Konto do wrzucania ogłoszeń #mirekszukazony Kontakt @wypok_smieszne_obrazki

 •  

  A 22 Warszawa

  Zgłoszenie nr 270 z dnia 2018-05-20 19:01:18

  Imię: A
  Wiek: 22
  Miejscowość: Warszawa
  Kim jestem?
  Określiłbym siebie jako człowieka o szerokim spektrum zainteresowań. Przez takie podejście znam się dosyć dobrze jedynie na ułamku z tych rzeczy :) Nie przeszkodziło mi to jednak w znalezieniu pracy w swojej branży, co generalnie pozwoliło mi snuć plany na temat swojej przyszłości po studiach. Ostatnimi czasy spontaniczność to chyba jedna z moich głównych cech, nieprzemyślane decyzje przysparzały mi sporo problemów, ale w ostatecznym rozrachunku cieszę się, że taki jestem :D

  Wygląd
  Mój wygląd zmienia się jak w kalejdoskopie, sporo z nim eksperymentuje, choć nigdy to nie były zmiany permanentne, bądź takie, które nigdy nie pozwalały wyróżniać mi się w tłumie. Szerokie spektrum ubrań od koszul po bluzy, wielka dowolność.
  Do mitycznej bariery 180 cm też brakuje mi paru centymetrów. Jeśli chodzi o wagę myślę, że chwilowo jestem na poziomie ~80kg :)

  Zainteresowania
  W zależności od nastroju są to rzeczy typu wyjazdy, spotkania ze znajomymi czy po prostu kiedy chcę odpocząć nie wzgardzę książką Lema - tak, sci-fi to jedna z rzeczy na której punkcie mam bzika :)
  Przejażdżki rowerowe, spędzanie czasu aktywnie, bądź po prostu siedząc i rozmawiając? Zawsze chętnie. Jeśli chodzi o rozmowy to wydaję mi się, że mogę być okropną gadułą ;)
  Z zainteresowań na sam koniec dodam, że uwielbiam wszystko co wiążę się z poczuciem dreszczy. Głównie mam tu na myśli horrory, creepypasty - swoją drogą sam dobrych parę lat temu mogłem się określić "pisarzem" tych opowiadań, ale wracam do tych wspomnień z zażenowaniem, kiedyś wydawało mi się, że to co publikuje jest lepsze niż jest w rzeczywistości :D
  Od lat moim "paliwem" jest kawa, dzień bez kawy? O nie, nie D: Także kawiarnia to jedno z miejsc, w których bywam dosyć często :D
  Myślę, że warto również wspomnieć o muzyce, sporo czasu za dnia spędzam na po prostu słuchaniu jej, tworzeniu unii z nowymi gatunkami. Jakbym zapomniał słuchawek z domu to jestem przekonany, że cofałbym się nawet 20 minut po nie, to chyba dosyć ważna część mojego życia, choć gatunkowo nie potrafię się określić :)
  Po pracy często praktykuję netflix & chill, lecz nie za bardzo da się to podpiąć pod zainteresowania, to chciałem po prostu zaznaczyć, że kanapowe spędzacie czasu też bywa dobrą opcją :P

  Czego oczekuję?
  Jakie osoba mnie interesuję? Myślę, że otwarta na świat, osoba, z którą spędzę noce na ciekawych rozmowach. Też nie jestem z ludzi, którzy uważają, że druga połówka musi mieć takie zainteresowania jak ja. Myślę, że sporo ciekawej jest kiedy dwie osoby wprowadzają się wzajemnie w swoje hobby, to co myślą o świecie. Wiadomo natomiast, że w jakiś sposób muszą być do siebie podobne, żeby się nie pozjadać :)

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Idealny dzień? Brzmi dla mnie jak wyjazd do muzeum w Sanoku :) Choć ciężko mi wybrać jedną aktywność, to po prostu wyobrażam sobie to jako wspólne wybranie kilku fajnych miejsc i po prostu pójście tam. Nie jestem konfliktowy, na pewno łatwo znajdziemy porozumienie, z którego każdy będzie szczęśliwy. Czy nie liczy się po prostu obecność kochającej osoby? No właśnie :D

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Jeśli chodzi o śluby - nie jestem wierzącą osobą, choć oczywiście szanuję poglądy innych i nie dzielę ludzi na wyznawców tej czy innej religii, bo to nie ma żadnego sensu. Jeśli moja druga połówka chciałaby mieć ślub kościelny to korona z głowy mi nie spadnie. Wszystko wyjdzie w praniu, chwilowo myślę, że na myślenie o tym w wieku 22 lat :)
  Alkohol? Spotkania ze znajomymi przy piwie? Czemu nie, jak nie teraz to kiedy :)
  Sam nie jestem zbyt into drugs, jeśli chodzi o zioło to zupełnie mi to nie przeszkadza, choć nie jestem palaczem, ale okazjonalnie zdarzało się i być może będzie zdarzać.

  To chyba wszystko co chciałem zawrzeć w ogłoszeniu, a przynajmniej wszystko co pamiętam. Na pewno więcej dowiesz się, jeśli w jakiś sposób ogłoszenie Cię zainteresowało :)

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Szymon 24 Toruń

  Zgłoszenie nr 272 z dnia 2018-05-20 19:27:46

  Imię: Szymon
  Wiek: 24
  Miejscowość: Toruń
  Kim jestem?
  Niedawno skończyłem studia. Właśnie zacząłem nową pracę co oznaczało kolejną przeprowadzkę. Po wielu latach nauki i starania mogę wreszcie trochę odsapnąć. Osiągnąłem to co planowałem, pozostało tylko dalej rozwijać się zawodowo. Spełniam się teraz przy tworzeniu oprogramowania na telefony i komputery.
  A kim jestem, a nie bardziej co robię za pieniądze? Odwieczny outsider i obserwator, analityk. Przy obcych cichy i niewidoczny niczym cień, przy znajomych bardziej rozgadany i roześmiany. Ciągle próbuję nowych rzeczy, staram się nie stawiać grubej kreski jeśli chodzi o tak prozaiczne aspekty jak hobby, muzyka czy kuchnia. Żeby mieć o czymś zdanie najlepiej jest to poznać od wewnątrz. I może przez to ciężko mi tak ogólnie się określić. Dzisiaj uczę się jeździć na deskorolce, jeszcze parę miesięcy temu uczyłem się robić zdjęcia starym analogowym manualnym aparatem. Lubię poznawać rzeczy od środka, wiedzieć jak coś działa. Robią na mnie wrażenie przemyślane konstrukcje o rozwiązania, tyle we mnie inżyniera : ) Jednocześnie trafia do mnie współczesna sztuka w różnym wydaniu. Jeśli artysta ma szczere intencje i chce przekazać emocje to będzie z tego coś dobrego. Czy to mówimy o krótkometrażowym filmie, fotografii, malarstwie, muzyce, poezji.
  Marzenie to życie w cieplejszym kraju. Realniej Portugalia lub Hiszpania, mniej może jakieś Bali - podobno sprawdzone miejsce : ) To za kilka lat, jednak z każdym dniem coraz bliżej.

  Wygląd
  180cm nawet bez kapelusza. 2 ręce, 2 nogi. 20 palców, niektóre nawet proste.

  Zainteresowania
  Lubię oglądać obrazki. Takie wystawiane w galeriach i takie animowane. Komputery, konsole i urządzenia elektroniczne wszelakie. Szczególnie te starsze, bo mam jakiś sentyment do prostych urządzeń. Gotuję, bo raczej nie mam wyboru : ) I chyba bym nie przestał zupełnie gdybym miał wybór. Co jakiś czas testuję nowe smaki i potrawy, żeby się nie zanudzić. Lubię koty, ciepłą plażę i czerwone wino.

  Czego oczekuję?
  Osoby z którą będę mógł poznawać świat. Próbować nowych rzeczy, razem się ekscytować, dziwić i rozczarowywać. Kogoś, kto też chciałby się zaangażować i razem pracować nad związkiem. Bo związek to nie tylko kwiatki i buziaczki a często praca nad sobą i relacjami z drugą osobą.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Przez okno budzą mnie promienie słońca. Przeciągam się, patrzę na nią - jeszcze śpi. Idę o kuchni, przygotowuję śniadanie. Budzi ją zapach świeżo parzonej kawy. Jemy w ogrodzie z widokiem na ocean i palmy. Idziemy poszwendać się po mieście, jemy później obiad w małej lokalnej knajpce. Trafiamy na wernisaż w galerii. Wracamy do domu, oboje nieco zmęczeni. Bierzemy butelkę wina, idziemy na plażę. Wtuleni cieszymy się sobą, rozmawiając lub w milczeniu ciesząc się chwilą, łapiąc ostatnie promienie słońca przed zachodem. Wtulona drzemie na moim ramieniu.

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Nie palę papierosów, nie piję nałogowo. Jeśli chcesz wspólnego złotego strzału to się nie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Świadectwo z paskiem, dyplom w konkursie informatycznym w IV klasie podstawówki.

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonytorun < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Damian 26 Kraków

  Zgłoszenie nr 268 z dnia 2018-05-11 22:40:13

  Imię: Damian
  Wiek: 26
  Miejscowość: Kraków
  Kim jestem?
  Jestem ambitnym człowiekiem, który spędza większość czasu na tym co najbardziej go kręci - a mianowicie tworzeniu muzyki. Podjąłem w życiu wiele złych decyzji odnośnie swojej "edukacji", ale staram się żyć z dewizą "Rób to co kochasz, a będziesz szczęśliwy". Pracuje w małym korpo na odpowiedzialnym stanowisku, ale za niedługo będę to rzucał bo nie wytrzymuje psychicznie w takich środowiskach. Określiłbym siebie zdecydowanie jako introwertyka, ale kiedy poznaję drugą połówkę to potrafie się mocno zaangażować i nie mam problemu z wyrażaniem uczuć.

  Wygląd
  193 cm wzrostu, uważam się za chudzielca - wiele osób podziela tą opinie, chociaż nigdy nie miałem problemu ze związkami. Włosy jasne i krótkie, mam długie rzęsy (naprawde nie wiem co tu wpisac) :D

  Zainteresowania
  Oczywiście głównie interesuje się muzyką, nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Kocham jeździć na koncerty (chociaż nie byłem jeszcze na żadnym festiwalu, może z przyszłą wybranką?) i fajnie gdyby moja przyszła partnerka też to lubiła. Mimo że podróżuje od niedawna, to moge już powiedzieć że jest to moja kolejna pasja i nie mogę się doczekać jak tylko pojadę w nowe miejsce. Uważam że na świecie jest zbyt wiele piękna i ciekawych ludzi żeby ich nie poznawać, ale paradoksalnie jestem typem domatora - nie widzę problemu w przesiedzeniu w domu tygodnia, jedzeniu pizzy i oglądaniu ciekawych filmów/seriali itp. W mniejszym stopniu interesuje się także astronomią, technologią, lubię też rozwalić się przed TV i pograć na konsoli.

  Czego oczekuję?
  Na początek oczekiwania których nie udało się spełnić póki co nikomu - wierność i prawdomówność. Uważam się za wrażliwą osobę i potrafię zrobić wiele dla udanego i szczęśliwego związku, ale te dwie kwestie są podstawą. Oczywiście nie lubię typowych karyn, naprawdę cenie sobie własne zdanie, własny światopogląd i umiejętność uargumentowania swoich przekonań i tego też oczekuje. Odległość nie jest dla mnie problemem nie do przeskoczenia.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Idealny dzień zawsze zaczyna się od spojrzenia na swoją ukochaną osobę - jeżeli widzisz szczeście w jej oczach to możesz zdobywać świat :) Zawsze wyobrażałem sobie że zjedlibyśmy jakieś ciekawe śniadanie na balkonie z widokiem na góry/morze np. na Islandii, następnie spacer i zagubienie się w uliczkach w nowym mieście. Wizyta w wesołym miasteczku, niezapomniany koncert fajnego zespołu, wieczorem kolacja na plaży przy zachodzie słońca i przegadana (nie tylko!) noc o głupotach.

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  I tutaj odpadnie 99% kandydatek (w punkcie z używkami)! Jestem agnostykiem i mam bardzo małą wrażliwość na wszelakich bożków. Jeżeli bardzo by mojej partnerce na tym zależało, to oczywiście nie widzę problemu w tym żeby ślub wziąć, ale miałby on dla mnie bardziej znaczenie emocjonalne niż duchowe - co do dzieci to jak najbardziej, ale nie w najbliższym czasie. Co do używek to:
  Alkoholu nienawidzę i jedyne co popijam to whiskey z colą jak mięczak!
  Papierosa zapalę, ale nie ze smakiem - nie mam z nimi żadnego problemu jeżeli palisz.
  Zioło akceptuje i jak masz to zapale, ale palić zdarza mi się bardzo rzadko.
  Żadnych innych narkotyków nigdy nie przyjmowałem - jestem natomiast ciekaw LSD i MDMA, i na pewno przed śmiercią chciałbym ich spróbować. Nie będę sie tutaj rozpisywał o tym że nie jestem fanem narkotyków, myślę że to skuteczny test na oddzielenie osób które krzyczą "WSZYSTKIE NARKOTYKI TO ZŁO, DRUGI DIABEŁ WCIELONY, ALE HEHE ZRÓB MI DRINKA I OBSTAW SZLUGE". Wszystko dla ludzi, ale z głową.

  Patrz wyżej!

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MirekSzukaZony

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)