•  

  #leagueoflegends
  Jaka postac dla osoby uczącej się gry w jungli. Tzn coś tam umiem jestem w G2 i narazie gram hecarimem i całkiem spoko mi idzie, ale chciałbym dorzucić sobie jeszcze jedną lub dwie postacie, które ogarnąłbym.

  •  

   @B0mblak: IMO zostań przy max 2 pickach...

   Volibear możesz dorzucić jako tank junglera.
   Ekko bym polecił, ale postać trudna mechanicznie więc spowolnisz swoją naukę gry, dlatego po prostu elise, która jest specyficzna i ma inny playstyle niż taki hecarim, bo elise nie wychodzisz w team fight Tak jak hecarimem
   A hecarima wymienilbym na cos innego, pokoju Lee sina, ale znowu trudna mechanicznie postać, dlatego, chociażby j4 bylby spoko do nauki gry.

   Jeżeli czujesz że możesz grać mechanicznymi pickami wejdź na practice tool i spróbuj zrobić najważniejsze comba na lee jak dasz radę to śmiało no i trzeba pamiętać o resetowaniu autoattackow na wielu pickach

   Hecarima bym wywalił, bo pomimo tego, że jest silny i jak złapie kilka killi to może solo carrowac, to jak dostanie po dupie to jest bezużyteczny do końca gry no i heca jest najsilniejszy w mid game I'm gra dłużej trwa tym staje się słabszy, dodatkowo jego gameplay polega głównie na wjebaniu się w 5 z R co Joe uczy Cię za wiele z a flankowac nauczyć się można każdym junglerem.
   Dodatkowo heca ma dość łatwa jungle i nie trzeba kitowac campów przez co nie uczysz się tej mechaniki no i kilka innych rzeczy, ale i tak już za bardzo się rozpisalalem. Generalnie imo i nie tylko imo 2champy max 3 ale lepiej 2 dość proste picki, bez jakiś trudnych mechanik I full focus na zadaniach junglera, a nie na zabijaniu.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  - #wygryw
  Pijcie koooompot ze mno koliedzy 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  Piszą już do mnie e-girle jakieś byśmy zagrali.
  Może jednak przegrywy mogą coś osiągnąć nawet przez konkuter.

  Zobaczymy jak pójdzie dalej finalnie celuje na wyższe stanowisko może ktoś się mną zainteresuje.
  Wybaczcie za tagi ale chciałem się pochwalić.

  Ps już zbieram LP bez spadku wiec wspinamy się.
  #nocnazmiana #depresja #przegryw #leagueoflegends
  pokaż całość

  źródło: embed.jpg

  +: jsmith7d2, xVolR +22 innych
 •  

  #leagueoflegends #lol #mirkolegends

  Bałem się, że nawet 16 osób się nie uzbiera, a tu było was prawie 50! Dlatego tak jak napisłem, poniżej przedstawiam regulamin turnieju MIRKO LEGENDS. Zapisy do niedzieli, a od poniedziałku już zaczynamy!

  Regulamin turnieju Mirko Legends

  1. Informacje ogólne
  1.1 Turniej Mirko Legends to pierwsza edycja turnieju 1v1 mająca na celu wyłonić najlepszego Mirasa w LOLu.
  1.2 Pierwszy etap turnieju (faza grupowa) rozpoczyna się 10.08.2020 r. (poniedziałek) i potrwa do 17.08.2020 r. (niedziela).
  1.3 W turnieju może wziąć udział każdy, kto ma konto na wykopie. W turnieju nie mogą brać udziału zielonki, aby uniemożliwić kilkukrotne zgłaszanie się jednej osoby)
  1.4. Turniej odbywa się na serwerze EUNE.
  1.5 Forma turnieju zależy od tego, ile osób się zgłosi. Jeśli będą to np. 32 osoby, to prawdopodobnie będzie najpierw faza grupowa po 4 osoby, a następnie play-offy. (O tym poinformuję w poniedziałek).

  2 Zapisy do turnieju
  2.1 Aby zapisać się na turniej należy na adres mirkolegends1v1@gmail.com wysłać wiadomość o treści „Zgłaszam się do turnieju i akceptuję regulamin”. Tytuł wiadomości powinien wyglądać następująco:
  Nick w lolu: Dziki Yasuo Nick na wykopie: mirek123
  2.2 Zapisać do turnieju można się całkowicie za darmo. Jednakże zachęcam do wpłacenia wpisowego w wysokości 2zł. Może być mniej lub więcej. Wpisowe jest dobrowolne, a całość zebranej kwoty będzie przeznaczona na nagrody dla zwycięzców.

  3.Nagrody
  3.1 Za osiągnięcie wysokich miejsc w turnieju przewidziane są nagrody w postaci Riot Pointsów. Ile osób dostanie nagrodę i jaka będzie jej wysokość, zależy od tego, ile uda się zebrać z dobrowolnego wpisowego. Jeśli nikt nic nie wpłaci, sam ufunduję RP za 20zł.
  3.2 Korzyści z wpłacenia wpisowego są niewyobrażalne! Pod koniec turnieju sam WŁASNORĘCZNIE w paincie zrobię seruszko i wypiszę w nim nicki Mirków, którzy zrzucili się na nagrody.
  3.3 W dowolnym momencie, bez podania przyczyny, można zarządać całkowitego zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  3.4 Wpisowe należy wysyłać na numer rachunku: 96 1140 2004 0000 3802 7694 8860
  W tytule przelewu podając swój nick.

  4. Przebieg pojedynku
  4.1 Po poznaniu nicku swojego oponenta należy się z nim skontaktować i ustalić dogodny dla was obu termin. Macie na to czas od poniedziałku do niedzieli. Jeśli wam się nie uda tego zrobić, ostatecznym terminem jest niedziela 22:00 (terminy w zależności od fazy terminu mogą ulec zmianie). Jeżeli ktoś się wtedy nie stawi, przegrywa walkowerem. Jeżeli obie osoby się wtedy nie stawią, dalej przechodzi osoba z wyższą rangą na soloduo. Jeżeli zostaną mi przedstawione dowody, że jakaś osoba mimo waszej próby kontaktu nie odpisywała, lub uniemożliwiała znalezienie wspólnego terminu, wtedy również może zostać zdyskwalifikowana. Sytuacje spornrne będą rozstrzygane przeze mnie, ale z racji tego, że to turniej 4fun, mam nadzieję, że takich nie będzie.
  4.2 Rozgrywka odbywa się na mapie Howling Abys i będzie to rozgrywka BO3 (do dwóch wygranych) lub BO5 w przypadku półfinału i finału. Na początku gracze na czacie na zmianę wypisują 3 postacie, które chcą zbanować. Następnie wybierają tryb "wybór w ciemno" (blind pick) i wybierają postać, którą chcą grać.
  4.3 Po każdym meczu gracze zamieniają się stronami. A jeśli pojawiłby się kłótnie o to, kto gra pierwszy mecz na górze bądź na dole to pierwszeństwo wyboru ma osoba z krótszym nickiem w lolu. Jeśli długość nicków dwóch osób jest taka sama, to jedna osoba udostępnia ekran i gracie w orzeł czy reszka. Ale mam nadzieję, że nie będzie takich problemów i się jakoś dogdacie.
  4.4 Zwycięstwo w pojedynku zapewnia jedna z poniższych rzeczy:
  -Pierwsza krew
  -100CSów
  -Pierwsza wieża
  4.5 Po każdym rozegranym meczu, osoba, która wygrała, robi screena i mi go wysyła. Screeny należy wysyłać na adres mirkolegends1v1@gmail.com, a tytuł wiadomości powinien wyglądać tak: nickzlolagracza1 - nickzlolagracza2 0:2 <--(wynik BO3)4.6 PAMIĘTAJCIE, ŻE JEŚLI WYJDZIECIE Z CUSTOMA W ŚRODKU ROZGRYWKI, TO GRA NIE ZAPISUJE SIĘ W HISTORII, DLATEGO ZROBIENIE SCREENA JEST BARDZO WAŻNE, BO TO JEDYNY DOWÓD WYGRANEJ.(Ogólnie to jak nie zrobicie screena to jakaś tragedia się nie dzieje, o ile dwóch graczy jest w miarę dorosłymi ludźmi. Ale jeśli zobaczycie, że przeciwnik pickuje Yasuo, to żeby nie było sytuacji, że przegrał, ale będzie mówił, że wygrał to lepiej mieć jakiś dowód.)

  5.Highlighty
  Tutaj potrzebuję waszej pomocy. Początkowo myślałem, że będę spectował grane przez was gry, nagrywał je OBSem a później robił zlepek fajnych akcji. Jeśli do turnieju zapisałoby się tyle osób, ile plusików było pod poprzednim postem i założylibyśmy, że każde BO3 trawłoby 3 mecze to już w samej fazie grupowej miałbym do obejrzenia 12(grup)6(B03 w grupie)3(mecze)= PONAD 200 meczy. Dlatego wydaje mi się, że dopiero od ćwierćfinałów będę w stanie wrzucać highlighty.
  ALE
  Jeśli chcecie, sami możecie nagrywać swoje mecze, a później wysłać mi na maila ich fragmenty. Może uda mi się z nich coś stworzyć

  6 Kontakt
  6.1 Kontaktować ze mną można się albo przez wykop, albo drogą mailową (mirkolegends1v1@gmail.com) Zachęcam, żeby wszystkie pytania zamiast zadawć na priv lub przez maila, pisać w komentarzu pod tym postem.
  6.2 Zachęcam do obserwowania tagu #mirkolegends , gdyż będę na nim umieszczał wszystkie rzeczy związanie z turniejem.
  pokaż całość

  źródło: REGULAMIN.jpg

 •  

  No panowie trzeba robic taki improve jak @urzedniczatv
  wcale nie fake ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #leagueoflegends

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Kiedy pewne osoby mogą się wykazać w turnieju 1 v 1 nie zgłaszają się do niego wy już wiecie o jakich osobach myślę.
  No cóż w 1 v 1 nie są wstanie zwalić przegranej na drużynę, ale zawszę można napisać, że sklepikarz chuj i miał drogie ceny itemow.
  Wp chłopaki i dziewczyny po co pokazać jak dobrze gracie w ligę, jak można dalej płakać na wypoku.
  #leagueoflegends

 •  

  warto w to zagrać czy może to kolejna gra dla dzieci i szkoda czasu na nią?
  #valorant

 •  

  mimim, 90% graczy jest poniżej golda, jak można się z nich nabijać
  https://www.twitch.tv/kotwicz91
  ziomek gra nogami w ligę legend i jest w silverku, jeżeli ziomkowi brakuje rąk i jest wstanie grać w silverku to czego brakuje ludziom z niższych dywizji.
  Po za tym nie chodzi o nabijanie się z tych graczy kiedy sobie grają myślę, że tylko wybitne jednostki bez powodu piszą, że silvery to śmietnik.
  Chodzi tu o ludzi pokroju SaraC oraz NewBlueSky, którzy są silverkami i pozjadali wszystkie rozumy myśląc, że wiedzą coś o gierce kiedy nie widzą o niej nic, dodatkowo obwiniają drużynki, a sami myślą, że zagrali zajebiście i płaczą, że teamek im zintował gierkę, to z takich ludzi się śmiejemy i mamy bekę i takimi ludźmi gardzimy na dodatek nie tylko w gierce tylko takie osoby są również irytujące w prawdziwym życiu, bo zawsze są przekonane o swojej racji i, że winny jest ktoś inny, a nie oni.

  Po za tym podawanie argumentu, że "większość" to srogie xd, większość jest głupia i porównywanie się do większości dość źle świadczy o takiej osobie.
  #leagueoflegends
  pokaż całość

 •  

  zanim zacząłem grać i zastanawiałem się czy w ogóle warto, to przeczytałem opinię jednego z (podobno) znanych graczy, który po latach grania zrezygnował z gry tłumacząc to w ten sposób:

  "Liga legend jest najbardziej toksyczną grą dlatego, że każdy z graczy ma nieco inny pomysł na grę i jednocześnie myśli, że to ten ich sposób jest najbardziej właściwy, a koledzy z drużyny powinni dostosować się do tego stylu. Kiedy panuje różnica zdań i brakuje komunikacji, łatwo jest o wzajemne obwinianie się i wyzwiska."

  #leagueoflegends
  pokaż całość

  •  

   @memento_mori: bzdura w chuj xd
   Problem jest to że praktycznie każdy myśli, że jest dobry, że większość szuka problemy w innych, a nie w sobie. Ludzie uważają siebie za chuj wie kogo kiedy są nikim jest tak w prawdziwym życiu, ale widujesz to dość rzadko, w grze widdzisz to znaczenie częściej, bo jest bariera internetu.
   Dodatkowo większość społeczeństwa jest po prostu głupia i nawet jak im powiesz o tych problemach co wyżej napisałem nie zmienią swojego zdania odnośnie samego siebie, ewentualnie po krótkim czasie wrócą do przeświadczenia o swojej zajebisrosci.
   Problemem nie jest gra tylko ludzkie, którzy są po prostu kretynami, a tych jak dobrze wiadomo jest najwięcej.
   Gracz kotwicz nie ma rąk i gra w silverze, wyobraź sobie czego nie mają ludzie z niższych dywizji.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Okej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jaką wiadomość teraz wysłać?
  Najwyżej plusowany komentarz wygrywa
  #mbank

  źródło: IMG_20200805_154329.jpg

  •  

   @cichocichy:
   ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (30)

 •  

  #valorant
  Serio robili jakieś odliczanie tylko po to żeby pokazać jakieś skiny? XDDD

 •  

  Stary fanart Pulsefire Master Yi
  #leagueoflegends #grafika

  źródło: h31581Pulsefirr-Yiu254.jpg

 •  

  Czy losers queue istnieje? Dobiłem 2 razy pod rząd do serii do D3 i od tego czasu zagrałem z 20/30 gier i dosłownie każdy mecz jest skazany na porażkę już w 5ej minucie. I tu nawet nie chodzi o poziom tych ludzi, których dostaję (bo jest tragiczny, grają gorzej niż goldy niektórzy) a ich toksyczność i to jak łatwo poddają gry. Przykład z dziś: wygrywamy 14-6 w killach, w enemy gra tylko dobrze Garen (młóci naszego Jaxa jak pojebany), mamy 2 draki a surrender vote jest na 3-2 XD o ile wcześniej tak bardzo mi się ta gra podobała to od tygodnia rzygam nią, ale gram bo liczę na przełamanie XD

  a o mmr jak mi spadło to już nie wspomnę

  #leagueoflegends
  pokaż całość

  losers q istnieje?

  • 35 głosów (81.40%)
   tak
  • 8 głosów (18.60%)
   nie
  •  

   @rivers666: oczywiście, że czegoś takiego nie ma, aleeeeee zauważyłem, że przy wysokim WR, mm balansuje to w jakiś mega spierdolony sposób i dobiera niskie WR, aleeeee miałem też gierki gdzie w d1 dostałem typów z challa, którzy mieli po 70-80wr, a enemy po 48-52, aleeee ta pierwsza opcja zdarza się zdecydowanie najczęściej.
   d4-d3 jest najgorszym elo, bo masz tam mnóstwo hard stacków po kilka sezonów i aby stamtąd wyjść trzeba robić srogie fikołki i gierki 1 v 9 dlatego grałem ekko na jungli, aby wyjść z tego gówna.

   Od d2 i trochę lp dobiera już mniej toksycznych typów, którzy nie płaczą o ff w 10 min, ale ciągle się zdarzają.

   Jak grasz na eune to polecam zmienić server, oczywiście nie spodziewaj się cudów i braku płaczków.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  To jest jakiś mało śmieszny żart... 16/15/16 grając supportem a ja jestem na dole stawki? Jak to jest kurwa liczone...
  #valorant

  źródło: zart.png

 •  

  Dobra szaleństwo już minęło więc wreszcie mogę zapytać, fajna ta gierka po tych kilku tygodniach grania czy CS dalej bez konkurencji?
  #valorant

 •  

  Taki hype na tego valoranta, że na twitchu średnio 50000-70000 widzów dziennie i nawet gra ma problem do top 5 się załapać, gdzie nawet liga legend ma średnio 200000 tysięcy widzów dziennie, a tu już 10 letnie gra. Coś nie pykło riotowi z tym tytułem
  #twitch #valorant #stream #leagueoflegends #gry #stream

  •  

   @JackMarston2: ale jesteś trollem xd
   Rozumiem że fan boy cs'ka i piecze, bo cs zaraz dobije do pół miliona straty w peaku?

  •  

   @NewBlueSky: overwatch to long ttk a val low ttk więc tylko kretyn porównuje te gre i wierzy, że targetem valoranta byli gracze ov...

   Valorant to dosłownie cs tylko, że grafika jest cukierkowa, a granaty wymienione na skille.

   Zresztą "valoranta to chujowa gra" nie podając żadnych argumentów ku temu to srogie xd

   Valoranta jest 1000x ciekawszy niż cs i nigdy się nie znudzi, bo umiejętności agentów dają wiele możliwości , a gra sama w sobie i tak będzie oparta na strzelaniu głów, więc przy 30 agentach, może powstać wiele ciekawych rozwiązań na atak i obronę i wiele ciekawych compow, w cs masz od 1.6 cały czas to samo, ewentualnie zmieni się broń bo Valve po 4 latach zbuffuje auga,a po roku znowu go znefi, albo odświeżą mapę, lub dodadzą nową. Nawet wprowadzenie source2 nie uratuje csa przed wszędzie wiejąca nudą.

   Po za tym izak w jednym z ostatnich swoich filmów też wspomniał, że w cs zostały już tyłko zabawy.
   I tak się to skończy ludzkie będąc grać mody, zrobione przez graczy, bo Valve pluje na ich i jedyne co im daje to nowe skiny, aby wydawali więcej pieniędzy, a nie dba o to aby było co robić

   Z tego co słyszałem to ostatnia przepustka bojowa czy jak to się nazywa była poprzedzona kilkoma latami niczego od Valve.
   Jak to zjebane rito zainspiruje się trybami robionymi w cs przez graczy i zrobi podobne w valorancie to myślę, że statek od Valve utonie i będzie rework. Ewentualnie zostaną gracze co mówią "skiny w valorancie nie są nic warte" i będą kręcić te zjebane ruletki i walić konia do noża w kolorze czerwonym , bo przecież liczy się wartość skinów, a nie Gameplay i jego możliwości.

   Abym nie został zwyzywany od fanboya rito to... Jeżeli Valve zrobiło by z 5 lat temu mobe w podobnym klimacie to na pewno bym w nią grał, a nie w gówno od rito, a jeżeli powstanie druga gierka podobna do valoranta to od razu tam idę plując, na ten rito, który dodaje zjebane tryby zamiast dm albo zajmująć się optymalizacja, pod dobre karty graficzne

   A op to zwykły troll
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  To comunnity jest cudowne. Grałem w csa i lola, zawsze tam był problem z afkami, ale takiej plagi afkerów jak w Valorancie nigdzie nie widziałem. Tu jest 5 razy więcej afków niż w LOLU. W każdej grze jest jeden lub więcej afkerów, ciężko mi znaleźć z ostatnich 10 meczy grę bez leavera. Ludzie nagminnie wychodzą w pierwszych 5 rundach
  #leagueoflegends #valorant #csgo

 •  

  Co tam mówiliście? Nerf Aphelios, bo za silny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #leagueoflegends

  źródło: Aphelios.png

 •  

  Czy normale na nowym koncie(te 20 gier, które trzeba rozegrać) mają potem wpływ na mmr na rankedach, czy jednak niewielki i nie warto tryhardować? Pierwsza gra to 33 kille dla mnie
  #valorant

 •  

  Dobrze ludzie gadają. Ta gra miała polegać na strzelaniu a skille miały być dodatkowe. Po zapowiedzi tej postaci widzę że robi się z tego kolejny OV albo paladins.
  #valorant

  •  

   @Gr888: ??

   Wszystkie skille nowego agenta ciągle bez dobrego strzelania będą bezużyteczne a to co widzieliśmy z jednym strzelałem z classica na pewno będzie nerfione lub wprowadzone w innej wersji do live gierki/będzie łatwe aby skontrować. A jego ult daje fajne możliwości na przyspieszenie gry/zwolenie w zależności od sytuacji.

   Dodatkowo jego wejscie może zmienić mete.

   Skończcie porównywać ov i paladis/fortnite do valoranta.
   Valorant jest był i będzie low ttk gra tak jak cs i nic tego nie zmieni i strzelanie głów będzie zawszę w nim najważniejsze.

   Tak więc teza, że killjoy opiera się na skillach jest o chuja rozjebac, równie dobrze można powiedzieć, że cypher jest postacią opierająca się na skillach, jako jedyny agent ma 100% pick rate w pro gierkach i nikt nie płacze na jego temat, a cypher na ten moment jest najbardziej op agentem z op skill setem. Cypher jest grany tyłko i wyłącznie dlatego, że ma skille jakie ma, a nie że się nim strzela łatwiej.

   Skille są tyłko dodatkiem i nim będą, aby to zmienić, musiałby powstać postać która jest nietykalna i może strzelać / może przyjąć więcej strzalow w głowę niż inne.
   pokaż całość

 •  

  Po co istnieje coś takiego jak Singed? Co ta postać w ogóle wnosi do meczu? Rzadko ją widuje a jak już to mam wizję przegranej giereczki ... Mam wrażenie, że to taki trollpick trochę na rankedzie. Wydaje się, że trzeba budować duszki i to champ do łapania innych a poza tym to nie mam pomysłu.

  #leagueoflegends

  •  

   @JakTamCoTam: singed jest bardzo silny przykładowo w setta, szczególnie jak sett był przed nerfami, to sing był jednym z niewielu toplanerow, którzy mogli na niego lanowac, po nerfach setta nikt już nie bierze tej postaci w niego, bo są bardziej usefull w tym momencie.

   Ale singed ma.jeszcze kilka fajnych matchupow i kiedyś widziałem, że czasami był pickwoany w lpl i lck, ale bardzo rzadko, generalnie champion do reworku na ten moment, tak jak wielu innych. pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Czy ludzie z tagu byliby chętnie na zrobienie turnieju wśród Mirków (lub ligę)?
  Działałoby to tak:
  losujemy drużyny po ofc. 5 osób,
  najwyższy rangą zostaje kapitanem (wydaje mi się, że to spoko sposób, żeby słabsze mirki pouczyły się trochę macro),
  dajemy jakiśtam czas na rozegranie meczów

  no i gramy. Plusik tego taki, że będziemy wiedzieć kto jak gra na tagu i nie będzie tyle opluwania się( ͡° ͜ʖ ͡°)

  czekam na plusy CHĘTNYCH DO GRY, jak się zbierze wystarczająco to zawołam za jakiś czas( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #leagueoflegends
  pokaż całość

 •  

  #zalesie
  Właśnie zgoliłem ryj maszynką gillette.
  Upuście przeżutą gumę na podłogę i przetoczcie kilka razy tak właśnie wygląda mój zarost.

  W ramach podziękowań za to jak dobrze maszynka firmy wymienionej wyżej poradziła sobie ze swoim zadaniem, wrzucę tutaj reklamę tej firmy, aby jej się dobrze wiodło.

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Niicooooo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)