•  

  #anonimowemirkowyznania
  Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają osoby, które wymyśliły jakiegoś mema? Jakimi są osobami? To właśnie możecie poznać taką osobę. Każdy z nas zna te memy o Januszu polaku nosaczu, większości z was się pewnie przejadły ale gdy taki zobaczę to powiem wam że czuje się... dziwnie .Ale zacznę od początku. Pomysł na użycie znanego dzięki Testovironowi nosacza sundajskiego powstał w mojej głowie w wakacje 2016. Widziałem, że były już wcześniej jakieś pojedyncze próby zrobienia takich memów ale raczej nie były to próby udane. Wtedy postać nosacza sundajskiego wydawała mi się genialna w swojej prostocie, można jednocześnie wytykać błędy, zachowania i inne stereotypy o Polakach pod postacią mema. Mema na których jest jakaś anonimowa małpka. I wszyscy są zadowoleni. Ludzie cisną po polakach jednocześnie nie obrażając nikogo konkretnego, takich nosaczy sundajskich są tysiące i nie obrażą się a nawet nie będziemy wiedzieć które dokładnie zwierze jest na memie.

  Postanowiłem więc stworzyć swój pierwszy obrazek z tą małpką z zabawnym nosem. Nie miałem zbytnio pomysłu na jakiś dobry tekst więc od biedy poszukałem obrazków z Panem Ławrynowiczem (tą pierwotną wersją Janusza jeśli ktoś nie wie), nie będę podawać dokładnie jakie memy zrobiłem ale powiem, że osiągnęły prawie 1000 plusów na wykopie. A były to takie teksty, że gdybym dzisiaj zarzucił taki mem to ciężko by było zdobyć nawet 5 plusów. Potem to już machina sama pracowała, ludzie kopiowali moje obrazki na jebzdzidy, kwejki i inne serwisy, nawet na wykopie po jakimś czasie znowu wrzucano to memy. Nosacz sundajski bardzo szybko stał się popularny, zaczęto tworzyć parodie na youtube, pojawił się nawet gość który miał głos jak rasowy janusz a moje memy były używane jako sztandarowy przykład mema z nosaczem. Byłem nieco przerażony tym jak rozpromowałem coś, co w sumie było oczywiste, Testoviron pokazał nam nosacza już w 2013 bodajże i właśnie wtedy można było go zacząć używać a nie wykorzystując do tego niewinnych ludzi jak Pan Ławrynowicz.

  Sam już nie wiem co mam o tym myśleć, bo w końcu to dzięki mnie ocalono od nękania wiele nieco otyłych i wąsatych panów. Ale z drugiej strony zapoczątkowałem falę trochę takiego raka, gdzie niektórzy już na siłę próbują doczepić się do zachowań które może są nieco nie na miejscu ale nie stoi za tym żaden interes, przekręt, "zaradność" czy oszustwo ale tak jest chyba z każdym memem, że staje się już wyeksploatowany do granic możliwości. Trudno...
  Chciałem się tylko komuś wyżalić, jakkolwiek może ten wpis wyglądać.
  #polak #testoviron #memy #nosaczsundajski #heheszki #zalesie

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

  źródło: dinoanimals.pl

 •  

  Mirki, macie jakiś pomysł co można dodać do serka wiejskiego, żeby go trochę urozmaicić?

 •  

  Czy mi się wydaję, czy jesteśmy u schyłku kryzysu gier podobnego do tej z lat 80?
  Coraz więcej większych firm daje ostro dupy, EA, blizzard teraz bethesda, to samo się dzieje w gatunku mmorpgów, dodatek do wowa jest tragiczny, BDO, bless czy archeage, upadek Trionu. Słabe wyniki Tomb raidera i nie tylko.
  Co rusz nowe gry AAA są krytykowane z góry na dół za wciskanie polityki do gier czy to za zwykła chciwość i kijowizne w te gry wtłoczone, firmy przez to tracą na giełdzie.
  Jak wybuchnie prawdziwy kryzys to chyba dojdzie do sporego przetasowania na rynku gier i to takiego mocnego, mam nadzieje że to wszystko zostanie zaorane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Jedynie eksluziwy konsol #ps4 i #xboxone i #nintendo trzymają dzisiaj jakiekolwiek standardy, to jest śmieszne. A grami roku stają się takie śmieciowe gry jak pubg.
  #fallout #pcmasterrace #gry #mmorpg #blackdesert #xboxone #worldofwarcraft #diablo3
  pokaż całość

 •  

  Mirki, wie ktoś jak się konkretnie nazywało to stwierdzenie, że stosunek płci w każdej populacji dąży do 1:1?

 •  

  #oswiadczenie #zeniesie #slub

  Mirki i Mirabelki potrzebuję waszej pomocy.
  Szukam dobrego tekstu na obrączki.

 •  

  #morsowanie #wimhof #sport
  10 miesięcy temu rozpocząłem przygodę z metodą wima hoffa
  https://www.wykop.pl/wpis/29358067/zainspirowany-ostatnim-znaleziskiem-o-wimie-hofie-/

  Przez te 10 miesięcy hartowałem się lodowatymi prysznicami i kąpielami z lodem.
  Od 3 tygodniu morsuje na dworzu- za mną już około 10 sesji morsowania.
  Na pierwsze morsowanie poszedłem z grupą doświadczonych morsów którzy nie stosują metody Wima Hoffa.
  Różnica między nimi a mną wyglądała tak, że oni podczas morsowania cały czas w tej wodzie skakali i stanowiła dla nich wyraźny dyskomfort przy czym dla po pierwszy lekkim szoku lodowata woda nie stanowiła żadnego problemu- uklękłem sobie i zanurzony od głowy w dół oddychałem powoli przeponą przez 10 minut prawie się przy tym nie ruszając. W zasadzie wszyscy byli mocno zdziwieni.

  Morsowanie w porównaniu do prysznicy czy nawet lodowatych kąpieli w wannie to jak porównywanie masturbacji do stosunku z seks bombą. Niby podobne ale ostateczny efekt zgoła inny.
  Niesamowita jest fala endrofin która zalewa człowieka gdy wychodzi z wody. Osobiście gdy pierwszy raz wyszedłem z wody lodowatej czułem się jakbym dotknął szczęścia.
  Morsowanie bardzo wycisza- dla mnie to taka forma idealnej medytacji, myśli się wyłączają, przestają biec. Jestem tylko ja, oddech i lodowata woda.

  Metoda Wima Hofa, a zdrowie

  Jestem od dziecka alergikiem. Okresy ktiwnięcia roślin to dla mnie często piekło.
  Czerwone oczy, łzawienie i smarkanie. Od kiedy stosuje MWH objawy nie znikneły ale stanowczo się zmniejszyły.

  Znaczny spadek tkanki tłuszczowej- nigdy nie bylem w lepszej formie (oczywiście uprawiam sport- ale mam uprawiałem go wcześniej i mam wrażenie że w wielu aspektach MWH pozwoliła mi się rozwinąć sportowo)

  Znacznie wyższe libido- na to nigdy nie narzekałem, ale odnosze wrażenie że w wieku 27 lat jest znacznie wyższe niż w 18.

  Sytuacje stresowe- znacznie lepiej odnajduje się w sytuacjach stresowych. Skoro umiem wejść do lodowatej wody to czemu miałbym nie zagadać do nowego klienta, nie wystąpić przed ludźmi czy podejść do nieznajomej kobiety?

  Lód, zimno i chłód sprawiają mi radość. Teraz nie mogę doczekać się siarczystych mrozów i morsowania w przeręblu ʕ•ᴥ•ʔ
  pokaż całość

  źródło: wim-hof.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika NieOgarniamWykopuBomNormik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)