•  

  Cześć Mireczki! Czy polecacie zakupy na stronie bestcena.pl? Zastanawia mnie skąd tak niska cena produktów w stosunku do innych podobnych sklepów internetowych.
  #pytanie #sklepinternetowy

 •  

  Nigdy nie ufaj Niemcom

  Jakiś czas temu doszło do przejęcia szkockiego przewoźnika, który dumnie nazywał się PolskiBus, przez jego niemieckiego konkurenta FlixBusa. Dzisiaj miałem okazję podróżować zielonym, zaodrzańskim cudem. Nowością było to, że pierwszy raz dostałem wiadomość, że autokar spóźni się 10 minut. Stwierdziłem, że miło z ich strony, teraz przynajmniej wiem czego się spodziewać, zwłaszcza że za oknem mróz i wiatr. Jednakże, ten miły gest nie wyłączył mojej czujności pantery. Przed oczami stanęły mi Grunwald oraz wizyta naszych sąsiadów w 39’, która delikatnie się przedłużyła. Zacząłem doszukiwać się drugiego dna, bo to Niemcy, na pewno coś kombinują. Pod płaszczem uprzejmości ukrywają niecne zamiary. Liczą, że wpadnę jak śliwka w kompot! Co to to nie! Ja potomek Sarmatów, Zbyszka z Bogdańca i Piasta kołodzieja nie dam się wyrolować! Postanowiłem przechytrzyć ojców passata 1.9 TDI i na dworcu stawiłem się 10 minut przed odjazdem. Mój januszowy instynkt mnie nie zawiódł. Autokar przyjechał punktualnie. Szach mat! Dumnie stanąłem przed obliczem groszkowego demona. Operator tego dyliżansu miał założone ciemne okulary, ale doskonale wiedziałem co próbuje ukryć, a było to rozczarowanie, że plan przechytrzenia amatora bigosu się nie powiódł. Wreszcie rewanż, za te wszystkie porażki, za Warszawę w 44’ i mecz na mistrzostwach w 1974. W poczuciu spełnienia patriotycznego obowiązku zasiadłem nieopodal toalety i w ramach zemsty, aż do końca trasy, ciągnąłem Wi-Fi z autokaru. Wielki tryumf myśli słowiańskiej. Wiadomo, jaki człowiek takie zwycięstwo.
  #pasta #heheszki
  pokaż całość

  +: ZaQ_1, P.....w +3 innych
 •  

  Ci sami ludzie grają w islandzkiej drużynie piłki ręcznej, dlatego kryją strefą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz

 •  

  Dramat w 18 punktach.
  1. Anon wybiera się w podróż na wschód, do swojej świtezianki. Wstaje rano, je śniadanie, pakuje się, wychodzi wcześniej, bo metro ostatnio jeździ wolniej. Nic nie zapowiada prania bielizny.
  2. Metro jednak przejechało normalnie, Anon dociera do centrum o 7.50 i idzie kupić prowiant.
  3. O 8.00 Anon siedzi uśmiechnięty, nieopodal PKiN, w powietrzu unosi się zapach wytapianej słoniny. Planowany odjazd dyliżansu-8.15.
  4. Środka lokomocji nie ma, a powinien być, coś tu się kroi i to nie kiełbasa. Anon patrzy na bilet a tam..... odjazd z Dworca Zachodniego.
  5. Anon, w te pędy biegnie szukać taksy. Jest, znalazł, wsiada, ale patrzy a tam 30zł za 1 km (kubański w odbyt oszustom!) wysiada i biegnie szukać dalej.
  6. Znalazł normalną takse, wpada do niej jak dzik w paśnik. Koleś okazuje się być prawilną mordeczką, mówi "nie sraj żarem, bo to grozi pożarem" i że depnie i będzie cacy.
  7. Są mini korki, ale taksiarz dowozi Anona pod same drzwi dworca. Jest 8.15
  8. Anon wbiega na perony. Czuje, że się uda! Paczy, a tu jego dylizans bierze dupe w troki. No to hop! Anon biegnie i go zatrzymuje.
  9. Okazuje się, że to powoz do innej krainy, a ten do Świtezianki już odjechał....
  10. Anonowi wszystko opadło, włącznie z nadzieją. Przegryw 100%. Łania nie wybaczy.
  11. W tem z oddali, niczym Gandalf w Chlebowym Jarze, błyszczy powóz, który zwiał, stoi na światłach na skrzyzowaniu za dworcem. No to sruuu i run Forest, run!!!
  12. Anon biegnie szybciej, niż ostatnia kura w Etiopii.
  13. Wpierdziela się na drogę czteropasmową i dopada nygusa. Wali w drzwi jak komornik po ostatnie weki.
  14. Kierowca zobaczył desperacje w oczach Anona, podobną do tej u uchodźców z Syrii, otworzył drzwi.
  15. Anon siedzi w dylizansie. Czuje się jak heros, Herkules, Jane III Sobieski po bitwie pod Wiedniem. Siedzi w autokarze, który odjechał. Pieprzony magik!
  16. Nie ma rzeczy niemożliwych.
  17. Nagle, ku totalnemu zdziwieniu Anona, bus zajeżdża pod PKiN....
  18. Zmaz 1000%. Opuszczona zasłona milczenia
  KONIEC
  Historia oparta na prawdziwym wydarzeniu XD
  #pasta #heheszki
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika OXym

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)