•  

  Która z opcji jest dla ciebie najbardziej realna?
  a) Krzcztow szybko zmienia miejsce zamieszkania, Mojor wyprowadza się i kontynuuje działalność, ale z mniejszymi dochodami i widownią. Po czasie znowu staje się bezdomny, nie umiejąc zaadaptować się do normalnosci.
  b) Krzcztow zmienia miejsce zamieszkania, Mojor przez jakiś czas zamieszkuje domek drewniany do czasu ustalenia spadkobiercy albo sam obejmuje spadek. Potem kontynuuje życie na własną rękę, zyskując pomoc od Pawełka/Sradka/Moniczki, jednak traci status gwiazdy Jutuby i powoli się stacza.
  c) Krzcztow wraca do domu, zapisuje Mojorowi domek drewniany, po kilku miesiącach umiera. Mojor przebywa w domku, aż podczas inhalacji zaprósza ogień i ginie.
  d) Krzcztow wraca, zapisuje domek, wkrótce umiera. Mojor nadal tam mieszka, a geniusz Niemiecki nakręca mu nowego lokatora. Major staje się nowym Kononem i US17 zaczyna się na nowo. Czasami odwiedza grób Kśka.
  e) Krzcztow wraca do domu, ale MOPR z racji warunków przenosi go po czasie do ośrodka opiekuńczego. Mojor wymeldowuje się i rozpoczyna solową karierę. Z czasem zniszczenia OUN wywołane inhalacją doprowadzają go jednak do niepełnosprawności ruchowej.
  f) Krzcztow wraca do do domu. Redaktorzy wspólnie sprawują nad nim opiekę. Po czasie przejmuje ją Barbara Andrzejewska - była pielęgniarka, która wychodzi za Kononowicza, którzy przepisuje na nią dom. Po śmierci Konona na Szkolnej zamieszkuje Jarosław oraz Iwona. Razem z Nowakiem urządzają tam izbę pamięci Kononowicza, do której pielgrzymują fani. Mojor zamieszkuje w letniej kuchni razem z nowopoznaną kobietą. Nie decydują się na potomstwo. Mario z Krzaków służy jako odźwierny w mauzoleum Kononowicza. Azorek, dzięki szczególnym cechom fizjologicznym, zostaje pierwszym psem wysłanym w Kosmos przez Polską Agencję Kosmiczną, którą kieruje Jacek Sasin. Barney odcina się od Szkolnej, ale z racji na postępującą demencję, nie potrafi wrócić, bo nie pamięta od czego się odciął. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie, organizując regularnie leciutkie lajty oprócz SN, który targany wyrzutami sumienia, trafia do Choroszczy.

  #kononowicz #patostreamy
  pokaż całość

  +: nylonn

  Który scenariusz najbardziej realny?

  • 12 głosów (11.21%)
   A
  • 28 głosów (26.17%)
   B
  • 10 głosów (9.35%)
   C
  • 9 głosów (8.41%)
   D
  • 12 głosów (11.21%)
   E
  • 36 głosów (33.64%)
   F
 •  

  Jak wygląda linia spadkowa posiadłości bożej? Skoro Knur jest obecnie właścicielem Belwederu to w sytuacji kiedy by Ksiek "zmienił miejsce zamieszkania" kto ma prawo do posiadłości?

  Odpowiedź że "szczudłak przez zasiedzenie" mnie nie przekonuje.

  #kononowicz #patostreamy

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Matti32

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.