•  

  Zbierałem się do tego kilka lat, ale wczoraj w końcu przeszedłem ME3. :) Jedynkę i dwójkę skończyłem wcześniej wiele razy. Jak wyszła trójka, to miałem ciut za słabego kompa (coś między 15-20 fps), a demo nie zachwyciło mnie na tyle, żebym się z tym użerał. Trochę później złożyłem nowego blaszaka, tyle że nie chciałem zaczynać ME3 na cudzym save. Wolałem przejść całą trylogię naraz, ale nie miałem tyle czasu, więc to odkładałem, aż do teraz.

  Femshep infiltrator, paragon na jakieś 95%. Miło było widzieć wpływ swoich działań z wcześniejszych części. Bez Mordina i Wrexa gra sporo by straciła. Moim ulubionym momentem był chyba DLC Cytadela. Świetny fan service, sporo humoru. Brakowało tylko Kasumi, bo zbugowało mi się zadanie poboczne z hanarami, po którym by mogła dołączyć.

  Zastanawiałem się chwilę nad zakończeniem:

  pokaż spoiler Najwięcej sensu wg. mnie miało zniszczenie. Całą trylogię do tego dążyłem. Szkoda mi EDI i Gethów, ale musiałem ich poświęcić w imię większego dobra. Jest możliwość, że znowu kiedyś dojdzie do wojny żyjących z syntetykami, Kroganie to też tykające bomby (nawet pod przywództwem Wrexa), ale nic nie jest przesądzone. Shepard zadeklarował się, że to zrobi i nastawił całą galaktykę na wojnę pełną poświęceń. No i przeżył mi to zakończenie.


  pokaż spoiler Opcja kontroli teoretycznie ma potencjał bycia lepszą dla świata, ale to by postawiło Sheparda właściwie w roli boga, tyrana. Plus myśląc o tym brałem pod uwagę to, że mógł to być element manipulacji Żniwiarzy i faktycznie to oni kontrolowaliby Sheparda. Ew. Shepard sam z siebie przyjąłby ich perspektywę po utracie kontaktu ze światem materialnym.


  pokaż spoiler Symbioza... nie ma gwarancji, że nastałby pokój. Tak wielkie ingerowanie w każdą osobę znajdującą się we wszechświecie bez jej zgody jest też niemoralne.


  pokaż spoiler Odmowa wyboru niby jest atrakcyjna, ale faktycznie nie byłoby to w porządku w stosunku do nikogo. Galaktyka poświęciła się i zjednoczyła w jednym celu - zniszczeniu Żniwiarzy. Rezygnując z możliwości ich zniszczenia, mając ją na wyciągnięcie ręki, Shepard splunąłby na wszystkie ofiary.


  Czuję teraz lekką pustkę i zastanawiam się nad powtórką, tym razem jako adept. :) Jakimi klasami wam się najfajniej grało?

  #masseffect #gry
  pokaż całość

 •  

  Do wejścia Iniesty mniej więcej na remis, potem wygrana już powinna być dla Barcy. Ale jak się marnuje setki, to się w końcówce płaci. :) Błędów sędziowskich sporo. Dobrze, że w dwie strony, więc nikt nie powinien płakać.
  #mecz

 •  

  Coś mi jajko utknęło i nie idzie dalej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #pokemongo #heheszki #pdk

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Zwracacie jakąś uwagę na rozmowy motywacyjne w meczach sparingowych (przed, w czasie przerwy i po meczu)? Pytam, bo zauważyłem, że chyba mi to wychodzi bokiem na dłuższą metę. #fm16 #footballmanager

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pedro7

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Pedro7

Osiągnięcia (4)