•  

  Kochanieńcy Mircy i zacni Mirabelcy! Dziś mija dokładnie rok odkąd jestem tutaj z wami. ♥ Z tej okazji czuję się zobowiązana zrobić #rozdajo!

  Co można dostać? Rysunki. Dla około 10 osób (może więcej, zobaczymy jak pracochłonne okażą się wasze pomysły), format A5/A6. Preferuję akryl, kredki, ołówek i czarny cienkopis. Tematyka dowolna – wasze zwierzątko, portret, awatar z Mirko, ulubiona postać z bajki... cokolwiek. Wysyłka na mój koszt.

  Czasem wrzucam tu jakieś prace, ostatnio założyłam fanpage Kvoka, póki co mało tam czegokolwiek. Wstydzę się, po prostu. Ale można sobie pooglądać.

  Co trzeba zrobić by wygrać:

  • Zapulsować ten wpis;

  • Napisać w komentarzu co chciałbyś/chciałabyś bym ci narysowała/namalowała.

  Ko ma największe szanse by wygrać:

  • Moi obserwatorzy. Ale tylko ci, którzy obserwują mnie od co najmniej sekundy przed wrzuceniem tego posta. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zależy mi na zbieraniu folołersów, tylko na obdarowaniu ludzi, którzy w jakiś sposób byli ze mną tutaj w ciągu tego roku;

  • Komentatorzy moich wpisów (w szczególności na #polskiepato i #rejestrzboczencow) i ci, z którymi kiedykolwiek pisałam na priv;

  • Fajni ludzie. Przejrzę profil każdego, poczytam komentarze, wpisy, pooglądam znaleziska.

  Najwięcej wygranych przewiduję wśród moich obserwatorów, komentatorów i czytelników.

  Kogo nie biorę pod uwagę i kto na pewno nie wygra:

  • Użytkownicy hasztagu przegryw i tym podobnych. Ale nie ci, którzy tylko żalą się tutaj na swój los, chodzi mi o te sieroty co obwiniają kobiety za całe zło tego świata i swoją nieudolność;

  • Niefajni ludzie. Wredni, wyzywający innych, kłócący się, wywyższający, krytykujący wszystko i wszystkich, głupi;

  • Atencjusze i atencjuszki.

  Wyszukiwanie zwycięzców zacznę w poniedziałek i jakoś na tygodniu podam wyniki w komentarzu pod tym postem. Im więcej chętnych, tym później rozstrzygnięcie, ju noł.

  Podkreślam, że wykonanie pracy dla każdego i jej wysłanie może zająć mi trochę czasu, a że mam też inne obowiązki, nie jestem w stanie podać dokładnej daty kiedy dla każdego z was skończę rysunek. Mogę tylko obiecać, że postaram się zrobić to jak najszybciej i jak najlepiej!

  Powodzenia i dzięki za miniony rok! ♥

  #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #malujzwykopem
  pokaż całość

  źródło: rozdajo.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Metanemesis

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)