•  

  #f1
  Max TOP! Z ostatniego miejsca na drugie, coś pięknego! (。◕‿‿◕。)

 •  

  #samochody
  Wytłumaczcie mi proszę, dlaczego producenci samochodów przerzucili się prawie wyłącznie na SUVy. Obiektywnie analizując ten typ samochodu dochodzę do wniosku, że jedyną ich zaletą jest "łatwiejsze wsiadanie", a wad jest cała masa:
  -wysoko położony środek ciężkości, więc
  -gorsze prowadzenie
  -gorszy współczynnik oporu powietrza
  -mniejszy bagażnik
  -muszą być szersze i mieć szersze opony, żeby utrzymać toto na drodze
  -żeby zapewnić podobną ilość miejsca w środku muszą być gabarytowo większe, więc cięższe
  Z tych punktów ogólnie wynika gorsze prowadzenie i gorsze spalanie, na dodatek 2 ostatnie punkty powodują trudniejsze parkowanie. Gorszy Cx w połączeniu z szerszymi oponami daje większy hałas w środku (lub znowu zwiększenie i tak absurdalnej masy przez jeszcze więcej wygłuszenia)
  Zaraz ktoś powie "ale mi się taki po prostu podoba". Dobrze, ale wszystkim nagle? Potem widzę tych samych ludzi nie potrafiących zaparkować na jednym miejscu parkingowym, bo mają takiego mastodonta, że się na jednym standardowym miejscu nie mieści. Gdzie ta szumnie zapowiadana "ekologia"? Gdzie się podziały samochody, do których można było zapakować całą rodzinę, bagaże a one paliły 5L ropy? Gdzie się podziały samochody, które paliły w okolicach 4 litrów? (nie mówię tutaj o hybrydach phev) Popatrzcie na spalania najnowszych SUVów, 8-9l to standard. Tyle paliły usportowione samochody, albo takie z przynajmniej V6 pod maską!
  I najważniejsze, gdzie się podziała różnorodność? Kiedyś był duży wybór sedanów, liftbacków, kombi, coupe (a wszystko na bazie jednego modelu). Dla każdego coś miłego. Teraz nagle wszyscy zakochani w jednej bryle odmienianej przez wszystkie przypadki przez wszystkich producentów?

  Zapraszam do kulturalnej rozmowy.
  pokaż całość

 •  

  Siema Mireczki,

  Udało się załatwić dla was nowy model słuchawek bezprzewodowych QCY HT03 z ANC. Osoba, która wygra dostanie kod rabatowy, który obniży cenę do $1-$2 (nie wiem dokładnie ile VATu naliczy).

  QCY HT03 w kwocie $35-$40 to jedna z lepszych propozycji słuchawek bezprzewodowych z ANC. Z wyglądu bardzo przypominają Huawei FreeBuds 4i. Moim zdaniem są lepsze od Redmi Buds 3 Pro, które kosztują jakieś 100zł więcej.

  Recenzję QCY HT03 znajdziecie wiadomo gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Co trzeba zrobić?
  1. Zostawić plusa
  2. Napisać o której godzinie widzicie ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 21:37 nie daje większych szans na wygranie :D

  W przyszłym tygodniu postaram załatwić się kolejną sztukę (może wolicie inny model ze sklepu QCY Official Store na Aliexpress?)

  #qcy #rozdajo #sluchawki #czajna #aliexpress
  pokaż całość

  źródło: ROZDAJO.png

 •  

  Temat trochę inny, ale może ktoś pomoże.
  Prowadzę Dom Dziecka dla 14 wychowanków w Kłaju - (niedaleko Niepołomic, Bochni, z Wieliczki czy Krakowa ok 30 min).
  Do tej pory aby zmieścić się w budżecie wszystkie remonty robiłem sam, jednak ostatnio mam nawał pracy i nie mogę się wyrobić z pewnymi obowiązkami. Dlatego zwracam się z pytaniem czy mógłby ktoś polecić rzetelne osoby które mogłyby podjąć się zadania – potrzebuje fv.
  Prace do wykonania:
  demontaż kabiny prysznicowej, usunięcie płytek w obrysie kabiny wraz z GK (gk na stelażu) położenie GK i nowych płytek, montaż kabiny.
  Odmalowanie jednego pomieszczenia
  wykończenie otworów po montażu nowych drzwi – trzy pary
  odmalowanie korytarza jeśli budżet pozwoli

  #ddklaj #remontujzwykopem #remont
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Paayor

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)