A ja tu miałem już kiedyś konto ogunie

 •  

  20/100

  Każdy ponad każdym – skurwysyni
  Innego traktuje jakby był niczym
  Wszyscy najmądrzejsi – jebani - myślą chyba, że są wybrańcami...
  Wszyscy tu, niestety... Na takie podejście brak mi słów


  Kiedy pomyślę o storytellingu w naszym rodzimym rapie, w głowie od razu słyszę głos Sokoła. To on przedstawił najlepsze nagranie w tej kategorii w całej w historii tej muzyki, w tym kraju. „Każdy ponad każdym” pojawił się na komplikacji producenckiej duetu WhiteHouse "Kodex 2: Proces" wydanej w 2004 roku. Numer jest doskonale prowadzony, Sokół- „narrator” łączy w sposób niezwykle plastyczny wątki teoretycznie niezwiązanych ze sobą osób, wprowadzając słuchacza w seans lepszy niż niejeden thriller. Zagłębiając się w tę galerię ludzkich przywar, sytuacji codziennych, charakterów tak powszechnych można zatracić się na 7 minut nie wiedząc, co jest wizją, a co rzeczywistością. Do całości dochodzi genialny komiksowy teledysk, który potęguje wrażenia przedstawionych historii. Kawałek obowiązkowy dla każdego fana rapu w Polsce. Pis joł.

  Zapraszam do obserowania/czarnolistowania #rapwmirkopuszczam
  #rap #polskirap #hiphop #oldschool #muzyka
  pokaż całość

  źródło: m.youtube.com

 •  

  Dobra, jest aferka.

  Pewna streamerka w lipcu zorganizowała stream cherytatywny dla schroniska. Zebrała 4000 PLN.

  Miała za to zakupić karmę, wyposażenie itd i zawieźć do schroniska nagrywając film.

  Minęło kilka miesięcy, jest cisza. Streamerka, ktora swoją drogą jest w miarę popularna na każde wspomnienie na temat zbiórki robi się lekko nerwowa, i mówi że miała PROBLEMY RODZINNE i brak auta żeby wywiązać się z obietnicy - ale te problemy nie przeszkadzają jej w regularnym streamowaniu na Twitch. Jest zwyczajnie bezczelna i mówi że zrobi to jak zrobi i nic nikomu do tego.

  Dziś schronisko mi potwierdziło, że nadal się nie odezwała i nie wywiązała z obietnicy. Czy 7 miesięcy które minęło to najlepszy moment żeby sprawę naglosnic?

  Zapraszam do dyskusji, a plusujacych zawołam do znaleziska.

  #afera #oszukujo #twitch #polskiyoutube
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mircosoft

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)