•  

  Mój zestaw:
  a) Uszyj rekawiczki ze wzorem w płatki śniegu, bałwanki.
  b) Zbuduj bałwana do góry nogami.
  c) Idź do biblioteki, nie patrząc na oznaczenia wejdź w pierwszą lepszą alejką i z zamkniętymi oczami weź książkę i przeczytaj w trakcie wyzwania.

  Wybrałam zadanie c)
  W bibliotece nie byłam jakoś ponad rok i zawsze łatwo było zapomnieć, wymigać się od pójścia tam. Plany wiadomo, wielkie. Zawsze wolałam papier od ebooków, ale motywacji dostatecznej brak. Przyszedł jednak czas mirkowyzwania i trzeba było się zmobilizować. I... Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. : ) Książka, która wypożyczyłam okazała się być bardzo ciekawa. Jest to autobiografia kobiety urodzonej w Somalii, której w dorastaniu towarzyszy islam (jej matka jest bardzo wierząca) jednak ona stoi na rozstaju i mimo że chciałaby być dobrą muzułmanką widzi mankamenty swojej wiary. Myślę, że to taki motyw przewodni tej książki. Jej dzieciństwo zawierało mniej takich odniesień, ale wraz z przekładaniem kolejnych stron i dorastaniem bohaterki książka bardziej skupia się na jej relacji z islamem. Tytuł, który czytam to 'Niewierna'. Ciesze się, że trafiło mi się takie wyzwaniem. Zamiast gapić się wieczorem w telefon, czytam książkę. Wczoraj czytałam dopóki sen mnie nie zmógł i dawno się rano tak wypoczęta nie obudziłam.
  Teraz też kończę już ten wpis, bo idę czytać. : > Niestety nie udało mi się jednak dokończyć jeszcze wyzwania, trafiła mi się kobyła na 500 stron. (ಠ‸ಠ) Na swoją obronę mogę jeszcze dodać, że w międzyczasie czytam inną książkę. Dawno już tak fajnie wieczorów nie spędzałam (w czytaniu towarzyszy mi Monte, a w tle leci Billie Eilish 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ)
  Dziękuję organizatorom za wkład i realizację tego przedsięwzięcia! Dla mnie to postęp, chciałam coś zmienić poprzez wzięcie udziału w mirkowyzwania i się udało. : ) Jeszcze trzeba teraz wprowadzić to jako nawyk.

  #mirkowyzwanie
  pokaż całość

 •  

  #air #krakow #automatyka #praktyki #staz
  Hejka, robił ktoś może praktyki na studiach na kierunku AIR w trakcie semestru, łączone z zajęciami? Zna ktoś firmy która by przyjęła goscia na przyuczenie? Najlepiej Kraków. Zależy mi na tym by praktyki odbyć w trakcie semestru, a nie na wakacjach

  •  

   @LelakowSKY: tak jak mówią, CV wysyłaj. Przejrzyj np. stare informatory z targów pracy na AGH. Tam masz opisane profile firm i z jakiej branży szukają. Wyślij do nich CV. Popytaj ludzi ze starszego roku, z koła, gdzie można robić praktyki. U mnie na wydziale można było dostać od opiekuna praktyk listę firm, w których praktyki robili studenci w poprzednich latach. Znajomej, na kierunku, na którym sporo ludzi robi praktyki na wydziale udało się w trakcie semestru, na 4 semestrze, znaleźć praktyki. : ) Ale miała też projekty w CV. Firmy, do których wtedy pisała wyszukiwała przez znajomych, niektóre znała z jakichś targów. Biuro karier to też może być dobry pomysł. Zależy jaką ma przydatność u ciebie na uczelni i jak zdeterminowany jesteś. Powodzenia! pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

 •  

  #mirabelkopomusz #kiciochpyta #perfumy
  Przestał mi działać atomizer w buteleczce z perfumami. Flakon niemalże pełny, przyciskam i nic nie wylatuje. :c Zdarzyło się komuś? Da się coś z tym zrobić? A jak nie, to gdzie kupić jakieś tanie szkło żeby to przelać?

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MiracleAligner

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)