Konto do wrzucania ogłoszeń #mirekszukazony Kontakt @wypok_smieszne_obrazki

 •  

  P...ł 24 Trójmiasto

  Zgłoszenie nr 310 z dnia 2018-08-12 15:13:36

  Imię: P...ł
  Wiek: 24
  Miejscowość: Trójmiasto
  Kim jestem?
  24-latek, aktualnie pracuję w firmie transportowej. Z powodu dużego stresu w pracy często staram się rozbawiać ludzi co jest moim lekarstwem na nerwy :). Raczej ogarniam życie. Najważniejsze jest żeby od czasu do czasu, nie za często ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym :)

  Wygląd
  Szatyn, krótkie włosy, niebieskie/szare oczy, 181 cm wzrostu,75 kg. Jestem szczupłej budowy ciała. Ubieram się schludnie, często chodzę w koszuli ale bluza z kapturem to u mnie równie częsty widok. Nie lubię niechlujstwa.

  Zainteresowania
  Moim głównym hobby jest motoryzacja, aktualnie buduję auto wyścigowe, zamierzam w przyszłym roku wystartować w Mistrzostwach Polski. Mam również jedno klasyczne auto przy którym dłubię w wolnych chwilach, bardzo mnie to odpręża.
  Lubię majsterkować, zdecydowanie nie mam dwóch lewych rąk do pracy :). Czasem pojeżdżę na rowerze lub pochodzę po górach.

  Czego oczekuję?
  Normalności, uśmiechu i zrozumienia.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Sądzę, że nie ma możliwości aby opisać taki dzień. Każdy dzień jest idealny gdy choć przez chwile jest fajnie i druga osoba jest zadowolona.

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Ślub i dzieci w przyszłości jak najbardziej. Papierosów nie palę, alkohol od czasu do czasu jak jest okazja.

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  A. 22 Warszawa

  Zgłoszenie nr 309 z dnia 2018-08-07 19:27:03

  Imię: A.
  Wiek: 22
  Miejscowość: Warszawa
  Kim jestem?
  No cóż, mogę siebie określić na 22 letniego fana grzebania w elektronice, plany były zupełnie inne, ale chwilowo tak zarabiam na życie :) Jestem jeszcze studentem, ale biorąc pod uwagę wielką zmianę w swoim życiu planuję również zmienić kierunek, w którym chcę iść. Jestem otwarty na świat, nie mam żadnych poglądów na tyle twardych, które mogą się nigdy nie zmienić. Lekko uwięziony podróżnik przez ogromny brak czasu. Kucharz w sumie też, czy dobry? Nie wiem, nikt jeszcze się nie zatruł :P

  Wygląd
  Brunet, krótkie włosy, krótki zarost, niebieskie oczy, 177 cm wzrostu, budowa ciała zmieniła się przez ostatnie miesiące na lekko fit, teraz ponownie masa :D Uwielbiam czarne spodnie i białe/czarne koszulki. Mam kolczyk w jednych uchu, nie, nie jest to kolczyk z rodzaju wiejskiej dyskoteki :) Często mój dress code w pracy wymaga koszul - na co nie narzekam i zdarza mi się często chodzić również w nich. W skrócie zakładam to co mi się podoba, a rozrzut ubraniowy mam dosyć spory.

  Zainteresowania
  Jak wspominałem wyżej - elektronika. Trochę arduino, nie boję się lutownicy. Spora część zainteresowań to branża IT, tak, nie chcę zostać już programistą ze względu na to, że przesiadywanie tyle godzin przed komputerem mnie po prostu męczy.
  Zasadniczo można podpiąć nauki ścisłe pod moje zainteresowania, głównie matematyka, a reszta to tylko takie informacje ogólne. Filmy/książki popularnonaukowe mam w malutkim paluszku, tak, katuję się nimi po nocach :) Chociaż! Czytając kryminały akurat odpoczywam :D
  Bardzo lubię biegać, ostatnio nawet rzucać ketlami. Daje mi to sporą satysfakcję, takie pobijanie swoich limitów, człowiek wtedy dużo lepiej śpi i czuję się ogólnie dobrze.
  Nie wzgardzę dobrym horrorem, czymkolwiek związanym z fantastyką, planszówki ostatnio bardzo dobrze mi podchodzą.
  Z zainteresowań mógłbym wymieniać w nieskończoność, ale też nie chcę Cię zanudzić na śmierć, to chyba jedne z tych, które znaczą dla mnie najwięcej w życiu.

  Czego oczekuję?
  Gdybym sam jeszcze to wiedział :P Po prostu oczekuję osoby, która pomimo różnic, które nas dzielą dojdę dojdę do uzupełnienia razem z nią? Brzmi to dosyć dziwnie, ale wiadomo, nie chcę oczekiwać od kogoś tych samych pasji, czy zainteresowań. Możemy się wzajemnie nimi zarazić, kto wie.
  Głównym szukam kogoś z kim będę mógł porozmawiać o wszystkim i o niczym, szczególnie jest to ważne, gdyż jestem okropnym gadułą :)

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Dosyć trudne pytanie, jestem raczej z tych co cieszy się z nawet drobnych rzeczy, na pewno znajdziemy kompromis w tym wszystkim. Może koncert Alice in Chains? :D

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Nie jestem osobą wierzącą, nie chodzę do kościoła, ale nie będzie dla mnie ujmą na honorze zrobienie ślubu kościelnego, bo w sumie w czym problem? Sam temat ślubu w tym wieku jest dla mnie dosyć abstrakcyjny, ale warto zaznaczyć, że wszystkie moje związki do tej pory trwały długo i chciałbym żeby tak pozostało. Chociaż wolałbym żeby ten następny już był tym ostatnim :)
  Nie będę ściemniać, że nie wychodzę z kumplami na piwo, domówki czy podobne spotkania. Bo chodzę, głównie w weekendy i w granicach rozsądku. Jeśli chodzi o zielone - toleruję, a sam wielkim palaczem nie jestem, ale oczywiście zdarza się rekreacyjnie.

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

  +: BotGirl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MirekSzukaZony

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)