•  

  Tak ostatnio wspominałem na tagu o Rekordzie a się okazało że na dysku znalazłem ich stary jingiel - pewnie pobrałem kiedyś z ich strony czy coś i tak zostało, datuje na wczesne lata 2000 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętacie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #radom

  źródło: consent.youtube.com

 •  

  Ehh że wam nie wstyd, że do końca życia w domowym zaciszu po powrocie z pracy czeka na was cisza, spokój, czas dla siebie na książkę, samorozwój, trening, gotowanie, zakupy, granie na kompie, oglądanie netflixa przy szklaneczce whisky, uczenie się języków i robienie miliona innych ciekawych rzeczy zamiast przewijanie dziecka i błaganie żeby pospało chociaż 3h w nocy.
  #childfree

  •  

   @dsomgi00: mam dwójkę, mój pierwszy syn przed ukończeniem 1 roku zycia lecial 6 razy samolotem czyli wiecej niz wiekszość przegrywów z tagu #antynatalizm xD bylismy w Azji na dwutygodniowych wakacjach. Teraz przez pandemię drugie dziecko jeszcze nigdzie nie bylo ale nadrabiamy zwiedzając Polskę. Po powrocie z pracy poswiecam czas dzieciom to prawda, ale po 20 juz smacznie spią takze mam czas na na książkę, samorozwój, trening, gotowanie, zakupy, granie na kompie, oglądanie netflixa przy szklaneczce whisky, uczenie się języków i robienie miliona innych ciekawych rzeczy
   Oboje z żoną dalej doskonalimy biznesowy angielski, żona ciśnie jeszcze chiński. Ja sam regularnie ogrywam nowe tytuły nie mówiac o moim hobby jakim jest hydroponika na arduino, aquasfery czy majsterkowanie.
   No ale jak się jest jebanym leniem i się boi że dziecko przeszkodzi w oglądaniu netflixa to nawet lepiej że się nie rozmnożycie. Świat potrzebuje ludzi ambitnych i zaradnych także dzięki, wasze dzieci pewnie byly by takimi samymi miękkimi fajami jak wy a takich nam nie potrzeba :)
   pokaż całość

  •  

   Przegrywy i ludzie mało ambitni, bojący się zmian tak sobie racjonalizują swoje zjebanie. To kwintesencja tagu #childfree i #antynatalizm Tu naprawde niewiele wiecej mozna powiedziec.
   @iune: Nie dla dziecka latam do Azji głabie ale dla siebie :) Pozatym nawet dla dziecka więcej bodzcow to lepszy rozwoj
   @dsomgi00: ja moje wieczorne godziny pożytkuje pewnie lepiej niż ty swoje :) Na przykład przez ostatni miesiąc po pracy brałem udział w organizacji pewnego przedsięwzięcia z którego juz teraz wyciągnąlem dodatkową pensję a perspektywy są jeszcze lepsze. A Ty co? Netflix & chill ? XD
   BTW silne geny są silne wiec dominują słabsze, na tym polega ewolucja ale co ty możesz o tym wiedzieć freethinkerze xD
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (26)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mav

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)