•  

  Dobra, pewnie pożałuję, że pytam o to na wykopie, ale chcę poznać zdanie niebieskich pasków - NORMALNYCH niebieskich pasków, nie takich spod znaku "wszystkie kobiety są złe, chociaż jeszcze nigdy się nie całowałem" ani nie takich, że "kobietom można wszystko, byle niech dzieci rodzą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Po jakim czasie można rozmawiać o zamieszkaniu razem? I co by was powstrzymywało przed takim krokiem?

  Sytuacja: oboje w okolicach 30, oboje mamy swoje mieszkania i zarabiamy na siebie. Mielibyśmy zamieszkać u niego, a moje wynajmować, żeby też się to dorzucało do budżetu. Nie szłabym tam jako pasożyt, płaciłabym rachunki i gotowała, bo lubię. Innymi słowy - normalna, zdrowa relacja, którą mam ochotę wbić na wyższy poziom, ze względu na wiek, bo po prawie sześciu miesiącach trochę mnie męczy jeżdżenie do niego jak do koleżanki na nocowanie, z plecakiem z ciuchami na zmianę, wożenie wszystkiego w tę i z powrotem, za stara już jestem na taki tryb życia xD

  Podsumowując: chcę do tego podejść jak najbardziej empatycznie, ale i praktycznie, nie stawiać niczego na ostrzu noża, tylko zachować się jak dorosły człowiek. Niebiescy, jaki jest wasz stosunek do takiego kroku?

  #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

 •  

  Planujemy z różową zakupić kotka rasowego, obecnie zastanawiamy się nad 4 opcjami
  1) Cornish rex
  2) Devon rex
  3) Sfinks
  4) Orientalny krótkowłosy

  Wybór padł na rasowca ponieważ na czas około pół roku mieliśmy zwykłego dachowca na przechowanie i nie byłem w stanie wytrzymać z ilością siersci jaką gubił (nawet przy czesaniu kilka razy w tygodniu). Głównym problemem z dachowcem było to że mam lekką alergię i jak kot pakował się do łóżka w okolice poduszek to rano wstawałem zasmarkany i z swędzącymi oczami.

  I tu teraz pytanie do ludzi którzy użytkują którąś z wymienionych ras. Czy możecie proszę uchylić rąbka tajemnicy jak to wygląda z pielęgnacją tych ras i obcowanie z nimi na codzień? Rozmawialiśmy już z kilkoma hodowcami na różnych wystawach ale chciał bym zebrać trochę innych niezależnych informacji.

  oczywiście jeśli ktoś ma propozycje innych ras które mają bardzo krótką sierść (lub jej nie mają) to też chętnie posłucham.

  #koty #rasowekoty #kot #pytanie #cornishrex #sfinks #devonrex #orientalnykrotkowlowy
  pokaż całość

 •  

  Sprzedaję 17 letnie auto za 5 tysięcy, a ludzie przyjeżdzający je oglądać zachowują się tak jakby było nowe, proste z salonu XD Już wiem, że ta sprzedaż, to będzie jakaś katorga. #samochody #motoryzacja #januszebiznesu

  •  

   @Birter 5k to też jakiś pieniądz, ale niezależnie od ceny warto sprawdzić chociaż mechanikę trochę i czy nie był składany z 3. Ile by to auto nie kosztowało to nikt nie chce kupić gruza który będzie wymagał wladowania kilku k PLN żeby dało radę jeździć lub auta które się rozpadnie na kilka części przy stłuczce. Co nie zmienia faktu że nie rozumiem ludzi którzy od auta >15lat wymagają żeby żaden element nie był lakierowany lub żeby auto nie wyglądało na uzywane pokaż całość

  • więcej komentarzy (46)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pirat_Bobek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)