Bycie miłym i grzecznym nic nie daje.

 •  

  Moderna i Biontech dzisiaj pieknie rozkręcają weekend. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #gielda

 •  

  30 lat samotność i zero szans na poprawę...
  Jest to ból jakiego nie da się wytrzymać, mam coraz większe wrażenie że zbliżam się ku końcowi...
  #przegryw #samotnosc #depresja

 •  

  Bierzecie prysznic po treningu na siłowni?
  Ja chodzę na taką gdzie nie ma zasłon, ani nawet wieszaka by powiesić ubrania na zmianę i w ogóle ręcznik i trzeba przejść parę metrów z prysznica do szafki z dyndajacym fredem by się ubrać. W dodatku wszędzie lustra itd.

  Czy to normalne na siłowniach że trzeba się kąpać na waleta? Trochę mnie to krępuje bo i raczej staram się kąpać po powrocie na chatę.
  W sumie to moja pierwsza siłownia na jaką zacząłem chodzić i mam taką rozkmine czy jej nie zmienić z tego powodu ale jak na innych jest to samo to nie wiem czy jest sens

  #silownia
  pokaż całość

  •  

   @madap24488: Chodzę 5x w tygodniu na siłownie, zawsze biorę prysznic po treningu. Nie ma zasłon, jedna kabina z 3 prysznicami - ludzie mają wyjebane i ja mam wyjebane - w końcu to męska szatnia ¯\_(ツ)_/¯, czego niby mam się bać/wstydzić ?, no powiedz mi proszę. ""Czy to normalne na siłowniach że trzeba się kąpać na waleta?" - chcesz to się kąpiesz normalnie, nie chcesz - to w bieliźnie, tego nikt nie sprawdza ((✌ ゚ ∀ ゚)☞ ).

   Natomiast na basen z saunami gdzie chodzę dwa razy w miesiącu, jest jedna wielka "koedukacyjna" kabina prysznicowa (6 stanowisk) i mężczyźni z kobietami idą pod prysznic bez ubrań. Każdy ma wyjebane - jesteśmy dorośli. Czego niby masz się wstydzić ?, że zobaczysz u laski głowę hydry , a u facetów spinacz do papieru; to samo z saunami - tutaj obowiązuje zasada, że bez bielizny, tylko ręcznik masz mieć w saunie.

   To normalne, że ludzie po treningu idą pod prysznic, tak jak po sraniu normalne jest, że wycierasz dupsko papierem.

   Co do braku haczyków, zwróć uwagę dla managera w recepcji. Ja tak zrobiłem, po tym jak został wykonany remont w szatni. Po prostu zapomnieli zamontować.

   Wstyd to po ostrym treningu, zwłaszcza cardio, ubrać się z powrotem (będąc zapoconym) w czyste ubrania i wyperfumować na maxa, że jebie w całej szatni i iść tak w kierunku przystanku autobusowego. Myślisz, że zamaskujesz smród dezodorantem i perfumami - mylisz się.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Mój ojciec uważa że nie mogę wyjechać do usa bo:
  1. Ty wiesz ile kosztuje bilet w jedną stronę? jak uzbierasz 6 tysięcy na niego?! (sprawdziłem przy nim i 1k XD)
  2. Musisz mieć wizę przecież! (zostały zniesione w 2019 XD)
  Jeszcze mi zarzuca że nie znam języka i że nie będzie mnie stać na ubezpieczenie. Jak mu uświadomiłem że na zmywaku by mój poziom życia tam wzrósł 10x niż w domku rodzinnym to się czerwony zrobił cały.
  Chciałbym mieć wspierających rodziców a nie takiego debila eh
  #przegryw
  pokaż całość

  •  

   @Ardenciara: Kuuuuurła, jak bym swego starego słyszał. Spędził sam kilkanaście lat za granicą i nawet podstaw-podstaw! języka nie ogarnął robiąc na zmywaku. Po czym wrócił na socjal do PL i do mnie pretensje, że sam po studiach za granice z żonką uciekać chciałem znając kilka języków obcych, do legalnej pracy w zajebistym mieście do życia.

   "Polakom za granica nic się nie udaję KŁii Kwiii "
   "zostań w PL, tam będziesz mieć gównianą pracę, a przy domu lepiej będzie wam KŁiii (zamieszkaj z żonką razem z nami WTF-nigdy)"
   "nic się w życiu tobie nie uda, zobaczysz - obudzisz się z ręką w nocniku |૦ઁ෴૦ઁ| ( nie wiem do dzisiaj OCB z tym tekstem)

   Narzeka do dzisiaj, mimo, że osiągnąłem duży sukces, dalej go boli i namawia bym wracał ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Jedź do USA i załatw sobie papiery na legalną pracę, byś całe życie na zmywaku nie robił jak mój stary. Zmywak i browary przed polską telewizją na kwadracie. No i ucz się jezyka na miejscu.

   Poradzisz sobie, lepsze własne bagno, niż w cudzym toksycznym środowisku ze starymi siedziec.

   Trzymaj się, USA nie jest takie kolorowe, ale wyjściu z domu to najtrudniejszy krok. Powodzenia.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (56)

 •  

  Mała rzecz a cieszy.

  Dom rodziców to 2 piętrowy dom jednorodzinny w którym piec znajduje się w piwnicy piętro niżej (w ziemi). Żeby pójść zobaczyć ile jest napiecu lub podłożyć trzeba zejść po schodach x2 i przejść przez korytarz. Rodzice są już starsi więc zrobiłem taki mały sterownik na esp który wyświetla temperaturę pieca obecną oraz z przed 15 minut. Zamontowany jest na górze, dzięki czemu rodzice nie muszą schodzić i patrzeć ile jest na piecu tylko gdy zobaczą duży spadem lub niezadowalającą temperaturę wtedy dopiero sobie schodzą.

  na zdjęciu chwile po dojebaniu do pieca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #chwalesie #elektronika #majsterkowanie #wies
  pokaż całość

  źródło: 258259374_1321067611667113_6896929858459509418_n.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pierwiastek_Zua

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)