•  

  I cyk, mamy kandydata do nagrody nobla w medycynie w tym roku:

  Otóż mózg osoby homoseksualnej charakteryzuje się niezwykłym przerostem spoidła wielkiego, co powoduje zaburzenie przepływu i prawidłowego odczytu części informacji i bodźców dochodzących do mózgu. Jest to bezpośrednia przyczyna powstawania zachowań homoseksualnych; w taki sposób też WHO argumentowało umieszczenie homoseksualizmu na liście zaburzeń psychicznych. Kto jest spostrzegawczy i do bólu szczery, ten w kwestii pochodzenia choroby homoseksualizmu może porównać ją nawet do zespołu Downa – wszak i w jednej i w drugiej dochodzi w organizmie człowieka do nieodwracalnych zmian natury biologicznej. I o ile nieszczęśników z zespołem Downa nie da się wyleczyć, o tyle dla osób homoseksualnych nadzieja jest w terapiach psychologicznych i stosownych medykamentach, które sprawdziły się już w wielu przypadkach (przynajmniej radykalnie umniejszając “ciągoty” chorego do sodomii, choć nierzadko także całkowicie lecząc chorego z homoseksualizmu).
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #neuropa #nauka #antynauka #medycyna #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm
  pokaż całość

  źródło: bb.jpg

 •  

  W Polsce mamy autostrady (A) i drogi ekspresowe (S) które są generalnie w tej samej najwyższej kategorii. Różnią się nieznacznymi parametrami jak np. minimalna szerokość pasa ale co najważniejsze są bezkolizyjne.

  Ciekawi mnie sytuacja w Niemczech ponieważ, wpisując w google "drogi ekspresowe Niemcy" nie mogę nic znaleźć, a panuje przekonanie, że Niemcy mają swój odpowiednik naszych "S-ek". Wyskakuje mi jedynie mapa autostrad taka jak na picrel.

  Pytanie zatem. Czy Niemcy nie mają podziału jak my na autostrady i ekspresówki czy istnieją faktycznie te drogi ekspresowe? Jeśli tak, to jak się one nazywają, będę wdzięczny za podrzucenie mapki.

  #drogi #infrastruktura autostrady #niemcy #polska
  pokaż całość

  źródło: upload.wikimedia.org

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika McCool

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.