•  

  Pozwoliłem sobie Was zebrać w jednym miejscu bo chciałbym zaczerpnąć informacji odnośnie GP Węgier na które chciałbym wybrać się w przyszłym roku:
  •Przede wszystkim kwestia biletów czyli kiedy kupiliście i gdzie? :) Opinie i strony są różne, a nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu bo mimo wszystko spore pieniądze wchodzą w grę. Wchodząc na stronę hungaroring.hu (która wygląda na oficjalną stronę toru) zostaję przekierowany na gpticketshop.hu, ale jest też zupełnie inna strona z dopiskiem .com i człowiek trochę głupieje w tym wszystkim. Gdyby cena była jednakowa to kupiłbym z oficjalnej strony F1, ale tam bilety nie są jeszcze dostępne, mimo że wydaje mi się że z początkiem weekendu były (¯\(ツ)/¯) i tutaj nasuwa się następne pytanie. Dlaczego na "zewnętrznych" stronach bilety są już w sprzedaży a oficjalnie jeszcze nie? W tych czasach nie wysyłają już tych fajnych plastikowych plakietek w formie biletu na smyczy tylko jedynie do wydrukowania we własnym zakresie lub e-bilet?
  •Będę wyjeżdżał z okolic Krakowa więc samochód będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem (+- 5,5h drogi), ale rozumiem że w jakieś winiety itd muszę się zaopatrzyć?
  •W kwestii Covida było coś sprawdzane na miejscu lub na granicy?
  •Widze że jeśli chodzi o nocleg to nic wewnątrz toru nie wchodzi w grę tylko zwyczajnie szukać czegoś na booking i tyle? Wiadomo że standardy są różne, ale na jaki koszt powinienem się przygotować w sezonie?
  •Jesli chodzi o trybunę to początkowo za cel obrałem Gold 1 lub 3. Nigdy nie byłem na żadnym wyścigu i pomyślałem sobie że takie miejsce na prostej startowej byłoby całkiem fajne, chociaż czytając tag różnie Mirki piszą. Kumple z pracy byli dwa lata temu właśnie na tym GP + Trybunie Gold i chwalili sobie, ale wspominali coś na miejscu na jakiejś "polanie" czy innym pagórku z drzewami po drugiej stronie toru gdzie widok też był fajny a można było bardziej "odpocząć" i wychillować przy piwku. Jesteście w stanie coś polecić? Cena raczej nie gra roli bo zabieram też tatę na urodziny i będzie to nasz debiut z formułą na żywo.
  Myślę że na ten moment to wszystko, najbardziej zależy mi na informacji odnośnie biletów, ale za każdą jedną nawet najmniejszą sugestię będę mega wdzięczny :)) #f1 #hungaroring
  @zaxcer @Carbonara-Lover @Pirooz @SpalaczBenzyny @moxie @kusprzyk @kostertoster @bagi1 @mazaq1
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pirooz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)