•  

  Mircy czy jest szansa coś z tym zrobić?

  Pompka od pewnego czasu dawała radę dopompować tylko do 2 barów i czułem jak powietrze gdzieś ucieka. Myślałem, że wentyle popsute, ale koniec końców przy którymś pompowaniu na sucho żeby sprawdzić czy w pompce nie ucieka, końcówka wystrzeliła z pompki razem z jakimś podejrzewam olejem lub spoiwem? Nie wiem jak to się nazywa.

  Generalnie teraz już w ogóle nie trzyma. Nie wiem czy to wina o ringa czy ww spoiwo padło. Jest sens to w ogóle naprawiać czy wychrzanić i kupić z deca jakaś tanią pompkę? #rower #pompka #wykoptribanclub
  pokaż całość

  źródło: rSaved1184418856058853429.0

  •  

   @Mooty: To niebieskie wewnątrz główki pompki to zapewne resztka pinu mocującego. Możesz spróbować wkleić tam coś, albo po prostu wydłubać, ewentualnie dowiercić parę dodatkowych otworów, a następnie zalać kanał w pompce (ten pod/na prawo od oringa) oraz otwory jakąś żywicą. Wcześniej dokładnie obejrzyj uszczelnienie czy resztki pina nie wyrwały tam dziury.
   Powietrze zapewne uciekało bo najpierw puścił jeden pin i nie dociskał oringa.

   Ale jeśli nie chcesz się głównie pobawić, być może tylko w ramach sztuki dla sztuki, to lepszą opcją jest kupić nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

   +: Mooty
  •  

   @Aramil: Dzieki! Tak żem czuł. To jak będę miał chęć się pobawić to naprawię, a tak czeka mnie nowy zakup ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

 •  

  Mircy pomocy.

  Kupiłem tribana RC 100 z deca. Niestety cebula motzno i teraz trochę cierpię.

  Myślałem, że 1x7 będzie wystarczające. Niestety jak przychodzi co do czego to jeżdżę praktycznie tylko na biegach 1-4 przez wiatr,przewyższenia i baaaardzo rzadko wrzucam wyższe. Czasem tylko z wiatrem lub w gęstej zabudowie da radę przycisnąć powyżej 30km/h i poużywać wyższych biegów. Staram się jeździć z wysoką kadencją, a jak tylko powieje mocniej lub jest górka to ten pierwszy bieg mało co daje czasem.

  Z tym też wiąże się moje pytanie. Czy jest sens i możliwość dorzucić potrójną korbę? Moja ma 44 zęby więc na logikę jeśli wezmę prawie taką samą 42/34/24 MTB to powinno być git? (widziałem SRAMa korbę 44/33/22, ale 350ziko za samą korbę to chyba za dużo)

  Jeśli jest to możliwe to mam jeszcze jedną sprawę do rozwiązania i 2 pomysły na które wpadłem

  1) . Again cebula motzno i nie wiem czy jest sens wydawać 200zl na klamkomanetkę (dynks nieindeksowany totalnie zwykły do zmiany biegów na allegro pewnie z dyche) jeśli koszt pozostałych części zamyka się w czymś koło 2 stów (części + narzędzia)

  2). Jest też opcja dokupienia takiej przerzutki jaką mam już czyli SHIMANO A050 , ale w jednym miejscu piszą, że ona jest indeksowana, a w drugim, że nie. Problem jest tego typu, że ma tylko 2 przełożenia H i L. Czy jest możliwe od biedy wyregulowanie tego żeby mi łapało 2 tarcze ( najmniejszą i największą) ? lub w idealnym wypadku wszystkie 3?

  Proszę was o pomoc, bo jestem już bliski kupna nowego roweru (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  #triban #wykoptribanclub #rower
  pokaż całość

  źródło: toppng.com

 •  

  Pochwale sie moja dzungla, bo cisza na tagu. Teoretycznie sa tam piri piri, habanero cappuccino, 7 pod chocolate, jalapeno yellow, bhut jolokia, trinidad scorpion chocolate, lemon drop. Ale jak do tej pory wyrosly tylko zwykle najzwyklejsze chilli (ktorych teoretycznie mialo nie byc wtf), piri piri oraz habanero cappuccino wiec mam obawy, ze janusz z allegro mnie wystrychnal na dudka i nie dal takich jak powinien :/

  #chilihead #chili #wyhodujsobiechilli
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: P_20170915_070914.jpg

  +: Antonyo77, R....7 +4 innych
 •  

  Serdecznie dziekuje Mirkowi @dadas: za bilet do kina na prapremiere Bone Tomahawk. Korzystając z okazji, że dziś premiera chciałem przestrzec każdego kto zamierza wydać pieniądze na tą szmirę. Film oceniam na 3/10 i to głównie dlatego, że nie musiałem wydać na niego kasy. Inaczej byłoby 1/10. Film ten stoi na podobnym poziomie jak Fantastyczna Czwórka z zeszłego roku. Stara się być poważny, ale psuje to wszystko żenującymi żartami dziadka, który powinien umrzeć po pierwszej scenie. Horroru w tym filmie tyle co w teletubisiach. Westernu zresztą też. O ile motyw tych indian ludozercow był całkiem ciekawy to juz realizacja pozostawia wiele do życzenia. Jedyna frajdę miałem z tego, że bilet wygrałem w rozdajo(trochę ponad zasadami ale co tam). Btw @dadas: mam nadzieje, że to nie byli tylko i wyłącznie ludzie z Twojej pracy. Najgorszy rodzaj korposuk. Dwie siedzące obok mnie co chwila sie chichraly i odpowiadały sobie film, a trzy za mną zachowywaly sie jak niedorozwiniete brazole śmiejąc sie nawet z najmniejszego żartu ( niemal wrzeszczac "jak mu śmiesznie flaki wypadają huehuehue"). Podsumowując lepiej wydacie hajs kupując za ta cenę jakiegoś indyka ze steama niż kupując bilet na to coś. Aż dziw, ze miało 7.1 na imdb. pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mooty

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)