•  

  kto nie idzie jutro do pracy ten plusuje. Feeling comfy
  #przegryw

  GIF

  źródło: media.tenor.com (11KB)

 •  

  Chciałam pożegnać mojego przyjaciela Thachiego, naczelnego przegrywa na tym tagu. Z thachim poznaliśmy się w lutym tego roku a już od jesieni Anno Domini 2019 był mi znaną postacią. Chodź nasza relacja była burzliwa i pełna obelg jestem wdzięczna za możliwość obcowania z tak niestabilną jednostką, z ego o zasięgu większym niż obecny mikrowróg ludzkiej cywilizacji. Borderline to mało powiedziane, to cała paleta zaburzeń i dysonansu poznawczego. Ból i cierpienie, które przerodziło się w nienawiść do kobiet, nienawiśc od rasy ludzkiej. Jesteśmy pod tym względem bardzo podobni. Mamy tak wiele cech wspólnych, począwszy od megalomanii zakonczywszy na prostactwie.
  Thachi jeżeli to czytasz, niech cię trójząb piekielny Zeusa smaga po tyłku. Jesteś najbardziej uroczym diabełkiem jakiego spotkałam i dziękuję ci za ogrom otrzymanej stymulacji oraz swoistość szyfrowania naszych rozmów przed innymi. Będzie mi ciebie brakować i piszę to z zamokłymi policzkami. Jesteś postacią wielką na tym tagu, jesteś draniem, łobuzem i spermiarzem. Jesteś wspaniałym przegrywem. Dziękuję. Zawszę będę cię miło wspominać. Mam nadzieję, że Ci jakaś Julka wskoczy kiedyś na tego krzywego bolca.

  #przegryw #thachi
  pokaż całość

 •  

  matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje bo jestem bardzo głodny
  a ta zaczęła się tylko drzeć, że ona jest zmęczona, że jestem dorosły i żebym sam sobie skombinował

  więc skombinowałem i wróciłem właśnie z kfc, gdzie wydałem 20zł które jej podebrałem z portfela jak poszła spać
  smacznego

  #przegryw

  źródło: kfc.jpg

  •  

   @Mzl02: Obecnie większość tobie podobnych femoidów również nie nabyła podstawowych umiejętności kulinarnych i stołuje się w manekinach i innych takich.... Czepiasz się chłopaka, a nie tobie podobnych, które jedyne co potrafią przyrządzić to wodę w czajniku elektrycznym? Grażynacore i jeszcze ten zaszczyt, że w wieku 23 lat wzięło się ślub( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znać przed 30. czy jesteś w trakcie czy po rozwodzie( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (93)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Poliorketes

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)