•  

  Nie ma to jak dobra książka na wieczór (。◕‿‿◕。)
  #heheszki #ksiazki

  źródło: 1575401103536.jpg

 •  

  Jak nie dasz plusa to sałatkowy anioł cie nie odwiedzi i już nigdy nie zjesz sałatki warzywnej z majonezem a Mikołaj przyniesie ci rózgę i zbałamuci siostrę.

  #swieta #gotujzwykopem #heheszki #salatkajarzynowa

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_0799.JPG

  •  

   @fuuYeah:
   Byłem na weekend u babełe co mieszka na wsi, bo zima idzie i trzeba jej było drewna pociąć i ekogroszek przerzucić bo dom ogrzewany piecem mocno, a wśród sąsiadów nie mogła do tego znaleźć chętnych nawet za pieniądze bo wszyscy piją i jeszcze się z niej śmieli, że idiotka jest bo ekogroszek kupuje a oni wszyscy sobie za darmo palą azbestem co pozostał po świętej pamięci budynku zakładów produkujących płyty chodnikowe, który w lepszych czasach prebalcerowiczowskich dawał schronienie i zatrudnienie ludności okolicznej.
   W niedzielę po południu wsiadłem do PKSu i pojechałem do miasteczka, skąd miałem pociąg do domu. Przychodzę na stację a tam prawdziwa sodoma i gomora bo tłumy studentów i pracowników firm z kapitałem zagranicznym po weekendzie wracają do Warszawy z domów rodzinnych. Stoję w tym tłumie na peronie obok grupy dobrze ubranych pracowników korporacji i showbiznesu, którzy śmieją się, żartują, komentują wydarzenia na giełdzie, opowiadają sobie o projektach jakie robią w pracy. A jeden z nich to był znany celebryta Jakub Wesołowski i się zachowywał jak dusza towarzystwa i opowiadał jakiś kawał i gestykulował trzymając w ręku teczkę aktówkę z eleganckiej skóry brązowej i jak machał tą aktówką to nagle coś zabrzęczało. Wszyscy znajomi zamilkli i patrzą na niego, on cały czerwony, też zamilkł i tak stoją. On się nerwowo śmieje pod nosem i mówi, że mu matka staruszka dała tam jeden czy dwa słoiki z jedzeniem i on wziął dla świętego spokoju żeby mu matka dupy nie truła bo do niej to już nic nie dociera.
   Znajomi się uśmiechają pod nosem, porozumiewawcze spojrzenia wymieniają. On jeszcze bardziej spięty, nie wie co zrobić i nagle mówi, że jemu te słoiki to nie są do niczego potrzebne bo on sobie przyjedzie do Warszawy i jeszcze dzisiaj zamówi chińczyka z dostawą do domu, dostawcy kod poda do furtki od osiedla zamkniętego i mu pod same drzwi przyniesie na czwarte piętro, skąd ma widok na Stadion Narodowy jak się dobrze wychyli. I wyjął z teczki słoik z ziemniaczkami z koperkiem i potłukł o ziemię pod nogami swymi. Na cały peronie cisza grobowa zapanowała i wszyscy się patrzą na te ziemniaczki na ziemi w szkle. I stoją tak wszyscy w ciszy, czuć napięcie w powietrzu, aż nagle jakaś znajoma Wesołowskiego mówi, że jej też rodzice jakiegoś żarcia tłustego napchali na siłę do torby ale ona i tak by tego do ust nie wzięła bo się odchudza i ona sobie prosto z Dworca Centralnego pójdzie do MG EAT na sałatkę z mango bo to mało ma kalorii i w Cosmopolitanie czytała, że dobrze na paznokcie i włosy działa. No i ta dziewczyna z torby słoik wyjęła z kotletem mielonym i potłukła tuż obok ziemniaczków. Zaraz następny facet mówi, że też jakieś tam słoiki mu się do torby przypałętały, nawet nie wie jak, i on pierdoli to i nie będzie dźwigał i trzy słoiki od razu potłukł- z fasolką szparagową z bułką tartą podsmażoną, z gołąbkami i z buraczkami. I nagle wszyscy na peronie zaczęli krzyczeć gdzie to oni nie pójdą jeść jak dojadą do Warszawy, że do indyjskich restauracji, albo do włoskich chociaż na pastę i calzone, i te słoiki tłuc. Jeden chłopak, ubrany tak skromnie, miał słoik taki wielki z 3 litry a w nim cały obiad prosto z talerza wrzucony (de volai, puree, kapusta) i widać było, że mu szkoda strasznie tego jedzenia, ale nie chciał też być gorszy więc ukradkiem ręką połowę zawartości słoika zagarną, upchał w kieszeni i potem demonstracyjnie ten wielki słój rzucił na tory krzycząc, że on pierdoli takie chujowe żarcie i sobie pizzę zamówi z kolegami z akademika na grubym cieście z serem podwójnym i dodatkami egzotycznymi jak owoce morza i oliwki. I peron cały pokrył się jedzeniem domowym i szkłem potłuczonym. Przyleciała obsługa dworca i sprzątaczki i SOKiści, i krzyczą, że co to ma być, że zaśmiecanie terenu spółki Przewozy Regionalne, że chamstwo. A jedna stara sprzątaczka to zaczęła zbierać jedzenie z ziemi i z namaszczeniem odkładać na ławki, i każdego ziemniaka i kotleta i garść surówki z osobna całowała z szacunkiem a pod nosem odmawiała pacierz. Pasażerowie na nią patrzyli i sobie zdali sprawę co uczynili, że się odcięli od korzeni swoich poprzez tłuczenie słoików, i że porzucili wiarę i ziemię ojców swoich prostych i bogobojnych, dla potraw zagranicznych i pogoni za stylem życia podpatrzonym w serialach. I na peronie zapadła cisza taka melancholijna, podjechał pociąg i wszyscy bez słowa do niego wsiedli a pod butami trzeszczało popękane szkło.
   W pociągu dalej nikt się nie odzywał a niektórzy to nawet oczy dyskretnie wycierali. Tłok był straszny więc siedziałem na podłodze na korytarzu i w pewnym momencie Jakub Wesołowski do kibla przechodził i się przeciskał koło mnie i ukradkiem zobaczyłem, że w teczce jeszcze 4 słoiki miał schowane. Jeden z powidłami, jeden z gryczaną kaszą, jeden z jajkami na twardo a w czwartym to już nie dojrzałem.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (13)

 •  

  Nie jestem pewna czy ona ma 12 lat czy 40 ヽ( ͠°෴ °)ノ
  #eurowizja #heheszki

  źródło: Opera Zdjęcie_2019-11-24_190218_www.google.pl.png

 •  

  Nie ma to jak wysłać dziewczyne do domu, żeby się uczyła w spokoju.

  Miałem ją odebrać o 12 od rodziców i mieliśmy pojechać na zakupy. Dzwonie i pisze do niej od 11. Zero odzewu.

  Kurwa, zaczynam się wkurwiać i niepokoić. Numerów do jej rodziców nie mam. No to chuj, jade w ciemno.

  Podjeżdżam pod dom. Otwiera mi teściowa i pytam, czy jest moja luba, bo byliśmy umówieni. Takiego wkurwu w oczach to dawno nie widziałem. "Jest, śpi"" - rzuca krótko. Zaprasza mnie do domu. Wchodzę do salonu, a tam teściu na kanapie rozwalony jak francuska księżniczka, widać, że było pite wczoraj.

  Zanim cokolwiek powiedziałem to mi teściowa wszystko opowiedziała. Dorwali sie wieczorem do baniaka z domowym winem i sobie pili do Bóg wie której, aż cały baniak pękł. XD

  Także teściu tak bardzo rozjebany, moja dziewczyna śpi też tak bardzo rozjebana. Żaluje troche, bo spoko popijawa to była, a najebali się przypadkiem. Śmiecham, bo moja teściowa gotuje zupę a ja siedzę z nią i udaje świętoszka i oburzonego. Teściu leży za ścianą i jest kurwa w innym świecie, problemy z kacem są tam, a ja tu jestem, i też mam lekkiego kaca, bo piwkowałem z kolegami i paliliśmy blanty i graliśmy na konsoli i duchu kisne z dziewczyny i teścia, a w tle leci Radio Złote Przeboje xD

  #heheszki #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #truestory #coolstory
  pokaż całość

 •  

  a wy co osiągnęliście w swoim życiu biedaki
  #chwalesie #bogactwoczescglowna #heheszki

  źródło: image.jpg

  +: Morison

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Morison

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)