•  

  Co mi ziomek opowiedział.. ma wspollokatora który czesto ma #marihuana w pokoju. No i raz ten ziomek nie miał tematu i zakładl się do jego pokoju i podjebal ze słoika w ktorym był 1g no taką słuszną połowę. Kiedy typ wrócił ziomek podbil czy nie ma sprzedać bo w ch mu sie chce, ten mówi że ma i podaje folię i ze 1g za 4 dychy. A ziomek zeby zwazyli, spoko, 057 XD typ galy a ziomek ze płaci 20 i elo. Z tego co wiem lubią sie do dziś. #heheszki #narkotykizawszespoko pokaż całość

 •  
  OREO-30

  +21

  Trwam twardo w postanowieniu aby już nigdy nie tknąć marihuany. Nie palę tego gówna od grudnia.

  pokaż spoiler Poza kilkoma sytuacjami w których był to dodatek do stymulantów, ale w tym przypadku to zupełnie coś innego.

  Kilka lat temu obiecałem sobie, że już nigdy tego nie tknę, ale co jakiś czas zdarzało mi się przypalić z głupoty.
  Zwykle kończyło się tragicznie. Nie ma dla mnie mocniejszego narkotyku od zielska. - Nodding po herze, ketamina, czy nawet bycie pod wpływem LSD, ni jak ma się do tego co odpierdala się w mojej głowie po tym kurestwie. - Ostatnim razem przy naprawdę niewielkiej ilości, dostałem jakiejś "choroby sierocej". Wlazłem w ubraniach do wanny, skuliłem się w kłębek, obejmując kolana ramionami, i siedziałem tak z 20 minut powtarzając sobie jakąś mantrę, która miała mnie chyba pocieszyć xD

  pokaż spoiler w innych sytuacjach zdarzały się też psychozy, lęki, często byłem tak splątany że nie potrafiłem się wysłowić, każda czynność wydawała mi się nienaturalna i wszystko poddawałem w wątpliwość. Chociaż nie powiem, bywały normalne i naprawdę fajne momenty. Ilość nie ma tu znaczenia.

  Teraz szeleszczę aluminium i powiem że dobrze jest mi #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwóch znajomych paliło ze mną ostatnio browna i obydwoje twierdzą, że działanie kojarzy im się z marihuaną. Jeden stwierdził, że czuł się tak jak pierwszy raz gdy zapalił mj. Nie wiem jakim cudem porównują oni te dwie substancje, dla mnie w działaniu są zupełnie nie podobne... jeśli już, to palonego browna w pewnych określonych ilościach, raczej przyrównałbym do takiego "normalnego" dobrze działającego benzo.
  Ma ktoś podobne spostrzeżenia?
  #narkotykizawszespoko #opiowraki #wykopopiumclub #hyperreal
  pokaż całość

  •  

   @WiFoN_xD: ta mam to samo, przed wiadrem jeszcze jak np nie jestem u siebie w miescie i np przed lekcjami to mam ten strach ten niepokój " kurwa, co jeśli znowu to będzie?"

  •  

   @WiFoN_xD: Niee, znam umiar nie mam tak, że widząc zioło od razu muszę zajebać. Wiem, że nie ma co palić jak z góry mój mózg ma ustalonego bad tripa w niektórych miejscach. Ale w otoczeniu moich dobrych, starych znajomych w moim mieście nie odmówię buszka bo wiem, że z takim settiniegm banan nie będzie znikał mi z ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   "I by się zesrali o to czy coś" - Ja już gadałem z moimi znajomymi (tymi z innego miasta), że nie lubię z nimi palić bo zawsze mam źle. Zrozumieli, jeden przyznał się, że wie o co chodzi bo sam czasami tak ma. Na szczęście trafiłem na ogarniętych ludzi. pokaż całość

  • więcej komentarzy (53)

  •  

   @Prazynka_Bekonowa: ja właśnie nie ogarniam jak tabaka może być zamiennikiem dla fajek. słyszałem, że górnicy ją wpierdalają żeby fajek nie palić w kopalni bo bum bum. niby oba to tytoń i mają nikotynę ale w paleniu lubię to jak dymek mnie smyra po przełyku i płucach, to mnie uspokaja nie sama nikotyna. więc nie ogarniam tabaki.

  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika NawrotZdR

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.