Ja to widzę tak: Trzaskowski robi debatę o 19:00 bliżej Końskich, o 21:30 wjeżdża niczym McMahon na debatę TVP, wypija szklankę wody, mówi do mikrofonu "Duda chuj" i odjeżdża na plecach Borysa Budki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#debata
Trump, który lata wszędzie bez maseczki, podaje wszystkim jak leci rękę w czasie największych przyrostów w czasie epidemii i generalnie twierdzi, że koronawirus to nic takiego nawet nie podaje ręki Prezydentowi RP XD
Jak nisko upadliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#polityka
W retoryce PiS odnoszącej się do tego, że wprowadzenie jednego ze stanów nadzwyczajnych mogłoby stworzyć niebezpieczny precedens, który skończyłby się na odkładaniu wyborów w nieskończoność jest to, że oni brzmią jakby ostrzegali wszystkich przed sobą samymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież gdyby arytmetyka wyborcza była w takiej sytuacji korzystna, to stan nadzwyczajny by został odwołany przez pokaż całość
@Partyzant_z_buszu: trudno mi uwierzyć w to że nawet przy spadkach mają powody do zmartwień o wynik. Ostatnie wybory pokazały że mają poparcie, podczas obecnego kryzysu nie zrezygnowali z programów socjalnych a wielu wyborców nie skoreluje sobie wzrastającego bezrobocia, rosnących cen i inflacji z działaniami rządu-ludzie którzy to widzą i tak najczęściej (tak sądzę) nie byli wyborcami PiSu.
@thewickerman88: ale ostatnio wygrali (mieli jakoś 43% poparcia) tylko dzięki metodzie D'honda. Wystarczyłoby żeby mieli ~3p.p. mniej i by było <200 posłów, więc nawet mała zmiana może sporo zmienić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wychodzi na to, że nowym sposobem bolszewii na przeprowadzenie wyborów będzie kwestionowanie tego, że wyboru muszą:
po pierwsze być wyznaczone na 6-7 miesięcy przed dniem wyborów (art. 289 §1 Kodeksu wyborczego) - ten wymóg jest wskazany tylko w Kodeksie wyborczym);
po drugie wyznaczone na dzień wolny od pracy (art. 289 §1 Kodeksu wyborczego) - według literalnego pokaż całość
Przy zmianie terminu wyborów wszystkie wykazy z poparciem nadają się na makulaturę!
@Partyzant_z_buszu:
@Partyzant_z_buszu: Konstytucja konstytucją, ale te pajace, wszystkie, prężą muskuły nad zwykłym większościowym głosowanie na 3 dni przed wyborami, jak i czy w ogóle je zrobić.
Desperacka próba Bilguuna Ariunbaatara powrotu do mainstreamu, nie cofnie się przed niczym
#eurowizja
Jak faulujesz przy rzucie to tak, żeby już nie był w stanie trafić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koszykowka #mecz
tl;dr: Ustawa PISu nowelizująca ustawę o ustroju sądów powszechnych nie pozwala Ministrowi Sprawiedliwości na wymianę prezesów sądów bez uzyskania wiążącej opinii KRS.
Zgodnie z art. 17 ust. 1 nowelizacji "prezesi i wiceprezesi sądów powołani na podstawie przepisów ustawy zmienianej w art. 1, w brzmieniu dotychczasowym, mogą zostać odwołani przez Ministra Sprawiedliwości, w pokaż całość
@Partyzant_z_buszu:
Przeczytalem, zrozumialem, podzielam wnioski.
Co za amatorszczyzna legislacyjna.
Szacun za wysilek i rzeczowosc.
W.
@Andreth: ciekawe jak by to wyglądało, pracodawca mówi, że wyrzuca cię z roboty a Ty mówisz, że tego nie uznajesz i przychodzisz dalej :D ciekawe jak długo taki ktoś by się męczył za darmo
@Partyzant_z_buszu:
A wszyscy winni pisać Wassermann dokonała samozarania ;)
Ja na miejscu Giertycha złożył bym wniosek o jej wyłączenie, po tym, jak skończyła swoje pytania i wyszła a sali. Czy można sobie wyobrazić by w przypadku składu sądowego 3 osobowego jeden z jego członków zadawał pytania i sobie poszedł gdzieś ??
W moim Tribanie zaczął trzeszczeć suport, zdemontowałem go i okazało się, że bardzo ciężko chodzą łożyska, jak bez łańcucha zakręciłem korbą to robił ledwo 2,5 obrotu zanim się zatrzymał.
Podejrzewam, że suport jest do wymiany?
#rower #wykoptribanclub
Nie miejscu Astany nie podjeżdżałbym dzisiaj tak blisko Nibalego samochodem jak uciekał, jeszcze z przyzwyczajenia by chwycił klamkę i cały misterny plan w pizdu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kolarstwo
@Partyzant_z_buszu: jeszcze troche, i bedziesz znany z tego, ze ktos znany prawie w Ciebie wjechal^^
@Partyzant_z_buszu: @Sim0n97: oby tylko kibice zostawili miejsce na choć jedną szerokość roweru, bo dwa to pewnie nie ma co marzyć.
A widoki piękne na tym filmiku.
Aru będzie pierwszym kolarzem, który skręci sobie kostkę jadąc na rowerze. Mam nadzieję, że swoją dziewczynę traktuje delikatniej niż szosę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast Majka dzisiaj bardzo inteligentnie, biorąc pod uwagę jaką minę strzelił do kamery to ciągnięcie się za innymi zawodnikami było najlepszym rozwiązaniem. Ciekawe jak zaprezentuje się na czasówce, bo to może być klucz do pokaż całość
...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Partyzant_z_buszu
Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.