•  

  Wczoraj 19 września 2021 roku.

  Przyjeżdżam pociągiem do stacji w mieście wojewódzkim, przechodzę skład, sprawdzam czy wszyscy wysiedli, czy nikt nie zostawił rzeczy i bagażu itd. W międzyczasie wchodzi ekipa sprzątająca, bo ten sam pociąg wraca za półtorej godziny.

  Pociąg zostaje przy peronie, bo nie ma potrzeby go ciągnąć na tory odstawcze, drobne naprawy są robione na miejscu i jest sprzątany.

  Zostaje godzina do odjazdu, ja wychodzę z pociągu (drzwi pozostają zablokowane bo wciąż sprząta ekipa w środku) żeby zanieść dokumentację do Dyspozytora. Na peronie mijam się z grupą babć oraz dziadków którzy już stoją i czekają na odjazd - który ma być za godzinę xD oczywiście jestem zaczepiony przez babcie:

  NO JAK TAK MOŻNA LUDZI NA PERONIE TRZYMAĆ NIECH PAN OTWORZY DRZWI

  - Proszę pani, pociąg jest sprzątany, w środku pracuje serwis, poza tym jest jeszcze godzina do odjazdu, na pół godziny przed odjazdem otworzymy drzwi i będzie można wejść.

  TO JAK TO TAK MOŻNA?

  - Na pół godziny przed odjazdem otworzymy drzwi, teraz tam pracują ludzie i przygotowujemy pociąg.

  A CO MNIE TO OBCHODZI NIECH WYJDĄ BO NIE BĘDZIEMY TUTAJ CZEKAĆ

  - A chciałaby pani jechać w brudnym i nieposprzątanym pociągu?

  TO NIECH POSPRZĄTAJĄ SZYBCIEJ

  - Ekipa dopiero weszła, mają osiem wagonów do posprzątania i trochę to musi potrwać, za 20 minut otworzymy drzwi i będą mogli państwo wejść.

  NO TO JEST FARSA JAKAŚ ŻEBY LUDZI NA MROZIE TRZYMAĆ

  /na mrozie/
  /przypominam mamy wrzesień/
  xD

  - Proszę pani, na pociąg mogą państwo oczekiwać na dworcu w poczekalni, drzwi otworzymy na pół godziny wcześniej.

  TO JEST JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE TYLE CZEKAĆ

  ¯\_(ツ)_/¯

  A na zdjęciu: kolorowa wiata stacji Gorzów Wielkopolski.

  #pkp #kolej #pociagi #pracbaza #heheszki #starebaby

  #dziendobrypoproszebilet
  pokaż całość

  źródło: IMG_20210915_134111.jpg

  •  

   @gumpa_bobi: może się czepiam, bo nie o to chodzi we wpisie, ale we wrześniu tez bywa zimno i faktycznie można zmarznąć, tym bardziej, że ludzie jeszcze nie myślą o ubieraniu czapek i szalików... Dzis nad ranem temperatury spadły do około 3-5 stopni w niektórych miejscach. No ale op myśli, że skoro jest jeszcze kalendarzowe lato, to musi być ciepło

  •  

   @L3gion: @kamolek: @gumpa_bobi: Ja chciałam zwrócić uwagę na to, że op napisał „hehe ludziom było zimno a mamy wrzesień hehe”. Chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi na to, że we wrześniu również może pizdzić ¯\_(ツ)_/¯

  • więcej komentarzy (31)

 •  

  To chyba jakiś błąd w matrixie, że zakolak odrzuca laski 8/10
  #rolnikszukazony

 •  

  Niedawno zaczęłam swoją pierwszą poważną pracę na normalną umowę i chciałabym się was poradzić, kiedy wypada pójść na pierwszy urlop? Do końca roku nazbiera mi się w sumie 6 dni urlopu. Myślałam, żeby gdzieś wyjechać na tydzień na początku stycznia, ale nie wiem czy to nie jest za wcześnie by brać takie dłuższe wolne. Jak sądzicie?

  #pytaniedoeksperta #pracbaza #praca #urlop pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mia900

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)