•  

  Czołem Mirki i Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Razem z dwójką znajomych, jakieś dwa lata temu, obserwując rosnący trend związany z zakupami z Chin, wpadliśmy na pomysł stworzenia fajnego miejsca dla osób kochających zakupy z tegoż właśnie kraju. Zdecydowaliśmy się zrobić coś na wzór mikrobloga, ale z podziałem na odpowiednie kategorie - recenzje/szukane/dyskusje/okazje itp. Zależało nam na tym aby treści były dobrze uporządkowane, a odnalezienie interesujących rzeczy było możliwie jak najłatwiejsze, czego, naszym zdaniem, zdecydowanie brakuje grupom na Facebook'u.

  Aplikację pisaliśmy od zera. Minęły już 2 lata od pierwszej linijki kodu. Długi czas nam to zajęło - głównie ze względu na to, że robiliśmy to po pracy.

  Jesteśmy z Wami długi czas jako prywatni użytkownicy Wykopu, postanowiliśmy więc z Wami pierwszymi podzielić się linkiem do naszego portalu - AliExpert

  Aktualnie są na nim w większości recenzje naszych znajomych i rodziny, którzy nas wspierali przy tworzeniu tego portalu – więc tak jak ktoś miał czas, to coś od siebie dorzucał. Oczywiście AliExpert wymaga wielu poprawek i dopracowania, ale większość rzeczy już działa - np. tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) (oczywiście Wykop to Wykop, nasz portal jest dla miłośników zakupów z Chin oraz dla osób, które chcą wiedzieć co kupują.)

  Dodaliśmy też na zachętę elementy grywalizacji w postaci comiesięcznych konkursów i nagród dla najaktywniejszych użytkowników - na przykład, w tym miesiącu do zgarnięcia Xiaomi Airdots Pro 2 SE, XIAOMI MI BAND 4 i Myjka soniczna do twarzy InFace.
  -----
  A żeby tradycji stało się zadość, dla Was oczywiście - #rozdajo, spośród plusujących ten wpis wylosujemy użytkownika, który otrzyma od nas Xiaomi Mi Band 4 dokładnie taki jaki jest do wygrania w naszym konkursie, losowanie odbędzie się we wtorek 20.10 koło 19:00, Zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału.

  Życzymy zdrówka i zapraszamy na AliExpert.pl. Zachęcamy również do rejestracji w celu sprawdzenia wszystkich możliwości portalu (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  AliExpert.pl
  #rozdajo #xiaomi #band #aliexpert #dziendobry
  pokaż całość

 •  

  Hej Mirki!

  Stracilem moje wieloletnie konto na facebooku - jakis wyciek bazy danych z gownoportalu + glowny mail na fb byl na @interia.pl i te dzbany po 2 latach nie wchodzenia na konto usuneli je a nazwe wrzucili do wolnej puli.

  Ktos przejal konto i mimo posiadania dodatkowego adresu e-mail i telefonu nie moglem odzyskac konta, ba nie moglem nawet go zablokowac zeby bylo niewidoczne pomimo ~40-50 zgoszen znajomych.

  Byl ktos w podobnej sytuacji i posluzy jakas rada? Tickety do facebooka nic nie daja + pewnie wpadaja na "oryginalny" (skradziony) adres email. (interia nic z tym nie zrobi - powiedzieli zebym fakal bobla)

  #facebook #cyberbezpieczenstwo
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Niespodziewany_Spowiednik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)