•  

  Gnije jak widzę gdy ktoś piszę że typ ma jaja i odwalił kawał dobrej roboty. Gdyby koleś miał jaja to by zaciągnął się np do Lwów Rojavy i walczył z ISIS na miejscu w Syrii, ale wybrał strzelanie do cywili a środowiska skrajnie prawicowe i tak nazwą go bohaterem. Pod płaszczykiem hehe walki o sprawę zrobił sobie rzeź, pozazdrościł Brejvikowi sławy i teraz sam będzie się masturbował w swojej celi do tego co zrobił.
  #zamach #nowazelandia
  pokaż całość

  źródło: rojava.jpg

 •  

  Brawo, normalnie kurna pogratulować panu Tarrantowi DEBILIZMU. Teraz każdy bojownik Allaha będzie marzył, ażeby wtargnąć do kościoła lub centrum handlowego, puszczając w tle Ummati qad laha fajrun (hymn Państwa Islamskiego) i w krwawy sposób pomści pomordowanych muzułmanów z Christchurch. To kwestia czasu jak islamiści wezmą na białych odwet.
  #bekaznazioli #islamizm #terroryzm #zamach #nowazelandia #przemyslenia pokaż całość

 •  

  #zamach

  Kurwa jak ci ludzie których przepuścił na pasach pod koniec filmu, zobaczą filmik i zorientują się jakie szczęście mieli, że do nich nie strzelał to chyba zejdą na zawał xD

  W ogóle do kogo on strzelał jak jechał tym samochodem? Do przypadkowych czy muslimów?

 •  

  Czytam manifest tego gościa(Australijczyka) i wynika z tego, że zrobił zamach w Nowej Zelandii, żeby ratować czystość etniczną Europy przed najeźdźcami. W Nowej Zelandii, która tak jak Australia została najechana i skolonizowana przez europejczyków.

  #zamach #wydarzenia #terroryzm #fucklogic #nowazelandia #europa pokaż całość

 •  

  W komentarzach i mediach tyle sprzeczności o motywach zamachowca, że aż sam przeczytałem cały ten manifest od początku do końca. Gdyby ktoś był ciekaw, to streszczę go tutaj. Postaram się zachować obiektywność, sami możecie ocenić jego motywy:

  -Faszysta, sam się tak określił i to wynika z jego wypowiedzi.

  -Ale taki faszysta z dopiskiem "eko", bo martwi go degradacja środowiska, której nie da się zatrzymać bez powstrzymania szybkiego rozmnażania się ludzi, a przede wszystkim nie-białych ras. Choć w innym miejscu podkreśla, że biała rasa musi się szybciej rozmnażać - ogólnie w manifeście coraz można spotkać mniejsze lub większe sprzeczności.

  -Skrajny rasista, ksenofob, islamofob, nacjonalista - choć nie do wszystkich z tych określeń otwarcie się przyznaje, ale ma na nie swoje własne definicje.

  -Insipirował się Brevikiem i ludźmi jego pokroju, jakimś faszystowskim politykiem z Anglii lat 30-tych, wpływ miały na niego też słowa jakiejś działaczki Trumpa.

  -Przeciwny kapitalizmowi, bo uważa że przez chciwość bogaczy sprowadzamy tanią siłę roboczą obcych ras i kultur. Liderów korporacji chciałby pozabijać.

  -Nie wierzy w demokrację, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć.

  -Ma nadzieję, że jego atak po pierwsze zainspiruje innych. A po drugie zachęci USA do zaostrzenia przepisów do posiadania broni, co z kolei ma wywołać wojnę domową między przeciwnikami, a zwolennikami.

  -Do lewicy żywi pogardę, jej liderów chciałby rozstrzelać, a resztę widzieć w pozycji "your neck under my boot".

  -Do konserwatystów jakby zwracał się z apelem, że są zagubieni i konserwatyzm, o który walczą, to fikcja.

  -Co do religii nie umie jednoznacznie stwierdzić, czy jest chrześcijaninem. W innym miejscu wspomina o pedofilii w kościele albo o wykorzystywaniu chrześcijaństwa przez marksistów.

  -Rynki trzeba chronić przed obcymi wpływami, pracownicy nie mogą być wyzyskiwani - ogólnie koleś chyba nie ma zbyt dużego pojęcia o ekonomii, tylko jakąś utopijną listę życzeń.

  -Wiedzę o świecie czerpie z internetu, bo tylko tam jest "prawda". Wkleja też pastę o Navy Seals, ponoć udzielał się na 4chan.

  -Uważa, że teraz świat może go potępić, ale historię i tak napiszą zwycięzcy.

  -Ma nadzieję, że pojawią się jacyś liderzy, którzy w wojnie rasowej pociągną ludzi za sobą - choć sam skromnie za takiego lidera się nie uważa.

  -2 razy wspomina o Polsce - raz, że był u nas podczas podróżowania po świecie i nawet tutaj nie jest dobrze. Za drugim razem, że ma nadzieję, iż w którymś z państw zacznie się wojna o białą rasę, a wśród przykładowych państw wymienia Polskę.

  #zamach #neuropa #4konserwy #nowazelandia #swiat
  pokaż całość

 •  

  Kolejność działania w taki sytuacjach jest jedna, a walka jest ostatecznością na którą i tak podejmie się może 1% społeczeństwa.

  Bawią mnie komentarze wszelkich znawców, co broń widzieli jedynie w CallOfDuty, że oni to by na niego wszyscy naskoczyli i nikt by nie zginął.
  Albo tekst, że jakby ktoś miał broń to by go podziurawił, a pewnie ze stresu nawet nie wiedziałby jak ją odblokować bo większość osób posiadających broń jedynie strzelała w kontrolowanych warunkach na strzelnicy i nie ma absolutnie żadnego doświadczenia czy przeszkolenia w sytuacjach stresowych.

  A Trzaskowski zamiast wydawać pieniądze na naukę masturbacji powinien wprowadzić obowiązkowe szkolenia z samoobrony i działania w sytuacji zagrożenia życia.

  #zamach #nowazelandia
  pokaż całość

 •  

  Podczas oglądania tego filmiku najbardziej przeraziło mnie to że ci ludzie nie mieli żadnej możliwości obrony, nawet uciekać nie mieli gdzie. Taka bezsilność widoczna na tym filmiku jest najgorsza, położenie się na ziemi i zgubna nadzieja że przestanie strzelać.

  Każdy powinien mieć możliwość obrony czyli między innymi prawo do posiadania broni, gdyby kilka osób było uzbrojonych myślę że nie odważyłby się wejść do środka.

  Jak inaczej można się bronić przed wyszkolonym i uzbrojonym napastnikiem?

  A tak to sobie postrzelał, wsiadł do samochodu, znowu postrzelał i mógł sobie jechać do kolejnych meczetów więcej postrzelać a przy okazji zahaczyć o stacje benzynową i zakupić jakieś ciastka, bo w okolicy nie było nikogo uzbrojonego więc kto miał mu stanąć na drodze? nie bał się że ktoś zacznie do niego strzelać więc mógł w spokoju bez nerwów wykonywać swoje zadania.

  #zamach #nowazelandia #bron #prawo
  pokaż całość

  źródło: bi.im-g.pl

 •  

  Pragnę również przypomnieć, że poza tym że terrorysta jest obrzydliwym neonazistą i prawakiem, jest także idiotą (co koreluje z byciem prawakiem).

  Kilka kluczowych rzeczy w jego rozumowaniu które są zwyczajnie błędne:

  brązowi "najeźdźcy" rozmnażają się za szybko, eksplozja demograficzna spowoduje śmierć ludzkości z powodu braku zasobów

  Jest to teza która ponad 200 lat a autorem jej jest brytyjski ekonomista Malthus. Zakładał on, że ilość jedzenia jaką może wyprodukować społeczeństwo rośnie liniowo, a populacja eksponencjalnie, więc na dłuższą metę nie da się utrzymać gatunku ludzkiego. Malthus się spektakularnie mylił: pomimo zwielokrotnienia całkowitej populacji świata odsetek ludzi żyjących w skrajnej biedzie jest najniższy w historii i ciągle spada.

  Trzeba siłą kontrolować populację brązowych "najeźdźców"

  Jak wiemy programy takie jak polityka jednego dziecka w jego ukochanych chinach świetnie działały. /s

  brązowi "najeźdźcy" mają więcej dzieci i niedługo biali staną się mniejszością
  Bzdura niedouczony prawaku. Mimo że owszem, rodziny imigrantów mają średnio więcej dzieci niż autochtoni to dzietność w takich rodzinach spada znacznie szybciej niż w przypadku autochtonów.

  Podobne trendy widać w Stanach Zjednoczonych.

  globalizm powoduje wymieranie białego człowieka bo wspiera brązowych "najeźdźców"

  Prawak pewnie nie wie, jak dobry dla wszystkich jest outsourcing pracy do krajów rozwijających się (a z takich krajów właśnie pochodzą wrogowie prawaka). Industrializacja powoduje spadek dzietności, chociażby dlatego że w przemyśle rodzenie dzieci nie daje żadnego benefitu, w przeciwieństwie do rolnictwa.

  Więc, niedouczony prawaku, chcesz by brązowy "najeźdźca" rodził mniej dzieci? Najszybszym sposobem na to jest zaproszenie go do swojego kraju, gdzie szybko jego dzietność zrówna się z dzietnością ludności miejscowej. Chcesz, żeby rodził mniej dzieci u siebie? Inwestuj kapitał w jego kraju, dzięki temu dzietność spadnie jak to jest typowe dla gospodarek industrialnych.

  #neuropa #4konserwy #zamach #nowazelandia #bekazprawakow
  pokaż całość

 •  

  Atak terrorystyczny muzułmanów. Reakcje lewaków:

  To nie ma nic wspólnego z Islamem, zamachowiec pewnie był chory psychicznie; nie można obwiniać wszystkich muzułmanów; to przez brak tolerancji; należało im się za wojny krzyżowe.
  Atak w odwecie na muzułmanów. Reakcje lewaków:

  Masowa amnezja; to nie żadna zemsta, bo muzułmanie nigdy nikogo nie zaatakowali; to bezpodstawna nienawiść, ksenofobia, rasizm, faszyzm; przez to biedni muzułmanie będą zmuszeni zaatakować nas w odwecie; to wina wszystkich chrześcijan, białych i wszystkich prawych, bo zamachowiec był skrajnym prawicowcem, mimo że sam siebie nazywał lewakiem, ale my wiemy lepiej co miał na myśli.

  #lewackalogika #bekazlewactwa #zamach #nowazelandia #4konserwy
  pokaż całość

 •  

  To teraz wyobraźcie sobie jakby w polsce broń była łatwo dostępna i np taki kobyłka aka monarchista ją sobie kupił i poszedł na marsz równości z lublinie (ಠ‸ಠ)
  #neuropa #nowazelandia #zamach

 •  

  #akcyza #heheszki #polak #polska #anglia #emigracja Na polskich pejsbòkowych forach od dłuższego czasu walczą ze sprzedażą fajek . Pomysłowi handlarze raczyli nas do tej pory martwą naturą teraz zaczyna się era rebusów !

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1552546808133.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika PimpusPempus

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)