•  

  #prokuratorboners #ladnadziewczyna

  pokaż spoiler Poprzedni wpis kolegi @ChocolateStarfish z tą dziewczyną który wywołał małą gównoburzę:


  pokaż spoiler https://www.wykop.pl/wpis/33781119/dupeczkizinstagrama-slodkijezu-prokuratorboners-ty/


  pokaż spoiler Według mnie jest ładna, nie widzę tu nic kontrowersyjnego ot kolejna młoda laska która chce się podobać ¯\\_(ツ)_/¯ no nie powiecie mi że jest brzydka. Nie każdy od razu musi patrzeć na każdą dziewczynę z perspektywy seksu, bo mam wrażenie że ci którzy czują jakieś oburzenie to sami mają jakiś problem ᶘᵒᴥᵒᶅ jak mijacie gimnazjaliski na ulicy to co, chowacie się bo mają mniej niż 15 lat i boicie się że wam się "niechcący" wypsnie kutas? xDDD hipokryci.
  pokaż całość

 •  

  Często słyszę, że ludzie czytają trzycyfrową liczbę stron książki w kilka godzin (ostatnio usłyszałem, że 250 stron w 3 godziny).
  Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale ja przeczytam w godzinę tak 35 stron.
  Czy taki ktoś, czytając takim tempem w ogóle rozumie co przeczytał? Czy to już jest czytanie dla czytania, bez czasu na chwilę refleksji, nad sensem tego co się właśnie przeczytało?
  #ksiazki #czytajzwykopem
  pokaż całość

  •  

   @Zamiotow: Strona to nie zawsze A4.

   350 stron w książkach typu pocket to żaden wyczyn.

   Czcionka, wielkość strony, rozłożenie tekstu, ilość dialogów. To wszystko sprawia że 350 stron 350 stronom nie są równe ale łyknięcie dobrej książki w jeden wieczór(3-6h) to raczej nic specjalnego.

   Jestem każualem w czytaniu. Czytam tak ze dwa wersy szybciej na stronę niż małżonka.

  • więcej komentarzy (121)

 •  

  Hej Mirki, mam pytanie do tej dzieciatej części z Was - jak się miało Wasze libido bezpośrednio po narodzinach dziecka? Jak poradziliście sobie z połogiem różowej? Kiedy były pierwsze seksy po porodzie?
  #zwiazki #seks #dzieci #tatacontent

  +: Freakz
 •  

  Początek XIX wieku, władcy państw mówią: "Dajmy mężczyznom prawa wyborcze, to będzie można ich przymusem wcielać do armii jako żołnierzy, bo się im powie, że skoro "rządzą" (XDDDDDDD) państwem, to mają wobec niego obowiązek darmowego oddania życia".

  Koniec XIX wieku, sufrażystki mówią: "My też chcemy praw wyborczych"

  Władze do sufrażystek: "Nie, bo przecież nie będzie dla was poboru"

  Sufrażystki do władz: "No ale my chcemy, dajcie nam prawa wyborcze".

  Władze do sufrażystek: "Nie, bo wtedy mężczyźni nie będą chcieli ginąć milionami za nas w okopach, a jak wygra wróg, to nie da wam praw wyborczych"

  Sufrażystki do władz: "No to my ich będziemy wyzywać od przegrywów i stulejarzy, jak nie będą chcieli iść na śmierć, wtedy będą masowo popełniać samobójstwa, czy to wieszając się, czy to idąc na śmierć w okopach"

  Władze do sufrażystek: "Dobra, macie swoje prawa wyborcze za darmo, a mężczyźni dalej mają za te prawa wyborcze ginąć milionami, jeśli wywołamy jakąś wojnę".

  Lata 1914-1918: Na frontach Wielkiej Wojny ginie i zostaje uznanych za zaginionych (tj. ginie w taki sposób, że nie da się zidentyfikować ciała, lub rozpoznać tego co z niego zostało) 16 milionów mężczyzn, a 20 milionów zostaje ciężko rannych, do ciężkiego kalectwa włącznie.

  Lata 1918-1939: Coraz więcej państw przyznaje kobietom prawa wyborcze, ale pobór dalej obowiązuje tylko mężczyzn. Niecałe sto lat później zostanie to nazwane "męskimi przywilejami".

  Lata 1939-1945: Mężczyźni realizują swoje "przywileje", tym razem ginie ich na frontach II wojny światowej 25 milionów, gdy są masowo powoływania, szkoleni przez parę tygodni i wysyłani w każdy zakątek świata, aby ginąć od kul, bomb, artylerii, głodu, zimna czy w masowych mordach na jeńcach.

  W ZSRR z rocznika 1923 wojnę przeżywa 3% mężczyzn.

  Czas leci, feministki żądają coraz więcej praw, a ostatnio i przywilejów, a dziś, 100 lat od zakończenia I Wojny Światowej, dalej większość państw świata, w tym i Polska, zachowało sobie prawo do powołania do wojska wyłącznie mężczyzn, choć większość z nich ma w konstytucji zapisaną równość wszystkich obywateli.

  W takim USA, ostoi równouprawnienia i wolności, gdy facet nie zgodzi się na zapisanie na listę pobór ową, to nie pozwolą mu nawet prawa jazdy na samochód zrobić, bo "nie wypełnia obowiązku wobec ojczyzny", gdy w tym samym czasie feministki nie mają żadnych obowiązków tego typu, a mimo ciągle doszukują się kolejnych "dyskryminacji" takich jak to, że facet nie siedzi w tramwaju ze złączonymi kolanami, nawet jeśli siedzi na pojedynczym miejscu.

  Poniżej reakcja amerykańskich kobiet na baita od 4chana, mówiącego, że Hilary Clinton zamierza wprowadzić pobór również dla kobiet, w ramach równouprawnienia.

  #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #historia #ciekawostki #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wojsko
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

  •  

   @Lawrence_z_Arabii: > : A do XIX wieku to chłopy nie musiały brać udziału w wojnach, co nie?

   @kizi: pierwszy powszechny pobór zrobiono w czasie Rewolucji Francuskiej do walki z koalicją antyfrancuską.

   Wcześniej w Polsce na ten przykład przybywał pachoł i obwieszczał słowo Pana o poborze. Wszyscy w wieku od xx do xx mają się stawić na pobór pod karą gardła.

   Jak piszesz jakieś pierdoły o Wolnej Polsce Szlacheckiej to nie zapomnij pisać o białych niewolnikach na polach zwanych "chłopami".
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (61)

 •  

  Nie uważacie, że pełen etat (8h dziennie) to czyste niewolnictwo i tak naprawdę pod koniec zmiany produktywność takiego pracownika spada do minimum?
  #pracbaza #praca

  •  

   @CreaOnion: Nie uważacie, że pełen etat (8h dziennie) jest strasznie bezproduktywny? Zanim pogadam z ludźmi których widzę codzienni, wypiję kawkę, zagadam z kientami/kontrahentami to już jest przerwa. Później tylko zebranie pora na relax po ciężko rozpoczętym dniu kawka, trochę bajerki o tym czego nie zrobiłem przez cały dzień i ostatnia godzinka żeby się pożegnać. Obowiązkowo trzeba wyjść za 15 bo ww 15 min to nawet nie opłaca się czegoś zaczynać. Gdybym robił po 10 to pewnie bym zdążył chociaż kompa odpalić. pokaż całość

  • więcej komentarzy (118)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Peeleejin

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)