ćśśśś.

 •  

  Mirki, pytanie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #fuszerka #remont #remontujzwykopem #lazienka
  Jutro Pan remonter kończy moją nową łazienkę, a ja nie mogę na nią patrzeć.
  Chciałam prostą, jasną łazienkę. Taką na kilkanaście lat.
  Kafelki i ich nierówne ułożenie jeszcze przeżyje.
  Nie rozumiem dlaczego dolne kafelki i górne przycinał, jakby nie mógł ten 1-2cm zrobić więcej na dole to nie byłoby tych paseczków u góry.
  Półeczka przy wannie to pomysł i wykonanie fachowca, walnął się przy obliczeniach i zle zamontował miejsce na kran wiec zapytał czy może zrobić półeczkę przy wannie, zgodziliśmy się bo jesteśmy ugodowi… ale nie myślałam, że to dzieło będzie wyższe od samej wanny… choć podejrzewam, że on robił wszystko na oko. Dekory ułożone nie tak jak było zaplanowane, listwy przy kafelkach szersze od kafelek… no i ten silikon.
  Wracając do półeczki… te ścinki kafelek tez jedna wyżej druga niżej… wyglada tragedia.
  Normalna firma, żaden Pan Mietek.

  Jutro ma skończyć i wystawić fakturę, moje pytanie co ja mam z tym zrobić? Przecież wydałam sporo kasy na materiały, ponad 3 tygodnie jestem już bez łazienki, a nie mogę patrzeć na tą fuszerkę! Jak sprawę załatwić żeby było dobrze? Mam od niego wymagać poprawy? Czy ściągać kogoś innego?

  pokaż spoiler Dodam smaczek… Zniknęła nam z podwórka stara wanna, kabina, grzejnik… został gruz. Byłam pewna, ze ktoś zajumał… do czasu jak zobaczyłam na fb, że Pan remonter wziął wszystko i sprzedał prywatnie nie mówiąc i nie pytając nas o zdanie… czy to normalna praktyka?
  pokaż całość

  źródło: IMG_8567.jpg

  •  

   @ala_tak_o_po_prostu: Silikon chujowo strasznie. Najlepiej jakbyś po prostu się z nim pokłóciła i zapłaciła mniej, a do lekkich poprawek wzięła kogoś innego, albo sama zrobiła - najlepsza opcja, ja zawsze poprawiam po swoich fachowcach. Silikon sobie bez problemu poprawisz, starego nawet nie musisz wycinać. Ogólnie tragedii nie ma, ja jeszcze nie spotkałem fachowca który zrobiłby mi coś dobrze, a właśnie jestem w fazie generalnego remontu całego mieszkania. Niestety nawet jak wydasz kwotę 1,5x wyższą niż normalnie i spodziewasz się lepszych efektów, to i tak ci to spierdolą. Przy remoncie trzeba samemu stać się ekspertem.

   A fachowcy remontowi to najgorsze skurwiele jakie chodzą na tej planecie. Jak takiemu pokażesz palcem gdzie coś spierdolił, to zawsze będzie ci próbował wyjaśnić dlaczego tak jak zrobił jest dobrze i przy okazji jeszcze obrazi cię 3 razy. Jebać ich.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (247)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Pivoo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)