•  

  Tak wyglądają komentarze na wPolityce.pl pod artykułem o podpaleniu się mężczyzny przed PKiN, który jak twierdzi zrobił to z powodów politycznych.
  Suweren w znakomitej formie.
  #neuropa #4konserwy #pis #dobrazmiana #podpalenie #polityka

  źródło: Bez nazwy-1.jpg

 •  

  Narodowiec wśród protestujących lekarzy. Co wy na to? #polska #4konserwy #neuropa #ciekawostki #pytanie

 •  

  W ksiażce Lolita dochodzi w ogóle do jakichś scen seksu w ogóle? Czy gość tylko pisze o swoich fantazjach i dlatego ta książka jest taka popularna..

  #ksiazki

  +: szcz3
 •  

  Wiecie czemu nienawidzę PiS? Za to, że dopracowali tak propagandę, że łechtają prymitywne emocje romantyczne znacznej części Polaków (Polska Chrystusem narodów - wszyscy dookoła są źli i chcą nam dokopać, a my jesteśmy najlepszy naród wybrany). Że ich propaganda bazuje na tym, że Polacy od zawsze wolą jednoczyć się przeciw czemuś, a nie za czymś (przeciwko lekarzom, przeciwko sądownictwie, przeciwko trybunałowi itd). Że ich propaganda bazuje na wpajaniu ludziom dokładnie tej samej postawy jaką kierują się ruchy antynaukowe jak płaskoziemcy, że mają wszystko brać na chłopski rozum (OOOO BO KIEDYŚ SENDZIA MI DAŁ ZŁY WYROK, OOOO BO LEKASZ DAU ANTYBJOTYK I SIE NIE POPRAWIO) zamiast brać obiektywnie i chłodnie (wiele razy na Wykopie spotkałem się ze stwierdzeniem "aaa co ja będę patrzył na wykresy"). Za to, że nie tyle co kłamią co manipulują informacjami w taki sposób, żeby wyszło na ich stronę np. prosta rzecz jak łączenie dwóch faktów, które zbiegły się z czasem i tłumaczenie, że jedno wynikło z drugiego. Po prostu ghhhhh nienawidzę tej chamskiej prostej propagandy do prostego ludu, bo według niej każdy człowiek nagle staje się ekspertem od wszystkiego i wie lepiej. Ghh
  Z drugiej brzydzi mnie świadomość, że PiS wygrał demokratycznie = wielu ludzi potrzebuje tej prowizorycznej, komunistycznej opieki, propagandy sukcesu (nawet jeśli się zadłużamy jak cholera) i oblężonej twierdzy (wszyscy są źli, my jesteśmy najlepsi, zawsze tak było!). itd.
  #neuropa #gownowpis #polityka #bekazpisu
  pokaż całość

 •  

  Cieszy mnie to, że w końcu sytuacja lekarzy zdobyła rozgłos dzięki protestowi.
  Jeszcze niedawno jedynie osoby ze środowiska wiedziały jak to wszystko wygląda i w jakim gównie jesteśmy. Teraz chociaż garść osób faktycznie zobaczy co oznacza bycie wielkim panem rezydentem, czy też pełnoprawnym lekarzem.
  Jednocześnie ponownie to wydarzenie pokazuje jakie stężenie januszostwa jest w społeczeństwie.

  Jak byk mogą zobaczyć jakie pensje i warunki mają rezydneci, czy lekarze po specce, ale mimo to negują to, bo:
  - ja mam lekarza somsiada i ma 5 mercedesów
  - wszyscy w Polsce mają źle to jak oni śmią walczyć o swoje

  Pierwsi do narzekania, że kolejki, że brak odpowiedniej opieki, brak sprzętu, przemęczeni lekarze, ale ostatni do przyznania, że potrzebna jest zmiana.
  Jakie to jest polskie.

  Kurwa szkoda gadać. Na szczęście jest opcja wypierdolenia z tego kurwidołka, jeśli nic się nie poprawi, bo na Zachodzie etaty czekają i wszyscy malkontenci i janusze będą się taplać w jeszcze większym gównie niż jest.
  #medycyna #protestmedykow
  pokaż całość

 •  

  Kogoś ciekawi jak brzmiał język polski w wieku XIV-XV? Oto przykłady przysiąg sądowych z tamtego okresu:
  Roty pyzdrskie (1392):

  „Jako to świadczymy, jako Anka zabiła Maciejowi wieprz i na wągrodzie mu nie dała paść”.
  Roty krakowskie (1396):

  „Tako nam Bog pomoży, jako prawie wiemy i świadczymy, eż Halżka trzyma ode cztyr lat dziedzinę z pokojem, a Smichna k tej nie ma niczs.”
  Roty poznańskie (1397):

  „Jako są temu minęła trzy lata, jako Bieniaszek Jakuszowi ręczył.”
  „Jako to świadczymy, jako od Wojciechowego ognia zgorzało Dobrogostowi za dwadziejście gr(z)ywien.”
  „Jakom nie wadził Piotraszewi pr(z)edać poł Raszkowa, aniśm (m)u kupcew odganiał.”
  Roty kościańskie (1398):

  „Jako to świadczymy, jako kiedy Budziwoj przyszedł żędać prawa na złodzieja, tedy Mikołaj przyszedw ze dwiemanaciema panicoma a ze dwiemadziestoma kmiecioma i dał mu [w lice] policzek [i k temu ji bił] i ranę tylcem”.
  Roty poznańskie (1432):

  „Tako mi dopomoż Bog † jakom przy tem był, iże Toma Księgiński samodziewięć przybiegł gwałtem mocą na pana Borkow dom i bił, mordował w dom i ślachcica w domu ranił, i drzwi siekł i okna, i piłatyki w dom ciskał.”
  #ciekawostki #sredniowiecze #jezykpolski #wikipedia
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Najzajebistszy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Najzajebistszy

Osiągnięcia (5)