•  

  Po co/dlaczego on to wlasciwie zrobil? Czy jakby (jego zdaniem) ta pani byla katoliczka to machalby jej kolo glowy rozancem, a jak pastafarianka - cedzakiem?

  pokaż spoiler Nie, po prostu dla tych ludzi bycie Zydem jest samo w sobie cecha negatywna i powodem do ostracyzmu.


  pokaż spoiler Hurr durr my wcale nie jestesmy antysemitami - dlaczego nas nie zapraszajo?????


  pokaż spoiler #bekaznarodowcow #bekazprawakow #neuropa #konfederacja #bekazpodludzi #polityka #antysemityzm
  pokaż całość

  źródło: s.tvp.pl

 •  

  Konfederacja to świetny przykład jak koryto łączy ludzi. W jednym szeregu zwolennicy ultrakapitalizmu i ci, którzy chcą tych kapitalistów wieszać. Jestem ciekaw procesów myślowych, zachodzących w głowach zwolenników, którzy nie widza w tym nic dziwnego i uważają, że ta partia jest w stanie zmienić na lepsze cokolwiek.

  #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #polityka pokaż całość

  źródło: szturm.com.pl

 •  

  Czy byłbyś zadowolony gdyby takimi wynikami zakończyły się nadchodzące wybory

  #polityka
  #4konserwy
  #neuropa

  źródło: pbs.twimg.com

  Byłbyś?

  • 26 głosów (34.67%)
   Jeszcze jak!!
  • 49 głosów (65.33%)
   Nie, obrzydliwe
 •  

  Od 29 kwietnia do 25 mają będę publikował poniższy wpis, aby odradzać głosowanie na Konfederację. Dlaczego? Dowiecie się poniżej. Ładnie i przystępnie wyjaśnione.

  #korwinchallenge - zapraszam do obserwowania

  15/27

  Wpis pochodzi stąd - https://www.wykop.pl/wpis/39944145/dlaczego-szkaluje-sie-partie-wolnosc-wyjasnijmy-to/

  I podpisuję się pod tym obiema rękami

  Dlaczego "szkaluje" się partię Wolność?

  Wyjaśnijmy to sobie raz na zawsze.

  1. Zacznijmy od tego, że czym innym jest bycie korwinistą a czym innym bycie wolnościowcem. Wolnościowiec w przeciwieństwie do korwinisty, potrafi myśleć samodzielnie, rzeczowo formułuje swoje wnioski, ważna dla niego jest idea wolności a nie jakiś stary satyr w muszce za którego odpały trzeba się tłumaczyć. Korwinista natomiast, jak sama nazwa wskazuje, na piedestał zamiast idei wynosi ludzi, w tym wypadku kontrowersyjnego człowieka o największym elektoracie negatywnym w Polsce. Już samo to jest nieefektywne, bo to chybiona inwestycja, a w zasadzie marnowanie czasu, chęci i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Klasykiem spierdolenia jest tłumaczenie się za Jarmuża i tego czego on nie powiedział, a co powiedział, a co miał na myśli, a jeden wujek Adolf nikogo nie zabił. Tłumaczenie się z błędów innych osób, które ostatecznie niweczą Twoją miesięczną, roczną czy kilkuletnią pracę na rzecz idei, swoim jednym atencyjnym wysrywem, to nic innego jak dawanie się ruchać w zad. No ale kto co lubi, nie wnikam, jak chce ktoś nadstawiać dupy i odpowiadać za błędy innych to nie mogę tego mu zakazać, nie jestem homofobem.

  2. Zdecydowana większość grupowiczów zna osobę JKMa jak i jego różne partie nie od wczoraj. Jedni od czasów UPR, inni od czasów KNP, inni od czasów założenia partii KORWiN a jeszcze inni (którzy właśnie mają do nas pretensje) zapewne od niedawna.
  Toteż słychać żale i bóle "czemu szkalujesz partie chuju1!!1!! Zgnijesz w sztumie chuju11!!! Pan Jarmuż nadziejom dla polski!!11" , bo takie osobniki mają z tym środowiskiem powierzchowny i wybiórczy kontakt. Ludzi zaślepionych osobą JKMa, którzy po czasie otwierali oczy było już co najmniej ze trzy pokolenia, a fala zauroczenia którą mamy dzisiaj jest już chyba dziesiątą. Po was, ludziach, którzy mu zawierzyli, przyjdą kolejni którzy dadzą się wydymać i odejdą. Tak działa ta karuzela spierdolenia od lat.
  Gdy byłem w 2015 roku na etapie korwinisty spamującego internet dla Jarmuża bo polityka to wojna, też byłem sceptycznie nastawiony do ludzi z KNP czy UPR który mnie ostrzegali, że się sparzę. Nie chciałem, żeby zabrano mi tę chwilę. No i mieli rację. To nie jest wina wyborców, że te ruchy nie mają przebicia, tylko tego kto nimi prowadzi, bo problemy, czy to teraz, czy 20 lat temu są te same, i od lat są ludzie którzy próbują to naprawić ale tego naprawić się nie da.

  3. Na wczesnym etapie kucania wmawia się sympatykom, że ta partia jest elitarna, inna od wszystkich, z niepopularnymi poglądami, jedyna która może pokonać SOCJALIZM, jedyna która może zreformować ten kraj, że tej kiły już nie powstrzymacie, że układ się jej boi, że wszędzie są agenci rozbijający "PRAWDZIWOM PRAWICEM", że większość jest głupia, że żyjemy w komunizmie, że Chiny czy Rumunia to kraje galopującego kapitalizmu i powinniśmy brać z nich przykład, że szczepionki powodują autyzm, że po GMO nasze dupy będą świecić różnymi kolorami niczym dyskoteka, że nacjonalizm tak w gruncie rzeczy nie jest zły... i tak dalej.

  4. Przedstawiono nam obraz złotego cielca, leku na wszystko.
  No a co dostaliśmy?

  -Wmówiono nam, że bogactwo bierze się z pracy, tymczasem zaprezentowano nam marazm, lenistwo albo robienie na odpierdol, za nasze bo publiczne pieniądze.

  -Wmówiono nam, że Polska potrzebuje nowych, wykształconych, inteligentnych elit, a tymczasem zobaczyliśmy rzucanie austriackim akwarelistą na prawo i lewo, nie tylko przez pana Jarmuża, ale i wielu członków-naśladowców-cosplayerów jego partii, gardzenie niepełnosprawnymi czy kobietami i ogólny, atencyjny, celowany w jak największą kontrowersję przekaz "wszystkich nie wkurwimy ale próbować warto". No ale WAŻNE ŻE MUWIO.
  Merytoryki jakiej oczekiwano nie było i nie będzie, co też wynika z tego, jaki materiał ludzki zasiada na decyzyjnych stołkach w tym ugrupowaniu.

  -Wmówiono nam, że partia uprości prawo i zmieni ustrój państwa, tymczasem potrafiła zaorać się własnym statutem, tylko po to, żeby ludzie z wyrokami mogli dalej w niej być. Formalnie nie istnieje, nie wiadomo jak się prawnie nazywa, nie jest zarejestrowana a przez prawie cztery lata czerpała państwowy socjal zwany subwencją, tak żeby dla każdego starczyło.

  -Wmówiono nam, że chcącemu nie dzieje się krzywda a każdy jest kowalem swojego losu, tymczasem każda wpadka, każdy błąd, każda zła decyzja, każde działanie z którego można być rozliczonym, jest zrzucane na kogoś innego. A to układ się uwziął, a to Polacy nie są na tyle inteligentni żeby ich zrozumieć, a to wina jakiejś płatnej agentury, Kukiza, Gowina, tych wrednych malkontentów, złej pory roku czy nieprawidłowego układu planet.
  Strategia wypierania faktów wykształciła pokaźną grupę partyjnych fanatyków, akceptujących KAŻDE, nawet najgłupsze i najohydniejsze działania. Wychowano ludzi bez kręgosłupa moralnego, miernych, biernych ale wiernych. Dzisiaj widzimy to doskonale.

  -Wmówiono nam, że to ugrupowanie ma jasny i konkretny pomysł na Polskę, tymczasem, jedyna strategia jaką stworzył poprzedni wiceprezes była zbitką kilku gównoslajdów w powerpoincie, okraszonych obietnicami o złotych gaciach.
  Nawet my, sympatycy, którzy nic nie muszą, w pewnym momencie postanowiliśmy sami się tym zająć, aby wreszcie nastąpił dialog i licytacja na pomysły i inicjatywy. Napisaliśmy strategię naprawy tejże partii, chyba najpoważniejszy dokument jaki kiedykolwiek przez tą partię się przewinął, wymagający dalszej pracy nad nim, wspólnie. Tymczasem o ile sympatycy zareagowali na to pozytywnie, o tyle góra partyjna uznała to za atak i zaczęła z nami wojnę. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej waleczni byli ludzie, którzy dziś są POZYTYWNYMI BOHATERAMI licznych skandali obyczajowych (mają wyroki lub prokuraturę na karku), jak ten z kiłą albo ta z siedleckim karłem w bokserkach w misie i koszulce z wyklętymi, straszącym imigrantów pompką.

  -Finalnie jednak partia Szurność się zreflektowała i wypracowała plan działania.
  PLAN POPEK, bo o nim mowa, gównoraper, człowiek z mroczną przeszłością, wyrokami, ubogointelektualna rozrywka dla gówniarzy oraz symbol upadku moralności stał się celem transferowym numer jeden.
  Stwierdzono, że jest rozwiązaniem uniwersalnym, tworzono huczne partyjno-muzyczne spotkania z nim jak i panem Jarmużem w rolach głównych, a sam Popek złożył nawet deklarację, żeby do tej partii wstąpić.
  Problem w tym, że zdecydowana większość działaczy była tym rozwiązaniem zniesmaczona, podobnie elektorat wylewający na lobbujących za nim działaczy wiadro pomyj. Jednak takie osoby jak krakowski wiceprezes, wersja demo pana Jarmuża czy pewien otyły spermiarz z Koszalina, uznawali to za dobre działanie, przy którym należy trwać. Dla wielu członków było to za wiele i poodchodzili, chociażby do Gowina (potem nazwano ich agentami bo śmieli zadawać pytania).
  Niesmak pozostał, także wśród elektoratu niezdecydowanego, który jeszcze bardziej uświadomił sobie, że ta partia jest tragedią jakomś okrutnom.
  Ale to jest nic, bo dużo wcześniej, PSZEMEK W. chciał na główne twarze tego ruchu zamiast ludzi merytorycznych i ekspertów dać fantastyczną trójkę Mariusz PUDZIANOWSKI, Miriam Shaded czy MARIAN KOWALSKI. Czyli kolejno, dawny strongman, ta fajna dupa od delegalizowania religii oraz wielki mówca i geopolityk z aparycją i myśleniem stadionowego pseudokibica.
  Ale jak to mówił prezes: Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają...
  więc dziś kończą pod płotem.

  -Wmówiono nam, że Polska musi być silna i rozpoznawalna w Europie, tymczasem jedną wypowiedzią "łimen ar less intelidżent dan men", pan Jarmuż wywołał ból dupy na pół Europy, doprowadzając do tego, że o Polakach mówiono w jeszcze gorszym świetle [ https://www.youtube.com/watch?v=DNs_nn_qBIQ ].

  -Wmówiono nam, że politycy powinni być transparentni (sam pan Jarmuż składał przecież projekt ustawy lustracyjnej w czasach gdy był posłem).
  Tymczasem dziwne transfery pieniężne wewnątrz jego ugrupowania były na porządku dziennym. Afery z fikcyjnymi asystenturami europosłów żeby tylko ciągnąć więcej hajsu? Nie ma problemu. Wyprowadzanie pieniędzy z fundacji przez jej wiceprezesa? Potrzymaj mi piwo. Wyroki i sprawy które mają bieg w prokuraturze? Wincyj! Pobicia, wymuszenia, kreatywna księgowość, karuzele finansowe? Narodzie kochany ja Tobie dam.
  Jak widać, OLAF czyli unijny urząd ds. malwersacji finansowych zajął się nimi nie bez powodu. Dlatego trzeba było zrezygnować z mandatu europosła. Mam nadzieję, że nikt tu się nie łudził, że rezygnacja z mandatu i wprowadzenie za jego miejsce kolejnego kandydata z listy była z dobroci serca? XD

  Mało?

  Dodajmy jeszcze problemy z rebrandingiem, który trwał blisko rok, a przez ten czas partia nie robiła prawie nic, bo nie wiedziała jak się identyfikować i jak się nazywa. W sensie dziś dalej nie wie jak się nazywa, ale chociaż ma logo XD
  A właśnie logo, na nie czekaliśmy chyba z 9 miesięcy, gdzie były już wiceprezes postanowił dłużej nie czekać, więc podpierdolił sobie jakieś stockowe logo z google grafika, dopisał tam nazwę partii i Voilà! Gotowe!

  Tylko, że potem wiceprezes za zarzuty spadł z rowerka, a pan Jarmuż nakazał powrócić do poprzedniego logo z koroną. Nazwa była inna, toteż wszelkie partyjne materiały trzeba było zmienić.
  Istny Cyrk Monty Pythona.

  Nawet słynny zwrot "prezes ma kontrowersyjne poglądy, ale liczy się program partii" jest kabaretem, bo szurność nie ma nawet programu [ani partii].

  Gdzieś tam jeszcze były spoty z moviemakera puszczane w TVP, które lepiej zrobiłby gimnazjalista na zaliczenie z informatyki [np. https://www.youtube.com/watch?v=LAPdJupP9UQ ]. Spoty w których nikt nie wiedział o co chodzi i które wszyscy mieli w dupie, a na które wydano niemałe pieniądze z pieniędzy podatników. Żenady nie było końca.
  Do tego dochodzi jeszcze słynna sprawa zbierania podpisów które zbierane są przez 3 lata i trafią do śmieci, podobnie jak czas ludzi którzy je zbierali.
  Jak to było: " ZAUSZ OKRENG, ZBIERAJ PODPIS, MALKONTENCIE" ?
  Nie ma co pisać o wielu pomniejszych rzeczach, bo było ich tak wiele, że życia by nie starczyło żeby to spamiętać.

  A czy jest za co ich pochwalić?
  Że mają kilku wartościowych i merytorycznych członków w swoich szeregach, których można policzyć na palcach jednej ręki?
  Byłoby kilkunastu, albo i kilkudziesięciu, ale Ci zbyt inteligentni będący zagrożeniem dla Korwina jak już zrobili swoje, to dostali (lub prędzej czy później dostaną) mocarnego kopa w dupsko (np Pszemek i Anacki, którzy zrobili dwie kampanie praktycznie od a do z, poukładali masę rzeczy w partii i jeden pomógł, a drugi niemalże obronił subwencję, a to, że potem Pszemkowi odpierdoliło to inna sprawa).

  Co z wilkami, arturami bandzorami i innymi memcenami? Czy ich też to czeka?
  Pewnie tak, ale niestety i oni kiedyś zapłacą za nieswoje błędy i ktoś umoczy ich w gównie, w którym się utopią. Ich decyzja.

  To wszystko zbierając do kupy daje nam obraz jaki widzimy dzisiaj. Obraz nędzy i rozpaczy, kiły i mogiły, szuryzmu i autyzmu, zezwierzęcenia oraz spierdolenia.
  A ta afera z kiłą jakby to powiedział dawny reprezentant Polski Tomek Hajto:
  TO TRUSKAWKA NA TORCIE.

  Czym różni się ta partia od POPiSu?
  Niczym, jest nawet gorsza, bo jak odpierdala takie rzeczy będąc planktonem, to strach się bać jak obsrałaby środowisko wolnościowe będąc w Sejmie.

  Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

  [tekst znaleziony na grupie sympatyków JKM]
  #korwin #bekazkorwina #neuropa #4konserwy #polityka
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Że co? Ten symbol na fladze to swarożyca a nie swastyka? Panie, kogo to obchodzi, grunt aby wrzucić coś na #konfederacja

  #polityka
  #bekazneuropy
  #antyneuropa
  #bekazlewactwa

  źródło: des.png

  +: R.....0, Aokx +16 innych
 •  

  PiS boi się ludzi, którzy choćby na niewielką skalę mogliby zaszkodzić partii. Zakłamanie i obłuda. Pluję na ten sprzedajny rząd.

  #tvpis #pis #polityka #bekazlewactwa #konfederacja

  Jakub Kulesza #nowepokolenie: SKANDAL! Co tak naprawdę wydarzyło się w Studio Polska TVP?

  TL;DR Kierownictwo TVP zabroniło zapraszać przedstawicieli Konfederacji. Jacek Władysław Bartyzel został wyprowadzony ze Studia Polska na 2 minuty przed rozpoczęciem programu. Ja, jako poseł na Sejm RP przez 1,5 godziny, nieustannie podnosiłem rękę do zabrania głosu w programie. Prowadzący pomimo obietnicy nie udzielił mi głosu. Na znak protestu kilkanaście osób wyszło w trakcie programu.

  1. Około miesiąc temu zostały wstrzymane wszystkie zaproszenia dla przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy do programów publicystycznych TVP. O ile tacy liderzy jak Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun czy Robert Winnicki od lat nie mają wstępu do TVP, o tyle ja czy Jacek Wilk bardzo często z takich zaproszeń korzystaliśmy. Do czasu.

  2. Wstrzymanie zaproszeń zbiegło się w czasie z intensyfikacją kampanii wyborczej, dobiciem Konfederacji w sondażach do progu wyborczego i z atakami medialnymi Gazety Polskiej oraz Wiadomości TVP.

  3. Jednym z ostatnich programów z udziałem osób związanych z Konfederacją było Studio Polska, do którego w roli publiczności z możliwością zabrania głosu chodzili przedstawiciele Młodzi dla Wolności (młodzieżówka Partii KORWiN / Partia Wolność) oraz Jacek Władysław Bartyzel, który wprawdzie z list Konfederacji nie kandyduje, ale jest jednym z liderów Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka.

  4. Niestety zarówno przedstawiciel MdW jak i JWB otrzymali od wydawcy Studia Polska informację, że „jest poważny problem z udziałem Konfederacji w programie” i że „z kierownictwa TVP publicystyki przyszło polecenie służbowe, by nie zapraszać nikogo z jakiegokolwiek ugrupowania Konfederacji, a jak wejdą na widownię to nie udzielać głosu”.

  5. Chcąc zweryfikować otrzymane informacje postanowiłem skorzystać z otwartej formuły programu i udałem się do studia. Tym razem jednak, pomimo pełnienia funkcji posła na Sejm RP zostałem potraktowany jak statysta – miejsce w dalszym rzędzie, bez mikrofonu i makijażu. Nie spodziewałem się jednak, że posłowi na Sejm RP prowadzący odmówią zabrania głosu przez cały program.

  6. Swój udział zaplanowali także poinformowani o cenzurze Konfederacji przedstawiciele MdW. Przygotowali sobie czerwone kartki (piłkarskie), by w razie otrzymania głosu wyrazić swój sprzeciw wobec takiego traktowania Konfederacji.

  7. Dwie minuty przed rozpoczęciem programu z widowni został wyproszony Jacek Władysław Bartyzel. Interweniowała ochrona. Argumentem red. Ogórek w sprawie wyrzucenia JWB ze studia i niezapraszania Konfederacji było „wykorzystanie fragmentu nagrania programu w spocie wyborczym”. To absurd. Po pierwsze JWB nie startuje w wyborach, nie jest członkiem KWW Konfederacja i żaden spot wyborczy KWW Konfederacji nie zawiera fragmentów programu Studio Polska. Po drugie nawet jeśli JWB wykorzystał fragment swojej wypowiedzi z programu w mediach społecznościowych to miał prawo to zrobić na prawach cytatu. Po trzecie to swoją wypowiedź i swój wizerunek wykorzystał.

  8. Ja przez 1,5 godziny trwania programu nieustannie podnosiłem rękę i kulturalnie zgłaszałem prowadzącym chęć zabrania głosu. Prowadzący pomimo obietnicy nie udzielili mi głosu ani razu. Z uwagi na brak własnego mikrofonu nie mogłem się też przebić w dyskusji nieproszony.

  9. Na znak protestu wobec wyrzucenia JWB i nieudzielenia mi głosu, kilka osób w trakcie programu wyszło ze studia pokazując czerwone kartki. Przy wyjściu kolejne z rzędu osoby, redaktor Magdalena Ogórek powiedziała, że jak komuś się nie podoba to niech teraz opuści studio, po czym kilkanaście osób odpowiedziało na jej apel i opuściło program.

  10. Ja zostałem do końca, jednak do końca byłem traktowany przez prowadzących jak powietrze.

  11. Jedynym uczestnikiem programu, który się za nami wstawił był Piotr Ikonowicz. Bardzo mu za to dziękuję. Pozostali uczestnicy tacy jak redaktor Piotr Semka, minister Jan Dziedziczak czy poseł Paweł Grabowski w temacie ograniczania dostępu do mediów publicznych słowa nie zabrali, ale jestem pewien, że uczciwie zaświadczą jak było.

  12. O ile po redaktor Magdalenie Ogórek nie spodziewałem się niczego innego, tak sądziłem, że redaktor Jacek Łęski słowa dotrzymuje. Podczas przerwy, w której emitowany był materiał wideo red. Łęski obiecał mi w obecności wszystkich uczestników, że pozwoli się wypowiedzieć w temacie ataków na Kościół Katolicki. Słowa nie dotrzymał. Po programie poinformowałem go, że przestał być człowiekiem honoru.

  13. Nie roszczę sobie prawa do decydowania jak funkcjonują media prywatne. Czy są rzetelne, kogo zapraszają, jak prowadzą programy. To ich sprawa. Telewizja Polska jest jednak utrzymywana z podatków płaconych przez całe społeczeństwo – zarówno wyborców PiS, jak i wyborców Konfederacji. Jako poseł na Sejm RP wymagam zachowania minimum standardów demokratycznej debaty publicznej i pluralizmu. Postępowanie kierownictwa publicystyki TVP jest skandaliczne!

  14. TVP po raz kolejny pokazuje, że jest w niej miejsce na lewicę (i tą quasipobożną PiS, i tą klasyczną Lewica Razem czy Wiosna), ale nie mam miejsca na prawdziwą, wolnościową, konserwatywną i narodową prawicę (Konfederacja).

  P.S. Tak, na koniec wstałem wyjaśnić prowadzącym co sądzę o ich zachowaniu. P.P.S. 90 minut nieustannego podnoszenia ręki w spokoju nie było łatwe.

  Telewizja Polska nadaje się już tylko do prywatyzacji. Przynajmniej nie będziemy musieli dopłacać do tej reżimowej propagandy. #prywatyzacjatvp

  Jeśli doczytałeś/aś do końca - UDOSTĘPNIJ!
  pokaż całość

  źródło: scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net

 •  

  W 1907 roku nikomu nie znany Albert Einstein aplikował na stanowisko doktoranta w Uniwersytecie w Bern. Jego aplikacja została odrzucona, zaś on sam postanowił, że opublikuje wyniki swoich prac bez pomocy uniwersytetu.

  #motywacja #fizyka #nauka

  pokaż spoiler #pdk #heheszki
  pokaż całość

  źródło: whatsappbin.com

 •  

  Szury robią kontrmanifestancie

  Wolność tylko dla poglądów korwinistów
  z wolnością to wy nie macie wiele wspólnego

  https://www.facebook.com/events/445146886255655/

  #polska #polityka #korwin #4kuce #marszrownosci #lgbt #homoseksualizm #bydgoszcz #bekazprawakow #4konserwy pokaż całość

  źródło: 1.png

  •  

   @UchoSorosa: no widzisz ty wpierdalasz sie w kogos życie osobiste zamiast analizować rozwiązania gospodarcze. Jak widzisz Korwin udowodnił ci ze nie jest zacofanym katolikiem wręcz odwrotnie jest postępowy (monogamista) bo nie trzyma sie tych reguł co inni wokol, ale jest konserwatywny co do poglądów gospodarczych. To słowo można podpiąć pod różne rzeczy. Mozna byc konserwatywnie popierającym lgbt, albo konserwatywnie propagującym miłość, jest to raczej upór w jakiś pogladach a nie jedna regula. Konserwatywny Chińczyk ma inne poglądy od konserwatywnego Polaka . A po za tym pisałem o użytkowniku który spamuje codziennie o kazdej porze, kiedy nie wejdziesz na tag polityka, musi byc jego jakis wpis zawsze w jednym kierunku. Normalnie lewak czy prawak czy marsjanin w trakcie dnia ma cos innego do roboty niz non stop klikanie w klawiaturę. Mnie to szczerze nie interesuje jego życie osobiste ważne ze jest ktos kto mówi żeby państwo sie odjebalo od ludzi zmniejszyło, biurokracje, podatki itp. czemu inni postępowi według ciebie lewacy ktorych tak często pseudoantysystemowi lewacy anarchiści popierają, nie idą w tym kierunku? tylko non stop nowe przepisy zakazy nakazy . Logicznie rzecz biorąc jesli jest ktos lewakiem tym bardziej powinien głosować na Korwina bo jest to bardziej w stronę obalenia ,,Babilonu,, niz wszystkie inne partie razem wzięte. Lewacy by sobie mieli legalna trawkę, homosie tez mogli by istnieć aby z gola dupa po miescie nie chodzili, podatkow byś dużych nie płacił, ceny by spadły, zarobki wzrosły, na zjebana papierologie o polowe mniej czasu bys tracil itp itd. :) pokaż całość

  •  

   A u ciebie brak logiki temu wydaje ci sie ze belkot :)

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Ten zmasowany atak na #konfederacja na wykopie to dzieło trolli pisowskich, czy peowskich? #polityka

  +: R.....0, akrmzow +10 innych
  •  

   @wjtk123 myślę, że jedni i drudzy bo się boją + konformizm zmanipulowanej banananowej gimbazo/młodzieży, która to chce udowodnić jaka to jest antysystemowa ale nie wie jak to bylo za czasow PO, które tworzyło ten system który podtrzymuje teraz PiS . Jak sobie przypomnę jak działała bynajmniej policja w latach okolo 2003 i sądy, ilu młodych ludzi miało wyroki za damski chuj. Jak na budowie pracowało sie za 5zl/h jakie przekręty u polityków były wtedy to nigdy nie zagłosuje na żadną partie powiązana z pis/po. Po prostu czesc ludzi nie zrozumie takich rzeczy nigdy bo od urodzenia żyją w dostatku, wychowani na serialach, mtv, guwno muzyce i portalach społecznościowych, całym tym otepiajacym pop szajsie pozerowanym lub kopiowanym od innych. pokaż całość

   +: Helsantonio_Montes
  • więcej komentarzy (14)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Oldschool_jungler

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)