•  

  Hej! Czasem się tu przewijała grafika z rankingiem suchych karm dla kota. Ma ktoś może pod ręką? Ewentualnie co z tych dostępnych w zooplusie polecacie? Planuję kupić ze 3-4 rodzaje kitkowi "na spróbowanie".
  #koty

  +: kws77
 •  

  Jak ktoś lubi pojechane historie, to zachęcam do zapoznania się z podcastem 'Śledztwo Pisma', dostępnym np. na youtube https://www.youtube.com/channel/UCq8mrpoerVBzVAqy7QTLm5Q Opowiada on o Janie i Agacie, którzy zostali oskarżeni o znęcanie się nad adoptowanymi dziećmi. To tylko początek, potem sprawa staje się niesamowicie dziwna i pokręcona.
  Sama nawet do końca nie wiem, co o tym sądzić. Ciężko mi uwierzyć, że ludzie, którzy wierzyli w opowieści tych ludzi byli aż tak naiwni. Nie mieści mi się też w głowie, jak chorym trzeba być, żeby wikłać ludzi w steki bzdur, kreować sobie różne tożsamości, za pomocą których naraża się czyjeś zdrowie i życie. ლ(ಠ_ಠ ლ)
  Przypomina to mi, i zauważyłam, że wielu innym osobom także, sprawę dzieci z Kurim. Równie nieprawdopodobne.
  #podcast #kryminalne #kryminalistyka
  pokaż całość

 •  

  Mój zestaw:
  a) Uszyj rekawiczki ze wzorem w płatki śniegu, bałwanki.
  b) Zbuduj bałwana do góry nogami.
  c) Idź do biblioteki, nie patrząc na oznaczenia wejdź w pierwszą lepszą alejką i z zamkniętymi oczami weź książkę i przeczytaj w trakcie wyzwania.

  Wybrałam zadanie c)
  W bibliotece nie byłam jakoś ponad rok i zawsze łatwo było zapomnieć, wymigać się od pójścia tam. Plany wiadomo, wielkie. Zawsze wolałam papier od ebooków, ale motywacji dostatecznej brak. Przyszedł jednak czas mirkowyzwania i trzeba było się zmobilizować. I... Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. : ) Książka, która wypożyczyłam okazała się być bardzo ciekawa. Jest to autobiografia kobiety urodzonej w Somalii, której w dorastaniu towarzyszy islam (jej matka jest bardzo wierząca) jednak ona stoi na rozstaju i mimo że chciałaby być dobrą muzułmanką widzi mankamenty swojej wiary. Myślę, że to taki motyw przewodni tej książki. Jej dzieciństwo zawierało mniej takich odniesień, ale wraz z przekładaniem kolejnych stron i dorastaniem bohaterki książka bardziej skupia się na jej relacji z islamem. Tytuł, który czytam to 'Niewierna'. Ciesze się, że trafiło mi się takie wyzwaniem. Zamiast gapić się wieczorem w telefon, czytam książkę. Wczoraj czytałam dopóki sen mnie nie zmógł i dawno się rano tak wypoczęta nie obudziłam.
  Teraz też kończę już ten wpis, bo idę czytać. : > Niestety nie udało mi się jednak dokończyć jeszcze wyzwania, trafiła mi się kobyła na 500 stron. (ಠ‸ಠ) Na swoją obronę mogę jeszcze dodać, że w międzyczasie czytam inną książkę. Dawno już tak fajnie wieczorów nie spędzałam (w czytaniu towarzyszy mi Monte, a w tle leci Billie Eilish 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ)
  Dziękuję organizatorom za wkład i realizację tego przedsięwzięcia! Dla mnie to postęp, chciałam coś zmienić poprzez wzięcie udziału w mirkowyzwania i się udało. : ) Jeszcze trzeba teraz wprowadzić to jako nawyk.

  #mirkowyzwanie
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MiracleAligner

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)