•  

  #rozdajo
  Niedawno pisałem o tym, że razem z moim zespołem wydaliśmy książkę o męskim stylu, którą w ramach akcji crowdfundingowej wsparło wielu wykopowiczów. Dziś w uznaniu tego zaangażowania zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo w ramach którego możecie wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją!
  Zasady są proste:

  Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej, która pozwoli szybko wznieść twój styl na wyższy poziom.
  Losowanie z użyciem #mirkorandom w niedzielę 5.01.2019 r. o godzinie 19:00

  pokaż spoiler Zielonki nie biorą udziału.


  pokaż spoiler Dla zainteresowanych szczegółami, jest to książka adresowana głównie do tych facetów, którzy chcą zacząć lepiej się ubierać, ale cały proces wydaje im się trudny i czasochłonny. W jej ramach przygotowaliśmy ponad 100 stron artykułów wprowadzających w podstawowe kwestie, 60 rzeczy składających się na uniwersalną męska garderobę i 100 zestawów, które z tych 60 rzeczy można złożyć. Ponadto czytelnicy znajdą tam także tabelę rozmiarów, z której jasno wynika jak poszczególne rozmiary przeliczać, wytyczne co do konkretnych typów sylwetek, zniżki do sklepów-partnerów książki, a także bazę produktów podobnych do tych, które zostały w książce pokazane. Mocno zależało nam na tym, by stworzyć nie samą książkę, a doświadczenie gładkiego wejścia w świat męskiego stylu. Opinie klientów potwierdzają, że pomyśleliśmy o większości problemów, jakie na tej drodze mogą się pojawić.


  Jeśli zaś chcielibyście sobie ją nabyć tradycyjną metodą, to możecie to zrobić w oficjalnym sklepie:

  https://sklep.dandycore.pl/pl/p/E-book-Meska-szafa-instrukcja-obslugi/14

  Dzięki wielkie i do napisania!

  #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #literatura
  pokaż całość

  źródło: sklep.dandycore.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Petters

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (10)