•  

  Cześć Mirki, z góry przepraszam jak użyłem złych tagów, bądź coś źle przedstawiłem.
  W związku z chorobą osoby z rodziny żeby pomóc jej w utrzymaniu i funkcjonowaniu przeprowadziłem się do niej. Niestety okazało się, że mojej pracy nie da się przenieść na zdalne, więc musiałem poszukać czegoś nowego. Na szybko znalazłem pracę na magazynie, w której postanowiłem się zaczepić aż znajdę coś lepszego. No i chciałem się spytać czy macie może jakieś patenty na gigantyczne odciski wywołane przez buciki ze zdjęcia? Niestety mam rozmiar nogi 49 więc o wkładki jest dość ciężko. Wyciąłem sobie własne z filcu, ale po każdej zmianie mam tak obolałe nogi, że do domu już się czołgam.
  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eksperymentowałem już z różnymi skarpetkami, wkładkami, nawet myślałem nad jakąś onucą ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale nic nie działa. Pewnie też warto dodać, że jestem duży i gruby - 193cm i ok 140-150kg żywej wagi.
  #magazyn #magazynier #pytanie #praca #pracbaza #kiciochpyta
  pokaż całość

  •  

   @exile17: Do tej pory miałem robotę siedzącą, także podejrzewam, że to jest część problemu do momentu aż się przyzwyczaję. Buciki mam większe, próbuję znaleźć dobry materiał do wypychania, przynajmniej do chwili kiedy uda się znaleźć jakieś pasujące wkładki. Dzięki za radę z żelowymi wkładkami, spróbuję znaleźć : ) Ewentualnie jak nic się nie uda znaleźć to faktycznie zamówię pod siebie u ortopedy. Dzięki za pomoc.

  •  

   @Nobel21: niewiele zdzialasz w gumiakach bo maja miękką podeszwę a stopa w nich nie oddycha.
   Pewnie po 2-3h masz w środku gnój.
   Przede wszystkim porządne w 100% bawełniane skarpety - zmieniaj je w trakcie pracy jeśli ci się pocą stopy. Co do wkładek to żelowe niewiele pomogą bo tez są miękkie. Szukaj korkowych. Tanio nie będzie ale nie oszczędzaj na stopach.
   Ostatecznie to inny typ butów do pracy w środowisku o podwyższonej wilgotności byle z twardą podeszwą.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Nobel21

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)