•  

  Tej odwołali Eurowizję, to się dzieciakom wpierdoliła...
  #eurowizja

 •  

  Czołgiem Miruny!

  Z okazji #blackfriday udało nam się oderwać na moment od crunchowania, żeby przekazać Wam dobre nowiny!

  Po pierwsze - mamy dla Was prawdziwą, BLAKFRAJDEJOWĄ promocję -100proELO320podrabiańców, czyli specjalne #rozdajo - do zgarnięcia cyfrowa, pełna wersja gry komputerowej M.E.A.T. - wystarczy zaplusować ten wpis.

  pokaż spoiler zielonki, wy już wiecie co. Jutro wyniki, losowanie przez mirkolos.pw


  Trippin Bears oszalało... Ale to nie koniec!

  Ostatnio wymyśliliście nam doskonałe nazwy bandytów do gry - "Kara Chan" oraz "Al Sasino". Zachwyceni Waszymi pomysłami, tym razem szukamy nazwy dla Minibossa Indian. Osoba, która zgarnie najwięcej plusów w komentarzach, otrzyma od nas kod do beta testów, które trwają od 13.11.2020! Jeśli boss będzie wybitnie dobrze nazwany, to pomyślimy nad ukryciem go w grze oraz ekstra nagrodą dla pomysłodawcy! ʕ•ᴥ•ʔ #mirkozabawa

  pokaż spoiler bez "zakazanych" słów, plox :D


  I na koniec - wypiliśmy już 3 cysterny energoli i jesteśmy na dobrej drodze do ukończenia prac nad produkcją! Trzymajcie kciuki, żeby 2020 nie przyniósł deszczu meteorytów, potopu, pandemii rzeżączki albo inwazji kosmitów. Jeśli tego unikniemy, to będzie gituva (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  P.S. Dla osób niewtajemniczonych:

  pokaż spoiler Prace nad tym tytułem trwały od przeszło kilku lat. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania – gra jeszcze na etapie polskiej kampanii crowdfundingowej pozyskała tysiące fanów, za sprawą których udało się zebrać wyjątkową jak na warunki rodzimego gamingu kwotę ponad 195 000 złotych (i tym samym pobić rekord Polski w kategorii zbiórek społecznościowych w branży gier komputerowych). M.E.A.T. jest grą fabularną typu singleplayer, stylizowaną na klasyki gatunku charakterystyczne dla lat 90. XX wieku. Została wykonana w rzucie 2D i grafice Pixel Art. Gracz wciela się w postać weterana wojny secesyjnej, który jest jednocześnie właścicielem małej kopalni w XIX-wiecznej Kanadzie. Zostaje on postawiony przed zadaniem rozwikłania zagadki stanowiącej główną linię fabularną i pokonania szeregu wrogów. Wszystko to podane w formie kampanii jednoosobowej, która ma wprowadzić gracza w technikalia gry i przygotować go do kolejnych jej form, tj. CO-OP i finalnie MMORPG.


  Więcej o nas tutaj ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ

  #crpg #fantasy #grypc #gryfabularne #grykomputerowe #indianie #kanada
  pokaż całość

  źródło: MEAT ROZDAJO.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika PanNorek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)