•  

    Dlaczego dla wielu ludzi reklama z czarnoskórym to już ludobójstwo białej rasy i koniec naszej cywilizacji? xDD
    Regularnie na mirko widuje reklamy z czarnymi i huruduru jak to tak czarny obok białego w reklamie nie wytrzymie.
    Albo ten zjebany argument że jak się wpisze white woman couple to wyskakuje tylko kobieta z czarnymi, a wpisaliście white man couple jeden z drugim debile? xD
    I nazywanie tego PROPAGANDĄ, no tak no bo czarni wcale nie istnieją, to tylko propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    I oczywiscie rasistowskie żarciki w komentarzach za które w USA mógłbyś mieć kłopoty prawne na porządku dziennym, jesteśmy w kulturowej dupie jeśli chodzi o rasizm.
    #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #rasizm #kolorowaagitacja #takaprawda
    pokaż całość

    źródło: Beztytułu.png

    •  

      @rakiwo: Rozsądny komentarz, nawet jeśli ideologicznie jestem po stronie wyśmiewana koncepcji whitegenocide. Inna sprawa że sporo Polaków nawet jeśli nie spotkało w życiu czarnego lub geja to z góry traktuje ich jako jakieś anomalie i wręcz inny gatunek niż ludzi. Niezbyt popieram nachalną lewicową inzynierię społeczną przez np. reklamy czy bajki ale sporej części młodych Polaków może ona paradoksalnie "anty-zaszkodzić" . Pamiętam że jak chodziłem do gimnazjum w małym miasteczku (roczniki z połowy lat 90) to wśród chłopaków był generalnie konsensus że (pisząc ich językiem): pedałów do gazu (oczywiście porno z lesbijkami spoko sprawa), murzyn to taka małpa co mówi i że by nie było że same prawakowe zboczenia, to oprócz tego że każdy ksiądz to pedofil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kij że z gejami (no chyba że ktoś był molestowany przez np. ojca i jego kolegów ale wątpię żeby kilka takich przypadków ukszałtowało poglądy większości) ani z czarnoskórymi nie mieli w życiu kontaktu, podobnie jak ich rodziny czy sąsiedzi - chuj, już wtedy spore uprzedzenia i nienawiść do inności. Co prawda części to przeszło przez okresów studiów, ale reszcie zostało, chociaż z tym że gazu nie będzie już się pogodzili. pokaż całość

    • więcej komentarzy (106)

  •  

    To co robią Japończycy dobrze a zachód źle to budowa antagonistów. Jak popatrzysz na na przykład kino #marvel to każdy film ma naprawdę cieńkich złoczyńców, płytkich, bez polotu z denną osobowością. Na plus wyróżnia się jedynie Tanos z najnowszych avengersów. Pomijając marvela to poza smithem z matrixa, johnem doem z filmu seven nie jestem wstanie przypomnieć sobie nikogo ciekawego z głowy.

    A w #anime ? w #berserk autor poświęcona griffithowi tyle samo uwagi co głównemu bohaterowi. Widzimy jego motywacje, jego jasną jak i ciemną stronę, jego poświęcenie dla innych, jego egoizm dlatego moment gdy zdradza swoich przyjaciół jest taki szokujący i dlatego tak dobrze działa. Dlatego też berserk jest tak dobrą historią.

    Nawet tasiemce jak naruto starają się uczłowieczyć swoich antagonistów dobrym przykładem jest zabuza czy madara.

    #film
    pokaż całość

    •  

      @Crantor: Tak mi się skojarzyło, że jak jako dzieciak, bez dostępu do komiksów o Spider-Manie a z drugiej storny jarający się tą postacią, aby zaspokoić podjarkę na necie czytałem streszczenia komiksów, opisy postaci itd. I dawkując sobie uniwersym Spider-Mana w takiej skompresowanej formie szybko zauważyłem, że z połowa antagonistów ma jako główną motywację zesmtę na Spider-Manie za coś tam - a to ktoś z rodziny zginął/odszedł/poznał się że dana postać jest psycholem, albo villian miał na początku bycia złym jakiś tam plan a pajączek go pokrzyżował (i wszelkie dalsze ploty villiana to zemsta xD). pokaż całość

    • więcej komentarzy (31)

  •  

    Skoro temat propagandy mieszania par - biała kobieta i czarnoskóry mężczyzna cieszy się taką popularnością otwieram tag #kolorowaagitacja , wrzucajmy tam zdjęcia propagandy z reklam, filmów i wszystkiego na co się napotkniecie.

    Żyjemy w czasach gdy nie wiadomo czy nasze myśli są nasze.

    Poniżej reklama durexa
    #kolorowaagitacja <---- zachęcam do obserwowania

    #whitegenocide #4konserwy #propaganda
    pokaż całość

    źródło: fromapp.jpg

    •  

      @Helsantonio_Montes: W sumie tak serio: co jest złego w mieszaniu ras? Bo ok, wśród czarnych jest generalnie większe stężenie patologii więc dzieci z czarnym rodzicem mają statystycznie większe szanse na większe lub mniejsze deficyty podczas dzieciństwa, ok, ale te teorie spiskowe z spadkiem intelektu na skutek mieszania z czarnymi co ma zostać wykorzystane przez Żydów dla stworzenia rasy niewolników to takie pierdolololo że ja nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Zacznijmy od tego że z naukowego punktu widzenia mieszanie genów jest dobre dla populacji.

      z drugiej strony fakt, częściej spotkać się można z motywem promowania w popkulturze motywu pary czarny facet + biała babka niż na odwrót, ale whitegenocide to za daleko wybiegająca intepretacja. Poza tym raz jeszcze, nawet jeśli byłoby ono realne, to czemu mam się nim przejmować?
      pokaż całość

    • więcej komentarzy (203)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika PodprzestrzennyKolektywPizzy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)