•  

  podstawowa sprawa którą chyba do końca trzeba wyjaśnić zanim napiszę się takie rzeczy - Jaką masz pewność że to twój - jak napisałeś "biologiczny" ojciec ? Dlaczego pytam ? Ponieważ 30 lat temu badania DNA były niedostępne u nas w Polsce , 20 lat temu - już były ale kosztowały krocie i NIGDY sądy ich nie wymagały ... Piszę ze swojego doświadczenia i znam temat ... do chyba nawet 2005 roku . Wcześniej ojcostwo wskazywała powódka czyli matka i jej zeznania oraz świadkowie których sama powoływała zwykle wystarczały do ustalenia ojcostwa - jeżeli był problem ... bo potencjalny ojciec znał jakieś fakty np. możliwość innych osób niż wskazanych przez powódkę to kierowano wszystkich wskazanych potencjalnych ... na badanie krwi . Samo badanie polegało na tym że dane osoby po badaniu okazywały się często ojcami ... i to wszyscy przebadani - badanie "nie wykluczało" ojcostwa a sądy po zeznaniach powoda i świadków związanych zazwyczaj z nim ... klepały dla dobra dziecka tego którego wskazała albo raczej wybrała sobie powódka ... Mając wybór np. kryminiała , alkoholika , czy zwykłego pracusia ... kobieta z dzieckiem w brzuchu zaczyna myśleć ... Takie były czasy że na ciąże nawet były wesela ... ale nie zawsze .
  Teraz POWAŻNE pytanie - czy zrobiłeś sobie OSTATNIO badania DNA z tym ojcem którego nazywasz sam "biologicznym" i masz po tym tą pewność? Czy może nazywasz go "biologicznym" po decyzji sądu z przed 30-lat który orzekł na ciebie alimenty które ten człowiek płacił aż stałeś się samodzielny ...
  Napisałeś tylko o tych złych rzeczach które twierdzisz że spotkały ci z winy tylko tego konkretnego człowieka ale ... czy ty jesteś pewny że to On zawinił ...?
  I dodatkowo... ten człowiek płacił za twoje dorastanie ... niestety - to tak nie działa i ty teraz masz pretensje ...
  Ale jednak płacił więc teraz może wymagać a pretensje raczej powinieneś skierować do swojej matki ...
  #czlowiekskurwiel
  pokaż całość

  +: Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mayki73

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)