•  

  Szanowni kwadraciarze i inne wykopki,

  Chciałbym Wam przedstawić sposób, jak zaimportować kwadraty do Garmina. Standardowo do tego było wymagane posiadanie premium na velowiewer żeby pobrać plik KML ze wszystkimi naszymi dokonaniami. Dzięki uprzejmości nieobecnego na wykopie człowieka, który stworzył odpowiedni skrypt możemy to zrobić bez posiadania go. Potrzebujemy nasz share link ze statshunters oraz domowe koordynaty (wzięte na przykład z Google Maps). Wpisujemy je na poniższej stronie i generujemy plik KML.
  Generator pliku KML

  Następnie odwiedzamy TĘ STRONĘ gdzie ponownie wpisujemy domowe koordynaty (np. 51.642135, 20.956575) oraz wczytujemy utworzony wcześniej plik KML. Klikamy GO i dostajemy map-string, który będzie nam potrzebny do aplikacji EveryTile zainstalowanej na naszym Garminie. Link poniżej:
  EVERYTILE

  Przy pomocy Garmin Express, włączamy IQ Aplikacje, na liście znajdujemy zainstalowane wcześniej EveryTile i klikamy przycisk obok nazwy. Wprowadzamy ponownie koordynaty - z tą różnicą, że na poprzedniej stronie szerokość i długość geograficzna mają odwrócone pozycje oraz, że zamiast kropek w stosujemy przecinki (np 51,642135 20,956575). A w pole map string wprowadzamy wygenerowany wcześniej ciąg znaków. Klikamy zapisz i cieszymy się kwadratami w Garminie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dzięki za uwagę i zapraszam do testowania. A jeśli spodoba wam się praca jaką wykonał, na stronie macie możliwość postawić mu kawę.

  #kwadraty #rower
  pokaż całość

  źródło: string.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika MoroMoro

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.