•  
  iDaft via iOS

  +311

  Hmmm, Mirki śmieszna akcja xD

  Jakiś nieznany mi gość od kilku dni wypisuje na mój fanpage na Facebooku (na którym nie mam żadnych zdjęć, ani treści) jakieś dziwne wiadomości w jakimś niezrozumiałym dla mnie dialekcie, domyśliłem się że to jakieś groźby. Z początku myślałem, że to pomyłka, ale wychodzi na to, ze gość jest na naprawdę mocnej fazie. Konwersacja (raczej monolog) trwa już od kilku dni, ów człek nie reaguje na żadne bodźce zewnętrzne i trochę się zaczynam martwić o jego stan psychiczny...Profil prawdziwy, jakieś zdjęcia rodziny, żony, gierki hazardowe na tablicy. Wszystko się zgadza z profilem podręcznikowego Sebiksa.

  Jak takiej osobie mogę „pomóc”? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba nie da się zablokować z fanpage innej osoby, a szczerze mówiąc ta konwersja zaczyna być już trochę uciążliwa...

  Reszta screenow w komentarzach

  #heheszki #patologiazewsi #patologia #facebook
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Adjustments.plist

 •  

  W czasie TRZYDNIOWEGO L4 otrzymałem telefon z firmy ze po powrocie do pracy otrzymam wypowiedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Z tego co wiem od współpracownika, L4 było pretekstem, a Janusz miał na mnie plan od dłuższego czasu. O reszcie się dowiem dziś.
  Serdeczne ha tfu januszom (。◕‿‿◕。)

  #pracbaza #januszebiznesu

 •  

  Ja się zastanawiam, na jakiej podstawia Ci ludzie, myślą że mają prawo nakazywać mi z kim mi się wolno spotkać a z kim nie. Gdzie mi wolno być a gdzie nie. Co i gdzie mi wolno kupować. Powiem Wam że teraz na przykład w Austrii jeśli jutro bys spróbował kupić sweter i zostaniesz na tym przyłapany - to płacisz 3000Euro kary. natomiast ta osoba która chce Ci ten sweter sprzedać, płaci 30.000Euro kary. Na jakiej podstawie Ci ludzie myślą że mogą nam odebrać podstawowe prawa człowieka? Państwa w ciągu kilku dni wprowadziły TOTALITARYZM. To jest czysta naiwność i brak odpowiedzialności. To przypomina mi opowiadanie Bastiata ''Co widać a czego nie widać''. Przykład: zamykanie, kasowanie połączeń powietrznych z danym krajem, izolacja, ograniczanie komunikacji, ograniczanie handlu, restauracji, zgromadzeń. Do czego to prowadzi? To już w tej chwili prowadzi do tego że znacznie więcej ludzi umiera niż mogłoby umrzeć na koronawirusa. Na inne choroby typu serce, nerki itd ponieważ te operacje nie moga się odbyć, są przekładane. To dopiero będzie widoczne za jakiś czas jak się porówna statystyki. Ze względu na to że rząd zadecydował by w tej chwili zająć się koroną i że to jest najważniejsze i trzeba wszystkich usidlić, by byli wyizolowani bo to jest najwazniejsze. Czyli już w tej chwili śmiertelność jest wyższa, nie ze wzgledu na wirusa tylko na działanie rządu.

  Jest tylko parę grup ryzyka ludzi dla których ten wirus jest groźny. Ludzie powyżej 70ki, ludzie którzy cierpią na cukrzyce, czy parę innych schorzeń i to jest jakiś procent społęczeństwa, 5 do 10%. I teraz to co rządy robią to coś takiego: Aha masz wysypkę? Nie martw się, my Cię z tego wyleczymy. Obedrzemy Cię ze skóry. A to że po tym się umrze to jest inna sprawa. To jest coś takiego jakby zlikwidować problem przestępczości poprzez zamknięcie wszystkich do więzienia. I to samo jest teraz z ludźmi. Oczywicie że ludzie przenoszą wirusy, ale dla większości nie mają większych konsekwencji. Rząd mógłby zadbać tylko o te grupy ryzyka.

  Polecam Wam przeczytać "Atlas zniewolonych". Otwiera oczy na wiele wydarzeń zachodzących w obecnym świecie. Europejskie Republiki Ludowe, to wypisz - wymaluj dzisiejsza Unia Europejska, a działania związane z epidemią koronowirusa, żywcem przeniesione rozporządzenie 10-289 z tej książki.

  #koronawirus #przemyslenia #kryzys #gospodarka
  pokaż całość

 •  

  Przeżyłam dziś najdroższą i najbardziej cringową randkę z tindera na świecie. Sparowało mnie wczoraj z takim gościem lvl 50, no wygląda jak pan doktor z obrazka w podręczniku do angielskiego. Popisaliśmy chwilę, było miło nawet. Dziś miałam emerdżensi wizytę u dentysty, bo ząb boli fest. Wchodzę do prywatnego gabinetu a tam Pan z Tinderka XDD Cringe niesamowity, on zresztą też zaskoczony ;p miał nade mną jedną przewagę - maseczkę na ustach, więc nie szło poznać emocji. Rozmawialiśmy o wszystkim tylko nie o tej apce. Może i dobrze. Skasował mnie podejrzanie mało, więc chyba nie było tak źle. Zapisał sobie moje imię i numer telefonu. Przed chwilą zaprosił mnie do znajomych. NIGDY WCZEŚNIEJ NIE OTWIERAŁAM TAK SZEROKO GĘBY NA RANDCE Z TINDERA
  #tinder #randkaztindera #dentysta #kwarantanna #gownowpis
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Natip21

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)