•  

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć tego mema?
  #heheszki #muzyka #pianino #angielski

  źródło: FB_IMG_1662721258368.jpg

 •  

  Link do plebiscytu:
  NarkomaniVsAlkoholicy
  WAŻNE:
  Bardzo dziękuję, za każdego plusika, ale proszę NIE plusować wpisu z wołaniem. Poprzedni pojedynek otrzymał od was 97 plusów, a post z wołaniem do pojedynku 98 xDDDD Dlatego nie róbmy spamu innym użytkownikom(ostatnio post z wołaniem trafił w gorące xD)

 •  

  #plebiscytnienawisci ||1/16 finału || pojedynek 3z16||
  W tej fazie turnieju z oskarżyciela przemieniam się adwokata diabła.
  A oto dzisiejsi kandydaci:

  Narkomani - Od Dwóch kadencji rządzą nami idioci, polska reprezentacja (oprócz Robercika) sprawia, że załamujemy ręce, p0lki stają się coraz to bardziej hipergamiczne, Kubica nigdy już nie wróci do F1, a gry komputerowe i inne przyjemności, które niegdyś dawały nam frajdę, nie sprawiają nam już radości. Żyjąc w tak smutnej rzeczywistości mamy do wyboru 2 wyjścia. Albo popaść w depresję i pójść na tę normicką terapię, która i tak nic nie da, albo wprowadzić odrobinę magii do swojego życia. Ludzkość od początku swej historii stosowała różnego typu substancje „wspomagające”. Już starożytni Rzymianie zażywali opium, bo byli świadomi tego, że życie jest zbyt pojebane, żeby je przeżyć będąc w pełni świadomym. Skoro nawet oni potrzebowali się odurzać, mimo że ich życie polegało na organizowaniu orgii, piciu ku czci Dionizosa i oglądaniu walk gladiatorów, to o ileż bardziej my mamy do tego prawo, gdy ciągle musimy żyć pod presją społeczeństwa, walczyć o uwagę na rynku świń i odpierać hordy kacapów atakujących nasz ulubiony portal. "Zawsze" to wielkie słowo i prawie nic w naturze nie występuje zawsze. Jest tylko jedna taka rzecz: #narkotykizawszespoko

  Alkoholicy - Tradycja jest nieodłącznym elementem polskiej kultury. Nasi przodkowie z ogromną pieczołowitością dbali, aby obyczaje, wiedza i inne cenne wartości przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Dokładano wszelkich starań, aby uchronić je przed zapomnieniem. Z polskością od zarania dziejów wiąże się tradycja nieustannego picia alkoholu, którą warto pielęgnować szczególnie teraz, gdy plaga abstynencji dotyka coraz więcej osób. Najczęściej są to młode osoby, wśród których narodziła się dziwna moda na bycie fit i picie tylko okazjonalnie. Skrajne, najbardziej podłe i niewdzięczne przypadki odmawiają nawet własnemu ojcu wspólnej degustacji, przez co dręczą go później wyrzuty sumienia, że zamiast prawdziwego mężczyzny wychował jakąś babę. Alkohol jest teraz atakowany ze wszystkich stron. Masa antypatriotów próbując zwalczać piękną polską tradycję na wszelkie sposoby, produkuje (tfu) piwa zero, które wycinają z naszej tradycji, to co w niej najpiękniejsze, czyli magiczny stan zezwierzęcenia, w który ten boski trunek wprowadza naszych rodaków. Ponadto, jacyś podludzie często na forach wyrażają niedorzeczne opinie, że "jedno lub dwa piwka codziennie po robocie, to już coś nienormalnego i trzeba się udać na odwyk". Zrobili z alkoholi wroga numer jeden, ale na szczęście, większość społeczeństwa jest inteligentna i wie co się robi z wrogami - leje w mordę.

  A Wy kogo bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu!

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, kogo bardziej nienawidzicie. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Poprzednie pojedynki dzisiejszych kandydatów:
  AlkoholicyVsPalacze
  WildcardNarkomani
  #bekazpodludzi #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy #alkoholizm #alkohol
  pokaż całość

  źródło: AVSD.png

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 648 głosów (36.67%)
   Narkomanów
  • 1119 głosów (63.33%)
   Alkoholików
 •  

  Link do plebiscytu:
  KierowcyBMWvsTirowcy
  Zmiana w systemie wołania:
  Niestety (choć w sumie to się cieszę └[⚆ᴥ⚆]┘) Na chwilę obecną muszę wołać 1233 osoby na każdy pojedynek plebiscytu nienawiści. Żeby tego dokonać muszę napisać 25 komentarzy po 50 osób w każdym. Robi to niesamowity spam pod głównym postem, więc postanowiłem, że od wołania będzie oddzielny post z linkiem do pojedynku. Jeśli komuś ta forma nie odpowiada lub po prostu nie chce być już wołany, niech zaplusuje odpowiedni komentarz poniżej. pokaż całość

 •  

  #plebiscytnienawisci ||1/16 finału || pojedynek 2z16||
  W tej fazie turnieju z oskarżyciela przemieniam się adwokata diabła.
  A oto dzisiejsi kandydaci:

  Kierowcy BMW - Nic nie sprawia mi więcej smutku niż widok pięknego młodego Jastrzębia w klatce. Mam wtedy ochotę wypuścić go na wolność, gdyż wiem, że nie został on przystosowany do życia w niewoli. Jego prawdziwe piękno ujawnia się dopiero wtedy, gdy rozpostrze skrzydła i zacznie przemierzać niebiańskie przestrzenie z niesamowitą prędkością i gracją. Podobnego odczucia doświadczam, gdy jadę moją dwunastoletnią Astrą i widzę za mną samochód marki BMW. Zjeżdżam wtedy od razu maksymalnie na prawą stronę lub jeśli się da, na jakiś przystanek lub pobocze, aby nie blokować lotu tego pięknego jastrzębia. Gdy patrzę jak "odlatuje", czuję, jakbym oglądał konia w galopie i zawsze robię mu zdjęcie i wrzucam na tag "dupeczkizprzypadku" gdyż tył tego samochodu to jebany majstersztyk. Osoby, które krytykują kierowców tej marki, robią to głównie z zazdrości o umiejętności jazdy ich posiadaczy. Ta marka premium nie jest przeznaczona dla każdego i tylko najlepsi z najlepszych są godni dosiąść za sterami tego ósmego cudu świata. Krytykują również z zawiści, gdyż widzą, że często młodsza od nich osoba, dorobiła się już luksusowego samochodu, a oni dalej jeżdżą jakimś Passatem. Wiele osób zarzuca im, że nie korzystają z kierunkowskazów. W odróżnieniu od reszty, kierowcy BMW wszystkie manewry wykonują tak sprawnie, płynnie i szybko, że nie ma potrzeby, aby w jakikolwiek sposób musieli to komunikować. Jeżdżąc, kierują się zasadę "szybko, ale bezpiecznie". Kierowcy BMW to najczęściej młode osoby o doskonałym refleksie a ich samochody są przystosowane do zawrotnych prędkości, więc żadnego zagrożenia na drodze nie stwarzają. O wiele większe zagrożenie tworzą osoby, które zamiast tak jak ja ułatwić im manewr wyprzedzania, nie mają w sobie na tyle pokory, aby zjechać im z drogi i jadą, tak jakby byli im równi, przypominając wtedy kury, które myślą, że są równe jastrzębiom...

  Tirowcy - Jeden z najważniejszych zawodów świata, bez którego ten świat by upadł. Dzięki wykonywaczom najważniejszego zawodu świata, wykonywacze najstarszego zawodu świata nie umierają z głodu. Oprócz wspierania innych grup zawodowych, tirowcy rozsławiają nasz kraj za granicą, gdyż co drugi ich pojazd zdobią husarskie skrzydła. Swój patriotyzm ukazują nie tylko przez malowidła, ale także przez to, że nie wspierają zagranicznych gospodarek. Gdy mają wydać 1 euro za toaletę na zagranicznym CPNie, wolą ku chwale ojczyzny zrobić swoje na trawie obok parkingu. Ludzie często narzekają, że tirowcy bardzo długo wykonują manewr wyprzedzania na autostradzie. Ludzie Ci ni zdają sobie sprawę, że dzięki temu manewrowi mamy szybciej w sklepach świeże bułki, wędliny itd. Oprócz tego tirowcy

  A Wy kogo bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu!

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, kogo bardziej nienawidzicie. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.

  Poprzednie pojedynki dzisiejszych kandydatów:
  BMWvsMotocyklisci
  TirowcyVsRowerzysci
  #bmw #bekaztransa #bekazpodludzi #polskiedrogi #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  źródło: BMWVSTIR.png

  Kogo bardziej nienawidzisz?

  • 785 głosów (57.85%)
   Kierowców BMW
  • 572 głosy (42.15%)
   Tirowców
 •  

  #plebiscytnienawisci ||1/16 finału || pojedynek 1z16||
  W tej fazie turnieju z oskarżyciela przemieniam się adwokata diabła.
  A oto dzisiejsi kandydaci:

  Palacze - Od podstawówki nieustannie nam wpajają, że palenie jest złe, ale gdyby było złe, to Bóg by inaczej stworzył świat. Wielu ludzi jednak dalej jest uprzedzonych do palaczy, uważając ich za podludzi. Na szczęście twórcy papierosów postanowili z tym walczyć i na swoich produktach zaczęli umieszczać slogany ocieplające wizerunek papierosów. Oto kilka przykładów:

  "Paleniem może zabić swoje nienarodzone dziecko" - Tym sloganem twórcy wyrobów tytoniowych chcieli okazać solidarność z polskimi kobietami i wyrazić swój wyraźny sprzeciw wobec chorego prawa aborcyjnego w naszym kraju. Od teraz kobiety, zamiast wydawać duże pieniądze na Słowacji, mają o wiele tańszą alternatywę.

  "Dzieci palaczy częściej zostają palaczami" - Ten slogan trafił głównie do ludzi ceniących więzi rodzinne, bo nie ma większej dumy dla mężczyzny, niż to, jeśli dziecko podało się do ojca.

  "Palenie zmniejsza płodność" - Tu twórcy papierosów chcieli zachęcić do siebie ludzi z tagu #antyanalizm oraz ogólnie ludzi lubiących cieszę. Mniejsza płodność = mniej gówniaków drących ryje w miejscach publicznych.

  "Palenie powoduje impotencję" - Według badań około 32% kobiet odczuwa ból podczas stosunku. Dzięki papierosom, zamiast brutalnej penetracji, ich partnerzy spędzą z nimi czas na rozmowie i przytulankach.

  TVPiS - Znacie to uczucie, gdy stara babcia pyta co u was? Mimo że wasze życie to jedna wielka porażka, odpowiadacie jej: "Nie martw się Babuniu, wszystko w porządku!". I słusznie. Nie ma jej co w tych ostatnich latach życia dokładać niepotrzebnych zmartwień. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby nasza kochana babusia odpaliła TVN. Zostałaby zbombardowana tysiącem materiałów, o tym, jak w Polsce jest źle i strasznie. Na pewno byłoby jej wtedy smutno, a tego byśmy nie chcieli. Mamy jednak to szczęście, że nasi kochani dziadkowie w zdecydowanej większości oglądają TVP, które w przeciwieństwie do żydowskiego TVNu pragnie dać im jedynie odrobinę radości i pozytywnych informacji. Gdy babusia słyszy, że ludzie wracają z emigracji, bo w Polsce żyje się lepiej niż w Niemczech, że obecny rząd w przeciwieństwie do poprzedniego nie kradnie i dzięki temu ma pieniążki na 500+ oraz że u władzy naszego kraju stoją ludzie, którzy obronią Polskę przed jakimiś dżenderami z zachodu, to od razu jest szczęśliwsza i spokojniejsza o przyszłość naszego pokolenia. Do Wiadomości zapraszani są zawsze inteligentni i merytoryczni eksperci, a słuchanie ich to prawdziwa uczta dla uszu! TVP nie zapomniało również o uczcie dla oczu. Mam 24 lata i podobają mi się głównie dziewczyny w wieku tych z tagu "prokuratorboners", ale muszę przyznać, że mimo swojego wieku, Pani Danuta Holecka, potrafi rozpalić moje młodzieńcze serce. Zawsze, gdy na ekranie pojawia się Danusia i widzę, jak piękną, zadbaną, zawsze elegancko i nienagannie ubraną, a przede wszystkim elokwentną jest kobietą, nie mogę od niej oderwać wzroku. Oczywiście, każdy, kto odniósł w życiu sukces, musi mieć jakichś hejterów. W przypadku TVP nie jest inaczej. Ludzie zarzucają, że 2 miliardy z naszych podatków jest przekazywane na rozwój telewizji publicznej, a nie tak jak proponuje opozycja np. na jakieś wsparci psychologiczne dzieci. Według ustawy o mediach publicznych z 1992r. "Telewizja publiczna musi cechowa się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu". Wszyscy krytycy nie zdają sobie sprawy, jak trudne jest to zadanie, a Jacek Kurski wywiązuje się z nie w sposób wzorowy a wręcz wzorcowy. A problemy psychiczne dzieci? Proszę was, jakie dziecko może mieć problemy? Że mu się zabawka popsuła? G. Michael Hopf napisał "Dobre czasy tworzą słabych ludzi" i miał całkowitą rację. Przez to, że dzisiejsze dzieci żyją w dobrobycie, jaki zapewnia im partia rządząca, to w dupie im się poprzewracało i wymyślają sobie jakieś depresje. Zamiast więc przeznaczać publiczne pieniądze na jakichś psychologów, wystarczy je nauczyć roboty, to przestaną wymyślać jakieś wyimaginowane problemy.

  A Wy kogo bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu!

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, kogo bardziej nienawidzicie. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Poprzednie pojedynki dzisiejszych kandydatów:
  PalaczeVsAlkoholicy
  TVPiSVsTworcyRakowegoContentuDlaDzieci

  #bekazpisu #bekazpodludzi #papierosy #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy #tvpis
  pokaż całość

  źródło: paperosyvstvpis.jpg

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 307 głosów (10.59%)
   Palaczy
  • 2592 głosy (89.41%)
   TVPis
  •  

   @MiszczJaskier: to mogłoby być finał...
   Kurde, chyba muszę mulyikonto odpalić ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   W ogóle ciekawostka. Przez cały poprzedni etap wołałem wszytkie osoby w jednym komentarzu, a dopiero teraz przeczytałem, że wołałem w ten sposób tylko pierwszych 50 xD. Druga ciekawostka, przez 24 pojedynki 1/32 finału udało mi się zebrać 470 osób do wołania, a TYLKO poprzez filmik podsumowujący doszło nowych 801 xD Z jednej strony się cieszę, ale jak sobie myślę, że mam do zawołania 1173 osoby to aż mi się nie chce xD
   @MiszczJaskier: To jeszcze czaj, że jak zrobisz wpis z ankietą, a potem drugi wpis z linkiem do ankiety w którym zawołasz do niej ludzi, to w tym pierwszym w komentarzach będzie dużo przyjemniejsza do przejrzenia dyskusja bez ściany wołań do scrollowania :v
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (68)

 •  

  #plebiscytnienawisci
  Po 11 miesiącach zażartych walk wyłoniliśmy 32 kandydatów, którzy przechodzą do 1/16 naszego plebiscytu!

  Kilka ciekawostek o plebiscycie:
  Największe zwycięstwo: Fanatycy religijni 83%: 17% Kibole
  Najbardziej wyrównane pojedynek: Tirowcy 49.8%:50.2% Rowerzyści[239 głosów:241głosów]
  Najpopularniejszy pojedynek: p0lki vs Spermiarze (łącznie 2285 głosów);
  Kandydat publiczności z największą liczbą głosów: Księża
  Najmniej znienawidzone grupy w plebiscycie: swoi rodzice, Ślązacy, kapitaliści

  Kto jest waszym faworytem tego plebiscyty?

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, kogo bardziej nienawidzicie. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  #glupiewykopowezabawy #heheszki #pytanie #ankieta #bekazpodludzi
  pokaż całość

  źródło: streamable.com

 •  

  #ptaki #ornitologia #weterynaria Mireczki pomocy! Pojechałem do Babci i powiedziała mi, że dziś rano znalazła na balkonie ptaszka. Totalnie nie więc co robić. Nie wiem nawet czy to pisklę czy jakiś nielot co uczy się latać. Póki co dała mu słonecznika do zakrętki, to sobie do niego wskoczył i ćwierka

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: streamable.com

 •  

  #plebiscytnienawisci
  Ankieta zakończyła się. 3 Lucky loserów, którzy przegrali swoje pojedynki dostali od was drugą szansę i przechodzą dalej w turnieju. Są to: Twórcy rakowego contentu dla dzieci, p0lki i widzowie patostreamów.

  Poniżej przedstawiam wam opisy kandydatów zgłoszonych przez publiczność. Przczytajcie ich opisy i zagłosujcie na tego, którego najbardziej nienawidzicie w ankiecie poniżej.

  Zgłoszeni kandydaci:
  autor: @poji
  giełdziarze - do prawdziwej pracy wziąć się nie chcą, więc tak naprawdę chcą się dorobić na stracie innych (giełda to gra o sumie zerowej). Napędzają innych do wejścia mamiąc ich wykresami w formacji wielbłąda, nietoperza i innego kutanga, a tak na prawdę chodzi, żeby ukraść ich pieniądze, i ładnie nazwać to "realizacją zysku". Nazywają się "inwestorami" a są co najwyżej handlowcami i spekulantami (inwestować to można przy kupnie akcji bezpośrednio od spółek wchodzących na giełdę, wtedy kasa trafia do spółki i jest przeznaczona na rozwój) giełdziarze nic nie dodają od siebie do rozwoju, nic nie wytwarzają, tylko kradną od innych w białych rękawiczkach.

  autor: @poji
  LEKARZE - panowie życia i śmierci, elyta narodu k* jego mać. Na studiach ćpanko i od pierwszego roku nazywanie się już "doktorami". Potem trochę poprotestują jako rezydenci, a na koniec bez koperty pacjent będzie olewany i zapomniany gdzięs w kącie szpitala. Zostawić zaszytą rękawice, igłę czy kondoma w operowanym pacjencie? żaden problem. Jakakolwiek konsultacja to zdalnie bo pandemia, chyba że prywatnie, to wtedy wirus już nie zaraża. Młoda pacjentka? O to trzeba zrobić badanko całego ciała, pokomentować wygląd różnych części ciała. Wizyta u takich to 30 sekund i dostajesz kwitek na lekarstwo od zaprzyjaźnionego koncernu farmaceutycznego. W ogóle wchodzisz zdrowy do gabinetu, a wychodzisz chory. Osobiście wolę zdechnąć sam w domu niż iść do doktura. Pielęgniarki, ratowników i innych którzy faktycznie pomagają - lekarze traktują jak najgorsze ścierwo, jak ćwierćintelignetów.

  autor: @zielonzielon
  Księża-Moderacja usunęła jego wpis, ale coś tam pisał o pedofili, nierobach i ogólnie, że niefajni.

  autor: @Zgrywajac_twardziela
  Ćpuni/Narkomani : ludzie zażywający narkotyki, i będący z tego dumni, często też chwalący się tym publicznie. Przeważnie z mózgami przepalonymi od marichuaen, albo wyniszczonymi od przeróżnych stymulantów, czy też opiowarki. Ludzie przeważnie będący na totalnym dnie, ze zrujonowanym zdrowiem i psychiką jako kontrargument dla swojego wyniszczającego "hobby" podają, że "alkohol to też narkotyk, i moje ćpanie niczym się nie różni od wypicia piwka raz w weekend przez innych" ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdej sytuacji nie widzą w sobie i swoim ćpaniu problemu, i bronią się nieudolnie nawet mimo powszechnego ostracyzmu którego doświadczają na co dzień. Awanturują się, śmiecą, rzygają srają i szczają gdzie popadnie, zaczepiają ludzi zawracając dupę, czy w skrajnym stadium żebrzą kasę na dragi, jednak tym złym zawsze jest sąsiad, czy przechodzień który zgłosi ich działalność na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na słowo MONAR reagują agresją.

  autor: @CzerwonaPoprzeczka
  @MiszczJaskier - Dodaj zawsze trzecią odpowiedź "ciebie, za szerzenie nienawiści".

  W zasadzie dodawania swoich kandydatów napisałem, że trzeba napisać 2/3 zdania o danym kandydacie, więc żeby ta kandydatura przeszła, muszę dopisać parę zdań od siebie. MiszczJaskier - Jak smutnym człowiekiem trzeba być, żeby swój content opierać na nienawiści do drugiego człowieka? Głównym problemem Polski jest to, że nie ma w nas miłości, a jest sama nienawiść. Neuropki nienawidzą 4konserw, ateiści wierzących, młodsze pokolenie starszego i z wzajemnością. Podczas gdy wiele osób próbuje złagodzić te spory, żeby wszystkim nam żyło się lepiej, twórca tego plebiscytu dolewa tylko oliwy do ognia. Bazuje na obrzydliwych stereotypach, wrzucając wszystkich do jednego wora. Nie zastanawia się choćby przez chwilę, czy dla kogoś to może być krzywdzące i sprawić mu smutek. To, co cechuje MiszczaJaskra to wielka jak ego Wałęsy hipokryzja. Przykładów nie trzeba szukać daleko. W ostatnim wpisie o p0lkach wyśmiewał je, że nie mają one żadnych zainteresowań. A jakie zainteresowania ma nasz wspaniały twórca? Czy skacze ze spadochronem, czyta poezję albo maluje obrazy? Oczywiście, że nie. Jedyne co robi to gra w lola i szerzy nienawiść. Jak osoba posiadająca takie zainteresowania ma czelność wyśmiewać kogoś innego? Idźmy dalej. We wpisie o p0lkach skrytykował ich częstotliwość serduszkowania. Tu muszę przyznać - sam tego nie robi. Ale czy nie robi tego z powodu swoich zasad moralnych lub pobożności? Nieeee, nie robi tego, tylko dlatego, że ma cofniętą szczękę, a dziewczyny uciekają, jak go tylko zobaczą. Gdyby miał aparycję chada, serduszkowałby co popadnie jak dziki królik. Zastanówmy się zatem, czy chcemy, żeby nasz wspólny dom - Wykop był miejscem pełnym wartościowych ludzi, miłości i szacunku do siebie nawzajem, czy pełen osób takich jak MiszczJaskier - zgorzkniałych hipokrytów plujących jadem.

  autor: @Lasiuk
  Patorentierzy - 50 lat komunizmu na ziemiach polskich zaowocowało rozdawnictwem mieszkań klasie robotniczej, która zwykle do końca swego żywota nie zmieniała swojego miejsca zamieszkania. Jednakże wraz z przekazywaniem lub odsprzedażą tych nieruchomości młodszemu pokoleniu oraz migracją ludności z Polski powiatowej do dużych miast narodziła się działalność patorenterów. Rosnący popyt, niewystarczająca podaż mieszkań oraz moda na zaciąganie kredytów po same kule spowodowały ogromny skok cen mieszkań. Wspomniani rentierzy zaczęli przebudowywać postprlowskie mieszkania na wzór baraków lub izolatek byleby byli w stanie upchać jak najwięcej ludzi na metr kwadratowy mieszkania. Do tego dochodzą januszowskie praktyki w postaci zamalowywania farbą ściany z pleśnią, wyposażaniem pokoi w krzesła Adde z Ikei, których zakaz produkcji powinien znajdować się w europejskiej konwencji praw człowieka oraz wstawianie czterech łózek do jednego pokoju na wzór koszar wojskowych w Zbąszynku.

  autor: @Psychopathy_Red
  Wykopki - Eksperci od wszystkiego i od niczego. Coś głośnego dzieje się na świecie? Say no more, za kilka godzin gorące będą zasrane wypowiedziami ludzi, którzy swoją wiedzę czerpią z kilkunastominutowych filmików na YouTube.
  Poziom humoru szoruje gdzieś po dnie Rowu Mariańskiego (przypominam, że gdzieś od 2016 roku grupę tę nieprzerwanie śmieszą "kurczak vs 4 sery" czy teksty w rodzaju "widać zabory" tudzież "dzień dobry proszę pana", gdy ktoś pochwali się, że ma więcej niż 30 lat), jak jakiś mem podłapie trochę popularności to można być pewnym, że wykopki wycisną z niego ostatnie soki poprzez postowanie coraz bardziej gównianych odmian 24/7 dla wątpliwej przyjemności zdobycia kilku plusów.Widzą źdźbło w oku innych, ale belki w swoim to już nie - wyśmiewają chytrą babę z Radomia, ale sami rzucają się na kupon zniżkowy na 5 złotych polskich do Pyszne.pl, wyśmiewają piramidy finansowe, po czym sami dają się nagonić na kolejnego shitcoina, wyśmiewają poziom humoru przeciętnego polskiego odbiorcy (kabarety i przebieranie się chłopa za babę), po czym spędzają swój wolny czas oglądając jak ktoś gdzieś w Polsce spożywa wyroby alkoholowe i bije swoją matkę.

  autor: @JaZestarym
  Stare dziady za kierownicą - jedzie taki 20 na drodze, gdzie można jechać spokojnie 50 km/h, randomowo hamuje żeby znaleźć miejsce tuż pod wejściem na targowisko co by dużo nie łazić, albo zatrzymuje się na środku drogi żeby wypuścić Halynę, z którą prowadzi oczywiście rozmowę. Przy skręcaniu zwalniają prawie do zera, patrzą się w jeden punkt i są maksymalnie przyklejeni do przedniej szyby. Magiczny artefakt: kapelusz lub kaszkiet

  autor: anonimowy(dostałem pozwolenie na delikatną modyfikację jego wpisu)
  Osoby przyprawiające rogi - W przeszłości zdrada małżeńska, była traktowana jako jedno z poważniejszych przestępstw, a kary za serduszkowanie pozamałżeńskie, były o wiele bardziej surowe. Nie szukając daleko, na mężczyznach dopuszczających się zdrady, za panowania Bolesława Chrobrego stosowano jedną z najokrutniejszych kar. Opisał ją niemiecki kronikarz Thietmar: „Jeśli kto z tego ludu ośmieli się uwieść cudzą żonę lub uprawiać rozpustę, spotyka go następująca kara: prowadzi się go na most targowy i przymocowuje doń, wbijając gwóźdź poprzez mosznę z jądrami. Następnie kładzie się obok ostry nóż i pozostawia mu się trudny wybór: albo umrzeć, albo uciąć sobie ową część ciała.” Kobiety na całym świecie miały jeszcze gorzej. Wśród plemion izraelskich wiarołomne małżonki skazywano na śmierć przez ukamienowanie. Najwyższa kara spotykała także kobiety z Babilonu. Z kolei w Nepalu niewiernej obcinano nos, a w Kambodży na policzkach tatuowano postać mężczyzny. W niektórych koloniach greckich obnażoną kobietę obwożono po mieście na grzbiecie osła, co uznawano za szczególnie hańbiące. Obecnie zdrada małżeńska nikogo nie dziwi i nie stanowi już tematu tabu. Kochankowie często nie ponoszą żadnych konsekwencji i zawsze mają jakąś wymówkę. Kobiety swoją zdradę najczęściej tłumaczą tym, że mężczyzna nie ma dla nich tyle czasu co kiedyś, nie zważając na to, że pracuje on na 2 zmiany, żeby spełniać jej zachcianki i zapewnić ich dzieciom godną przyszłość. Mężczyźni często zwabieni jędrnymi bimbołkami nastoletnich lafirynd, porzucają swoje żony i rodziny, zapominając, że bimbołki jego żony nie są tak jędrne jak kiedyś, ponieważ wykarmiła nimi trójkę ich dzieci. Oczywiście nie mówię, że nigdy nie można zostawić swojego partnera, jeśli uznamy, że przestaliśmy go już kochać, lub jeśli by się stał alkoholikiem. Należy jednak najpierw zakończyć swój stary związek, a później dopiero się serduszkować z innymi, nigdy nie w odwrotnej kolejności. Jeśli więc uważasz, że osobom przyprawiającym rogi należy się pogarda i potępienie w społeczeństwie, zagłosuj na nich w ankiecie poniżej.

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  W komentarzu umieszczę kandydatów publiczności, któych nie umieściłem w konkursie z krótkim wytłumaczeniem dlaczego.

  #glupiewykopowezabawy #heheszki #pytanie #ankieta #narkotykizawszespoko #lekarz #bekazkatoli #zdrada
  pokaż całość

  źródło: WYNIKI.png

  Kogo najbardziej nienawidzisz?

  • 9 głosów (0.77%)
   Giełdziarzy
  • 40 głosów (3.40%)
   Lekarzy
  • 301 głosów (25.60%)
   Księży
  • 106 głosów (9.01%)
   Ćpunów
  • 134 głosy (11.39%)
   Twórcy tego plebiscytu
  • 121 głosów (10.29%)
   Wykopków
  • 116 głosów (9.86%)
   Starych dziadów za kierownicą
  • 222 głosy (18.88%)
   Osób przyprawiających rogi
  • 127 głosów (10.80%)
   Patorentierów
 •  

  #plebiscytnienawisci
  Za nami faza zasadnicza naszego nienawistnego plebiscytu. 24 kandydatów awansowało już do 1/16 finału. Kto zajmie pozostałe 6 miejsc - rozstrzygną dzisiejsze baraże.
  TLDR

  pokaż spoiler Zagłosuj w ankieciegoogla (link poniżej) oraz zagłosuj plusują propozycje użytkowników pod tym postem


  Zasady baraży:

  -Lucky Loosers: Trzech kandydatów, którzy przegrali swoje pojedynki, ale osiągną najwięcej głosów w tej ankiecie LINK przechodzą dalej. Przepraszam, że robię to przez ankietę googla, ale na wykopie da się dodać max 10 opcji do ankiety, a pisanie 24 komentarzy wprowadziłoby zbyt duży chaos.

  -Dzika karta publiczności: Trzech kandydatów dodanych przez was pod tym postem, którzy uzbierają najwięcej plusów, przechodzą dalej;

  Jak dodać kandydata:

  pokaż spoiler opisz w 2/3 zdaniach GRUPĘ osób (niepojedynczą osobę), którą nienawidzisz i nie pojawiła się do tej pory w naszym plebiscycie. Kto już się pojawił, możesz sprawdzić w zakładce dotychczasowe wyniki (poniżej). W plebiscycie umieściłem 4konserwy i neuropki i nie chcę więcej polityki dlatego zakaz dodawania <po, pis, konfederuskich, lewicy itd.>


  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler p0lki 24% : 76% **Spermiarze**
  **Gówno- dziennikarze** 61% : 39% Widzowie patostreamów
  **Stare baby** 65% : 35% Dzieci
  **Socjaliści** 80% : 20% Kapitaliści
  Biuro 42% : 58% **Produkcja**
  Złodziei 26% : 73% **Patologii**
  Swoich rodziców 22% : 78% **Siebie samego**
  **4konserwy** 57% : 43% Neuropki
  **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  Niestety musiałem usunąć z plebiscytu osoby z wypukłym pępkiem, mimo że wygrali swój pojedynek na zbrodniarzy wojennych. Wielu z was pisało, że w tym plebiscycie miały brać udział grupy ludzi, a tym pokracznym karykaturom bliżej do obrzydliwego monstrum niż do człowieka. Dlatego pod waszym naporem zdecydowałem, że ich miejsce zajmie policja, która w 1/32 miała pecha i wylosowała mega trudnego przeciwnika - moderację.
  #glupiewykopowezabawy #heheszki #bekazpodludzi #pytanie #ankieta
  pokaż całość

  źródło: bara3ze.jpg

 •  

  #plebiscytnienawisci || 1/32 Finału || Pojedynek 24 z 24

  Dziś ostatni pojedynek 1/32 Plebiscytu Nienawiści, więc wjeżdżamy z wagą ciężką! Oto dzisiejsi kandydaci:

  p0lki - Roszczeniowe, zgorzkniałe hipokrytki niemające nic do zaoferowania. Swoją niemoc i lenistwo w opozycji do wygórowanych wymagań usprawiedliwiają byciem kobietami. Cechuje je całkowity brak zdolności do myślenia samokrytycznego lub po prostu — do myślenia. Polscy mężczyźni od wielu lat rozsławiają nasz kraj poprzez swoją odwagę, ciężką pracę i ponadprzeciętną inteligencję. Dzięki nim jesteśmy postrzegani na arenie międzynarodowej jako kraj godny naśladowania, a polscy mężczyźni są dla pozostałych Europejczyków brani za wzór dżentelmeństwa i elegancji. A co dla Polski zrobiły kobiety? "Dzięki" nim naszemu krajowi przypięto łatkę burdelu Europy. Ludzie ze wszystkich zakątków świata zaczęli przyjeżdżać do Polski uprawiać Seks Turystykę, ponieważ żeby poserduszkować p0lkę wystarczy tylko być obcokrajowcem. Skoro już przy serduszkowaniu jesteśmy, porozmawiajmy o zainteresowaniach p0lek. Mogłoby się wydawać, że mają podobne hobby do mężczyzn, czyli jakieś książki, filmy, podróże czy zwierzęta. Problem w tym, że każde z nich bazuje na jednym i tym samym - serduszkowaniu. Podczas gdy mężczyźni czytają głównie Tołstoja czy filozoficzne eseje, p0lki czytają same erotyki pokroju 50 twarzy Greya. Podczas gdy mężczyźnie oglądają głównie klasykę kinematografii czy filmy dokumentalne poruszające ważne światowe problemy, p0lki oglądają tylko seriale na Netflixie o serduszkowaniu. Podczas gdy mężczyźni podróżują, aby poszerzać swoją wiedzę o historii i kulturze świata, p0lki na wyjazdach poszerzają inne rzeczy... Może chociaż zwierzęta są ich pasją niebazującą na serduszkowaniu? Nic bardziej mylnego. Cóż za przypadek, że ulubionym zwierzęciem większości p0lek są konie, czyli zwierzęta z potężną gargantuiczną knagą. Gdy p0lki ujeżdżają owego ogiera, zamiast doceniać majestat tego pięknego stworzenia, jedyne co robią, to rozmyślają o tym, jak cudownie byłoby być klaczą i być raz za razem pokrywaną przez takiego bydlaka. P0lka w okresie godowym przejawia cechy hipergamiczne. Szuka księcia z bajki, gardzi przeciętnymi polskimi mężczyznami, a obcokrajowcowi z nizin społecznych oddałaby się bez wahania. Kiedy jej data ważności się kończy, stwierdza, że już się wyszalała i zaczyna poszukiwania betabankomatu na resztę życia.

  Spermiarze - Mężczyźni, którym sperma uderzyła do głowy pozbawiając ich przy okazji godności i zdrowego rozsądku. Seks jest dla nich szczytem marzeń i celem istnienia. Często publicznie obnoszą się ze swoim seksualnym niewyżyciem. Zazwyczaj są uzależnieni od pornografii i masturbacji. Oprócz zasypywaniem wątpliwej jakości komplementami każdej napotkanej kobiety w internecie Spermiarze dbają o dobrą kondycję innych osób, ponieważ po przeczytaniu tego, co wypisują, czuje się tak wielkie zażenowanie, że trzeba pójść na wielokilometrowy spacer, żeby to rozchodzić. Ich komplementy prawie nigdy nie mają klasy i poczucia dobrego smaku. Zazwyczaj są to jakieś niesmaczne zwroty skupiające się wokół seksualności kobiety zupełnie pomijające wszystko inne np. "Mmm ależ bimbołki","Dupcia jak marzenia", "Ale bym Cię ukuł". Spermiarze uważają, że atencja ze strony kobiety i jej ciało po prostu im się należą. Gdy jakaś dziewczyna odrzuci ich zaloty, często zaczynają ją wyzywać od "jebanych księżniczek". Mężczyźni nienawidzą Spermiarzy głównie dlatego, że psują rynek matrymonialny i są częściowo odpowiedzialny za stworzenie naszego dzisiejszego pierwszego kandydata - p0lek. Nieustannie podbijają ich mniemanie o sobie, przeceniają ich wartość, i sztucznie pompując ich ego, przyczyniając się do ich zgorzknienia i zepsucia. Stają się one przez to mniej ugodowe i tracą realne spojrzenie na świat. Taka p0lka czuje, że nie musi się rozwijać, ponieważ i tak posiada nadmiar zainteresowania za samo bycie kobietą. Jedynym uzasadnionym spermieniem, jest spermienie na wykopie. W odróżnieniu od przeciętnych p0lek, nasze #rozowepaski to prawdziwe Boginie, które powinniśmy nosić na rękach! Każda z Was ma pupcię i cycunie jak marzenie i możecie mi ich zdjęcia wysyłać na priv. Choć w sumie i tak pewnie nie wyślecie, jebane księżniczki...

  A Wy kogo bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler **Stare baby** 65% : 35% Dzieci
  **Socjaliści** 80% : 20% Kapitaliści
  Biuro 42% : 58% **Produkcja**
  Złodziei 26% : 73% **Patologii**
  Swoich rodziców 22% : 78% **Siebie samego**
  **4konserwy** 57% : 43% Neuropki
  **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #glupiewykopowezabawy #heheszki #p0lka #spermiarzalert #spermiarz #rozowepaski #bekazpodludzi #pytanie #ankieta
  pokaż całość

  źródło: p0lvsSper.jpg

  KOGO BARDZIEJ NIENAWIDZICIE?

  • 567 głosów (24.22%)
   p0lek
  • 1774 głosy (75.78%)
   Spermiarzy
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 23 z 24

  Po przerwie spowodowanej tym, że mi się nie chciało wracamy do pojedynków!

  Pierwszy Kandydat - Szok! Wiadomość, kto będzie pierwszym z dzisiejszych kandydatów, zwali Cię z nóg! Przeczytaj ten wpis i dowiedz się sam! To już 23 odcinek plebiscytu nienawiści. Do tej pory przewinęło się przez niego wielu kandydatów, ale pierwszego z dzisiejszych kandydatów nikt się nie spodziewał! KTO JEST DZISIEJSZYM KANDYDATEM? Sprawdzisz tylko w moim poście! "Nienawidzę tych ludzi", "Jak ja nimi gardzę", "Śmiecie ludzkie". Tak o pierwszym z dzisiejszych kandydatów wypowiadają się Mirki, które już dowiedziały się, kim on jest. Przeczytaj cały artykuł i też się tego dowiedz. Ech... Gdybym w taki sposób przedstawiał kandydatów Plebiscytu Nienawiści, pewnie stałbym się bardziej znienawidzony niż @Luckystrike. Pierwszym kandydatem oczywiście są gówno-dziennikarze. Już w starożytności Spartiaci nauczani byli, że ideałem przekazania informacji była "wypowiedź lakoniczna" - krótka, zwięzła, streszczająca cały tekst w kilku zrozumiałych zdaniach. Wielu współczesnych dziennikarzy pisze swoje artykuły w sposób całkowicie przeciwny do tego ideału. Chcąc się dowiedzieć czy dzisiejsza niedziela jest normalna, czy popierdolona, chcesz uzyskać tylko informację tak czy nie. Zamiast tego dostajesz ścianę tekstu o niczym, a odpowiedź na nurtujące pytanie znajdujesz dopiero na końcu artykułu. Gówno-dziennikarze oprócz rozwlekania wypowiedzi w nieskończoność, abyś spędził jak najwięcej czasu na ich gówno-stronie stosują jeszcze kilka niecnych zagrań. Zdjęcie artykułu musi być tak clickbaitowe jak to tylko możliwe, a jego tytuł często nie ma nic wspólnego z treścią ar[Aby przeczytać dalszą część opisu tego kandydata, kup dostęp do mikrobloga+ ZA JEDYNE 1 ZŁ/MSC. Będziesz dzięki temu mógł w pełni się cieszyć naszymi gówno-artykułami, których jedynym celem będzie to, żebyś w nie kliknął]

  Widzowie patostreamów - Po pracy ludzie wykorzystują swój wolny czas na różne sposoby. Niektórzy jeżdżą na rowerze, inni czytają książki, oglądają filmy czy grają w gry, a jeszcze inni lubią oglądać, jak ktoś poniża własną dziewczynę, podpala kolegę czy załatwia się do wiaderka. Ci ostatni są bardzo smutnym typem człowieka. Gdy pozostali budują poczucie własnej wartości na sukcesach zawodowych, przebiegnięciu maratonu czy wbiciu platyny w lolu, oni wykorzystują do tego tę odrobinę władzy, którą posiadają poprzez wysyłanie kilku złotych w donejtach. Patostreamy działają na mózg podobne jak pornografia. Początkowo oglądamy nastolatki odkrywające swoją cielesność na czarnych rumakach, później przechodzimy do wielkich japońskich bukaków na 50 osób, a później potrzebujemy jeszcze silniejszych bodźców, więc wyszukujemy stópki. Gdy Twórca patostrama zauważa, że już samo picie wódy nie robi na nikim wrażenia, a widzowie odpływają do kogoś, kto bije swoją dziewczynę i podpala mieszkanie, sam w walce o widza zaczyna to robić. Upadla się coraz bardziej i ryzykuje życie swoje i swoich bliskich, aby tylko zapewnić silniejsze bodźce widzom. Gdy skrytykuje się osoby oglądające patostramy, one wtedy proszą, żeby pozwolić ludziom robić z ich wolnym czasem co chcą. Ja z kolei proszę te osoby, żeby choć przez moment zastanowiły się jakie ich decyzje życiowe doprowadziły do tego, że czerpią radość z oglądania ludzkiego cierpienia i upodlenia.

  A Wy kogo bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler **Stare baby** 65% : 35% Dzieci
  Biuro 42% : 58% **Produkcja**
  Złodziei 26% : 73% **Patologii**
  Swoich rodziców 22% : 78% **Siebie samego**
  **4konserwy** 57% : 43% Neuropki
  **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy #bekazpodludzi
  pokaż całość

  źródło: dziennikarzeVsPatoViewers.png

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 512 głosy (60.74%)
   Gówno-dziennikarzy
  • 331 głosów (39.26%)
   Widzów patostreamów
 •  

  #ukraina #wojna #rosja
  Uwielbiam czytać komentarze na rosyjskim serwisie sportowym, pod postem jak wyrzucili Rosję z FIFA xD(więcej komentarzy w komentarzach)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2022-03-01-01-33-02-104_com.android.chrome.jpg

 •  

  Czy jest opcja gdzieś taniej nauczyć się mitrzowskkej kradzieży kieszonkowej? Bo nie uśmiecha mi się ponad 1000sz dawać temu gościowi niedaleko portu :/
  #kronikimyrtany #gothic

 •  

  #szachy #spermiarzalert
  Hindusi to stan umysłu

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: streamable.com

  +: 77023, E.....z +4 innych
 •  

  #choroby #borelioza
  Czy to może być borelioza?

  źródło: IMG_20211203_025659.jpg

 •  

  Chłopaki pomóżta. Dostałem od ojca super bojowe zadanie. Super bojowe zadanie dlatego, że mój ojciec nienawidzi dużych telefonów, a za 1000zł mam mu kupić telefon do 6 cali xD Myślę nad Galaxy S9. Ojciec z tego telefonu głównie dzwoni i czasem korzysta z nawigacji czy zerknie na onet. Nie mam pomysłu doradźcie, bo to kryterium max 6 cali nie pozwala mi znaleźć nic fajnego :/
  #telefony

 •  

  Kurwa zamiast zrobić decydującą walkę o Elder Draka to lepiej oddać im elder draka i wtedy zrobić decydującą walkę, przecież to bez sensu

  #leagueoflegends

 •  

  Kto wygra mecz o 1 miejsce w grupie?

  • 10 głosów (62.50%)
   GenG
  • 6 głosów (37.50%)
   MAD
 •  

  Nie mogę znaleźć informacji. Co jeśli 4 drużyny będą miały 3-3. Każdy z każdym czy losowanie, półfinał i finał?
  #leagueoflegends

 •  

  #leagueoflegends
  Ta grupa skończy się tak, że każdy będzie miał 3-3 (róbcie screeny)

 •  

  0:3 Europa dziś :/ Liczę że MAD chociaż jakoś wstanie z kolan i wyjdzie z grupy
  #leagueoflegends

  +: k...........n, PABLO__ESCOBAR
 •  

  Czemu bwipo się wbił w 4 skoro i tak nie miał smite?
  #leagueoflegends

  +: Kubsior
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 21 z 24

  Nie interesuję się polityką, a o ekonomii wiem tyle, że w przeciwieństwie do ortografii, jak jest byk to jest dobrze, więc opis dzisiejszych kandydatów wykonał za mnie @Lasiuk . Jeszcze przez najbliższy tydzień mam mały zapierdol w życiu, ale później już wróci regularne prowadzenie plebiscytu. A oto dzisiejsi kandydaci:

  Socjaliści/Komuniści - Zastanawialiście się może kiedyś, jak zbiorczo można nazwać kolektyw nieudaczników życiowych, ekonomicznych ignorantów, dorosłych ludzi wierzących w bajki oraz mających upodobanie do wyciągania łapek po nieswoje pieniądze? Gdyby nie to ostatnie, to wypisz wymaluj - opis Konfederacji, a tak jest to nurt socjalistyczno-komunistyczny. W myśl zasady "wszystkim równo, czyli gówno", socjaliści bez mrugnięcia okiem chcieliby zawłaszczyć wszystko, co znajduje się w sektorze prywatnym by wszystkim się żyło tak samo chujowo. Pod pretekstem wysokiej wrażliwości na ludzkie cierpienie chcą poświęcić trudy i poświęcenia produktywnych członków społeczeństwa, by zrekompensować sobie zjebane na własne życzenie życie, żeby dojebać ludziom inteligentniejszym i zaradniejszym od nich samych. Nie dociera do nich, co się dzieje w państwach, gdzie socjalizm wjeżdża na pełnej (taak, oczywiście - na Kubie czy w Wenezueli nie było prawdziwego socjalizmu), bo wykracza to poza poziom inteligencji bananów po politologii czy kulturoznawstwie. Brak stałych dostaw leków, żywności i usług w takich krajach oczywiście nie jest winą systemu. W wymarzonym socjalistycznym raju firma nie ma za zadanie dostarczania dóbr i usług. Według takiej miernoty, co bez błagania społeczeństwa i bez pomocy państwa, nie jest w stanie nic osiągnąć, firma ma dostarczać lekką i bardzo dobrze płatną pracę z niskimi wymaganiami wstępnymi nawet kosztem nierentowności firmy.

  Kapitaliści - odwiecznym przeciwnikiem robactwa z czerwonymi flagami jest cuchnący przemocą kapitalizm, gdzie wykorzystywanie małych dzieci i niewykształconych mas z biednych państw w fabrykach jest na porządku dziennym. Nie wiedzieć czemu, wielu wykopków pracujących za minimalną w Januszexach uwielbia stawać w obronie amerykańskich miliarderów. Są to ludzie, na których jeśliby się pluło, to oni udawaliby, że pada. Z uśmiechem na ustach na 35 lat zakują się w kajdany hipoteczne u Żyda, żeby mieć swój kąt, który będzie im jedynie służył do padania na ryj po 12 godzinnej zmianie. (No chyba, że pracodawca będzie na tyle łaskawy i pozwoli Areczkowi zrobić nadgodzin, to wtedy i po 16 godzinnej). Najbogatszym ludziom żyje się w kapitalizmie jak pączkom w maśle. Tacy ludzie są skłonni do płacenia pod stołem, uciekania do rajów podatkowych i innych fikołków, aby przypadkiem nadmiar pieniędzy nie wpłynął do skarbu państwa. Używanie perswazji, a jeśli ona nie zadziała - przymusu do naginania praw pracowniczych oraz jak największej możliwej eksploatacji pracownika jest czymś zupełnie normalnym. Nie zapominajmy, że istnienie korporacji o potężnych wpływach, jest owocem kapitalizmu.

  A wy kogo bardziej nie trawicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。) PYTANIE NA DZIŚ TRADYCYJNIE W 2 KOMENTARZU.

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler Biuro 42% : 58% **Produkcja**
  Złodziei 26% : 73% **Patologii**
  Swoich rodziców 22% : 78% **Siebie samego**
  **4konserwy** 57% : 43% Neuropki
  **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**

  #kapitalizm #antykapitalizm #socjalizm #bekazsocjalistow #komunizm #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  źródło: SVK.png

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 592 głosy (80.65%)
   Socjalistów
  • 142 głosy (19.35%)
   Kapitalistów
 •  

  #antykapitalizm #kapitalizm Ma ktoś zapisany ten mem gdzie chłopy pracowały na polu Pana, bo miały nadzieję, że im też coś skapnie? Bardzo go potrzebuję

 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 20 z 24

  Wybaczcie małą przerwę w plebiscycie, ale ekranizacja gry Fall Guys na Netflixie mnie tak wciągnęła, że zapomniałem o całym bożym świecie. Dzisiejszy pojedynek będzie drużynowy, czyli o zwycięstwo danego zawodnika, będą walczyć poszczególni przedstawiciele danej grupy. A oto i oni:

  BIURO:

  - Janusz - Potężny szef firmy. Do jego głównych zadań należy wkurwianie pracowników, szukanie co by im jeszcze można dołożyć do obowiązków, aby się przypadkiem nie nudzili, wymyślanie powodów, dzięki którym można by ukarać pracowników, (np. zabraniem premii), czy też zmuszanie do podpisywania różnych pisemek, które to w razie czego mają niby sprawić, że staną się odpowiedzialnymi za jakiekolwiek niepowodzenie.

  - Julka - Durna baba z HRu. Skończyła gówno kierunek, podczas którego tylko imprezowała i zabawiała się z wymianą z Erazmusa, a teraz pyta ludzi, jakimi by chcieli być zwierzętami i na tej podstawie decyduje o czyjejś przyszłości. Nie wnosi nic do firmy, a tylko irytuje wszystkich swoimi głupimi pomysłami.

  - Kaśka - świeżo upieczona mama małego Brajanka. Umila czas wszystkim ludziom w biurze, pokazując 30 minutowe filmiki, jak jej bąbelek macha grzechotką w rytm muzyki, a trochę nie. Zależy, jak mu się machnie.

  -Aneta - Już kaszle.

  -Artur - Informatyk. Wszystkich wkurza to, że dostaje najwyższą wypłatę, a jedyne co robi, to tylko instaluje wszystkim Adobe Readera.

  PRODUKCJA:

  - Andrzej (pseudonim Odkurzacz) - Potrafi wciągnąć szluga na raz. Dziennie wypala 3 paczki najtańszych fajek z przemytu z Ukrainy. Zasadę "2 metry odstępu" stosował nawet przed pandemią, bo tak od niego jebie fajkami i wódą, że nikt bliżej nie potrafi podejść.

  -Pioter (pseudonim młody) - Zwolnił się z poprzedniej pracy na budowie, bo miał dość chodzenia ciągle po płyty tektoniczne. Przez cały dzień gada tylko o swoim aucie, które kupił za 3 tysiące i wpakował w niego 10 tysięcy, dzięki czemu jest teraz warte 3.5 tysiąca.

  -Alfons (Ktoś mający takie imię nie potrzebuje pseudonimu) - Umila wszystkim dzień swoimi dowcipami. Jego żarty są bardzo różnorodne. O tym, jakiej tematyki dotyczą, powie wam już Pietrek Kogucik w 1.40 tego filmu.

  -Robert (pseudonim Kubica) - W sumie spoko facet, ale pracuje najwolniej ze wszystkich. Dostał tę robotę tylko dlatego, że firma dostaje dofinansowanie za zatrudnienie osoby niepełnosprawnej.

  -Józek (pseudonim Casanowa) - Największy podrywacz na produkcji. Gdy tylko widzi, że jakaś przedstawicielka płci pięknej przechodzi niedaleko, to od razu próbuje ją wyrwać swoją umiejętnością gwizdania, oraz okrzykami "pokaż cyce".

  A wy kogo bardziej nie lubicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。) PYTANIE NA DZIŚ TRADYCYJNIE W 2 KOMENTARZU.

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler Złodziei 26% : 73% **Patologii**
  Swoich rodziców 22% : 78% **Siebie samego**
  **4konserwy** 57% : 43% Neuropki
  **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**

  #korpo #korposwiat #pracbaza #produkcja #januszalfa #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #heheszki #hr
  pokaż całość

  źródło: offVSprod.png

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 348 głosów (40.47%)
   Pracowników z biura
  • 512 głosy (59.53%)
   Pracowników z produkcji
 •  

  #plebiscytnienawisci
  Potrzebuję waszej porady, bo nie wiem jaki następny pojedynek byłby lepszy.

  Jaki następny pojedynek

  • 33 głosy (47.83%)
   Biuro vs Produkcja
  • 36 głosów (52.17%)
   HR vs Szef Januszexu
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 19 z 24

  NOWOŚĆ: Żeby ożywić i urozmaicić ten plebiscyt, od teraz zawsze w drugim komentarzu będę dodawał "pytanie na dziś" związane z tematem pojedynku.
  A oto dzisiejsi kandydaci:

  Złodzieje - ludzie uprawiający zawód obarczony ryzykiem odsiadki. Słowo pochodzi z języka polskiego od wyrażenia "z Łodzi". Człowiek za miskę ryżu zapierdala w Januszexie, odmawia sobie wielu rzeczy, aby odłożyć trochę pieniędzy na spełnienie swoich marzeń, żeby mieć, choć odrobinę radości w tym smutnym jak piz*a życiu, a tu przyjdzie taki CH i Cię okradnie. Polska to bardzo śmieszny kraj pod względem kradzieży. Mimo że większość potomków husarii jest katolikami, którzy w dekalogu mają jak byk napisane "VII NIE KRADNIJ" bez żadnych adnotacji, to oni sobie sami te adnotacje dopisali. Pierwsze ustępstwo: "Za granicą ukraść to nie grzech". W normalny kraju, gdyby ktoś dopuścił się tak podłego czynu, jakim jest przywłaszczenie sobie czyjejś wartości, modliłby się, żeby nikt się nie dowiedział A u nas? Ile to razy słyszałem, jak wujki przy wódeczce przechwalały się, kto więcej rzeczy ukradł, pracując na budowie za granicą. Czy to śrubki, waserwagi, czy nawet wiertarki. Mówili to z taką dumą, jakby chwalili się że pomagają biednym pieskom, nie czując przy tym choćby odrobiny wstydu. Drugie ustępstwo to "Syndrom Janosika". Pierwszy raz w życiu chyba nieironicznie zacytuję Korwina, bo akurat tu się z nim w pełni zgadzam. Powiedział on: "W normalnym państwie nie może zabrać Kowalskiemu, żeby dać Wiśniewskiemu, towarzysz Jánošík za taką właśnie działalność został słusznie powieszony na haku za ziobro." Po sondażach wyborczych widać, że Polacy uwielbiają partię, która kara bogatych za ich ciężką pracę i nagradza leniwych za ich nieróbstwo. Ostatnim ustępstwem, które jest chyba najbardziej powszechne w Polsce, to brak poszanowania własności intelektualnej."Pobiorę, pogram chwilę, a jak mi się spodoba, to kupię". Miliony bezdusznych Polaków okradło Jewgienija Roszala i nie poniosło za to żadnej odpowiedzialności. Mam nadzieję, że nikt z was do tej grupy przestępców bez godności nie należy.

  Patologia - Możecie ich nienawidzić, możecie na nich zagłosować w ankiecie poniżej i napisać na nich parę obraźliwych komentarzy pod postem. Oni się tylko uśmiechną, popatrzą na was z wyższością i powiedzą: "Poszczekałeś już sobie wściekły piesku z klasy średniej? Tak? To teraz zapierdalaj do roboty pracować na mojego Brajanka. Pamiętaj, żeby wziąć nadgodziny, bo mi się Szlugi kończą". Mówi się, że człowiek jest najmądrzejszym ze zwierząt, ale prawie każde zwierzę wie, że jak nie będzie w stanie zapewnić młodym pożywienia, to się nie rozmnaża i czeka z tym na lepsze czasy. Patologii nie obchodzi to, że nie będą w stanie zapewnić ich bąbelkom godnej przyszłości, zadbać o ich edukację i zdrowy rozwój psychiczny. Jeśli zrobią tyle potomstwa, że nie będą w stanie go pomieścić w swoich 25 metrach kwadratowych, to swoją smutną historię opiszą na zrzutka.pl, szukając osób, którzy opłacą ich niedojrzałe decyzje życiowe. To jak bardzo są oni chamscy i wulgarni najlepiej ukazuje filmik sprzed kilku dni Patologia na przejściu dla pieszych

  A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler Swoich rodziców 22% : 78% **Siebie samego**
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #zlodzieje #scam #olx #glupiewykopowezabawy #pytanie #ankieta #lodz #szachy
  pokaż całość

  źródło: received_243519241054179.jpeg

  Kogo bardziej nienawidzisz?

  • 283 głosy (25.43%)
   Złodziei
  • 830 głosów (74.57%)
   Patologii
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 17 z 24

  Gdyby zapytać ludzi, czy bardziej nienawidzą zbrodniarzy wojennych, czy starych bab macających bułki w sklepie, większość wybrałaby stare baby. Dlaczego? Jak w ogóle okropieństwa wyrządzone przez Hitlera, Mao czy Stalina mogą konkurować z tak błahą rzeczą jak głupie bułki i jeszcze z nimi przegrywać? Wniosek jest prosty, nazistowskie zbrodnie są straszne, ale mają zerowy wpływ na nasze codzienne życie, a ludzie nienawidzą głównie tych, którzy nawet w delikatny sposób wpływają negatywnie na jakiś, nawet najdrobniejszy, aspekt naszej codzienności. Skoro aby zyskać naszą nienawiść, wystarczy taka drobnostka, to co dopiero powinniśmy odczuwać do kogoś, kto spierdolił nam całe życie? Do kogoś, przez kogo jesteśmy tu, gdzie jesteśmy, nie potrafiąc czerpać radości z życia, po prostu mając nadzieję, że szybko zdechniemy i będziemy mieli spokój? Ktoś taki zasługuje na pełnię naszej nienawiści bardziej niż Kubica na miejsce w Astonie. Pojawia się tylko jeden problem, kim jest ta tajemnicza osoba odpowiedzialna, odpowiedzialna za stworzenie takiego defektu jak Ty?

  Rodzice - Całe to pierdolenie o tym, że jesteśmy panami własnego losu, można włożyć między bajki o dziewicach i powrocie Roberta. Całe nasze życie to jedna wielka loteria, gdzie mamy tylko 10% szans na wygranie Rodziców przez wielkie R. Spójrz na 99% osób, które coś w życiu osiągnęły. Większość milionerów po prostu rozwinęła firmy otrzymane od taty, a sukcesy sportowców to owoce pracy rodziców, którzy od młodego rozwijali pasje w dziecku. Dla przykładu ojciec zaczął zabierać małego Robercika na gokarty, gdy ten miał zaledwie 6 lat! Gdyby Twój ojciec przeliczył, ile Harnasi kosztowałoby go choćby miesiąc takich treningów, to by Cię tylko wyśmiał i kazał go nie denerwować. Pieniądze to oczywiście nie wszystko. Przez pierwsze lata dziecka rodzice są jego największymi autorytetami, a relacje z nimi kształtują naszą całą osobowości. Co zatem wpajają w ten chłonny niczym gąbka, ciekawy świata dziecięcy umysł? Strach przed życiem. Nie wyróżniaj się, bądź pokorny, cichy, ustępuj głupszym. Po prostu bądź szarym człowiekiem jak my, zapierdalaj w Januszexie, bojąc się prosić o urlop, a następnie spłódź dzieci i wpój im te same wartości. Od małego podcinają skrzydła, a gdy coś Ci nie wyjdzie, to mają czelność mówić, że ich zawiodłeś. Są niczym rolnicy, którzy rzucili ziarno byle gdzie, nie podlewali go, nie usuwali chwastów, nie dawali nawozu, a gdy roślina o którą "tak dbali" nie wyda owocu, są nią rozczarowani i zniesmaczenie, bo przecież tyle "ciężkiej pracy w nią włożyli"

  TY - A może jest w Tobie chociaż odrobina godności i potrafisz przyznać, że to kim się stałeś, to w głównej mierze wina Twoja i Twojej wielkiej jak nos Kubicy prokrastynacji i lenistwu? Chociaż po co. O ileż łatwiej jest zwalić wszystko na rodziców, słabe geny, hipergamiczne p0lki i powiedzieć "it's over" dla mnie. Bo gdybyś chciał wziąć życie w swoje ręce, to wiązałoby się to z samorozwojem, rzuceniem nałogów, ciężkim treningiem i wyjściem ze strefy komfortu. W skrócie masa wyrzeczeń, na które nigdy się nie zdobędziesz. Zamiast spróbować nawiązać relacje międzyludzkie, odpalisz porno, zamiast pójść na siłownię zjesz chipsy i fast fooda, zamiast wycisnąć sok ze zdrowych owoców, wypijesz piwerko czy monsterki. Zamiast włączyć na Udemy kurs programowania, to zmarnujesz wieczór na przeglądaniu portalu ze śmiesznymi obrazkami. A jak jesteś już totalnie upodlony, to sobie jeszcze zapalisz papierosa. Po tak produktywnie spędzonym dniu pozostaje Ci zwinąć się w kłębek, schować pod pierzyną, rozmyślać o tym, jak przez Twoje decyzje życiowe stałeś się tym, kim się stałeś i z czystym sumieniem nienawidzić osobę za to odpowiedzialną - Siebie.

  A może masz dobre relacje z rodzicami i akceptujesz siebie, takim, jakim jesteś? W takim przypadku nie głosuj w tej ankiecie, tylko zostaw plusa pod drugim komentarzem. W innym przypadku zagłosuj w ankiecie poniżej i napisz w komentarzu, dlaczego siebie nienawidzisz albo o co masz największy żal do Twoich rodziców. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt i lubisz czasem poczytać te moje wypociny, to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler **4konserwy** 57% : 43% Neuropki
  **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #przegryw #rodzice #rodzina #depresja #prokrastynacja #neet #samorozwoj #masturbacja #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  źródło: rodzicevstysam.jpg

  Kogo bardziej nienawidzisz?

  • 158 głosów (22.70%)
   Swoich rodziców
  • 538 głosów (77.30%)
   Siebie samego
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 17 z 24

  Ten pojedynek musiał w końcu nadejść! To prawdopodobnie będzie najbardziej krwawy i zajadły pojedynek tego turnieju.
  Tak jak w Wilkowyjach pomiędzy wójtem a plebanem stara wojna wiecznie trwa, tak na Wykopie od zalania dziejów 4konserwy i neuropki żyją ze sobą jak Najman ze Stanowskim. Niestety opisów dziś nie będzie, bo mam oba te tagi od dawna na czarno, więc jedyne co o nich wiem to to, że konserwy obsesyjnie interesują się życiem seksualnym tęczowych pasków, z kolei neuropki są neuropkami, bo są za głupi na Żydów i zbyt mało dumni na Polaków, więc tylko to im zostało. Wypuścić zatem lwy do komentarzy i igrzyska czas zacząć!

  A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej, a z racji tego, że dziś nie ma opisów, to KONIECZNIE uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt, to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler **Madki** 77%: 23% Śmierdziele
  **Górale** / Ślązacy / Kaszubi : 77.5% / 16.5% / 6%
  **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**

  #4konserwy #neuropa #bekazkonfederacji #konfederacja #fiksacjeseksualneprawicy #bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazprawakow #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  źródło: NEUROPAVSKONSERWY.png

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 603 głosy (56.83%)
   4konserw
  • 458 głosów (43.17%)
   neuropków
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 16 z 24

  A dzisiaj o waszą nienawiść powalczą:

  Madki- młode kobiety, które niedawno urodziły dziecko w celu pozyskania świadczeń socjalnych. Starały się o dziecko tylko dlatego, że ich koleżanki z pracy także były w ciąży. Przyjmuje się, że pierwsze madki pojawiły się wraz z wprowadzeniem programu 500+. Zasiłek obudził z głębokiego snu roszczeniowe kobiety, które zaczęły domagać się wszystkiego, nie oferując nic w zamian. Socjologowie uważają jednak, że pierwsze madki pojawiły się już za komuny. Cwane ciężarne kobiety korzystały z tego, że zakłady pracy oferowały im programy socjalne, a kolejkowicze przepuszczali je na sam początek kolejki. Bycie ciężarną kobietą lub świeżo upieczoną madką cieszyło się licznymi przywilejami od państwa i społeczeństwa. Po zmianach ustrojowych madki dzięki szantażom emocjonalnym i feministkom zachowały większość swoich praw. Kobiety wygrywały wszystkie sprawy rozwodowe, żyły na koszt podatników i byłych mężów oraz psuły swoje dzieci (szczególnie córki). Dla nich wychowanie dziecka jest pracą, za którą powinno jej się płacić. Nawet jeśli w ciągu 12 godzin opieki nad dzieckiem, 10 spędzają oglądając seriale paradokumentalne. Oczywiście wychowują swoje dzieci bezstresowo, pozwalając im załatwiać się w piaskownicy (oczywiście nie posprzątają za nimi) czy drzeć ryja na całą restaurację. Urodzenie dziecka traktują jako życiowy sukces porównywalny ze zdobyciem Nobla z Chemii, a ciężar ich rodzicielstwa określają jako trudniejszy od pracy ratownika medycznego. Ich motto, które wygłaszają przy każdej wizycie w MOPS-ie to: "Dziecko to najlepsze, co ci się może w życiu przytrafić."

  Śmierdziele - Ich opis będzie krótki, bo krótko da się wytrzymać w ich towarzystwie. Jak w XXI w. można nie dbać o higienę osobistą, kiedy każdy ma dostęp do bieżącej wody? Odpowiedź brzmi - można. Wystarczy być jebanym egoistą. Swojego smrodu się aż tak nie czuje, więc przez niechlujstwo brudasów cierpią wszyscy oprócz nich. Szybki prysznic nie zajmuje godziny twojego cennego czasu, ale AŻ 5 minut. Oni są jednak tak leniwi, że wolą obrzydzać życie wszystkim dookoła niż to 5 minut poświęcić. W letni upalny dzień wchodzą do zatłoczonego autobusu bez użycia dezodorantów czy jakiś fafkulców i nie widzą w tym żadnego problemu. Muszą mieć bardzo silną psychikę, bo większości osób by było zwyczajnie po ludzku wstyd, a oni mają na to wyjebane. Zdjęcie metali niezwiązane z tematem.

  A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。) (I przyznaję się dziś bez bicia, mało miałem czasu, więc opisując madki sporo zerżnąłem z ich opisu na nonsensopedii).

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**

  #madki #metal #glupiewykopowezabawy #ankieta #pytanie
  pokaż całość

  źródło: madkaVSsm.jpg

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 496 głosów (76.90%)
   Madek
  • 149 głosów (23.10%)
   Śmierdzieli
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 15 z 24

  Dziś wyjątkowy pojedynek z dwóch powodów. Po pierwsze weźmie w nim udział o 50% więcej kandydatów niż zazwyczaj, a po drugie zamiast nienawistnych opisów przedstawię, po jednym dowcipie o danej grupie.

  Górale :
  Rzecz się dzieje w górach. Siedzą turyści przy ognisku, popijają tatrzańską naleweczkę, przyjemny klimat, ognia pilnuje baca.
  - Baco, a opowiedzcie nam jakąś historię, co by było raźniej i jeszcze przyjemniej.
  - Ano mogę opowiedzieć, a radosna ma być czy smutną wolicie?
  - Jasne, że radosną.
  Baca namyślił się chwilę i ochoczo rozpoczął:
  - Kiedyś żeśmy z juhasami owieczki na hali wypasali. Pasły się pasły, myśmy trochę popili na polanie i nam się jedna owieczka zgubiła. Szukaliśmy, szukaliśmy aż się wreszcie zguba znalazła i z tej radości żeśmy ją wszyscy jak jeden wyruchali.
  Turyści spojrzeli jeden na drugiego z obrzydzeniem w oczach, po czym jeden z nich nieśmiało zapytał:
  - Baco, a może jest jakaś inna radosna historia?
  - Ano jest i inna. Kiedyś żeśmy z juhasami barany na hali wypasali i ni się obejrzeli, a jeden baran nam się zgubił. Godzinami żeśmy go szukali, ale wreszcie zgubę odnaleźli. No i z tej radości żeśmy go wszyscy wyruchali jeden po drugim.
  - Nie no baco, to ma być radosna historia?! To może jakaś smutna jest?
  - Ano jest i smutna - kiedyś to ja się zgubiłem.

  Ślązacy:
  Siedzi se syneczek przi kałuży i pije ta woda.
  Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu:
  - Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju...
  - Proszę, co pani mówiła?
  - A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...

  Kaszubi: (oni najchujowsze kawały mają, totalna bezbecja)
  Dwóch Kaszubów pojechało do Niemiec.
  Widząc polską rejestrację policjant niemiecki postanowił ich wylegitymować.
  Zatrzymuje ich i mówi:
  - Pasporte
  Na to jeden z Kaszubów:
  - Kuśnij nas w żec
  Na to zdziwiony policjant pyta:
  - Was?
  Kaszub:
  - Jo jo mnie i Bronka

  W skrócie o przywarach:

  Górale: butni, chcą kasę za głaskanie konia, skłonności do alkoholizmu, głosują głównie na pis, uważają się za lepszych od ludzi z innej części Polski.

  Ślązacy: obywatele grupy etnicznej pochodzenia normandzko-niemiecko-czesko-węgiersko-polskiego, zamieszkujący kopalnie i wydobywający węgiel od bardzo bardzo downo. Ciągle strajkują i domagają się przywilejów.

  Kaszubi: (Ich opis wykonał za mnie @J3bzzz , bo ja totalnie nic o nich nie wiem) Naród pracowity jak cholera ale uparty jak osioł. Ponoć jak się rodzą, to są obrośnięci łuskami i mają skrzela za uszami. W tygodniu "hulaj dusza, piekła nie ma" a w niedzielę leżą krzyżem w kościele. Tak naprawdę to ukryta opcja niemiecka tak jak Ślązacy.

  A wy której odmiany Polaka najbardziej nie trawicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki:

  pokaż spoiler **Fanatycy religijni** 84% : 16% Kibole
  **Nauczyciele** 52% : 48% Myśliwi
  Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**

  #dowcip #heheszki #kaszuby #gural #slask #podhale #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy #polska
  pokaż całość

  źródło: VS33.jpg

  Kogo najbardziej nienawidzisz?

  • 532 głosy (77.10%)
   Górali
  • 116 głosów (16.81%)
   Ślązaków
  • 42 głosy (6.09%)
   Kaszubów
  •  

   @MiszczJaskier: kurwa opie, mieszkalem 14lat w gorach. Nigdy wincyj!
   Poziomem buty, zenady, zawisci oraz okrucienstwa przebijaja ich tylko bialostockie bolszewiki.

   Gdyby byli bialostoczanie tobym dwa razy oddal na nich glos. Poznalem ich tylko kilku do tej pory i niestety mam z nimi kontakt. Poziom dulszczyzny, pychy, okrucienstwa pudrowanego zwyczajami i "kultura" przebija goralskie zydowstwo. Ich mentalnosc oddaje calkiem to co bolszewicy odwalali kiedys. pokaż całość

  •  

   A wy której odmiany Polaka najbardziej nie trawicie?

   @Durtu: ale wiekszosc slazakow identyfikujacych sie jako slazacy identyfikuja sie jako grupa odzielna grupa narodowa wiec to nie jest zadna odmian polaka, a reszte nie mozna rozpratywac jako grupy etnicznej, sa to po prostu polacy zamieszkujacy teren gornego slaska

  • więcej komentarzy (19)

 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 14 z 24

  Jeśli czyta to jakiś Kaszub, albo osoba nienawidząca Kaszubów, niech napisze do mnie na priv, mam dla niej bojowe zadanie. A o wasze splunięcia w dzisiejszym pojedynku będą walczyć:

  Fanatycy religijni- Ryszard Kapuściński w swojej książce "Imperium" napisał: "Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy:
  Pierwsza - to plaga nacjonalizmu.
  Druga - to #moderacja
  Trzecia - to plaga religijnego fundamentalizmu.
  Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.
  Do umysłu porażonego jedną z tych plag nie sposób dotrzeć. W takiej głowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary. Wszelka próba spokojnej rozmowy będzie mijać się z celem." O ile wiara większości ludzi nie ingeruje zbytnio w życie innych, to w każdej ze współczesnych Religi znajdą się fanatycy, którzy stanowią realne zagrożenie. Skrajni islamiści są gotowi oddać swoje życie w samobójczych atakach bombowych na niewiernych, aby w nagrodę w raju móc serduszkować 72 dziewice. Świadkowie Jehowy gotowi są poświęcić życie swojego dziecka, gdyż ich religia zabrania im dokonać transfuzji krwi. Skrajni Katolicy chcą od małego indoktrynować młode Julki cnotami niewieścimi oraz piętnować ludzi, którzy po prostu kochają inaczej #rozowepaski . O żydach i ich zamachu na WTC nawet nie będę wspominał. Tego kandydata podsumuję cytatem Érica-Emmanuela Schmitta: "Idiota, który wątpi, jest mniej niebezpieczny niż imbecyl, który wie. Wszyscy się mylą, zarówno geniusz, jak i umysłowo niedorozwinięty, i to nie błąd jest niebezpieczny, lecz fanatyzm kogoś, kto sądzi, że jest nieomylny."

  Kibole– ludzie, którym babcie dziergają szaliki i kupują dresy. Koneserzy broni białej, w szczególności kijów bejsbolowych, a także tasaków i kastetów. Kibole w obecności policji wykazują niejednokrotnie inicjatywę społeczną - dokonują wymiany płytek chodnikowych (zgodnie z międzynarodowymi zasadami gry w dwa ognie) szybciej i skuteczniej niż etatowi fachowcy. Czyż to nie piękne jest mieć w życiu wartości, za które warto oddać życie? Dla nich taką wartością jest klub, którego fanami są z przypadku, bo urodzili się akurat w tej, a nie innej dzielnicy. Często na ich bluzach pojawiają się wypisane wartości takie jak "Bóg, honor, ojczyzna". W imię Boga większość z nich handluje prochami i siedzi w więzieniu. Honorowo spuszczają wpierdol słabszym, albo jak mają przewagę liczebną, a wygwizdując hymny drużyn oponentów myślą, że czynią patriotyczny gest względem ojczyzny. W przeciwieństwie do wspaniałych kibiców siatkówki, którzy faktycznie dodają zawodnikom ducha walki, oni znają 3 przyśpiewki na krzyż, w tym ich największe szlagiery: "Strzelcie K**ą gola" i "sędzia Chj" Najbardziej zuchwali kibole tacy jak np. @Minieri zajmują się nielegalną dystrybucją golgifów.

  A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki

  pokaż spoiler Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**

  #religia #bekazkatoli #islam #ateizm #zydzi #jehowi #pilkanozna #kibole #glupiewykopowezabawy #pytanie #ankieta
  pokaż całość

  źródło: fanvskibic.jpg

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 337 głosów (82.80%)
   fanatyków religijnych
  • 70 głosów (17.20%)
   kiboli
 •  

  PRZEPRASZAM ŻE DODAJĘ JESZCZE RAZ ALE MODERACJA USUNĘŁA MÓJ POPRZEDNI WPIS, DLATEGO DODAJĘ BEZ OPISU. Jeśli ktoś chce przeczytać opis dzisiejszych zawodników niech pisze priv.

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 13 z 24

  Po kampanii wrześniowej z nanoelektroniki molekularnej (zaliczonej na 4.0 ) powracam do was, abyście znów mogli pluć jadem i nienawidzić. A oto dzisiejsi kandydaci:

  Nauczyciele - (opis na priv)
  Myśliwi - (opis na priv)

  A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki

  pokaż spoiler Straż miejska 42% : 58% **Taksówkarze**
  **Białorycerze*" 68% : 32% Incelowi frustraci
  Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #nauczyciele #nauczycielka #szkola #zwierzeta #myslistwo #mysliwi #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #moderacjacontent
  pokaż całość

  źródło: received_281795416805964.jpeg

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 294 głosy (50.78%)
   Nauczycieli
  • 285 głosów (49.22%)
   Myśliwych
 •  

  #moderacjacontent #moderacja
  Czy moderacja może usunąć komuś wpis, bez poinformowania go o tym?

 •  

  #mecz
  Nie ogarniam, jeśli chcemy w tym meczu wypróbować rezerwowych, to po co marnujemy jedną zmianę na zmianę bramkarza? Nie mógłby ten rezerwowy bronić cały mecz? Przecież i tak nic do roboty bramkarze polscy nie mają

 •  

  Kubica wyprzedzi Laftiego?

  • 53 głosy (64.63%)
   Tak
  • 29 głosów (35.37%)
   Nie
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 12 z 24

  Dziś w szranki staną najbardziej znienawidzone zawody w mieście. Oto dzisiejsi kandydaci:

  Straż miejska – elitarna formacja ludzi, którzy nie dostali się do policji ze względu na swój bardzo niski iloraz inteligencji oraz niepełnosprytność ruchową. Formacja ta, zamiast dbać o porządek w mieście, to dba tylko o budżet swojego samorządu. Nieustraszeni stróże prawa, pojawiają się zawsze na miejscu, gdy w upalny dzień chcesz wypić piwko nad rzeką ze znajomymi lub dwójka dzieciaków wracająca z podstawówki, nie trafi papierkiem do kosza. Uwielbiają też unieruchamiać samochód pod nieobecność jego właściciela i zniknąć, zanim ten wróci, rozkoszując się swym bohaterskim czynem.

  Taksówkarze - Zawsze zawiozą pasażera na miejsce najbardziej okrężną drogą, aby „nabić na licznik”. Czasami jeżdżą też w zupełnie odwrotnym kierunku, tłumacząc swoją decyzję robotami drogowymi. Niekiedy wywiozą pasażera za miasto, tłumacząc się, że taka sama ulica znajduje się w Zakopanem (choć jesteśmy w Gdańsku). Taksówkarz nigdy nie ma wydać złotówki ani pięćdziesięciu groszy, stąd został dla niego wymyślony pseudonim „złotówa”. Taksówkarze bardzo głośno protestowali przeciwko wprowadzeniu Ubera na polski rynek, gdyż nie podobało im się to, że ktoś może jasno z góry określać cenę za przejazd, a nie zawyżać ją na swojej podkręconej kasie fiskalnej. Są powszechnie nielubiani przez społeczeństwo, więc podczas protestów postanowili blokować ulice, aby jeszcze bardziej ich znielubiono.

  A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej, a jeśli kiedyś mieliście jakieś nieprzyjemności ze złotówami lub strażą miejską, to opiszcie swoje historie w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki

  pokaż spoiler Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palacze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #ankieta #glupiewykopowezabawy #pytanie #strazmiejska #policja #taxi #uber
  pokaż całość

  źródło: TAXVSSM.jpg

  +: I..n, naatalii +25 innych

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 161 głosów (42.59%)
   Straży miejskiej
  • 217 głosów (57.41%)
   Taksówkarzy
 •  

  #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
  Pojedynek 11 z 24

  W poprzednim pojedynku ludzie z wypukłymi pępkami wyruchali zbrodniarzy wojennych, wygrywając 82% (400 głosów) : 18%(86 głosów). Dzisiejsi kandydaci o ruchaniu mogą najwyżej pomarzyć. O to oni:

  Bialorycerze - Pokraczne karykatury mężczyzn, którzy stawiają kobiety na piedestale, wierząc, że one potrzebują ich pomocy i muszą być przez nich ratowane w każdej możliwej sytuacji. Są przekonani, że kobiety, to tylko miłe, słodkie i niewinne istoty. Tak zwane białorycerstwo w przytłaczającej większości nie wynika ze szlachetnych pobudek, ale z egoizmu, ponieważ jest to strategia reprodukcyjna i ma na celu zdobycie dziewczyny. Stawianie kobiety na piedestale automatycznie oznacza, że stawiają siebie niżej, przez co upodlają się i nie szanują. Za dostęp do kobiety i jej pochwy są gotów zrzec się swojej godności i suwerenności, w rezultacie tracąc i jedno i drugie. W przypadku konfliktu bez sekundy zastanowienia zaatakują mężczyznę, nawet jeśli wina będzie w 100% po stronie białogłowej. W Polsce białorycerstwo jest bardzo powszechne. Czy to wśród rządzących, gdzie jesteśmy jednym z niewielu krajów w Europie, w którym kobiety idą wcześniej na emeryturę, mimo średnio dłuższej długości życia, czy to w sądzie, który w przypadku rozwodu, prawie zawsze przyznaje prawa do opieki kobiecie.

  Sfrustrowani incele - Osoby niebędące w stanie znaleźć partnera, wejść w związek lub uprawiać serduszkowania, mimo że tego pragną. Ludzie identyfikujący się jako incele są co do zasady przekonani o własnej nieatrakcyjności fizycznej oraz żyją w przeświadczeniu, że kobiety posiadają bardzo wysokie wymagania wobec partnerów. Nie mogąc zaspokoić swoich popędów z drugą osobą, często nadużywają, lub wręcz uzależniają się od, pornografii i autoerotyzmu. Środowisko inceli za swój mimowolny celibat obwinia kobiety, a także społeczeństwo, które ich zdaniem promuje hipergamię. Niektórzy incele rozpowszechniają ironiczne memy mówiące, między innymi, że zgwałcenie jest moralnie dopuszczalne i nie powinno być karane; postulują w nich także o powstanie państwa, w którym prowadzona byłaby powszechna redystrybucja seksu. Członkowie niektórych grup o szczególnie głębokich urazach lub zaburzeniach osobowości mogą wyznawać takie poglądy całkowicie poważnie – stanowiąc zagrożenie dla społeczeństwa. Wykopowe incele, zamiast wziąć się za siebie, iść pobiegać czy coś, stawiają się często w roli sędziów, którzy pragną wymierzyć karę Mirabelkom, których jedyną zbrodnią jest tylko to, że nie chcą chłopaka z problemami psychicznymi. Wystawiają Bogu ducha winne dziewczyny na tinderze, czy wtrącają nos w nie swoje sprawy, pisząc do rodziców "dziewczyn bez tabu" informując ich, ilu ich córki miały partnerów seksualnych.

  Do których z wymienionych nieruchaczy czujecie większą odrazę? Zagłosujcie w ankiecie i wyjaśnijcie swój wybór w komentarzu. A jeśli podoba Ci się ten plebiscyt, to nieśmiało proszę o plusika (。◕‿‿◕。)

  O co chodzi w tym plebiscycie?

  pokaż spoiler Podczas tego plebiscytu wybieramy najbardziej znienawidzoną przez Wykopków grupę ludzi. Co 2 dni (albo codziennie, albo co 5 dni w zależności jak mi się zachce) będę przedstawiał Wam sylwetki 2 grup, a Wy poprzez głosowanie w ankiecie poniżej, będziecie wybierać, na kogo byście chętniej napluli. Kto zbierze więcej waszej nienawiści, przechodzi do kolejnej rundy.


  Dotychczasowe wyniki

  pokaż spoiler Zbrodniarze wojenni 12% : 88% **Ludzie z wypukłym pępkiem**
  Motocykliści 35% : 65% **Kierowcy BMW**
  Boomerzy 31% : 69% **Pokolenie Z**
  Artyści dicopolo 44% : 56% **Polscy kabareciarze i standuperzy**
  **Moderacja** 54% : 46% Policja
  **Antyszczepionkowcy**56% : 44 Covidianie
  **Żydzi**59% : 41% Afroamerykanie
  TRCDD 30 % : 70% **tvpis**
  **Tirowcy** 51% : 49% Rowerzyści
  Palcze 38% : 62% **Alkoholicy**


  #incel #bialorycerstwo #redpill #bluepill #pieklomezczyzn #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy #tinder #dziewczynybeztabu #rozowepaski
  pokaż całość

  źródło: received_273075314332913.jpeg

  +: I..n, naatalii +23 innych

  Kogo bardziej nienawidzicie?

  • 351 głosów (67.37%)
   Białorycerzy
  • 170 głosów (32.63%)
   Incelowych frustratów

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MiszczJaskier

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)