•  

  Wszyscy miłośnicy piłki nożnej i to tej lepszej niż naszej narodowej - rozpoczynamy IV edycję WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Mieliśmy zaczynać od Fazy grupowej LE i LM, ale przypomniałem sobie, że istnieje jeszcze coś takiego jak Superpuchar Europy UEFA (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Także właśnie od tego meczu zaczynamy nową edycję ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  Tak wiem, rozpiska miała być wczoraj, ale cieszcie się, że wgl sobie o tym meczu przypomniałem (。◕‿‿◕。)

  Zmieniła się trochę forma podawania typów - zbieram je teraz poprzez Formularz Google, do którego link będę wklejał pod koniec wpisów. Jest to dużo wygodniejsze dla mnie i pozwoli mi to na spokojne prowadzenie WB w czasie studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wołam jednorazowo wszystkich uczestników poprzednich edycji i zapraszam również do uczestnictwa w III edycji (Superpuchar Polski, Puchar Polski, cała Ekstraklasa i mecze polskich drużyn w Europejskich Pucharach) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  ------------------------------------------------------------------------------------
  Jak wziąć udział w zabawie?
  Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem komentarza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Galeria Sław WykopowejBukmacherki:

  pokaż spoiler I edycja - privi19 46pkt (max. liczba punktów w tej edycji - 177, skuteczność - 26%)
  II edycja - michnick88 29pkt (max. liczba punktów w tej edycji - 78, skuteczność - 37%


  Wołam uczestników:

  pokaż spoiler @1atilla1
  @4kaKasztelan
  @69guziec
  @Adamek645
  @akarw1234
  @amcitizen
  @Aquamen
  @ArmandoV2
  @aut91
  @Bigoss
  @black_knight
  @blackgoku
  @Bonifacy13
  @Bulionek
  @circusandskandaloza
  @cocietoobchodzi
  @Crissu
  @Czarnoksieznik_z_Angmaru
  @ddd_81
  @Demeny
  @DrN_25
  @Dziki_wieprz
  @EjniaKK
  @Fighter_forGlory
  @Grucha2408
  @grx07
  @hemper
  @Janush1488
  @jordanos
  @kam1l
  @karolisco1
  @kelesch
  @Kenpaczi
  @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump
  @KontoDoPrzegladania
  @krL1312
  @krzykrzy1995
  @kumkumczyta
  @Kuryn
  @Lifetec
  @lolingPL
  @losiu20
  @LubieDiscoPolo
  @Madridista98
  @Manhunt93
  @marecki1906
  @Mariano-95
  @Mariuszk3
  @mariuszmaniek
  @mat9
  @Megero
  @Miasekk
  @michnick88
  @miguel2000
  @Mikstolar
  @Narqs
  @Nobody32
  @oba-manigger
  @orionheros
  @patryk-laszkowski
  @Piekny_Maryjan
  @PingwinieKolana
  @PLPL
  @pornocean
  @privi19
  @Profesortrapu
  @Qurvinox
  @rafxyz44
  @rakastankielia
  @raz_i2
  @Seba1991
  @shidro
  @SpiderFYM
  @Tikyo
  @tomund
  @Tubylec14
  @wladcakabanosow
  @Zajebotka
  @Zi3l0nk4
  @MrPickles
  @nekstbestever
  @Querly96


  Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> Mecz Superpucharu Europy UEFA do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wyniki podajemy w formie "X:Y" - bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

  Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"

  pokaż spoiler #ligamistrzow #ligaeuropy #ekstraklasa #pucharpolski #mecz #bukmacherka #pilkanozna #sport #fantasyekstraklasa #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

 •  

  Pedro Tiba (x2)
  Apollon - Lech Poznań 0:[5]
  #mecz #golgif #ligaeuropy #lechpoznan #mirror

  GFY

  źródło: gfycat.com

 •  

  Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
  Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
  ..............................................................................................................................

  Mirki i Mirabelki,

  Jutro czeka nas ostatni dzień na zakup takich zdrapek jak:
  - "Lucky 777" [476]
  - "Moje 77" [506]

  O ile w "Moim 77" nie ma już nagród głównych i zdrapka ta nie jest warta nawet najmniejszej uwagi to warto napisać co nieco o "Lucky 777", która to jest obecnie najlepszą zdrapką do zakupu.

  Zdrapka "Lucky 777" jest dostępna w sprzedaży w 2 kolorach: niebieskim oraz żółtym. I o ile w wersji niebieskiej nie ma już nagród głównych, tak w wersji żółtej jest ona nadal dostępna do wydrapania.

  Dlatego jeżeli wiecie, że w Waszej okolicy można jeszcze zakupić "Lucky 777" w kolorze żółtym to jest to najwyższy czas na ewentualne większe zakupy. Jeżeli będziecie wracać dzisiaj z pracy/szkoły to może też warto wpaść do mijanych kolektur i zapytać czy nie zostały im jeszcze jakieś resztki tej zdrapki [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

  Po zakończeniu sprzedaży tej zdrapki trudno będzie o jakiegoś godnego następcę jeżeli chodzi o kwotę możliwej wygranej. Później na podium zostaną zdrapki w cenie 2 i 5 zł, z maksymalną wygraną 150 000 zł. Wygląda to naprawdę marnie jeżeli porównamy to do 400 000 zł w "Lucky 777".

  Jako obrazek do tego wpisu załączam zdjęcie jak ta zdrapka wygląda. Powinno Wam to ułatwić ewentualne szybkie rzucenie okiem na koszyk ze zdrapkami w Waszym spożywczaku (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆

  .............................................................................................................................

  Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?
  Opis został przygotowany na podstawie danych z: https://jakazdrapka.pl/

  - 1 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Sytuacja w kategorii zdrapek w cenie 1 zł jest bardzo słaba. Żadna zdrapka nie wychodzi na jakieś znaczące prowadzenie. Mimo wszystko polecam kupować zdrapkę "Czarny Kot". W niej do wygrania mamy 13 000 zł.
  Proponowane przeze mnie gorące przedziały, które powinny zawierać nagrodę główną to: poniżej 10 000; 30 000-45 000; 55 000-65 000; 70 000-75 000; 90 000-95 000; 100 000-105 000; powyżej 110 000;

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Dopiero 24 września do sprzedaży wejdzie nowa zdrapka "Kasa King" a wraz z nią 32 nagrody główne, każda o wartości 10 000 zł.

  - 2 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Pensja". W niej do wygrania mamy 72 000 zł. W sprzedaży znajduje się wersja żółta oraz zielona i proponuję w nich następujące przedziały:
  - wersja żółta: 12 500-25 000; 37 500-50 000;
  - wersja zielona: poniżej 162 500;

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 2 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Polecam jednak kupować zdrapkę "Szybkie 50". W niej do wygrania mamy 50 000 zł. Wprawdzie brakuje tam już jednej głównej wygranej, ale w każdej transzy losów znajdują się 3 nagrody główne więc nadal zawsze będziemy brać losy, które nagrodę główną mogą posiadać.

  - 3 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Owocowa Eksplozja". W niej do wygrania mamy 30 000 zł. Do wygrania pozostają 4 nagrody główne i proponuję następujące przedziały: 5 000-10 000; 30 000-35 000; 45 000-60 000; 70 000-75 000; powyżej 80 000;
  Tradycyjnie wszystkie zdrapki w cenie 3 zł wyróżniają się bardziej wymagającym sposobem drapania. W "Owocowej Eksplozji" również nie znajdziemy prostych zasad w stylu znajdź liczbę i wygraj ukrytą pod nią kwotę. Jeżeli nie lubicie zdrapek, które trzeba dłużej drapać to ta zdrapka, ani żadna inna zdrapka w cenie 3 zł, nie jest dla Was.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "Krzyżówka" w nowej "kosmicznej" edycji (zielonej i niebieskiej). W niej do wygrania mamy 40 000 zł. Wprawdzie brakuje tam już jednej głównej wygranej, ale w każdej transzy losów znajduje się 5 nagród głównych więc nadal zawsze będziemy brać losy, które nagrodę główną mogą posiadać.

  - 5 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Premia". W niej do wygrania mamy 150 000 zł. W "Premii" do wydrapania pozostaje ostatnia nagroda główna. Zdrapka robi się ciekawa i na obecną chwilę zajmuje miejsce 2. w całościowym "Rankingu Zdrapkowym"!
  Proponowane przedziały na nagrodę główną to: poniżej 20 000;

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "Rubinowe 7". W niej do wygrania mamy 177 777 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 5 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania.

  - 10 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  GORĄCO polecam kupować zdrapkę "Lucky 777" w kolorze żółtym. Opisałem w początkowej części wpisu dlaczego warto się za nią obecnie porozglądać. Ta zdrapka od dłuższego czasu zajmuje 1. miejsce na podium opłacalności wszystkich zdrapek.
  Jeżeli w Waszej okolicy znajdziecie wersję żółtą to wg mnie warto kupować tylko ją. Żadna inna zdrapka z takimi szansami na nagrodę główną nie oferuje tak wysokiej wygranej.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "Wielka Kasa". W niej do wygrania mamy 500 000 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 10 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania.

  - 20 zł -
  Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest tylko jeden: "Klub Milionerów". Jest to jedyna zdrapka w cenie 20 zł, która posiada nadal nagrodę główną do wydrapania w wysokości 1 000 000 zł. Pozostałe zdrapki w tej cenie nie posiadają już nagród głównych!
  Warto dodać, że w zdrapce "Klub Milionerów" wyprzedało się już ponad 40% losów a główna wygrana nadal jest w grze!

  - 25 i 30 zł -
  Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest jeden: "Świąteczne Odliczanie". W "Świątecznym Odliczaniu" do wygrania jest nadal nagroda główna wynosząca 1 000 000 zł oraz wszystkie nagrody II stopnia o wartości 100 000 zł. W tej zdrapce można próbować swoich sił nie tylko w walce o nagrodę główną, ale także w walce o "nagrodę pocieszenia" w postaci 100 000 zł.
  Jeżeli jednak czujecie, że "Świąteczne Odliczanie" nie jest dla Was to polecam przyjrzeć się zdrapce "Pełny Portfel" w niej również nadal do wygrania są wszystkie nagrody główne, każda o wartości aż 2 000 000 zł.

  ..............................................................................................................................

  Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

  Pamiętajcie, że prowadzony jest "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
  Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
  Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

  #wykopskubietotalizatora
  pokaż całość

  źródło: lucky777.jpg

 •  

  Bardzo nietypowa sytuacja u bukmachera Fortuna, czyli głównego sponsora m. in 1. Ligi czy Pucharu Polski.

  Niedawno był mecz kwalifikacji do Ligi Mistrzów, w którym zespół z Wysp Owczych (Klasvik) mierzył się ze słowackim Slovanem Bratysława. Mecz ostatecznie się nie odbył i wszelkie zakłady był rozliczane jako zwrot. Dzisiaj na Strefie Typera u bukmachera Fortuna jest bardzo duże zamieszanie, ponieważ wiele osób skarży się, że ma ujemny bilans na koncie, a to wszystko za sprawą tego, że zakłady ze "zwrotu" zostały rozliczone jako zakłady "przegrane", tak więc każda osoba, która naturalnie wypłaciła środki zaraz po rozliczeniu kuponu - dostała niemiłą niespodziankę po zalogowaniu się na Fortunę.

  Krążą też plotki, że zakłady pod Klasvik, a konkretnie ich awans - został rozliczony jako zwrot, chociaż zapewne mało było osób, które zdecydowały się grać pod takiego nie faworyta. Sytuacja jest dosyć kuriozalna, ale wiele wskazuje na to, że bukmacher w teorii miał prawo zdecydować się na taki ruch, chociaż trudno mi uwierzyć, że tak to już zostanie. Co o tym myślicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #wykop #pilkanozna #sport #typybukmacherskie #bukmacherka #fortuna #prawo
  pokaż całość

 •  

  #OkiemTyperaOpisowo #94 - 23.09.2020

  - Arsenal przegrał tylko 1 z ostatnich 8 meczów na wszystkich frontach. Kurs na to, że nie przegra w meczu z Leicester w EFL Cup(X2) - 1.40 [ETOTO] (godz. 20:45)

  - Ormiański Shirak tracił przynajmniej jednego gola w ostatnich 11 meczach w lidze. Kurs na to, że ich rywal (Gandzasar) strzeli gola - 1.40 [STS] (godz. 16:30)

  - W ostatnich 10 meczach z udziałem białoruskiego FC Mińsk, padł przynajmniej jeden gol w pierwszej połowie. Kurs na to, że w meczu z FK Smalawiczy będzie gol w pierwszej połowie - 1.30 [STS] (godz. 15:00)

  - W ostatnich 14 z 15 meczów z udziałem czeskiego Vlasim nie było remisu. Kurs na to, że w meczu z Trzyniec nie będzie remisu (typ: 12) - 1.25 [Fortuna] (godz. 16:30)

  ______________________________________________

  Powyższa rozpiska nie jest propozycją kuponu, a jedynie serią ciekawostek, która być może będzie dla kogoś inspirująca. W przypadku pomyłki - proszę mi zwrócić uwagę w komentarzu

  Podoba się taka forma postu? Zostaw plusika/komentarz. Pozdrawiam!
  Analizy spotkań na grupie - https://www.facebook.com/groups/555577691603210/

  #bukmacherka #sport #ciekawostki #okiemtyperaopisowo #pilkanozna
  pokaż całość

  źródło: ttt.jpg

 •  

  Podsumowanie 6. kolejki III edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Podawane są kolejno: punkty ogółem, punkty zdobyte w danej kolejce, awans/spadek w tabeli


  1. @Grucha2408 65pkt (+7pkt) ---
  2. @black_knight 60pkt (+6pkt) ---
  3. @ArmandoV2 58pkt (+5pkt) ---
  4. @Kenpaczi 55pkt (+5pkt) 1↑
  5. @Mariano-95 54pkt (+7pkt) 3↑
  6. @akarw1234 53pkt (+3pkt) 1↓
  . @Aquamen 53pkt (+8pkt) 4↑
  8. @Dziki_wieprz 52pkt (+2pkt) 3↓
  . @krL1312 52pkt (+0pkt) 4↓
  10. @circusandskandaloza 50pkt (+4pkt) 1↓

  Reszta w spoilerze

  pokaż spoiler 11. @miguel2000 49pkt (+8pkt)
  12. @EjniaKK 48pkt (+9pkt)
  . @Kuryn 48pkt (+7pkt)
  14. @aut91 46pkt (+9pkt)
  15. @blackgoku 44pkt (+3pkt)
  16. @Lifetec 42pkt (+8pkt)
  17. @lolingPL 41pkt (+8pkt)
  18. @LubieDiscoPolo 40pkt (+11pkt)
  . @Nobody32 40pkt (+7pkt)
  20. @DrN_25 35pkt (+7pkt)
  21. @Piekny_Maryjan 34pkt (+6pkt)
  . @Profesortrapu 34pkt (+5pkt)
  23. @krzykrzy1995 33pkt (+4pkt)
  . @privi19 33pkt (+6pkt)
  25. @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump 32pkt (+0pkt)
  . @Qurvinox 32pkt (+0pkt)
  27. @Zi3L0nk4 31pkt (+0pkt)
  28. @Bulionek 29pkt (+14pkt)
  29. @ddd_81 28pkt (+0pkt)
  . @karolisco1 28pkt (+10pkt)
  31. @Narqs 27pkt (+0pkt)
  32. @Janush1488 21pkt (+0pkt)
  . @wladcakabanosow 21pkt (+2pkt)
  34. @pornocean 20pkt (+8pkt)
  35. @Adamek645 19pkt (+0pkt)
  . @SpiderFYM 19pkt (+3pkt)
  37. @kelesch 13pkt (+9pkt)
  . @oba-manigger 13pkt (+7pkt)
  39. @4kaKasztelan 11pkt (+3pkt)
  40. @mariuszmaniek 10pkt (+4pkt)
  . @rafxyz44 10pkt (+3pkt)
  42. @kumkumczyta 9pkt (+9pkt)
  . @Mariuszk3 9pkt (+9pkt)
  . @raz_i2 9pkt (+1pkt)
  45. @1atilla1 8pkt (+4pkt)
  . @Bonifacy13 8pkt (+2pkt)
  47. @cocietoobchodzi 6pkt (+0pkt)
  . @KontoDoPrzegladania 6pkt (+0pkt)
  . @rakastankielia 6pkt (+6pkt)
  50. @patryk-laszkowski 5pkt (+0pkt)
  51. @Zajebotka 4pkt (+4pkt)
  52. @69guziec 2pkt (+0pkt)
  . @losiu20 2pkt (+0pkt)
  54. @Czarnoksieznik_z_Angmaru 1pkt (+0pkt)
  55. @grx07 0pkt (+0pkt)


  Szczegółowa tabela kolejki znajduje się poniżej - ! proszę sprawdzić zgodność punktów na zdjęciu i w tabeli powyżej !

  Najwięcej punktów zdobytych podczas jednej kolejki Ekstraklasy:
  1. privi19 14pkt (34. kolejka 2019/2020)
  . Bulionek 14pkt (4. kolejka 2020/2021)
  2. Dziki_wieprz 11pkt (1. kolejka 2020/2021)
  . LubieDiscoPolo 11pkt (4. kolejka 2020/2021)
  3. circusandskandaloza 10pkt (34. kolejka 2019/2020)
  . Miasekk 10pkt (36. kolejka 2019/2020)
  . akarw1234 10pkt (1. kolejka 2020/2021)
  . aut91 10pkt (1. kolejka 2020/2021)
  . Grucha2408 10pkt (1. kolejka 2020/2021)
  . karolisco1 10pkt (4. kolejka 2020/2021)
  ------------------------------------------------------------------------------------
  Ehh, przyznać się, kto zaczarował Piast Gliwice na Ekstraklasę? Mam taką nadzieję, że Pucharowicze stwarzają tylko takie pozory, żeby nie pokazywać wszystkich asów przed Ligą Europy ( ̄෴ ̄)

  Formularz wypalił w 100% - dużo szybciej i dużo lepiej pracowało mi się w takiej formie i może dla niektórych niestety jestem zmuszony zmienić sposób podawania typów na dobre └[⚆ᴥ⚆]┘Nie jest to zbyt skomplikowane i na pewno wszyscy dadzą sobie radę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  I taka dodatkowa informacja - jutro wrzucam jednomeczową rozpiskę do IV edycji WykopowejBukmacherki, ponieważ w czwartek rozgrywany jest Superpuchar Europy UEFA (。◕‿‿◕。) Także zapraszam wszystkich bardzo serdecznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  ------------------------------------------------------------------------------------
  Jak wziąć udział w zabawie?
  Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem komentarza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Zapraszam również do uczestnictwa w Oficjalnej Fantasy Ekstraklasa. Kod dostępu do Oficjalnej Ligi Wykopu: c7e2db68. Zachęcam uczestników WykopowejBukmacherki do dodania przed nazwą swojej drużyny skrótu WB (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Galeria Sław WykopowejBukmacherki:

  pokaż spoiler I edycja - privi19 46pkt (max. liczba punktów w tej edycji - 177, skuteczność - 26%)
  II edycja - michnick88 29pkt (max. liczba punktów w tej edycji - 78, skuteczność - 37%


  Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> Mecze 5. kolejki Ekstraklasy + el. do LE do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wyniki podajemy w formie "X:Y" - bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

  Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"

  pokaż spoiler #ekstraklasa #pucharpolski #mecz #bukmacherka #pilkanozna #sport #fantasyekstraklasa #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  źródło: wykop.png

 •  

  Pokelt nie działa czy co? Rzuciłem i nie porządkuje talii tylko dobieram karty za 1,2 zamiast o wyższym koszcie
  https://hsreplay.net/replay/SzxTM7Z9hMzkstEwKEdchU
  #hearthstone

 •  

  Jakie piwerko polecicie? Cały czas piję Desperados Mojito, ale cenowo to masakra (3 pak za 11,09zł) i już nawet ledwo mogę wypić jedną butelkę. Kiedyś próbowałem zmienić na Perła Export, ale też jakoś mi nie podszedł.

  #piwo #alkoholizm #pytanie #gownowpis #pomocy

  +: Nizax
 •  

  8h w tym pociągu możecie mi współczuć

  pokaż spoiler tak mogłem jechać Pendolino za 200zl xd

  #pkp #gorzkiezale

  źródło: 20200921_091952.jpg

 •  

  ..............................................................................................................................
  Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
  Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
  ..............................................................................................................................

  Wiadomość z ostatniej chwili!

  [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] 96 mln zł w Eurojackpot trafione w Polsce! [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

  Drugi raz w historii udziału Polski w losowaniu Eurojackpot Polak rozbił tego jackpota!

  Wygrana wyniosła olbrzymie 96 805 666,90 zł!

  Nowy multimilioner nie pobił jednak dotychczasowego rekordu Polski ustanowionego 10 maja 2019 roku i wynoszącego aż 193 396 500 zł.

  Do dzisiaj nie wiemy w której kolekturze została trafiona najwyższa wygrana. Wiemy tylko, że kupon został zakupiony na terenie powiatu piotrkowskiego. Czy w wypadku dzisiejszej wygranej Totalizator Sportowy postąpi identycznie i ukryje dokładne informacje o lokalizacji szczęśliwej kolektury? Najprawdopodobniej tak. (⌐▀͡ ̯ʖ▀) Wszystko to dla bezpieczeństwa nowego multimilionera. (▀̿̿Ĺ̯̿̿▀̿ ̿)

  A może nowy multimilioner jest wśród nas? (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆ Sprawdźcie swoje zakupione kupony. Dla przypomnienia napiszę, że wygrywające liczby dzisiejszego losowania to: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10.

  Warto dodać, że do zwycięzcy trafi wygrana pomniejszona o 10% podatek od wygranej wynoszący w tym wypadku 9 680 566,69 zł! Kwota samego podatku robi wrażenie, bo bardzo często nawet kumulacja w Lotto nie przebija tej kwoty!

  Na nowego rozbijacza Eurojackpota musieliśmy czekać ponad rok. Ciekawe kiedy jakiś Polak ponownie rozbije europejski bank [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

  .............................................................................................................................

  Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?
  Opis został przygotowany na podstawie danych z: https://jakazdrapka.pl/

  - 1 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Sytuacja w kategorii zdrapek w cenie 1 zł jest słaba. Tak naprawdę żadna zdrapka nie wychodzi na jakieś znaczące prowadzenie. Mimo wszystko polecam kupować zdrapkę "Czarny Kot". W niej do wygrania mamy 13 000 zł. Początkowo do wydrapania były 24 nagrody główne, a obecnie nadal pozostaje do wydrapania 9 nagród głównych.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Na obecne czasy ciężko zaproponować tutaj jakąś alternatywę, bo wszystkie zdrapki w tej kategorii są mocno przebrane. Najlepiej będzie poczekać do 24 września. Wtedy do sprzedaży ma wejść zdrapka "Kasa King" a wraz z nią 32 nowe nagrody główne, każda o wartości 10 000 zł. Jeżeli jednak do czasu nowej zdrapki chcecie koniecznie coś podrapać to najlepiej będzie jeżeli będziecie kupować zdrapkę "Vabank". Tam szanse na to, że będziecie drapać zdrapki z nieprzebranych przedziałów są najwyższe.

  - 2 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Pensja". W niej do wygrania mamy 72 000 zł. Warto dodać, że w przypadku wydrapania nagrody głównej nagroda będzie wypłacana nam w ratach po 2 000 zł przez 36 miesięcy. Nie ma możliwości odebrania całej kwoty jednym przelewem! Jeżeli chodzi o nagrody główne to obecnie nadal do wydrapania pozostają 2 nagrody główne z początkowych 16.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 2 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Polecam jednak kupować zdrapkę "Szybkie 50". W niej do wygrania mamy 50 000 zł. Wprawdzie brakuje tam już jednej głównej wygranej, ale w każdej transzy losów znajdują się 3 nagrody główne więc nadal zawsze będziemy brać losy, które nagrodę główną mogą posiadać. Warto zauważyć, że w sprzedaży znajduje się "ulepszona" wersja tej zdrapki. Lotto zlitowało się trochę nad nami i zwiększyło pulę przeznaczoną na wygrane o 252 000 zł. Dawniej 50 zł można było trafić tylko 1 raz w danej paczce losów. Obecnie są w sprzedaży paczki, które posiadają nawet 2 nagrody po 50 zł! Miło z ich strony :)

  - 3 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Owocowa Eksplozja". W niej do wygrania mamy 30 000 zł. Tradycyjnie wszystkie zdrapki w cenie 3 zł wyróżniają się bardziej wymagającym sposobem drapania. W "Owocowej Eksplozji" również nie znajdziemy prostych zasad w stylu znajdź liczbę i wygraj ukrytą pod nią kwotę. Jeżeli nie lubicie zdrapek, które trzeba dłużej drapać to ta zdrapka, ani żadna inna zdrapka w cenie 3 zł, nie jest dla Was. W "Owocowej Eksplozji" z początkowych 16 nagród głównych do wydrapania nadal pozostaje 6.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "Krzyżówka" w edycji kosmicznej (zielonej i niebieskiej). W niej do wygrania mamy 40 000 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 3 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania.

  - 5 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Premia". W niej do wygrania mamy 150 000 zł. W "Premii" do wydrapania pozostaje ostatnia nagroda główna. Zdrapka robi się ciekawa i na obecną chwilę zajmuje miejsce 2. w całościowym "Rankingu Zdrapkowym"! Warto sprawdzić jakie paczki są w Waszej okolicy i pilnować tego czy zdrapka nie robi się gorąca [ ͡° ͜ʖ ͡°]

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "Rubinowe 7". W niej do wygrania mamy 177 777 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 5 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania. Wszystkie pozostałe zdrapki w tej kategorii cenowej są już dosyć mocno przebrane dlatego warto pytać o "Rubinowe 7". Na pewno jej dla Was nie zabraknie bo to stosunkowo nowa zdrapka :)

  - 10 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Lucky 777" w kolorze żółtym. Ta zdrapka od dłuższego czasu zajmuje miejsce na podium opłacalności wszystkich zdrapek. Jeżeli w Waszej okolicy znajdziecie wersję żółtą to wg mnie warto kupować tylko ją. Żadna inna zdrapka z takimi szansami na nagrodę główną nie oferuje tak wysokiej wygranej. Wydaje mi się, że to powinien być nasz nr 1 na najbliższy czas. Warto dodać, że zdrapka zostanie wycofana ze sprzedaży 23.09.2020 więc to naprawdę ostatnia okazja na większe zakupy zanim niekupione losy trafią do niszczarki!

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Czy lubicie skomplikowane zdrapki? Jeżeli nie to w tej kategorii cenowej nie znajdziecie nic fajnego dla siebie (no chyba, że będziecie szukać wspomnianego "Lucky 777" w kolorze żółtym. Jeżeli jednak skomplikowane zdrapki Wam odpowiadają to polecam kupować zdrapkę "Extra Linie". W niej do wygrania mamy 140 000 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 10 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania. Zwolennicy "prostszych" zdrapek muszą poczekać do 17 września. Wtedy do sprzedaży wejdzie zdrapka "Wielka Kasa" a wraz z nią 2 wygrane po 500 000 zł każda.

  - 20 zł -
  Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest tylko jeden: "Klub Milionerów". Jest to jedyna zdrapka w cenie 20 zł, która posiada nadal nagrodę główną do wydrapania w wysokości 1 000 000 zł. Wszystkie pozostałe zdrapki w tej cenie nie posiadają już nagród głównych! Warto dodać, że w zdrapce "Klub Milionerów" istnieje tylko jeden kolor i tylko 1 nagroda główna, więc nie trzeba tutaj żadnego kombinowania i przebierania w kolekturze. Każdy los "Klubu Milionerów" ma identyczne szanse na to, że będzie posiadać w sobie nagrodę główną. Dodatkowo wyprzedało się już ponad 40% losów a główna wygrana nadal jest w grze!

  - 25 i 30 zł -
  Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest jeden: "Świąteczne Odliczanie". W "Świątecznym Odliczaniu" do wygrania jest nadal nagroda główna wynosząca 1 000 000 zł oraz wszystkie nagrody II stopnia o wartości 100 000 zł. Tak więc w tym wypadku można próbować swoich sił nie tylko w walce o nagrodę główną, ale także w walce o "nagrodę pocieszenia" w postaci 100 000 zł. Jeżeli jednak czujecie, że "Świąteczne Odliczanie" nie jest dla Was to polecam także przyjrzeć się zdrapce "Pełny Portfel" w niej również nadal do wygrania są obie nagrody główne, każda o wartości 2 000 000 zł.

  - 50 zł -
  Tutaj nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy obecnie tylko pakiet "Super Prezent". Większość pakietów jest sprzedawana w paczkach po 10 zdrapek w cenie 5 zł każda, ale możecie natknąć się na możliwość zakupienia tej zdrapki nie w pakiecie a na sztuki. Pakiet "Super Prezent" oferuje szansę na wygranie 250 000 zł. W pełnym pakiecie minimalny zwrot z całego pakietu to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję chociażby niskiej wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci.

  ..............................................................................................................................

  Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

  Pamiętajcie, że prowadzony jest "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
  Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
  Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

  #wykopskubietotalizatora #zdrapki #zdrapka #lotto #eurojackpot
  pokaż całość

  źródło: eurojackpot_11_wrzesnia.png

 •  

  Cześć, szukam gry podobnej do Toca3. Żeby było dużo różnych serii wyścigowych, fajna drabinka mistrzowska i można ją ograć na klawiaturze. Znajdzie się coś podobnego?
  Ewentualnie może być trochę bardziej simowa ale ciągle możliwa do ogrania na padzie.
  Seria Horizon na pc odpada, mam za słaby PC więc fajnie jakby była ciągle starszą gra.
  I z chęcią przyjmę protipy co to»ca3, no i czy zacząć najpierw "world tour" czy "pro career"
  Pierwszy raz mam kontakt z tocą i bardzo się zauroczyłem w tej gierce ale niektóre archaiczne rozwiązania trącą myszką już.
  #simracing #gry #pytanie
  pokaż całość

 •  

  Ja pierdole. Juz trace ostatki nadziei, ze kiedykolwiek bedzie chociaz troche lepiej.
  Bylo tak blisko a jednak tak daleko.
  #depresja #przegryw #japierdole

 •  

  Gdzie można poznać miła, sympatyczną, uśmiechniętą i kochającą dziewczynę, która nie ma ciągłych fochów, zmian nastroju i nie jest pojebana?

  #przegryw
  #rozowepaski
  #zwiazki

 •  

  Internet w pociągach na trasie Kraków-Warszawa to istny dramat #pociagi #intercity #internetmobilny

 •  

  „ Co do bonusów z Herthy za transfer Ondreja Dudy do Koeln, to zgodnie z tym co wczoraj pisałem nie będzie ich. Ale nie miałem racji co do tego, dlaczego nie będzie. Stan faktyczny: Legia miała zagwarantowany bonus przy sprzedaży Dudy za min. 8 mln euro. Kwota transferu wynosi 7,9.”
  I nici z pieniążków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz #legia #heheszki

 •  

  Czy jeśli nie chce nigdy mieć dzieci i nawet mysle stopniowo nad wazektomia, mimo mlodego wieku <23 to czy u wiekszosci fajnych lasek to bedzie na duży plus?
  #rozowepaski #seks #kiciochpyta #pytanie

 •  

  W gimnazjum 3/4 mojej klasy to była płeć męska. To tutaj zaczęły się moje problemy. Z racji tego, że nie byłam ładna jak inne dziewczyny, chodziłam w dresie, nie malowalam się to bylam obiektem kpin chłopaków z klasy. Notorycznie słyszałam o sobie obelgi. Z resztą każdy kto nie pasował w jakiś sposób był tak przez nich traktowany. Najmniejsza osoba w klasie - Mati był wyśmiewany za wzrost i za to, że nie chciał im dawać spisać prac domowych. Później pozwalali sobie na więcej. Klepanie w tyłek, stawali za mną i pokazywali jak mnie "ruchaja". Na lekcjach też mnie wysmiewali. Nauczyciele się tym nie zajmowali bo ich to nie obchodziło. Nikomu nie powiedziałam jak jestem traktowana, jakoś to zniosłam chociaz odbiło się to na mnie mocno. Pamiętam raz jak znowu mnie zaczepiali i jednej z nich, Błażej, podszedł do nich zeby mi dali już spokój. To był jeden jedyny raz, ale chyba nawet on już nie mógł na to patrzeć.

  W liceum 3/4 mojej klasy to były dziewczyny i tutaj już było spokojnie. Dużo mi to pomogło chociaz i tak nigdy nie przestałam być zamknięta w sobie i nieśmiała. Chłopakom z klasy bylam obojętna, czasami nie pamiętali że jesteśmy w jednej klasie ale chociaż już ze mnie nie drwili. Nigdy z żadnym z nich nie rozmawiałam. Z dziewczynami dogadywalam się bez problemu, większość mnie lubiła, miałam wreszcie koleżanki. Pisząc, że większość mnie lubiła mam na myśli że serio były dla mnie mile, rozmawialy ze mną, chętnie dosiadaly się do mnie. Bylam w końcu szczęśliwa.

  Na studiach sytuacja była podobna do liceum, znowu 3/4 roku to dziewczyny. Z żadna nie miałam problemu. Nawet jak z jakaś nie gadalam zbyt często to i tak nigdy nie traktowaly mnie źle, wręcz przeciwnie. Dla chłopaków bylam obojętna bo oni rozmawiali tylko z tymi ładnymi.

  Później już nigdy nie miałam kontaktu z mężczyznami, okazji zeby się poznać. Zawsze się ich bałam, unikalam jak mogłam. Zero kontaktu sprawiło, ze dzisiaj też się ich boję. Raz jedyny spróbowałam się z jednym umówić i został moim chłopakiem ale myślę że mój brać obycia z facetami poniekąd sprawił, że po krótkim czasie bycia razem się rozstalismy.

  #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Pokażcie swoje kitki. To mój:
  #kot #koty #kitku #pokazkota #smiesznekotki #rgfk

  źródło: IMG_20191222_180745_1.jpg

 •  

  Ja już nic nie rozumiem.
  Brzydka laska nie powinna wzdychac do Chada - wiadomo. Może interesować się kimś ze swojej ligi. Zostaje więc przeciętny wykopek, przegryw. Jednak nie! Przegrywy uważają, że zasługują na Julki i mają gdzieś brzydkie. Zawsze później powiedzą "ale kobiety mają łatwiej i każda sobie kogoś znajdzie". Nie ma nic niżej nie przegryw, ale okazuje się że to za dużo.
  #przegryw

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika PLPL

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)