•  

  #boks co ten sędzia, przy 8 kończy liczyć i kończy walkę ...

 •  

  #warszawa #sztukiwalki #sportywalki #sport #boks #muaythai #k-1 #bjj #kickboxing #mma

  Witam
  Chciałbym potrenować jakiś sport walki uderzany bądź jakieś bjj
  Zależy mi na zajęciach dla początkujących jakieś intro itd oraz na nie aż bardzo liczebnych grupach.
  Byłem pare razy na bjj w LFC na intrze ale szczerze to były ze 3 osoby początkujące reszta niebieskie i purpurowe pasy, myslalem ze jak są to zajęcia intro to ktoś wprowadzi nowych mniej więcej jak to wyglada. Widziałem obok grupę intro na boks i było tam bardzo dużo ludzi. Do tego na tej samej sali był trening zapasów wiec powierzchnia gdzie dane grupy ćwiczyły była bardzo mała.
  Jak oglądam insta z WCA lub Aligatores to tam tez tłumy dzikie.
  Jest gdzieś szansa żeby w normalnych warunkach poćwiczyć?
  Wiem ze zaraz będzie ze jak chce mało osob to mam iść na personalny ale jednak może coś się znajdzie
  Dzięki
  Ps. w Warszawa
  pokaż całość

  +: A___M91
 •  

  Elo, Mirasy. Mój 48-letni wujo ma ochotę zapisać się na naukę boksu lub boksu tajskiego. Jak mu to wyperswadować, że w tym wieku już nie wypada i będą z niego kręcić bekę na treningach? Że jest za stary?
  #boks #muaythai #mma #sportywalki #sport

 •  

  Oglądając ten tag przez jakiś czas doszedłem do wniosku że większość z was nie chce poprawy swojej sytuacji życiowej. Narzekacie na chujową pracę na wykopie w czasie w którym moglibyście zbierać wiedzę i się przebranżawiać. Nie rozumiem tego, jakim problemem jest w dzisiejszych czasach zmienić pracę? Praktycznie żadnym. Narzekacie na brak związku po czym na wykopie piszecie jak to byście nie rżnęli jakichś lasek, dużo z was spłyca związek do r00chańska i poszukuje dziewczyn na jakichś zjebanych aplikacjach pokroju #tinder #badoo. Ogarnijcie się kurwa i zamiast narzekać weźcie życie we własne ręce, bo puki będziecie twierdzić że pewne rzeczy wam się należą z samej racji istnienia to nigdzie nie zajdziecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #przegryw #stulejacontent
  pokaż całość

  •  

   @Pralko-suszarka: -14 kg w rok a samego tłuszczu pewnie sporo więcej. Siłownia, boks, czesto inne przyjemności jak strzelnica, sauna/spa czy astronomia. Nawet jak obecna mnie zostawi to za chwilę ogarnę coś innego. Jakbym chciał to mógłbym być tym oskarkiem, o którego tak płaczecie. A była masa sytuacji, gdy wprost przy jakiejś banalne sytuacji słyszałem, że jestem brzydki. Albo sytuację, gdy pijane malolatki zaczepialy mnie i kolegów, zawsze mnie ostatniego prosząc do tanca/podrywajac. Z każdego faceta da się zrobić minimum 5/10 dzięki formie czy ubraniom. A do tego pozostała część pakietu jak zaradnosc, poczucie bezpieczeństwa itd. :D idź dalej się uzalac nad sobą. :D Strasznie niemeskie paly z was, właśnie dlatego nie macie kobiet. Wolicie płakać niż wziąć sprawy w swoje ręce. :D Ja nie jestem agresywny, ale jakbyśmy spotkali się na ulicy to pewnie w życiu byście tak nie powiedzieli a jeszcze wzrokiem byście spierdalali. Skoro z was takie piczki to może faceta lepiej zacznijcie szukać. :D dobra, leżącego się nie kopie. Możecie iść dalej płakać w kat. pokaż całość

   +: Ezev
  •  

   @siea01: weź lepiej znajdź powód by się ogarnąć a nie pretekst i wytłumaczenia dlaczego masz ciężej. Znam kilka osób z bardzo patologicznych rodzin, które potrafiły wyjść na prostą. Znasz historie Jakuba Blaszczykowskiego? Nie załamał się i ciężka praca osiągnął sukces. Popracuj nad swoimi wadami czy fobiami a też będzie lepiej. I tak, akurat sport doradzam bardzo mocno wszystkim, bo buduje pewność siebie, wydzielają się endorfiny, jest się atrakcyjniejszym a i dobra kondycja będzie mieć swoje plusy jak już znajdziesz kogoś. pokaż całość

   +: Ezev
  • więcej komentarzy (29)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika PanJapson

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi PanJapson

Osiągnięcia (4)