO W KRAKOWIE

  #przegryw #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow

  pokaż spoiler Za takie statystyki w Ostrołęce chciałem nerkę oddać a tutaj tak po prostu tyle atencji że czuję się człowiekiem
  pokaż całość

  źródło: IMG_20220621_191344.jpg

  •  

   @smutny_login: Tinder oprócz "noob boosta" dawał także (a przynajmniej kiedyś) - "travel boosta". Jak przyjeżdżałem do Wawy to sporo mi dodawało. Do dziś nie zapomnę tego rekordu, wsiadłem do Pendolino już w drogę powrotną, ale zanim pociąg odjechał to odpaliłem Tindera i zgarnąłem praktycznie 40 par pod rząd - dosłownie co kliknięcie to match. Kiedyś jeszcze miałem tylko raz coś podobnego, koło 20 parę takich w jeden dzień. Tylko co z tego jak wróciłem na miejsce i potem nic z tego. Raz tylko miałem krótką relację z laską z Wawy, ale to akurat było na odwrót: ona była blisko mojego miejsca zamieszkania i złapało, tak samo laska z Wrocławia.

   Ustaw sobie 3-4 foty, ale takie turbo żyleta. Wbrew pozorom jak dasz więcej to możesz się pogrążyć, typu pierwsze 4 foty dobre, a ostatnia 5ta chujowa i zostajesz odrzucony. Mówi się, że warto dać foto ze zwierzakiem, ale wtedy masz ryzyko, że laska jakby polubi zwierzaka, a nie Ciebie. Warto załatwić też jedno foto "grupowe", bo pokazuje, że nie jesteś odludkiem, ostatnio jak się spotkałem z jedną to opowiadała o nieudanej randce, ale początkowo była typem zachwycona no i właśnie miał foto grupowe i to wg niej było na plus. Tylko uważaj żeby sobie takim foto nie strzelić w kolano, musisz być w miarę na środku, najlepiej abyś nie był wyraźnie mniejszy / gorzej ubrany od konkurencji ani w tłumie 10ciu osób, że uj wie który to Ty. Także jak nie masz dobrego zdjęcia do tego, to olej.

   Opis to już sprawa drugorzędna, ale warto dać coś zabawnego, potem jakiś tam krótki opis co lubisz i to tyle co możesz zrobić.

   Warto zacząć w niedzielę wieczorem. Tuż po resecie złapiesz najwięcej par (noob boost). Jak masz te pary, to pisz do nich, Tinder promuje ludzi, którzy rozmawiają z innymi. Przez pierwsze parę dni to utrzymasz, potem będzie ciężko i trzeba będzie zmodyfikować / zresetować profil.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Hej, bylismy teraz ze znajomymi na wycieczce, byłam ja z chłopakiem, reszta ludzi solo. Były tez dziewczyny i mam wrażenie ze mojemu chłopakowi spodobała się jedna z nich. Widziałam ze ciagle na nią zerkał i zamienili ze sobą kilka wiadomości na msg. Ta dziewczyna kiedyś spotykała się z jego bratem, wiec już ją trochę znamy. Akurat trafiliśmy tez na nią nad jeziorem i tez widziałam ze mój chłopak ją obczaja. Nie wiem czy mam się czy martwić? Mam go o to zapytać? Zaczela mnie stresować ta sytuacja, bo ostatnio też się trochę kłóciliśmy i boje się ze poleci sobie do niej eh.

  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
  pokaż całość

  •  

   @monialisa27: No i co ma Ci odpowiedzieć? Albo powie "nie" bo być może tylko tak chwilowo albo powie "nie" żeby nie podburzać dalszej kłótni. Odpowiedzi "tak" bym się nie spodziewał, tym bardziej, że to Wasza wspólna znajoma i głupio by było gdyby się do tego przyznał. Analogicznie jakby Tobie jakiś facet się spodobał i on by się Ciebie o to zapytał, to też byś raczej się nie przyznała.

   Im bardziej mu się podobasz i im lepszy kontakt między Wami, tym mniej będzie takich sytuacji. Niemniej jednak pamiętaj, że fakt bycia w związku nie oznacza iż facetom przestają się podobać inne kobiety, narząd wzroku ciągle działa.
   pokaż całość

  •  

   @monialisa27: Czy ona jest bardziej atrakcyjna od Ciebie?

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Wyobraźcie sobie sprawiedliwy byłby świat, gdyby #blackpill został publicznie uznany w społeczeństwie za najprawdziwszą z prawd, uznany społecznie, politycznie, kulturowo, historycznie. To oznaczało by wielkie zmiany - "Czarny Ład" #blackpill

  Pierwszym podstawowym punktem "Czarnego Ładu" byłaby obowiązkowa kontrola atrakcyjności co miesiąc według ogólnie spisanych i przyjętych kryteriów. Jako że byłby to system sprawiedliwy - oprócz oceny atrakcyjności mordy/wzrostu dodatkowo punktowane byłoby zaangażowanie i np: facet, który regularnie ćwiczy i utrzymuje zdrową sylwetkę, dba o dietę, ciekawy styl życia, żeby mieć coś ciekawego do przekazania - byłby nagradzany dodatkowymi punktami. Oczywiście jakieś dążenie do idealnej, wysportowanej sylwetki z 6pakiem nie byłoby dodatkowo punktowane, ponieważ to własna zachcianka, samo dążenie do posiadania zdrowej wagi, BMI, dbanie o diete byłoby tak samo punktowane niezależnie od tego czy ktoś miałby zdrową sylwetke z lekkim zarysem i lekkim umięśnieniem 14-15% czy idealnie dociętą muskulaturę z 8% BF.

  Facet, który np zaniedbał by dietę, ćwiczenia i z miesiąca na miesiąc tył byłby karany punktowo wraz z postępującym trendem. Oczywiście analogiczne kryteria nagród/kar byłyby stosowane wobec kobiet.

  Drugim podstawowym punktem "Czarnego Ładu" byłoby upublicznienie vaginy i khutasa. Tak, dobrze czytacie. Mężczyzna i kobieta przestaliby być właścicielami swoich narządów płciowych, ponieważ kieruje nami hipergamia oraz gadzi mózg. W celu dbania o wspólne dobro narządami płciowymi sterowałby sprawiedliwy państwowy organ.

  Trzecim podstawowym punktem "Czarnego Ładu" byłaby sprawiedliwa redystrybucja seksu. Wiele osób obecnie darzy sympatią komunizm i prawo panujące za PRL, więc zostałyby przywrócone karteczki - tylko tym razem nie byłyby to karteczki na mięso, lecz karteczki na seks. Każdemu według potrzeb.

  Po krótce przedstawię wam jak działaby taki system. Każdy obywatel, kobieta lub facet bada co miesiąc swoją atrakcyjność (x/10) i zostaje przydzielony do jednej z grup - brzydale 1-3/10, średnia 4-6/10, atrakcyjni 7-10/10

  Tak więc dana osoba (kobieta/facet) jeżeli chce uprawiać seks ma bazowo:
  - 33% szans na seks z brzydalem 1-3/10
  - 33% szans na seks ze średniakiem 4-6/10
  - 33% szans na seks z atrakcyjną jednostką 7-10/10.

  Oczywiście do tego wliczamy starania z punktu pierwszego - osoba dbająca o siebie regularnie - zostaje nagrodzona i wtedy zmieniają się szanse:
  - 20% szans na seks z brzydalem 1-3/10
  - 42,5% szans na seks ze średniakiem 4-6/10
  - 37,5% szans na seks z atrakcyjną jednostką 7-10/10.

  Osoba niedbająca o siebie regularnie, zaniedbujące higienę, rosnąca waga - zostaje ukarana i wtedy zmieniają się szanse:
  - 45 % szans na seks z brzydalem 1-3/10
  - 30 % szans na seks ze średniakiem 4-6/10
  - 25 % szans na seks z atrakcyjną jednostką 7-10/10.

  To jest układ bazowy. Natomiast w ramach sprawiedliwej redystrybucji seksu jeżeli powiedzmy dana osoba uprawiałaby 3x pod rząd seks z brzydalem 1-3/10 to wtedy rosną szanse na seks z jednostką przeciętną i atrakcyjną
  - 10% szans na seks z brzydalem 1-3/10
  - 50% szans na seks ze średniakiem 4-6/10
  - 40% szans na seks z atrakcyjną jednostką 7-10/10.

  I po seksie z kimś średnim/atrakcyjnym szanse % na wylosowanie brzydala by rosły, a na wylosowanie przecięnej/atrakcyjnej malały. W ten sposób dana jednostka przeważnie równo losowałaby brzydala, średniaka jak i atrakcyjną osobę.

  Tak więc przegryw 2/10 miałby szanse na seks z laseczką 8/10, brzydula 2/10 miałaby szanse na seks z chadem 8/10 - sprawiedliwość czarnego ładu.

  Coś takiego jak "monogamiczny związek" dalej by istniał, ale żeby w niego wejść trzeba by było spełnić rygorystyczne wymagania. Pierwszą z nich byłaby równość klas - kobieta 6/10 prawnie nie mogłaby związać się z chadem 9/10, lecz jedynie z facetem 6/10 - ligi muszą być równe (jako że ocena zmienia się co miesiąc - wynik byłby uśredniony). Drugą sprawą byłby nakaz seksu w takim związku, kobieta nie mogłaby głodzić faceta seksem i dopuszczać go tylko raz na 1-3 miesiące, w drugą stronę facet nie mógłby żądać seksu 5 razy dziennie, tak samo facet nie mógłby stosować przemocy ekonoczminej i blokować portfela, kobieta nie mogłaby wydawać zbyt dużo kasy na głupoty.
  Dodatkowo wróciłby ostracyzm społeczny - jeżeli np w związku kobieta by zdradziła to zarówno kobieta jak i kochanek (niezależnie czy stan wolny/zajęty) - obydwoje zostali by publicznie ogłoszeni w lokalnych wiadomościach jako jednostki działające na szkodę "czarnego ładu". Na kobietę jak na i kochanka spadły by kary, takie osoby płaciłyby okresowo 300-500% za produkty spożywcze/usługi - za to czego się dopuścili, dodatkowo ludzie byliby chłodni dla nich. W ten sposób walczono by ze zdradą i publicznie ją piętnowano.

  Każdy miałby wybór - albo uczciwy, wierny monogamiczny związek, albo losowanie i sprawiedliwa redystrybucja seksu.

  Tradyjny zawód DIV dalej by istniał i działał na takich samych zasadach - uczciwa cena za usługę. Aczkolwiek publiczne znieważanie konieczności/słuszności istnienia DIV - jak to robią teraz kobiety - byłoby karane mandatami. DIVy miałyby normalny status w społeczeństwie i nikt by nimi nie gardził.

  #redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
  pokaż całość

  •  

   @LateNever: Pewnie trzeba by było zbadać np. populację Turków w Niemczech na przestrzeni ostatnich 30-40 lat po przykładową odpowiedź, ich kebaby podbił Europę. Cóż, może po prostu wszystko musi upaść i potem powstać od nowa. Inny potencjalny problem to głód/wysokie temperatury w Afryce i masowa ucieczka milionów ludzi do Europy. Naprawdę żyjemy w nietypowych czasach.

  •  

   @Mijun: @LateNever: Dziwię się, że temat demografii ALE nie w kontekście zgonów czy też narodzin jako takich, tylko w kontekście samego poznawania się - nie został jeszcze podniesiony. Można sobie gadać ile się chce o 500+, żłobkach, warunkach, ale ludzie aby się rozmnażać to muszą się dymać, aby się dymać, to muszą być pary, a aby były pary to...no właśnie i tu mamy problem. Imo można by było zbanować Tindera i ogarnąć jakiś lokalny portal randkowy albo promować Facebook Dating. Opcja "passport" Tindera i tak praktycznie nikomu nic nie daje bo i tak nikt się nie spotka dajmy na to z Niemką czy Włoszką, a już w ogóle jak jeszcze dalej. Ew. jak już Tinder to TYLKO i wyłącznie z opcją passport (a więc premium), ale bez zasięgu w Polsce. Brzmi śmiesznie i głupio, ale mam wrażenie, że ten portal wraz z innymi mediami mają realny wpływ na dobieranie się ludzi w pary i przyczynia się do dramatycznej sytuacji na rynku.

   Gdyby ludzie byli w stanie skuteczniej się poznawać i łączyć w pary, a do tego mieliby zapewniony bezpieczny byt a nie to co teraz - to sytuacja by się poprawiła. A przynajmniej w teorii, bo w praktyce obecny świat lansuje wygodnictwo jednostki, mnie nie obchodzą kolejne pokolenia, mi ma być wygodnie, a tak to hulaj dusza piekła nie ma.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (25)

 •  

  Blackpill to najtrafniejsza nauka, jestesmy tylko zwierzetami i mamy zakodowane strategie reprodukcyjne w naszym DNA, nie istnieje coś takiego jak romantyczna miłość rodem z filmów disneya.
  Od pewnego momentu karmię się tym,że wygrałem loterię genetyczną i jestem wdzięczny losowi,że mogę czarpać z zycia w pełni.
  Gdyby nie to,że mam 193 cm wzrostu, atletyczną sylwetkę 100 kg na żyle (reulagrna siłka od 7 lat) i męska atrakcyjna twarz + krecone włosy to czułbym pewnie głęboką frustrację płynącą z życia.
  Nigdy nie miałem wyrózniającej sie dynamicznej osobowści. Jestem introwertykiem.
  Jak widzę innych ludzi lepszych ode mnie w wielu dziedzinach których jakość życia jest zdecydowanie niższa i nigdy sie to nie zmieni,to aż mi ich szkoda.
  Na początku nie dostrzegałem takich aspektów i nie do końca je rozumiałem, myśłałem,że to coś zupełnie normalnego.
  Nawet tak oczywiste sygnały jak to,że w liceum zawsze dostawałem garść walentynek z treścią "mam nadzieję,że mnie wyruchasz" czy wielkorotne próby nawiązania konktatu przez dziewczyny nie trafial do mnie.
  Kobiety bardzo często dobierałem sobie przez tindera bo jest to o wiele łatwiejsze i szybsze kiedy w tydzień masz mnóstwo ładnych par, a na spotkaniach magia sie dziala zawsze sama.
  W pewnym momencie zrozumialem,ze przeciez to wszystko opiera sie na moim wygladzie.
  I teraz jak patrzę na ludzi na studiach (ciężki techniczny kierunek) i widzę chlopaków którzy nie są tak leniwi pod kątem systematycznej nauki i rozwoju jak ja, którzy przwyższają mnie inteligencja czy wiedzą w wielu kwestiach. Ludzi którzy maja zajebiste umiejętności społeczne potrafią powiedzieć coś w sposób o wiele bardziej błyskotliwy,wyrazisty czy zabawny. Ludzi którzy potrafią zarabiać ogromne pieniądze. I nawet z tym całym zestawem cech jeśli są ode mnie brzydsi i mniej męscy to są niżej w hierarchi na rynku matrymonialnym. Może czasem maja jakieś dziewczyny zazwyczaj brzydsze niż moje najgorsze ons po alkoholu ale i tak koniec końców jak rozmawiam nimi face2face to mają większy błysk w oczach niz na widok wlasnego chlopaka, nieważne jak wspanialy by byl, czego by jeszcze nie dokonal i w czym nie mialby lepszych osiagniec ode mnie.
  A ja żyje se jak chce mam komfort, że jak mi się coś nie podoba w dziewczynie to mogę ją szybko i bezproblemowo zmienić bo nie raz tak robiłem - a tą siłe dostrzegają kobiety i staraja się oraz szanuja cie bardziej.
  Przez innych facetów jestem traktowany z szacunkiem bo czuja respekt i wiedza,ze rozmawiaja z prawdziwym samcem alfa a nie manletem 1,70m który nie stanowi ewentualnego zagrożenia podczas konfrontacji fizycznej lub ewentualnej rywalizacji o potencjalne samice.
  Zawsze miałem bogate dziewczyny dzięki którym moje życie miało mnóstwo benefitów typu: pozyczony samochod, wakacje za granicą, drogie prezenty, wyjscia do luksusowych restuarcji, oferty prac z lepszym wynagrodzeniem itd. i wcale mi to nie uwłaczało w myśl redpillowej hipergamii finansowej - to ja byłem osobą która rozdaje karty, trzyma ramę i kończy związki z czystej chęci doświadczenia czegoś nowego.
  Życie jest piękne wystarczy,że ty też jesteś piękny.

  #blackpill #wzrost #manlet #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #takaprawda #natura #bluepill #redpill
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Wygląd podobny jak na pic rel, lvl 30, 180 cm, dobre wyższe wykształcenie, dobra zdalna praca, tendencje lękowo-depresyjne (niestety), solidne poczucie humoru i ciekawa wiedza, jedna dłuższa relacja w przeszłości, brak uzależnień, umiarkowany światopogląd, gwarantowana lojalność i uporządkowane priorytety życiowe.

  Cel: stały i poważny monogamiczny związek z dziewczyną typu "troskliwa szara myszka" (tak, wiem, nie ma takich, chodzi mi o najbliższe istniejące przybliżenia), bez ślubu i dzieci, z równym wkładem finansowym do wspólnego budżetu.

  Czy orientacyjnie mogłybyście/moglibyście podzielić się przykładowymi zdjęciami dziewczyn, sugerującymi, na jaki (arche)typ potencjalnej partnerki mógłbym liczyć? Spodziewam się wielu żartobliwych odpowiedzi, ale to ciekawy temat dla szerszej grupy osób, dlatego bardzo prosiłbym o realistyczne szacunki (niezbyt fatalistyczne, choć oczywiście biorące pod uwagę potwierdzone neutralnymi badaniami i statystykami aspekty #blackpill).

  #pytanie #zwiazki #randki #seks #randkujzwykopem #milosc #relacje #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62af4ad4d08886b56a810685
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  źródło: i.ibb.co

 •  

  Trochę #pasta ale trochę problem tysięcy chłopa, szczególnie na wsiach...

  **

  Mieszkam w średnim mieście, mam 32 lata. Wszystkie kobiety, które skończyły 19 lat stąd wyjechały, są zajęte, są już samotnymi matami, albo wszystko na raz…

  Mam tu fajne mieszkanie – rodzice podzielili dom po dziadkach na pół dla mnie i mojej kuzynki. Do spoko pracy za nawet fajne pieniądze jadę 15min autem. Nie ma żadnych korków, świateł, problemów z parkowaniem.

  I teraz dylemat – czy siedzieć w tych, jakby nie patrzeć, super warunkach samemu, czy jednak rzucić to wszystko i się gdzieś przenieść? Zaznaczam, że szanse na znalezienie kogoś na miejscu są wręcz ujemne i od lat nie byłem na randce… W większym mieście będzie łatwiej, ale koszty życia znacznie wzrosną a wynagrodzenie niekoniecznie… Do tego doją korki, problemy z miejscami parkingowymi, betonowe patelnie i inne takie.

  Co byście zrobili w tej sytuacji?

  **

  pokaż spoiler #zwiazki #polska #tinder #przegryw
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania

  #anonekrandkuje

  serio jest taka zasada ze musze w ten sam dzien z nia pisac przed spotkaniem? umowilem sie z nia wtedy dzien wczesniej wieczorem

  potem juz nie chciala sie ze mna umowic

  w ogole trzeci raz sie z nia matchowalem bo nie da sie z nia pisac normalnie (wysyla glownie jakies emotki, tutaj, to ta: https://www.wykop.pl/wpis/65100217/anonimowemirkowyznania-anonekrandkuje-biedny-chlop/ ) wiec sie nasze rozmowy szybko konczyly a potem dostawala bana na tinderze bo wyglada jak dziecko xd i zakladala konto na nowo

  #przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62ae7a9e2e2afd0c51c0f334
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: Więc tak: zawsze powtarzam, że nie powinno się umawiać tak, że piszesz na 1-3 dni przed a potem kompletna cisza i liczysz na to, że dojdzie do spotkania. Zdecydowanie warto podtrzymywać jakiś tam choćby mały kontakt, żeby całość była "na bieżąco", inaczej wasz początkowy, słaby vibe - szybko padnie. Warto potwierdzić spotkanie tego samego dnia. Chociaż ona też to mogła zrobić, jak czytam "nie będę się narzucać" to już wiem, że najpewniej księżniczka. pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Pijta ze mną kompot mirasy. Zrobiłem to! W końcu po ponad trzech latach simpienia przerwałem krąg!

  Przerwałem klątwę simpa. Sam z siebie pierwszy raz w życiu. Odrzucam #plodnajulka, 10/10. Do tej pory było tak że walczyłem do samego końca. Wielokrotnie odrzucany zostawałem sam z tymi emocjami i zdruzgotany emocjonalnie leczyłem rany po przez upływ czasu.
  Owszem nie ma co odrzucać bo niczego nie było, ale odrzucam te nadzieje, te tęsknotę, to pragnienie

  Nie zdobyłem jej, nie spotkałem się z nią ponownie (chociaż proponowałem wiele razy) Zebrałem jajca w garść i powiedziałem jej i poprzez to sam sobie, że kończę z tym.
  Dojście do tego i napisanie tej ostatniej wiadomości, gdzie uświadamiam ją że nie będę już więcej orbitował wokoło niej zajęło sporo czasu, energii, myśli, emocji.
  Zaczęło się od ziarenka myśli że trzeba się pogodzić z pewnymi rzeczami, bo inaczej nie znajdzie się spokoju.
  Pakuję mandziur i zwijam się z tej imprezy. Ruszam w nowe...

  Od dawna wiedziałem że ona się ze mną nie spotka, że nie będę obok niej, ale potrzebowałem czasu aby to w końcu zrozumieć, aby dotarło.
  Co teraz? Trzeba będzie wygasić te pozostałe emocje, uczucia, pragnienia, tęsknotę.
  Ciągnięcie tego dalej, to bezustanne kręcenie się za własnym ogonem w nieskończoność.

  Nie mogę w to uwierzyć że to zrobiłem.
  Wolność mirasy, wolność!!!

  Kiedy spłonęła pustka, zazieleniły się pola...

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62ae86a22e2afd0c51c0f399
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
  Wesprzyj projekt
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Nie wiem od czego zacząć.
  To może od początku: urodziłem się w mieście wojewódzkim, w niespecjalnie biednej ani bogatej rodzinie. Ot, zwyczajna polska rodzina na przełomie 80/90. Rodzice, babcie, ,
  wujkowie (a tych z racji moich narodzin w wieku moich rodziców ~20 lat było sporo). Babcia, która była moją ostoją i chyba przyjaciółką zmarła jak miałem~12 lat. Z dzieciństwa w sumie pamiętam tylko złe rzeczy, niewiele pozytywnych wspomnień - a jeśli już to te wykreowane samemu. Awantury rodziców, w sumie nie wiem czy były częste, ale nie pamiętam też zbytniej miłości. Ale muszę przyznać, że moi rodzice też byli dość dziwni...

  Potem dorastanie, zmiana otoczenia o 180° w wieku 13 lat, wychowywany przez babcię i dziadka, rodzice wyjechali za granicę. Zostałem sam, bez wzorców, bez większej kontroli. Robiłem co mogłem j chciałem ale patologiczny wpływ "osiedla" równał w dół. Zawsze starałem się być na uboczu, nie dotykać tych wszystkich "osiedlowych" spraw, ale czasem się to nie udawało, choć oficjalnie żadnego wyroku nie wyłapałem... Gimnazjum "przebimbane", szkoła średnia - poszedłem do tej konkretnej, bo koledzy tam byli, choć stać mnie było na więcej. I nawet jej nie skończyłem. Następstwo: wyjechałem za granicę, do rodziców i jak tak sobie myślę po latach, to chyba z tęsknoty. Zderzenie z rzeczywistością: praca na szklarniach, magazynach, halach produkcji, czasem poniżej godności - cóż, taką wybrałem drogę (18-19 lat).

  A, zapomniałem dodać, że w wieku 13 lat poznałem dziewczynę, z którą jestem do dziś i razem wyjechaliśmy do moich rodziców. Bardzo dużo razem przeżyliśmy, aż w końcu w 2012 roku przyszła na świat nasza córka - najlepsza rzecz jaka mi się w życiu przydarzyła. Po dziś dzień zdrowa, mega zdolna i błyskotliwa dziewczynka.

  Dziś - 10 lat później: wróciłem z emigracji, przeszedłem ścieżkę od najniższego szczebla, do jednoosobowego działu, w którym sam sobie działam i widać tego efekty. Zrobiłem kilka ciekawych projektów, mimo, że część , nich okazały się klapą to jestem z nich dumny. Zrobiłem więcej niż 99,9% ludzi.

  Ale, w międzyczasie popełniłem też kilka błędów, o których wstydzę się nawet napisać: generalnie - grozi mi odsiadka, wszystko przez swoją głupotę i brak nauki w latach dziecięcych, brak wpływu rodziców na moje życie. Nikomu nie zrobiłem krzywdy, żeby było jasne - poza samym sobą i swoją rodziną. Sam nie wiem kogo i za co obwiniam. Generalnie przyszłość jest dla mnie CZARNA. Nie wiem co wydarzy się jutro. Boję się żyć, mimo, że pieniędzy mi póki co nie brakuje i doszedłem do nich uporem i ciężką pracą.

  Kurde, sam nie wiem po co to piszę. Tak po prostu, dla siebie. Chyba muszę to przeczytać z perspektywy drugiej osoby. Chciałbym pewne rzeczy naprawić, ale nie wiem jak. Chciałbym, póki to możliwe, naprawić pewne relacje. Ale... nie umiem. Nikt mnie nie nauczył jak postępować z ludźmi bliskimi i obcymi. Jak postępować z rodziną. To wszystko CHOLERNIE boli. A nieuchronność kary, która mnie czeka - krępuje i sprawia, że boje się cokolwiek zrobić.

  Kurwa mać, nie czytajcie tego. To dla mnie i pewnie powstanie kilka części, bo

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62aea4a574f5d2d1339e7429
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  +: Roni8
 •  

  Ale te apki to ściek XD nastukałem z 20-30 par, napisałem do każdej nawiązując do opisu/zdjęcia. Nie zaczynałem Hej co tam? Odpisało mi może z 5 dziewczyn, reszta nie wiem po co ma te aplikacje
  I to już nawet gruba loszka 31 lat z dzieckiem mi nie odpisuje :D #badoo #tinder

  •  

   @wesoly__mirek32: Dziś wymyśliłem gdzie jest problem, mianowicie: Tinder szczególnie jest o tyle zły, że on Twojego profilu często zwyczajnie nie wyświetla. Do tego jak masz dajmy na to powyżej 30stu lat, a laska jest 24-25, to ona często suwakiem zaznaczy sobie do 28-29 lat i cyk, odpadasz. Czyli nawet jakbyś się jej spodobał, to się nie wyświetli przez restrykcje wiekowe albo z uwagi na niską popularność. Pomyśl tylko ile potencjalnych lasek w ten sposób tracisz. Albo geograficzne, bo jesteś 25 km od niej, a ona szuka do max 15 km. Trzecie potencjalne wykluczenie.

   A nawet jak się przez to wszystko przebijesz, to może się okazać, że masz nie do końca fotogeniczną facjatę i możesz tutaj odpaść. Na sam koniec dodaj olbrzymią konkurencję.

   Puenta jest taka, że Tinder zwyczajnie nie pozwala Ci zrealizować Twoich szans, nawet jeżeli je masz. Eliminuje Cię na wielu płaszczyznach i szansa, że pokonasz wszystkie przeszkody i dotrzesz do mety jest znikoma, o ile nie jesteś facetem:
   - popularnym, którego profil często się wyświetla (co wynika z rzeczy poniżej wymienionych)
   - młodym
   - mieszkającym w centrum dużego miasta
   - przystojnym i dobrze wyglądającym na zdjęciach. Twój charakter i inne specjalne umiejętności nie skompensują braków w wyglądzie i zdjęciach, a na żywo już byłoby to potencjalnie możliwe

   Zacznij odejmować te czynniki i zwyczajnie nie będziesz w stanie zrealizować swoich szans. Możesz kupić 13.8 mln kuponów lotto (i mieć teoretycznie 100% szans na wygraną), ale jeżeli ktoś Cię porwie albo zabierze Ci te losy, to zwyczajnie tego nie zrealizujesz, nawet jeżeli teoretycznie masz wygrywający los w ręku, ale dopóki nie przyjdziesz go pokazać, to i tak się nie liczy. I Tinder robi dokładnie to samo.

   Dlatego należy go traktować co najwyżej jako dodatek (szczególnie jak nie spełniasz powyższych punktów), a skupić się kompletnie na zagadywaniu na żywo, bo tam możesz zrealizować swoje szanse i obejść niemal wszystkie restrykcje, jeśli się dobrze zaprezentujesz. Dodatkowo możesz wykorzystać gesty, ruch, zapach i inne. I masz dużo mniejszą konkurencję / bardziej się wyróżnisz zagadując na żywo.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

  •  

   @dawid-hopek: Ta wiadomość kompletnie nie trzyma się kupy. Nikogo i niczego nie szuka, ale jest na portalu randkowym, pisała z Tobą długo, rzekomo chciała się spotkać i teraz takie coś? Ta wymówka to oczywisty bullshit tylko szkoda, że nie potrafi być z Tobą szczera i powiedzieć, że straciła zainteresowanie albo poznała kogoś innego. No chyba, że naprawdę tak było od początku, w takim wypadku to wręcz super. Szkoda tylko, że to wyszło tak późno, dlatego lepiej ogarniać te spotkania wcześniej, bo one najszybciej weryfikują realne zainteresowanie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (23)

 •  

  Ale miałem dzisiaj śmieszną sytuacje.
  Byłem sobie w górach, pod pewnym schroniskiem wraz z kolegami siedziała sobie pewna laska.
  Od razu rzuciła mi się w oczy, ona też na mnie zwróciła uwagę.
  Pojechalem sobie w inne miejsce schroniska, ona siedziała z drugiej strony.
  Zostawiłem sobie swoje taboły i poszedłem zamówić coś do jedzenia. A tam ona, stała przede mna w kolejce, w pewnym momencie wyciągnęła telefon skierowała go tak jakby w moją strone i włączyła snapchata. Tak z dupy weszła na swój profil, gdzie znajdował się jej nick i w tym momencie jeszcze bardziej przysunęła telefon w moim kierunku.
  Co najlepsze, ja tego nie zapamiętałem XDDD
  A tu jakieś znaki w moja stronę lecialy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  #tinder #kobiety #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 •  

  Ech pany, nie dawać w prawo jak ma zdjęcia samej twarzy, zapomniałem o tej podstawowej sprawię.
  Kontakt oczywiście się urwał xD
  #tinder #p0lka

  •  

   @kompan28: Według moich ostatnich przemyśleń, bycie i fit i trzymanie się diety to jest mocno kwestia mindsetu i Twojego ogólnego stylu życia na przestrzeni lat. W sensie możesz tam pomachać przez 2 tygodnie, wziąć się za jakąś dietę, jasne. Choć samo słowo "dieta" często symbolizuje tymczasowość, a tu nie o to chodzi. Dla mnie naturalnym jest, że lubię w miarę aktywny tryb życia, dużo jeżdżę na rowerze, lubię pójść na spacer, a nie to siłka. Nie żebym trzymał michę super idealnie, ale żadnych chipsów, coli to nie ma (a przynajmniej nie w dużych ilościach). To samo słodkie, jasne, czasem wpadnie, ale raczej nie tak "bez opamiętania". Plus na tyle na ile spisywałem dietę to wiem ile muszę jeść i powiedzmy trzymam się w tych okolicach.

   Natomiast - i tutaj wielka uwaga - jeżeli tylko widzę z ~~ 2 kg ponad normę i większy brzuch - to staram się na bieżąco reagować. A mam 190 cm wzrostu, więc teoretycznie jest to mniej widoczne. A tu chcesz mi powiedzieć, że laska 170 cm nie zauważa kolejnych 3, 6, 10 kg i więcej? To nie jest przypadek. To jest ignorancja swojego zdrowia i wyglądu, to jest stan umysłu, gdzie taka osoba ma po prostu wylane w sport i w dbanie o siebie. Nie znam tej laski, a mogę powiedzieć w ciemno, że z niezłym prawdopodobieństwem albo jest leniwa albo ma na bakier z dbaniem o siebie tak ogólnie. To się przekłada także na inne sfery życia. Widziałem już takie zależności parę razy. W naprawdę nielicznych przypadkach są te pechowe przypadki gdzie laska jest chora, ma problemy z tarczycą, słabe geny, etc. - ale to jest mniejszość. Spaść się o kilkanaście / dzisiąt kg to trzeba naprawdę sobie pofolgować przez długi czas i wyrobić bardzo niezdrowe nawyki.

   Nie żeby należało szukać tylko fitnesiarek, bo te czasami też mają na głowie od przesadnego dbania o wygląd (a jeszcze częściej od nadmiaru followersów), ale nie wyobrażam sobie być z osobą, która nawet nie wie jak się pisze słowo "sport".
   pokaż całość

  •  

   @Nowelizacja: Tak, wzorce nadane przez rodziców mają znaczenie. Mam grubych sąsiadów i ich nastoletni syn jest po prostu w opłakanym stanie, za moich czasów mało kiedy widziało się tak zapuszczone grubasy.

   @WielkiNos: Nooo dlatego o tym mówię, działać póki pora, bo później to się robi przytłaczające. Z drugiej strony jak dużo ważysz, to też początkowy progres jest dużo szybszy i te kg polecą szybko (motywacja). Żeby podtrzymać taką masę to trzeba naprawdę zdrowo wp13rdalać. Tak, są też czynniki psychosomatyczne, taka osoba mogła być w przeszłości molestowana i jedzenie kojarzy się z bezpieczeństwem, że nikt jej nie skrzywdzi, etc.

   @laphroig: Zależy od osoby. Dziewczyna ćwicząca 170 cm i 60-63 kg może wyglądać dużo lepiej niż niećwicząca 55 kg, kwestia tego jak gdzie co się rozkłada, ta ze zdjęcia jeszcze jakieś tam proporcje trzyma i jest bardziej "nabita" niż ulana, ale w większości przypadków to są po prostu fałdy tłuszczu.

   @wpoldokomina: No to trudno, nie ma co wchodzić w takie związki. Lepiej już się wziąć za siebie i poszukać sobie takiej w miarę albo być samemu, no chyba, że kogoś to satysfakcjonuje, nie mnie oceniać :)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (14)

 •  

  " Zasada 2/3" stanowi podstawę blackpilla oraz khutasologii stosowanej. Każdy szanujący się wyznawca dickpill powinien wiedzieć o co chodzi. Profesor BigKahunaDick radzi i uczy:

  Trzeba posiadać 2 z 3 kluczowych elementów wyglądu czyli:wysoki wzrost, przystojna twarz i duży khutas. Najlepiej oczywiście posiadać wszystkie trzy, ale dwa to jest to minimum. Chociaż posiadając dobrą mordę i wysoki wzrost łatwo doprowadzimy do seksu, ALE mając przy tym małego khutasa niekoniecznie wyjdzie z tego długotrwały związek. To co zwiększa szansę na długą i trwałą relację z kobietą to duży khutas ( najlepiej gruby). Im mocniej kobieta czuje swojego mężczyznę tym mocniej go kocha. To bierze się z podświadomości. Kobiety dużo głębiej przeżywają stosunek seksualny. Mocniejsza stymulacja podczas penetracji wysyła sygnały do mózgu, że to silny, potężny samiec zapewniający bezpieczeństwo, doznania i emocje. Kobieta od razu się zakochuje. Nie wierzycie? Udowodniono, że kobieta bardziej przywiązuje się do dziecka, które rodziła naturalnie. To dlatego po porodzie przelewa swoją miłość na dziecko gdyż żaden penis nie może konkurować z 35 centymetrowym obwodem głowy noworodka. To wciąż temat tabu, ale podczas porodu wiele kobiet przeżywa orgazm wywoływany naporem 35 centymetrowej głowy. Nikt mi więc nie powie, że rozmiar nie ma znaczenia.
  Nie wychodzi Ci z kobietami bro?
  Podejrzewam, że nie posiadasz minimalnych 2/3 dlatego nie masz dziewczyny.Natura.
  Nie słuchaj pierolenia pua zjebow z mikrusami 15 cm i wzrostem 165 cm, że niby wzbudzają w kobietach pożądanie...
  #dickpill #blackpill #redpill #penis #wzrost #morda #przegryw #przemyslenia #pua #podrywajzwykopem #zwiazki #seks #seksuologia #psychologia #tinder #badoo #mokebe #mokebiary #horsepill #koniary #erasmus #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #plodnajulka #p0lka #takaprawda #filozofia #zdrowie #natura
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Charakter

  Ostatnio postanowiłem wrócić do Tindera, bo a nuż coś ciekawego się wydarzy. Przez kilka lat udało mi się przeprowadzić na Tinderze sporo fajnych rozmów, odbyć kilka całkiem ciekawych randek (i kilkanaście nudnych jak flaki z olejem), ale ostatecznego celu (tj. zaangażowania się w relację) nie osiągnąłem . "Charakter" mam nawiasem mówiąc taki na na 1 matcha na dzień, z czego połowa to "plus size", które chyba dają w prawo każdego. Na Tinderze moje szanse są znikome i zdaję sobie z tego sprawę, ale w sumie co szkodzi spróbować.

  No i właśnie. Gdy kilka miesięcy temu ostatni raz porzuciłem Tindera to usunąłem wszystkie swoje zdjęcia, ale profil z pozostałymi zdjęciami i opisem sobie został. Dwa tygodnie temu zalogowałem się ponownie i zanim zdążyłem skasować konto (chciałem skasować i założyć ponownie, bo na początku zawsze wpada więcej matchy, poza tym chciałem zacząć swipować od nowa) połączyło mnie z jedną naprawdę fajną dziewczyną, o kilka lat młodszą ode mnie - uroda idealnie w moim typie. Tymczasowo zrezygnowałem z kasowania konta i zagadałem do niej (przypominam, że na profilu nie było mojego zdjęcia, ale było tam zdjęcie np. mojego psa). Od słowa do słowa zaczęliśmy rozmawiać. Z początku nie było widać po jej stronie zaangażowania, ale po dwóch dniach rozmów ze mną, sama zaczęła je inicjować. Jej wypowiedzi nie były krótsze od moich, a miejscami pisała nawet więcej niż ja. Trzeciego dnia późnym wieczorem z jej inicjatywy zaczęliśmy nawet rozmawiać na tematy, które powodowały, że nie mogłem zasnąć przez całą noc. Minęło kolejne kilka dni, przez które prowadziliśmy naprawdę dobre rozmowy, a sporo ich w życiu przeprowadziłem. Zaczęliśmy nawet planować spotkanie. Rozmawialiśmy o świcie, po południu i o zmierzchu. Nikogo nie udawałem. Byłem po prostu sobą. Jedyne o czym nie wspomniałem to posiadanie konta na Wykopie, ale czy to takie ważne? Pomyślałem sobie, że może na tym Wykopie to nie mają tak do końca racji i że może dla niektórych kobiet faktycznie charakter i intelekt są najważniejsze. W końcu padło oświadczenie, na które czekałem. Pewnego ranka wstałem i przeczytałem "chcę Cię zobaczyć". Mocno się przestraszyłem. Od kilku dni miałem osobę, o której myślałem sobie wieczorami i nad ranem (od niemal roku o tych porach na ogół czytałem tag blackpill). Bałem się, że jak wrzucę zdjęcia na profil to cała ta magia pryśnie, ale z drugiej strony wiedziałem, ze w końcu muszę się pokazać i ma pełne prawo mnie zobaczyć. Pomyślałem sobie, że chyba wcale nie jestem taki brzydki. Może nie jestem chadem, ale mam symetryczną twarz, ładną cerę, najlepszy kolor oczu jaki można mieć i koniec końców - samemu sobie się podobam (chociaż wiem, ze sami wobec siebie nie jesteśmy obiektywni). Kiedyś miałem też całkiem ładną dziewczynę, której się podobałem, więc chyba nie może być tak źle. Zacząłem wierzyć w to, że jak pokaże jej swoje zdjęcia, to nic się nie zmieni i że będziemy dalej rozmawiać, a potem się spotkamy. Wysłałem. I zaczęło się. Zdania złożone kompletnie zniknęły, zamiast tego konwersacja z jej strony przybrała formę zwrotów: "no może", "ok", "xD", "spoko". Nawet nie udawałem, że nie wiem o co chodzi i podziękowałem za rozmowę, upewniłem się, że moje odczucia są prawidłowe, a następnie skasowałem konto, po to by założyć nowe.

  I tak to jest. Można mieć doskonały opis, intrygujący charakter, być ciekawym rozmówcą, błyszczeć humorem, wiedzą i intelektem, imponować zainteresowaniami, wyrażać troskę i empatię - jednak to wszystko nie ma żadnego znaczenia, gdy nie zagra wygląd.

  Tak nawiasem mówiąc ten tydzień to była moja najdłuższa przerwa od Wykopu odkąd się zrejestrowałem. Prowadząc taką miłą rozmowę z różową nie miałem potrzeby, aby tu wchodzić. I nawet zacząłem rozumieć normictwo, które tak zaciekle niekiedy broni na Wykopie honoru różowych pasków, bo sam już zacząłem się stawać w jakimś stopniu cuckoldem i gdyby była dla mnie dalej miła, to pewnie za kilka tygodni sam bym wszedł na Wykop, aby szkalować tag #blackpill. Jacy my faceci jesteśmy niekiedy żałośni i mali.

  #blackpill #tinder #redpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #julka
  pokaż całość

  •  

   @Blackmore: Sami sobie strzeliliście w kolano popełniając jeden z największych błędów na portalach randkowych - nawiązywanie długotrwałego kontaktu z kimś, o kim nie masz pojęcia jak wygląda. Guess what, Twojej historii i fascynacji by nie było gdybyś nie widział zdjęcia tej laski, nawet byś jej nie dał szansy. Ona nie polubiła Ciebie tylko Twojego psa. To, że do rozmowy w ogóle doszło to jakiś cud. I w Twoim interesie być powinno aby jej jak najszybciej pokazać jak wyglądasz.

   Tak wiem co myślałeś, bo już to przerabiałem. Że pokażesz się jako super facet, ona się zakocha, a kiedy wreszcie nadejdzie czas ujawnienia, to będzie już w Ciebie tak wkręcona, że i tak będzie dobrze. Nope. Takie rzeczy ewentualnie na żywo.
   pokaż całość

  •  

   @Pozytywny_gosc: Co tak słabo, tylko dwa oznaczenia dzisiaj i tylko ~~ 20 postów? Coś się opuszczasz!

  • więcej komentarzy (27)

 •  

  Pisze sobie ostatnio z taką thicc #julka #alternatywka i spotkam się z nią za 2 tygodnie (mieszkamy od siebie pół Polski dalej, dlatego się od razu nie spotkaliśmy). Dzisiaj tematem rozmowy byli różnoracy natręci. I ona zaczęła mi pisać o spermiarzach z #yubo (taki #tinder, ale jeszcze większa hipergamia, tam się wgl poznaliśmy). Ma ona ponad 200 (!!!) nieodczytanych rozmów od spermiarzy, którzy na dzień dobry pisali jej takie rzeczy, jak: fajne cycuszki, hej mommy! albo dobra dupa. Ci co dotrwali trochę dalej wysyłają jej kutasa po przejściu na inną platformę (dostaje prawie codziennie) albo są jakimiś desperatami, którzy wypisują do niej 24h/7 i płaczą, że ona nie odpisuje. Czaicie? KILKASET spermiarzy! Polacy to kraj desperackich simpów i cucków, którzy za możliwość zobaczenia kawałka cycka, byliby skłonni nawet zdjeść gówno.

  pokaż spoiler Przy okazji pokazała też trochę #blackpill, bo pisała mi, że nie też odpisuje, jak ktoś zaczyna rozmowę od „hej”, chociaż ja akurat też tak zacząłem i mi bez problemu odpisała.


  #bekazpodludzi #spermochlip #spermiarzalert #przegryw #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  źródło: 3FF09ADC-FED3-4B2A-B11C-C51EE537DCD6.jpeg

  •  

   Polacy to kraj desperackich simpów i cucków, którzy za możliwość zobaczenia kawałka cycka, byliby skłonni nawet zdjeść gówno.

   @NVX78: Problem simpów to jedno, mnie natomiast całość ciekawi dużo bardziej w konteście fatalnej demografii, bo z tak złym przyrostem naturalnym mamy następujący problem: od dawna głowiłem się jak to jest możliwe, że praktycznie każda laska jest zajęta, ale jakoś wolnych facetów jest wielu. Teraz już wiem o co chodzi. Chodzi o to, że różnica wieku w typowym związku to 3-4 lata, czyli taki dajmy na to 30-latek poluje średnio przeciętnie na 26-27 latkę. Problem jest taki, że kolejnych roczników jest coraz mniej. Nie znam dokładnych liczb, więc strzelam teraz z czapy:
   - jak masz 180k 30 latków
   - a masz 150k 27-latek
   = no to automatycznie z miejsca nie ma pary dla 30k facetów

   Pomijam tutaj kwestie emigracji kobiet albo nierówną ich dystrybucję w różnych miastach. Z tego co mi wiadomo najwięcej kobiet statystyczne znajduje się w dużych miastach, gdyż tam emigrują one w poszukiwaniu lepszego i ciekawszego życia, Warszawa jest tu numerem #1 i w czystej teorii to tu najłatwiej powinno być znaleźć dziewczynę (dodatkowo jest tam pewnie też najwięcej gejów, co również zmniejsza ilość dostępnych facetów).

   Efekt tego jest taki, że taka "mocno thicc" dziewczyna w normalnych warunkach rynkowych zostałaby po prostu olana i albo zostałaby samotna albo zmuszona do wzięcia się za siebie. Natomiast dzisiaj taka dziewczyna i tak ma spore zainteresowanie, więc interes się dla niej kręci dalej, a simpy schodzą coraz niżej. Analogicznie przeciętny/ogarnięty facet będzie musiał zacząć wkładać coraz więcej wysiłku w znalezienie sensownej kobiety, co kiedyś w życiu nie wymagało tyle wysiłku.

   Kiedyś: coś jakbyś chciał wieczorem kupić pieczywo. Może nie trafisz w pierwszym sklepie, ale nie to w kolejnym.
   Dzisiaj? Próba kupienia świeżego pieczywa po 23ciej. Albo go nie ma wcale albo jest już czerstwe albo sklepy pozamykane.

   To pierwsze to jest poziom trudności dla lasek ze znalezieniem faceta, a to drugie dla facetów by znaleźć sobie kobietę.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (18)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Czemu tinder to tak bardzo inna rzeczywistość? Nie mam tak absolutnie żadnego powodzenia. W najlepszym okresie (gdy lajkowałem większość) miałem prawie 100 par z czego prawie żadna nie napisała/odpisała, usuwały parę lub krótka wymiana zdań to było max. Nie poznałem nikogo czyli 0 efekt. Według wykopowych ekspertów pewnie coś źle robię, odstraszam je, generalnie coś ze mną jest nie tak. Jednocześnie nigdy nie miałem problemu z gadką z kobietami, nie stresowałem się, itp. W moim otoczeniu dosłownie każda jest zajęta ale to nie przeszkadza żeby wspólnie spędzać czas. Miałem kilka dziewczyn, które poznawałem w normalny sposób, czyli chodziliśmy na te same zajęcia, dojeżdżaliśmy tym samym busem, itp. Póki chodziłem na studia, jakieś dodatkowe zajęcia, itd. to nigdy nie myślałem, że mogę mieć problem ze znaleznieniem bo zawsze ktoś był do wyjścia na piwo, na impreze, na spacer, z jedną trzymałem się typwo koleżeńsko, z inną szło dalej. Potem dorosłość-praca, przeniosłem poznawanie do internetu i dostałem mokrą szmatą w twarz. Po co ktokolwiek poleca apki do randkowania? Ja osobiście nigdy nie słyszałem żeby ktoś w ten sposób się poznał. Zawsze to były miejskie legendy "koleżanka koleżanki koleżanki poznała kiedyś ale już nie są razem hehe ale da się anon!". Poza tym co innego brzmi "da się tam poznać" z perspektywy kobiety a mężczyzny. To samo wszyscy moi znajomi ze szkoły/studiów/pracy, oni nie poznali się przez apki. Na żywo nie mam za bardzo okazji gdzie poznać. Mam ten sam problem co wszyscy ~30 latkowie, nie mam gdzie kogo poznać -> apki randkowe -> dalej nie mogę nikogo poznać.

  #tinder #badoo #sympatia #randki #facebookrandki #facebookdating #zaadoptujfaceta #fotka #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #dickpill #samotnosc #wykop30plus #milosc #stulejacontent

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62aae2ed91290783305d8f4f
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  źródło: paczaizm.pl

 •  

  Generalnie trzeba być mocno głupim by dołować się przez Tindera i Badoo z moich obserwacji to...

  1.Badoo praktycznie zdechło, na jedną kobietę przypada kilkunastu mężczyzn. Mieszkam w Aglomeracji Śląskiej więc w okolicy mam chyba najwięcej ludzi w Polsce a ... Na badoo wciąż te same dziewczyny. Jako że podróżuje po sąsiednich miastach to również się loguje i na każde miasto przypada max kilka-kilkanaście dziewczyn które regularnie się logują i są zasypywanie wiadomościami przez co nie da się do nich napisać xD. Szanse na pisanie z kimkolwiek są zerowe gdyż Badoo coraz bardziej się wycwaniaczyło daje shadowbany i ... z parami jest kiepsko
  2.Tinder? Tutaj wogóle hit. Polecam zalogować się, Tinder namolnie promuję najpiękniejsze osoby by jak najbardziej zachęcić do kupna premium. Polecam się zalogować, 99% dziewczyn które wam pokaże to naprawdę piękne dziewczyny, nawet jeśli jesteś facetem to... tych ulanych lub brzydkich po prostu ci nie pokaże. Mówię całkiem serio, ja nawet nie pamiętam kiedy Tinder pokazał mi profil brzydkiej kobiety. Jasne że gdy zakładasz konto to skrypt pozycjonuje cię dość wysoko gdy jesteś kobietą to tym bardziej ale potem algorytm wylicza twoją atrakcyjność i ... w taki sposób cie pozycjonuję. Wasza przeciętna "locha" będzie miała setki lajków na początku ale potem będzie to zanikać i z czasem również dostanie shadowbana. Po co to? By jeszcze bardziej ludzi zachęcić do premium abyś myślał że naprawdę warto kupić je bo przecież są tu same śliczne dziewczyny.

  Przechodząc do sedna.Oba te portale miały sens ale jeszcze 3-4 lata temu, obecnie? Nawet będąc niewyjściowym knurem znacząco wyższe szansę masz na wyrwanie w klubie. Gołym okiem widać że Tinder i Badoo nie starają się zrobić nic innego jak tylko wyciągnąć jak największy hajs od użytkowników. Masz mało par na badoo? Spokojnie możesz wyłączyć shadowbana tu sprytnie nazywane "promuj się" i wrócic na listę profili. Tinder? Tutaj po prostu ukrywamy brzydkich ludzi

  #tinder #badoo #blackpill #redpill #przegryw #zwiazki
  pokaż całość

  •  

   @oonn32: Ta o której pisałem wyglądała na bardzo zainteresowaną, tyle tylko, że była zajęta :) W klubie hmm...tam jest ten problem, że jest bardzo głośno i pytając z bomby czy zatańczy to masz co najmniej dwa problemy:
   - ona Ciebie nie zna
   - jest z koleżanką/koleżankami i może nie chcieć ich zostawić lub też one potem mogą ją odciągnąć od Ciebie

   Wiadomo, jak jesteś chad to pewnie to nie zrobi różnicy, ale jakbyś był, to byś raczej nie czytał tego tagu :)

   Ja wolę mieć możliwość pogadania, bo wtedy jestem w stanie więcej ugrać.
   pokaż całość

  •  

   @oonn32: Yep, zawsze coś tam może się poszczęścić, także warto realizować swoje szanse.

  • więcej komentarzy (25)

 •  

  Nie wiem jak pisac z tymi babami, co robie źle, bo nie raz początek rozmowy wydaje sie ok, az nagle przestaje odpisywac, lub tak jak dzisiaj usuwa pare - a sama do mnie pierwsza napisała.

  Ostatnie wiadomosci byly takie, że spytalem sie jej jaką muzyke lubi, czy jest coś co jej sie ostatnio spodobalo. Odpisała, że nie i sptala co ja lubie, to powiedzialem, że najbardziej to chyba muzyke z lat 80/90 i ostatnio spodobalo mi sie to Dodalem też czy by ze mną do tego potańczyła(miala taniec w zainteresowaniach), odpisała, że nie lubi tej muzyki, ale moglaby sprobować, . Wtedy ja odpisalem, że nie, to w takim razie musimy znaleźć coś co wspolnie lubimy, i dopytalem co w takim razie lubi, czy jakiś pop, latino czy co i nie wiem.. czy naprawde niczego nie lubi czy cos bylo nie tak w tym pisaniu, ale usuneła pare.
  To przykład z dzisiaj, ale nieraz juz tak mialem ze pisze pisze, wydaje sie spoko, a nagle brak odzewu czy usunięcie pary

  #tinder #podrozujzwykopem
  pokaż całość

  •  

   @Pozytywny_gosc: Teraz jest promocja na jedyne 3977 zł i tylko do czwartku, później to kasuję, także nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

   @HansLanda88: Rewelacyjny koment, jeden z najlepszych jakie ostatnio tu czytałem, bardzo ładnie to ubrałeś w słowa. "Nie masz prowadzić wywiadu, ale w otwarty sposób prowokować dyskusję" - dokładnie tak to powinno wyglądać. Od siebie dodam, że ja osobiście gram na "max 3 strzały". To znaczy:
   - próbuję zagadać w kreatywny sposób = będzie lipa?
   - to próbuję drugi raz, właśnie prowokując dyskusję
   - czasami podejmę jeszcze trzecią próbę

   Jeżeli 3x pod rząd dostaję chujowe odpowiedzi, bez jakiegokolwiek zaangażowania i zainteresowania moją osobą = ucinam temat, szkoda zdrowia, to właściwie nigdy nie wyjdzie. Sporadycznie doprowadzisz do spotkania z kimś, kto się spotka z Tobą tylko z nudów.
   @essos - Twoje wiadomości były takie trochę miękkie, mało konkretne. Pytanie o muzykę jets dość popularne.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (14)

 •  

  Znakomity film tłumaczący o tym jak nowoczesne życie, dieta, sposób życia i technologie wpływają na nasz wygląd. Że to wcale nie zawsze jest tylko i wyłącznie kwestia genów. Zainteresował mnie fragment z tym, że przeżuwanie twardszych pokarmów ma lepszy wpływ na kształt szczęki oraz kondycję zębów -> spożywanie dużych ilości miękkiego i przetworzonego jedzenia sprzyja słabej szczęce i słabszym zębom. Reszta w materiale.

  https://youtu.be/TympR0WGx0g
  #tinder #dieta #zdrowie
  pokaż całość

  •  

   @DrGreen_2: No no, ale tak to też można o wszystkim powiedzieć, że jest dobre i niedobre. Imo w miarę rozsądna dieta, trochę warzyw i owoców i jako tako to powinno być, bez zbędnego głupkowania, bo nikt przecież nie będzie piekł swojego chleba, sadził swoich warzyw i wytwarzał swojego mięsa. Ale ograniczyć słodkie czy alko już można.

   Ja dopiero co doszedłem do wniosku, że bycie zdrowym oraz fit to nie jest tylko kwestia diety, tylko bardziej mindsetu. Jak ktoś nie ćwiczy to możesz go zaciągnąć do ćwiczeń i diety na jakiś czas, ale jak ta osoba nie ma tu własnej motywacji, to i tak odpuści. Zresztą, słowo "dieta" często się kojarzy z tymczasowością. A to nie powinno być na zasadzie: dobra, od jutra idę na dietę - tylko to musi być cały styl życia. Nie wpierdalasz bezmyślnie czegokolwiek jak popadnie, nie obżerasz się jak dzika świnia na kokainie, a sport to coś co jest Twoim "second nature", siłka, rower, bieganie, tenis, squash, basen czy co kto tam lubi. A okazjonalne zrobienie czegoś bo ktoś coś tam powiedział - tak to nie wyjdzie.

   Jakimś dziwnym cudem grube laski często narzekają na tarczycę, ale równie dziwnym cudem jedzą nieregularnie, mało śpią, kompulsywnie zajadają stres czekoladą, nie ćwiczą, są leniwe albo za dużo pracują i ogólnie nie prowadzą zdrowego trybu życia. Przypadek? Jasne, genetyka sporo robi, jasne są osoby co nie robią nic, wpierdalają pizzę i chipsy, a mają kratę na brzuchu lub figurę fitness girl, ale to są jednostkowe przypadki, u większości osób takie lecenie w kulki zwyczajnie nie przejdzie.
   pokaż całość

  •  

   @Sharlene: Bo to nie jest jedyna rzecz, która ma wpływ, ale jeden z czynników.

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  W teorii właśnie skończyłem studia. Pozostała tylko jedna ocena do wpisania do usosa, ale to już formalność. Jeszcze obrona mnie czeka, ale oficjalnie zajecia na studiach zakończyłem. Co mogę powiedzieć o tym czasie?

  Na studia nie poszedłem z racji tego, że kierunek mnie interesował czy coś w tym kierunku. Chciałem przede wszystkim wyrwać się do dużego miasta i posmakować tej wolności, tego życia studenckiego. Życia, ktorego przez całą edukację i szkolne życie nie miałem. Dodatkowo naciski psychiczne ze strony rodziny były duże, że muszę mieć wyższe wykształcenie. U jedynaków jest to codzienność. Ale wracając do tematu. O dziwo na osobę ze spierdoleniem społecznym udało mi się na pierwszym roku wtopić w tłum normictwa i domówki, wyjścia na miasto czy integracje studenckie w klubach były codziennością. Na pewno pomogła zmiana wyglądu i ubioru. Ale te domówki w większości przypadków to było chlanie wódy, palenie fajek i używanie innych używek(sporadycznie). Nic innego. Jadąc do dużego miasta liczyłem, że bramy hedonizmu, seksu bez zobowiązań z wieloma laskami stoją otworem, ale kubeł zimnej wody niemal od razu ostudził moje zapały. Ostatecznie zamiast ruchania małolat i studentek z tindera było głównie walenie konia. W klubach jedyne co mi się udało to raz tańczyć z dwiema nieznajomymi Julkami naraz, które po paru minutach przytuliły mnie i se gdzieś poszły.

  Jeśli chodzi o życie na uczelni to mogę dać tylko jedną radę. Naprawdę starajcie wtopić się do otoczenia normików. Sami zginiecie. Grupki społeczne tworzą się szybko. Czas na to jest ograniczony, jeśli zostaniesz sam i będziesz podpierał ściany w 90% jesteś zgubiony i uwalisz studia. Nikt Ci nie da notatek, pomoc coś za coś też jest mało prawdopodobna, bo nikt nie gada z tymi cichymi czy odrzutkami, aby coś utargować jeśli ma ludzi wokół. No chyba, że jesteś alfą i omegą, że ogarniasz sam wszystko to wtedy masz spokój. Ale na dobrą sprawę bycie samotnikiem na studiach to już gwoźdz do trumny. Społeczna izolacja mocno. Udawaj, że jesteś dynamiczny i wszędzie cię pełno. Mi to się udało, dzięki czemu na 1 roku byłem często na ustach całego kierunku. Jednak kosztowało mnie to bardzo psychicznie. Picie alkoholu i palenie fajek w tym pomogło.

  Teraz na trzecim roku, który był już po pandemii normalnie imprez niemal nie było. Każdy miał tbw. Jedynie w czasie sesji czy zaliczeń istniala pomoc coś za coś. Sam osobiście stałem się teraz trochę odludkiem, ale może mój chociaż przeciętny wygląd w oczach lasek powodowal, że ludzie dali notatki etc. Albo mieli sentyment do mojej osoby odnośnie pierwszego roku. Nie wiem. Wiem, że na 99% te znajomości po obronie pracy wygasną. Ja już wiem mniej więcej z czym sie to je i powiem jedno. Normickie czy nawet czasami oskarkowe towarzystwo dla spierdona społecznego, który kamufluje się wymuszonym dynamizmem, braniem używek czy dobrym ubieraniem się na dłuższą sprawę męczy i wykańcza psychicznie. Mi zostaje już tylko wrócić do piwnicy. Z resztą i tak wróciłem do Lola po 6 czy 7 latach, więc mój los jest przesądzony. Dziewczyny ani koleżanek do seksu na studiach nie poznałem. A obecne rezultaty na tinderze są tragiczne. Więc jeśli chodzi o seks to ten epizod w czasie pandemii czyli fwb a potem zwiazek(w nim już ani razu mi nie dała) z 16 latką 04 rocznik był jedynie okruchem ze stołu. Nagrodą pocieszenia. Teraz zostaje jedynie korzystanie z usług pań do towarzystwa, jeśli ciśnienie będzie mnie przytłaczać.

  Czy wyniosłem jakąś super wiedzę ze studiów? Nie.

  Czy wiem co chce robić w życiu? Nie.

  Ja już żyje w swoim świecie. Pozdrawiam i jeśli czyta to ktoś kto teraz idzie na studia niech wobie zapamięta rady odnośnie wtapiania się w tłum, bo to może być jedyna okazja, gdy chociaż przez krótki okres nie będziesz gnił w piwnicy i zasmakujesz "społecznej akceptacji".

  #studbaza #wspomnienia #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #tinder #leagueoflegends #takbylo #rozwojosobistyznormikami #wychodzimyzprzegrywu #psychologia
  pokaż całość

  •  

   Jeśli chodzi o życie na uczelni to mogę dać tylko jedną radę. Naprawdę starajcie wtopić się do otoczenia normików. Sami zginiecie. Grupki społeczne tworzą się szybko. Czas na to jest ograniczony, jeśli zostaniesz sam i będziesz podpierał ściany w 90% jesteś zgubiony i uwalisz studia. Nikt Ci nie da notatek, pomoc coś za coś też jest mało prawdopodobna, bo nikt nie gada z tymi cichymi czy odrzutkami, aby coś utargować jeśli ma ludzi wokół. No chyba, że jesteś alfą i omegą, że ogarniasz sam wszystko to wtedy masz spokój. Ale na dobrą sprawę bycie samotnikiem na studiach to już gwoźdz do trumny.

   @Felixu: Dobry temat i sporo dobrych przemyśleń. Grupy tworzą się już praktycznie od day one i jeżeli już na samym początku staniesz się outsiderem, przykładowo odmówisz pójścia na imprezę/spotkanie grupowe raz, drugi raz - to potem już nie będziesz zapraszany, a co za tym idzie, przyjaźnie, wymiana informacji, notatki i inne takie - mogą lecieć za Twoimi plecami. Problemem może tu być daleki dojazd, ja tak miałem: komunikacją miejską 1.5h w jedną stronę, potem 1.5h do domu i teraz wyobraź sobie zrobić jeszcze raz takiego tripa ponownie celem pójścia na imprezę...Gdzie jesteś jeszcze człowiekiem nieśmiałym, boisz się, że będzie lipnie, a Ty stracisz czas i jakąś tam kasę na bilety, piwo, etc. Chyba prędzej już opłaca się zostać po zajęciach, ale czasami to oznacza siedzenie cały dzień na uczelni albo u kogoś. Priorytety, wybory, lekkie poświęcenie - tego nie da się uniknąć, ale imo czasem warto, bo odizolowanie się to nie jest dobry pomysł.

   Co do notatek, to za moich czasów mieliśmy forum i tam było sporo rzeczy, ale zaraz potem wszedł Facebook i tam też zaczęła się co bardziej prywatna wymiana.

   Nikt nie każe Ci być dynamicznym, ale takim dającym się polubić. Ale to wiesz, mówię to teraz z perspektywy lat, gdzie mam inny charakter, przemyślenia, inną pewność siebie, wtedy to było co innego. Problemem jest też często to, że osoby ciche i introwertyczne często szukają sobie podobnych sobie kolegów, a z takimi często nie będzie chęci do wyjścia. Tutaj lepiej sprawdzą się osoby ekstrawertyczne, które będą namawiały do wyjść. Ostatecznie jednak swoje cztery litery i tak ruszyć musisz.

   Dużą kwestią jest też to na jaką grupę trafisz. Ja przykładowo na inżynierce miałem grupę taką w miarę, ale jednak z tą główną grupą nie miałem jakiegoś super połączenia, podział był alfabetyczny i jak wylosowało tak było. Potem na magisterce nasze grupy się podzieliły per specjalizacje i jeszcze połączyli nas ze studentami z innego kierunku - i wtedy dopiero zrobiła się świetna grupa, wtedy to aż chciało się wychodzić z nimi.

   @Kamilo67: Tak niby mówią, że studia to najlepszy okres życia, ale dla mnie to zdecydowanie później, po 28mym roku życia, nawet i po 30stym. Dlaczego? Bo masz wtedy najlepszy stosunek:
   - zdrowie (które jest ciągle świetne, o ile dbasz, choć wiadomo, że chlanie i imprezowanie do 2giej a później wstanie na 7:00 na zajęcia to już zwyczajnie nie przejdzie, zdolności regeneracyjne są nieco niższe, ale to mówię, zależy jak się prowadzisz)
   - czas - ciągle relatywnie sporo czasu wolnego na realizację swoich pasji, acz prawdopodobnie mniej niż za studiów. Zależy rzecz jasna od tego co robisz
   - kasa - podstawowa różnica :)
   - robisz co chcesz, dużo większa niezależność
   - w większości przypadków dużo bogatsze życie randkowe :)) Choć standardowo, to zależy. Studia temu sprzyjają, ale jeżeli nie będziesz super społeczny tak jak to opisałem powyżej - to to nie pomoże w korzystaniu z dobrodziejstw studiów.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Panowie wyjaśnijcie mi jedno. Założyłem konto chada na różnych apkach randkowych z których korzystam na codzień żeby sprawdzić jaka różnica w porównaniu do swojego profilu. Oczywiście nagle stałem się zauważalny - nic nowego. Wcześniej lajkowałem profile, wchodziłem na nie żeby było widać, pisałem ale bez skutku. Teraz nagle same piszą. Ale nie o tym. Chyba każda napisała mi, że szuka normalnej relacji a nie seksu. WTF? To czemu skoro szukają normalnej relacji to olewały mnie na normalnym profilu? Drocze się z nimi, że pewnie mają duże wymagania itp. W odpowiedzi ZAWSZE dostaje, że wystarczy zwykły chłopak byleby był wierny i nie zdradzał po tygodniu. Nie rozumiem tego. Od kilku lat siedzę na apkach, wystawiam różne zdjęcia i kombinuje ale i tak mnie olewają a teraz że szukają normalnego?! To jakaś standardowa gadka szmatka bez pokrycia czy szukają normalnego, wiernego ale CHADA? Mam rozumieć, że normalny, zwykły = chad z wyglądu i charakteru ale na tyle potulny, że będzie chciał związku?

  #badoo #zwiazki #relacje #chad #polka #p0lka #blackpill #podrywajzwykopem #tinder #sympatia #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62a8a88c924ad7d1568c1a56
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  pokaż całość

  źródło: pd1us.badoocdn.com

 •  

  Gdyby kobiety były przedsiębiorstwem to po miesiącu by upadły. Przecież w praktyce oczekiwania przewyższają trzy krotnie jakość oferty
  #tinder

 •  

  Karlica 158 cm akceptuje tylko powyżej 178, przystojny, ogrnięty 175 to nie dla P0lki xdd
  Do tego oczywiście cała lista co TY musisz!! A ja nie, bo ja mam czipe

  #szlaufyzinstagrama #tinder #blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka

  •  

   To nawet ja przegryw <170cm co się nigdy nie całował/nie ruchał

   @Pozytywny_gosc: Nie jestem wielkim znawcą, sam to powiedziałeś, ale mimo wszystko raczej wiem więcej od Ciebie (: Kim jest wskazany wykopek to nie wiem, bo nie znam wszystkich. Skoro zatem będąc niskim możesz się umawiać z wysokimi - to w czym problem? Umawiaj się z wysokimi zatem. Działaj tam, gdzie masz największe szanse.

   Oho, zaczyna się. Przegrywasz w dyskusji, więc zaczyna się frustracja, obrażanie i wypieranie - nieźle :) Tylko postaraj się nie porozbijać talerzy w mieszkaniu :P

   Jaki Ty jesteś głupi to się w pale nie mieści. Generalizujesz i wkładasz WSZYSTKIE laski do jednego wora. Że "żadna" niska nie umówi się z niskim. LOL. A co TY wiesz o kobietach, skoro nigdy nawet nie miałeś z nimi fizycznej styczności? Jakim TY jesteś autorytetem by wygłaszać takie pierdoły? Odpowiem: żadnym. Bazujesz na teorii i artykułach. Ja na praktyce. I tym się różnimy. Są niskie laski co nigdy nie umówią się z niskim facetem, a są takie, co tylko tak mówią, ale umówią się. Ale Ty zwracasz uwagę tylko na pierwszą grupę, co by tylko móc udowodnić swoje racje.

   Kobieta 170-173 zacznijmy rozmowę od tego, że mając znakomite proporcje to może być dużo bardziej wybredna, acz oczywiście widuję je często z facetami poniżej 180. I o czym to świadczy? O niczym. Znam gościa z siłki co ma max 170 cm myślę albo i mniej a też ma laskę, niska, nie żadna super, ale jest. A wedle Twoich teorii nie powinien mieć nikogo.

   Naprawdę błągam - wyjdź z piwnicy, zacznij obserwować prawdziwe życie, zbierz większą próbkę swoich przemyśleń, a nie tkwij tylko i wyłącznie w samych stereotypach. A skoro uważasz, że masz większe szanse u wysokich - to podbijaj zatem do wysokich i tyle, zmierz swoją skuteczność i już.
   pokaż całość

  •  

   @LM2525: No spoko, jak wycyrklujesz w takie 168-172 to może jeszcze ugrasz, acz ja lubiąc te wyższe i umówiwszy się już z wieloma takimi (po 175+) to tam to widzę ewidentnie, że z niższym to nie bardzo i ciężko się dziwić, ale w tej średniej kategorii - to jeszcze jeszcze. Dalej to nie wiem, ja ze wzrostem je na przeciwległym biegunie i sam preferuję te zdecydowanie wyższe, ale te niższe też się z kimś umawiają przecież.

   Chodzi o to, że jak gość pisze, że wszystkie lubią wyższych, no to sobie sam odpowiedz od których lasek gość 170 będzie wyższy. No chyba nie od tych 175+, prawda? Na tej samej zasadzie ja nie startuję do takich ultra super hiper top liga, bo widzę, że zbyt się ode mnie różnią (mam na myśli te takie "sukowate", "porobione"). Nie mój target + nie mam tam szans. Wolę kogoś bardziej podobnego do mnie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (40)

 •  

  Trafiłem na niezależną kobietę. #logikarozowychpaskow #tinder

  źródło: IMG_20220612_200116.jpg

 •  

  Blackpill essentials v2 - Wojna płci, społeczeństwo, feminizm, problemy mężczyzn

  1-21 Feminizm
  22-36 Natura kobiet
  37-39 Hipergamia kobiet
  40-44 Przestępczość
  45-48 Monogamia
  49-51 Zdrady i rozwiązłość
  52-57 Polityka
  58-70 Mizoandria i uprzywilejowanie kobiet
  71-76 Materializm kobiet

  Feminizm

  1. Kobiety w przeszłości zajmowały się głównie gotowaniem i nigdy nie dominowały nad mężczyznami
  https://api.semanticscholar.org/CorpusID:45700984
  2. Prawie wszyscy mężczyźni są silniejsi niż prawie wszystkie kobiety
  https://link.springer.com/article/10.1007/s12110-012-9131-2
  3. W społeczeństwach łowiecko-zbierackich mężczyźni wykorzystywali mięso, aby uzyskać możliwości reprodukcyjne oraz inwestować w partnerki i potomstwo
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1090513810000279?via%3Dihub
  https://link.springer.com/article/10.1007/s12064-020-00312-8
  4. 90% ofiar masowej paniki w miejscu pracy to kobiety
  https://www.erudit.org/fr/revues/smq/1990-v15-n1-smq1202/031549ar/
  5. Nawet feministki preferują mężczyzn, którzy się o nie troszczą
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/0146167218781000
  6. Nawet feministki mają takie same fantazje dotyczące gwałtu co inne kobiety
  https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/00224490609552336
  7. Kobiety są naturalnie bardziej zainteresowane innymi ludźmi niż mężczyźni
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27505283/
  8. Ogólne różnice między płciami w osobowości są gigantyczne
  https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0029265
  9. Kobiety mają nieco niższe średnie IQ co drastycznie zmniejsza ich wydajność intelektualną
  https://www.researchgate.net/publication/240174486_Testing_the_developmental_theory_of_sex_differences_in_intelligence_on_12-18_year_olds
  https://helmuthnyborg.dk/wp-content/uploads/2016/07/Publ_2005_Sex-related-differences-in-general-intelligence.pdf
  10. Różnice osobowości i cech fizycznych między płciami są większe w krajach bardziej egalitarnych pod względem płci
  https://www.researchgate.net/publication/289724723_The_Evolution_of_Culturally-Variable_Sex_Differences_Men_and_Women_Are_Not_Always_Different_but_When_They_AreIt_Appears_Not_to_Result_from_Patriarchy_or_Sex_Role_Socialization
  11. Różnice w zarobkach ze względu na płeć nie istnieją. W skrócie mężczyźni zarabiają więcej, bo wykonują bardziej ryzykowne i niebezpieczne zawody
  https://www.cbsnews.com/news/the-gender-pay-gap-is-a-complete-myth/
  https://www.wsj.com/articles/SB10001424052748704415104576250672504707048
  12. Mężczyźni są bardziej dyskryminowani w społeczeństwie niż kobiety
  https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0205349
  13. Kraje o polityce feministycznej mają mniej kobiet na stanowiskach kierowniczych
  https://www.cato.org/policy-analysis/nordic-glass-ceiling#the-viking-heritage-of-gender-equality
  14. Kobiety wykazują 4,5-krotnie większy pociąg do własnej płci niż mężczyźni
  https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2F0022-3514.87.4.494
  15. Kobiety o „dużym potencjale” zarabiają więcej niż mężczyźni o wysokim potencjale, ale nie zgłaszają większej satysfakcji z wynagrodzenia
  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/peps.12357?campaign=wolearlyview&
  16. Kobiety zgłaszają niższą satysfakcję z pracy pod kierownictwem kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0927537116301129?via%3Dihub
  17. Kobiety zgłaszają większy poziom nieuprzejmości i ,,dogryzania" w pracy ze strony innych kobiet
  https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2Fapl0000289
  18. Wysokie rangą i statusem kobiety są mniej wyrozumiałe wobec podwładnych tej samej płci niż mężczyźni
  https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0185408
  19. Samoocena kobiecego zadowolenia spada od lat 70 w Stanach Zjednoczonych
  https://www.nber.org/system/files/working_papers/w14969/w14969.pdf
  20. To nie mężczyźni tłumią kobiecą seksualność, lecz same kobiety
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1037/1089-2680.6.2.166
  https://quillette.com/2018/11/25/on-the-nature-of-patriarchy/
  21. Dziewczęta częściej atakują agresywnie płeć przeciwną z niż chłopcy
  https://link.springer.com/article/10.1007/s12147-008-9065-5

  Natura kobiet

  22. Kobiety płaczą 4-razy częściej niż mężczyźni i nigdy nie wyrastają z nawyku dziecięcego płaczu
  https://pure.uvt.nl/ws/portalfiles/portal/492469/crymoodchange.PDF;Crying
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/0005796786901993?via%3Dihub
  23. Kobiety kończą dojrzewać wcześniej, przez co ich umysł jest mniej skomplikowany i bardziej dziecinny
  https://personal.lse.ac.uk/kanazawa/pdfs/PAID2011.pdf
  https://www.pnas.org/doi/full/10.1073/pnas.1815917116
  24. Chłopcy wolą współpracować z innymi chłopcami, a dziewczynki z rodzicami
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/147470490800600103
  25. Kobiety są w relacjach określane jako ,,uciążliwe"
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/0003122417737951
  26. W przeszłości istniały poważne obawy dotyczące plotkowania przez kobiety
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1359178914000329?via%3Dihub
  27. Kobiety strategicznie manipulują reputacją innych kobiet, aby zdobyć uwagę mężczyzn
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0022103117304195?via%3Dihub
  28. Kobiety plotkują znacznie więcej na temat wyglądu fizycznego niż mężczyźni
  https://link.springer.com/article/10.1007/s11199-012-0160-4
  29. Kobiety są dwa razy bardziej rozmowne w małych grupach niż mężczyźni
  https://www.nature.com/articles/srep05604
  30. Kobiety plotkują 2,5 razy więcej o przyjaciołach i bliskich znajomych niż mężczyźni
  https://link.springer.com/article/10.1007/BF00287594
  31. Kobiety wolą gadać, mężczyźni wolą działać
  https://link.springer.com/article/10.1007/BF00287568
  32. Kobiety są mniej skłonne do współpracy w stosunku do własnej płci niż mężczyźni
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0001691817305917?via%3Dihub
  33. Dziewczynki wykluczają społecznie innych już w wieku sześciu lat
  https://royalsocietypublishing.org/doi/10.1098/rstb.2013.0079
  34. Kobiety, które angażują się w BDSM jako „uległe” mają niższy poziom empatii
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0028393217300337?via%3Dihub
  35. Kobietom najczęściej przeszkadzają inne kobiety, a nie mężczyźni
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/0261927X14533197
  36. Kobiety są bardziej zdenerwowane w konfliktach seksualnych niż mężczyźni i potrzebują więcej czasu na ich rozwiązanie
  https://link.springer.com/article/10.1007/s12110-014-9198-z

  Hipergamia kobiet

  37. Kobiety z wyższym statusem tracą możliwości reprodukcyjne, a mężczyźni zyskują
  https://link.springer.com/article/10.1007/BF01541424
  38. Obie płcie zwracają większą uwagę na mężczyzn o wysokim statusie, a nie na kobiety
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/147470490800600209
  39. Preferencje kobiet do bogatych mężczyzn nie zmieniły się przez 30 lat pomimo feminizmu (dane z Brazylii)
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0191886916300538?via%3Dihub

  Przestępczość

  40. Przystojni ludzie mają mniejszą szansę aresztowania oraz otrzymania wyroku
  https://link.springer.com/article/10.1007/s12147-015-9142-5
  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1559-1816.1994.tb01552.x
  41. Brzydcy ludzie częściej stają się przestępcami
  https://www.nber.org/system/files/working_papers/w9172/w9172.pdf
  42. Większość zabójców ma niski status i słabe perspektywy w związkach
  https://www.researchgate.net/publication/233146324_Autogenic_massacre_as_a_maladaptive_response_to_status_threat
  43. Kobiety o wiele bardziej interesują się historiami seryjnych morderców i gwałcicieli od mężczyzn.
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/194855060935548
  44. Kobiety są zainteresowanie cechami charakteru "czarnej triady" tzn skłonnością do narcyzmu, psychopatii i umiejętności manipulowania ludźmi.
  https://www.researchgate.net/publication/273809664_The_Dark_Triad_personality_Attractiveness_to_women
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0191886913012245

  Monogamia

  45. Mężczyźni umierają przy poligamii
  https://journals.sagepub.com/doi/full/10.1177/147470491000800205
  46. Młodzi mężczyźni w społeczeństwach poligamicznych są bardziej podatni na przemoc niż ci w społeczeństwach monogamicznych
  https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/0022002719859636
  47. Mieszkanie z przybranym rodzicem jest największym pojedynczym czynnikiem ryzyka krzywdzenia dzieci
  http://www.martindaly.ca/uploads/2/3/7/0/23707972/cinderella_effect_2008.pdf
  48. Monogamia zwiększa sukces reprodukcyjny u mężczyzn, ale nie u kobiet
  https://academic.oup.com/beheco/article/21/5/906/197047

  Zdrady i rozwiązłość

  49. 22,6% amerykańskich wojskowych pilotów odkryło niewierność swoich żon po powrocie z rocznej misji
  https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2Ffam0000281
  50. Kobiety w związkach z mężczyznami o niskich zarobkach wykazuję większe tendencje do zdrady
  https://link.springer.com/article/10.1007/s10508-012-9930-x
  51. Kobiety inicjują 70% wszystkich rozwodów
  https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/sytuacja-demograficzna-polski-do-2018-roku-tworzenie-i-rozpad-rodzin,33,2.html

  Polityka

  52. Osoby obu płci o poglądach lewicowych są mniej atrakcyjni fizycznie od konserwatystów
  https://www.cambridge.org/core/journals/politics-and-the-life-sciences/article/abs/effects-of-physical-attractiveness-on-political-beliefs/D5214D0CAE37EE5947B7BF29762547EE
  53. Prawicowi politycy są przeważnie bardziej atrakcyjni od polityków lewicowych
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0047272716302201
  54. Mężczyźni słabi fizycznie wolą socjalizm
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1090513816303907
  55. Ekstremiści polityczni twierdzą, że uprawiają więcej seksu
  https://www.gwern.net/docs/sociology/1998-student.pdf
  56. Konserwatyści mają mniej wyraźne preferencje dotyczące partnerów długo- i krótkoterminowych
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1090513818300643?via%3Dihub
  57. Atrakcyjni fizycznie politycy otrzymują więcej głosów w wyborach
  https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2Fh0081881

  Mizoandria i uprzywilejowanie kobiet

  58. Dzieci, które lubią się bawić mają większe szanse zostać ocenione negatywnie jeśli są chłopcami
  https://medicalxpress.com/news/2018-04-class-clowns-playful-boys-viewed.html
  59. Dziewczynki, które gnębią inne dzieci często uchodzą bez kary za swoje przewinienia
  https://doi.org/10.1002/berj.3324
  60. Ojcowie poświęcają więcej uwagi i środków córkom. Ponieważ dziewczynka to niemal pewna szansa na przekazanie genów dalej
  https://doi.org/10.1037/bne0000199
  61. 21% testów w liceach i szkołach wyższych w USA jest fałszowanych na korzyść dziewczyn
  https://mitili.mit.edu/sites/default/files/project-documents/SEII-Discussion-Paper-2016.07-Terrier.pdf
  https://doi.org/10.3386/w19331
  https://psyarxiv.com/yq24b/
  62. Kobiety inicjują 69% rozwodów globalnie
  https://www.itsovereasy.com/insights/divorce-statistics
  63. Kobiety inicjują 70% rozwodów w Polsce
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/9-wykresow-o-slubach-i-rozwodach-Polakow-7716897.html
  64. Nieproporcjonalnie większa ilość programów socjalnych skierowanych w stronę kobiet
  https://clintonwhitehouse4.archives.gov/women/gresources.html
  65. Kobieta przechodzi na emeryturę o 5 lat wcześniej niż mężczyzna
  https://tvn24.pl/biznes/pieniadze/ile-wynosi-wiek-emerytalny-w-polsce-po-ilu-latach-pracy-mozna-przejsc-na-emeryture-5108715
  66. Polska jest na drugim miejscu pod względem ilości kobiet na stanowiskach kierowniczych
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Eurostat-Polska-druga-w-UE-pod-wzgledem-udzialu-kobiet-na-stanowiskach-kierowniczych-8069247.html
  67. Dziś średnio kobieta zarabia więcej niż mężczyzna
  https://hermoney.com/connect/marriage/earn-more-money-than-my-husband/
  68. Więcej kobiet niż mężczyzn ma wyższe wykształcenie
  https://choice.npr.org/index.html?origin=https://www.npr.org/2019/06/20/734408574/new-report-says-college-educated-women-will-soon-make-up-majority-of-u-s-labor-f
  69. Jeśli w rekrutacji na studia mamy dwójkę kandydatów i obydwoje mają taką samą liczbę punktów to uczelnia w większości przypadków weźmie kobietę
  https://www.insidehighered.com/news/2015/04/14/study-suggests-stem-faculty-hiring-favors-women-over-men
  70. W procesie rekrutacji do pracy kobieta będzie bardziej faworyzowana na to samo stanowisko, mimo że ma mniejsze kompetencje od mężczyzny
  https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/04/14/study-finds-surprisingly-that-women-are-favored-for-jobs-in-stem/

  Materializm kobiet

  71. Przystojny i wysoki mężczyzna jest dla kobiet wart miliony. Kobieta wyłoży na stół wszystkie środki, jakie posiada, aby zadowolić atrakcyjnego faceta
  http://home.uchicago.edu/~hortacsu/onlinedating.pdf
  72. Blisko 33% kobiet przyznało, że chodzi na randki jedynie ze względu na darmowe posiłki
  https://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/1948550619856308?journalCode=sppa
  73. Kobieta przywiązuje większą uwagę do podkreślania swojego statusu za pomocą markowych rzeczy niż mężczyzna
  https://www.researchgate.net/publication/235285867_An_exploration_of_how_mature_women_buy_clothing_Empirical_insights_and_a_model
  https://www.researchgate.net/publication/267958462_Dynamics_of_Female_Buying_Behaviour_A_Study_of_Branded_Apparels_in_India
  https://www.researchgate.net/publication/316004657_Female_Consumers'_Attitudes_and_Purchase_Intentions_toward_Intimate_Apparel_Brand
  74. Mężczyzna z mniejszą wypłatą od swojej kobiety będzie miał mniej okazji do seksu z nią. Kobieta z większych dochodem od swojego partnera zmniejsza szanse na seks o 50%
  https://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10508-017-0968-7
  75. Zmanipulowanie zdjęcia mężczyzny i wstawienie jego wizerunku na tle luksusowego apartamentu czy samochodu automatycznie większa jego wartość na rynku matrymonialnym o 30%
  https://akademiai.com/doi/abs/10.1556/JEP.12.2014.1.1
  76.Kobiety są tysiąc razy bardziej wyczulone na sytuację materialną mężczyzny przy poszukiwaniu partnera na resztę życia, i to ponad 1000x razy
  https://www.ehbonline.org/article/S1090-5138(17)30315-X/fulltext

  #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #seks #feminizm #tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #nauka #biologia #naukowyblackpill #redpill #pieklokobiet
  pokaż całość

  •  

   @Pozytywny_gosc: A Ty lubisz narzekać na wszystko i robić z siebie nieudacznika i narzekacza za każdym razem :) No ale spoko, każdy ma jakieś inne zainteresowania, ja mam co robić :)

  •  

   @Pozytywny_gosc: To nie ja zakładam nonstop tematy, w których postuje screeny innych użytkowników, to nie je ja "wołam" ludzi do różnych postów, ja sobie w spokoju lubię podyskutować na poziomie a nie się obrażać. Z takimi ludźmi rozmawia się wspaniale. Może kiedyś także dotrzesz do tego poziomu, czego serdecznie życzę, bo naprawdę żyje się wtedy lepiej, szkoda czasu na bycie sfrustrowanym człowiekiem, miłego weekendu :) pokaż całość

  • więcej komentarzy (35)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MatiKosa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)