•  

  W weekend byłem na 2 randkach z #tinder po długiej przerwie po byciu w związku, który nie przetrwał próby czasu. To jednak prawda, że fececi z natury są poligamistami. Pomimo dziewczyny 8/10 (25lvl) w słynnej, znanej wszystkim skali. Po pół roku czasu już organizm domaga sie oglądania za innymi. Chyba dlatego nigdy nie wyjdę za mąż. Tyle jest pieknych kobiet na świecie, trudno być wiernym do końca zycia jednej samicy.
  Wracając do randek chciałem spróbować skrajności, ustawilem sobie suwak na Tinderze na poziomy 18-35 sam będąc 26.
  Z moją twarzą nie jest tak źle na szczęście w wyniku czego udało mi sie nawiązać kilkanaście dalekoidacych rozmów w ciągu ok. 2tygodni. Spotkałem się z dwoma.

  Piątek był pod znakiem zodiaku Magdy lat 33. Bardzo zadbana dziewczyna czy raczej już kobieta. Mocne 9. Dałbym jej 26-27 latka. Dobrze zakonserwowana, ale o tym później. Talia osy w pięknej podkreslajacej ksztalty sukience. Długo sie zastanawiałem jak ją namówić na spotkanie. Padło na wypad do kina na KLER w odniesieniu do jej lewicowych poglądów w opisie. Ucieszyla się mówiąc, że chciała wlasnie na to iść.
  Chociaż bliżej mi do prawej strony to chciałem ją dogłębniej poznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Po kinie był jeszcze przystanek na bar salatkowy. Okazała się vege.. Później odprowadziłem ją do mieszkania. Zaprosiła mnie jeszcze na herbatkę, po wszystkim wyszeptala, że dzisiaj jej sie okres skonczył i żebym wpadł w poniedziałek na kolację. Pożegnaliśmy dużym buziakiem. Piękny pachniała. Cały czas sie zastanawiałem jak taka kobieta może byc sama. Okazało się, że facet ją zostawił dla jakieś dużo młodszej. Tylko, że ta hipokrytka poszła w jego ślady XD
  Czy faktycznie vege smakują tak dobrze?

  W sobotę 19tnastka, która okazała się de facto 18-nastką, bo poszła rok wczesniej do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Trochę zanizylem tu statystyki, także ocenie dziewczynę na 6.5/10. Za pozytyw przemawial wiek i ciekawe farmazony pisała o swoich podbojach. Spotkaliśmy sie w Macu, taka sama jak na fotkach, Bez oszukiwania. Z duża miseczką, ale chyba kilka kg nadwagi by się znalazlo. Spotkanie zakonczył długi buziak z języczkiem. Niby bez seksow, choc tylko z tego powodu się z nia umuwilem, ale jestem zaproszony na jej domówkę w najbliższy poniedziałek.
  Czyli wtedy co kolacja u Magdy..

  I teraz dylemat, z którą isć na jutrzejszą (dzisiejszą) randkę?

  Będę informował po wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  Z którą laską na następną randkę?

  • 27 głosów (11.25%)
   Mięsożerna 18nastka z dużym biustem 6,5/10
  • 156 głosów (65.00%)
   Śliczna vege 33latka 9/10 z talią osy
  • 57 głosów (23.75%)
   Wolę lizać palce z posypki po Top Chipsach..

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pitertore

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)