Bez spoilera...

 •  

  Siema, jutro wybieram się do McD w sprawie pracy. Jestem już umówiony z kierowniczką, manager'em (nie wiem jak nazwać tą posadę). Ogólnie to ide tam tylko na miesiąc pracy (wakacje), jako niepełnoletni i mam parę pytań. Jak ja tam mam się ubrać? (XD), mogę iść w zwykłej bluzie czy koszula? Nie mam książeczki sanepidowskiej, ale jako niepełnoletni nie mogę pracować tam na kuchni więc teoretycznie nie mam kontaktu z jedzeniem, ale jak myślicie wyślą mnie na badania sanepidowskie? Noi ostatnie pytanie, jak długo czeka się na taką książeczkę. Jak ktoś tam pracował, to możecie mi napisać co i jak. Wielkie pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #mcdonalds #praca #pracanawakacje #pracasezonowa
  pokaż całość

  •  

   @sebek1234: te wszystkie fastfoody mają teraz taki problem z zatrudnieniem, że biorą kogo leci, nawet od 16 r.ż. xd
   @Czujeglod10: ubierz się normalnie, menago nie będzie zwracała uwagi na Twój wygląd, tylko będzie chciała Cię zatrudnić jak najszybciej. Ogólnie to jest całkiem zabawne, bo jako niepełnoletni nie będzie mógł dźwigać, wchodzić do pomieszczeń chłodniczych, dotykać oleju/gorących powierzchni, dotykać rzeczy pod ciśnieniem (typu bita śmietana xd). W sumie to mało rzeczy możesz robić ;d
   A, książeczka sanepidowska jest wymagana na każdym stanowisku oprócz prezenter/ulotki. Z tego względu, że faktycznie na każdym stanowisku masz jednak kontakt z żywnością.
   pokaż całość

   +: Annnusz
  • więcej komentarzy (2)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Nights

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.